Profesionáli VIII (15)

seriál
Komediálny seriál SR (2014). Mikiho Hrica navštívi v podnájme miestny farár Otec Agnus, aby ho vyspovedal. Po spovedi si od prekvapeného psovoda vypýta peniaze na opravu kostola. José namočí Karola, Fera a kapitána Nagya do nelegálneho stávkového biznisu. Zmanipulované futbalové zápasy sú len slabou prípravou. Najväčšia bomba prichádza v podobe zmanipulovaného boxerského zápasu, v ktorom má zaručene zvíťaziť majster Mexika Dimbo El Bizco. Farár prichádza na policajnú stanicu znova, aby ohlásil, že v jeho kostole sa kradne. Miki a Šaňo dostanú od kapitána Maroša Nagya rozkaz strážiť kostol v mníšskych habitoch. Najúspešnejší komediálny seriál TV JOJ sa vracia v plnej sile. Kapitán Maroš Nagy s Boborovským, Húrkom, Skarlet Balážikovou, Mikim a Šaňom opäť spájajú svoje sily, aby v nemenovanom mestečku zápasili s kriminálnymi živlami a nastolili poriadok.
Réžia M. Ferencová
Hrajú Ľ. Kostelný, L. Latinák, P. Batthyány, C. Kassai, M. Hudák, R. Luknár, B. Farkaš, K. Polák, P. M. S. J. Gordulič
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná zbraň 4

Akčný film USA (1998).
film Markíza 22:20

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film Dajto 22:05

Fantastická čtyřka

film Prima Cool 20:00

Pán prstenů: Návrat krále

Fantasy film N. Zél./USA (2003). Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití Středozemě. Putování jednotlivých členů Společenstva prstenu se dostává do poslední a rozhodující fáze. Frodo a Sam vedeni…
film Nova Cinema 4.7. o 20:00

Gladiátor

film Nova 3.7. o 21:30

Bad Boys 2

film Markíza 4.7. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.