Nebezpečná láskavosť

film
Krimifilm USA (2018). Všetko sa začalo obyčajnou láskavosťou... Stephanie je slobodná matka, má svoj vlog a spriatelí sa s Emily, tajomnou ženou, ktorá má syna na rovnakej základnej škole. Keď Emily zmizne, Stephanie začne vyšetrovanie na vlastnú päsť. Stephanie Smothersová je ovdovelá slobodná matka, ktorá prevádzkuje vlog s profesiami a recepty. Emily je zaneprázdnená pracujúca matka, PR riaditeľka módnej spoločnosti a jej syn Nicky navštevuje rovnakú základnú školu ako Stephanin syn Miles. Emily a Stephanie sa rýchlo spriatelili a organizujú si čas tak, aby sa chlapci mohli spolu hrať. Prezrádzajú si navzájom svoje tajomstvá a Stephanie sa priznáva, že ako tínedžerka mala sex so svojím nevlastným bratom Chrisom. Emily je zasa frustrovaná zo svojho manžela, anglického profesora Seana Townsenda, ktorý nie je veľmi úspešný, čo sa odzrkadľuje na ich finančnej situácii.Emily má pracovný krízu a požiada Stephanie, aby postrážila Nickyho, pretože Sean je v Londýne. Keď potom Emily dva dni nedvíha telefón, zavolá Stephanie jej zamestnávateľovi, a ten jej povie, že Emily je v Miami. Stephanie to oznámi Seanovi, ktorý volá políciu a ona začne pátrať v kamarátkinej minulosti. Kto vlastne Emily v skutočnosti je?
Réžia P. Feig
Hrajú A. Kendrick, B. Lively, H. Golding, R. Friend, L. Cardellini, A. Rannells, B. Salahuddin, M. O'Neil
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bezpečný prístav

Triler USA (2013). Zvolí si život na úteku alebo nájde bezpečný prístav pre svoju novú rodinu? Lásku spoznáte, až keď ju nájdete.
film JOJ Plus 20:25

Bankový kuriér

film Dajto 20:15

Osamělý mstitel

film Nova Cinema 23:55

Rýchlo a zbesilo 7

Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica…
film JOJ 2.10. o 20:35

Jurský svet: Zánik ríše

film JOJ 4.10. o 20:35

Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

film Nova Cinema 3.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.