Kosti X (7/22)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2014). Pod kolotočom sa nájdu mimoriadne poškodené ľudské ostatky. Pre jeffersonský vedecký tím sa začína komplikované vyšetrovanie spoločnosti, ktorá spravuje investičné fondy s hodnotou presahujúcou miliardu dolárov. Vo chvíli, keď sa hlavným podozrivým stane samotný šéf spoločnosti, dôjde k veľkému zvratu vo vyšetrovaní, pretože sa odhalia dôležité dôkazy proti samotnej obeti. Agent Aubry pri vyšetrovaní začne pociťovať nežiaduce emócie, a celý prípad sa preňho stane osobný. Booth a jeho manželka, doktorka Brennanová, sa dostanú do sporu vo chvíli, keď ich dcérka Christine po prvýkrát použije neslušné slovo. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov!
Réžia M. Lange
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, T. Taylorová, J. Boyd, G. Bellows
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Percy Jackson: Zlodej blesku

Dobrodružný film USA/Kan. (2010). Tínedžer Percy Jackson je napoly človek a napoly boh. Jeho otec je Poseidon a matkou obyčajná pozemšťanka. Teraz sa ukáže, či je aj hrdina.
film JOJ Plus 20:25

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje

film Nova Cinema 20:00

Na úteku

film Dajto 20:15

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 23.2. o 22:55

Troja

film Nova Cinema 23.2. o 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.