Súdna sieň

zábava
Sestra mi ide po krku. SR (2013). Nora a Albert sú súrodenci, ktorí po smrti rodičov nie sú spokojní so stavom zdedeného majetku ani so vzájomnými vzťahmi. Zdedené domy nemôžu predať, a tak žijú pri sebe nablízku a robia si navzájom zle, len aby vyštvali jeden druhého a dosiahli, že ten slabší sa odsťahuje. Dnes skončili na súde. Nora tvrdí, že brat jej fyzicky ublížil tak veľmi, že bude mať trvalé zdravotné následky, a preto chce od neho vysúdiť peniaze. Veď nie je zdravá, má dve deti a on ju fyzicky aj psychicky celkom zničil. Účinkujú: J. Buršáková a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Fakjú pán profesor 3

Komédia N (2017). Obľúbený samozvaný učiteľ a bývalý kriminálnik Zeki Mϋller musí tretíkrát dokázať svoje kvality. Prichádza totiž hodina pravdy. Goetheho gymnáziu ubúdajú študenti a od ďalšieho…
film JOJ 20:35

Ostrí chlapci

film JOJ 23:15

Práskač

film Markíza 23:05

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 4.4. o 20:40

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 4.4. o 20:00

Fakjú pán profesor 3

film JOJ 3.4. o 20:35
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.