Nočná služba

seriál
II. (10) Jordan a Krista spolu idú autom na lekársku konferenciu a pri ceste zbadajú zraneného motorkára. Ošetria ho a odvezú do najbližšieho zdravotníckeho zariadenia, čo je veterinárna klinika. Tam ho stabilizujú a postarajú sa o jeho prevoz do San Antonia. Tehotnú Jordan to ale tak rozruší, že zakáže TC-mu, aby jazdil na svojom Harleyi. Na pohotovosti sa objavuje obézne dievča s podozrením na zápal šliach, po dôkladnom vyšetrení sa zistí, že dievča má nezhubný nádor v mozgu, ktorý je na mieste, kde vyvoláva trvalú potrebu jesť. Topher ošetruje svojho suseda Brenta, ktorý si zranil ruku. Aj v jeho prípade nečakané komplikácie odhalia meningitídu a že je HIV pozitívny. Z Drewa sa stal miestny hrdina, keď na slávnostnom podujatí zneškodnil šialeného strelca. Okrem slávy, o ktorú Drew vôbec nestojí, mu to ale privedie naspäť Ricka, ktorý sa s ním síce rozišiel, zistil však, že bez neho nemôže žiť.
Hrajú E. Macken, J. Flintová, K. Leung
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.