Dr. House

seriál
III. 7/24 – Kóma House tentoraz lieči mladíka, ktorý upadol do kómy za záhadných príznakov. Sprvu je House presvedčený, že všetko súvisí so stavom jeho otca, ktorý je po požiari ich domu už desať rokov v kóme. Aj z tohto dôvodu sa House rozhodne otca z jeho stavu umelo prebudiť. To sa mu aj napriek odporu Cuddyovej podarí. Otec sa síce prebudí, nechce však s lekármi spolupracovať. Vo chvíli, keď muž zistí, že účinok lieku je len dočasný a on sa vráti do kómy, vynúti si výlet z nemocnice. Pri ňom ho sprevádza House s Wilsonom. Snažia sa z muža dostať informácie, ktoré by im pomohli pri liečbe jeho syna. Z muža informáciu dostanú až vo chvíli, keď on zistí, že to, čo on považoval za alkoholizmus, je vrodená choroba, ktorou trpeli chlapcovi príbuzní z matkinej strany.
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.