Bola raz jedna škola

seriál
Komediálny seriál SR (2020). Stela, dcéra Hany, má narodeniny a Hana nachystala pre deti plný plech chutných ježkov. V škole sa ale dozvie, že narodeniny nenahlásila cez školskú aplikáciu, a tak oslavuje narodeniny niekto iný. Ela nepotrebuje mať žiakov plných cukru. Gréta chystá jesennú vitrínku, ale nemá nikoho, kto by jej pomohol. Anton sa vyhýba súkromnému rozhovoru s Grétou, preto navrhne akciu pre rodičov – participizzu. Epizóda (4) Blíži sa rodičovské združenie a nebol by to Anton, ak by nevymyslel svoju metódu, ako sa vyrovnať s rodičmi. Núti do nej každého učiteľa a niektorí toho už majú dosť. Do toho prišla študentka pedagogiky na prax, ktorá ťažko odoláva Antonovmu šarmu. Hana sa na rodičovské vôbec neteší. Norbert si všimne Hanin stres a snaží sa to všetkým rodičom čo najviac spríjemniť. Nový slovenský rodinný komediálny seriál o netradičnej škole, ktorá ako jedna z prvých vzdelávacích inštitúcií funguje na základe európskeho systému vzdelávania. Hlavná hrdinka Hana sa po rozvode presťahuje do mesta a svoju dcéru prihlási do školy, v ktorej ako v jednej z prvých vzdelávacích inštitúcií funguje európsky systém vzdelávania. Rodičia sa musia v škole zapájať do mnohých aktivít, pri ktorých sa dostávajú do komických konfliktov. Hana si len ťažko zvyká na nový život a často sa nechtiac ocitá v humorných a poriadne zamotaných situáciách. V seriáli zažiaria nielen známi a obľúbení slovenskí herci, ale aj nové detské hviezdy.
Réžia Ján Novák
Hrajú Mirka Partlová, Ady Hajdu, Anka Šišková, Diana Mórová, Gabika Dzuríková, Helena Krajčiová, Jana Valocká, Barbora Švidraňová, Vica Kerekes, Roman Poláčik, Marek Majeský, Barbora Andrešičová, Juraj Hrčka, Kamil Mikulčík, Marián Gáborík, Milo Kráľ
Rok výroby 2020
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.