Moja malá princezná (53/92)

seriál
53 Demira s Ugurom pre nedostatok dôkazov prepustia z väzenia. Demir si chce vziať Öyku domov, no zákon mu to nedovoľuje, keďže bola zverená Asu. Candan s Demirom sa preto dohodnú, že sa zosobášia. Dostanú tak Öyku do starostlivosti? 54 Cemal sa dozvie, že Demir a Candan sa zosobášili kvôli Öyku. Demira zaskočí Öykina námesačnosť apreto zájde za doktorom Ihsanom. Candan nájde Öyku vo vlasoch vši. Ugura šokuje, kto je Sevgin otec.
Hrajú B. Gülsoy, L. L. Tugutluová, B. Gökyildizová, T. Mercan, S. Teoman
Rok výroby 2018
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.