Rosamunde Pilcher: Zbloudilá srdce

film
Na pohřbu matky se Claudie po letech setká se svým bývalým milencem Magnusem. Ten se právě vrátil za otcem, který je po mrtvici. Claudie po pohřbu hned odjíždí, přesto dá Magnusovi svoji adresu v Edinburghu. Tam žije se ženatým Gilesem. Magnus se rozhoduje zůstat s otcem a starat se o jeho podnik. Mezitím už má Gilesova manželka dost jeho nevěr a vyhodí ho z domu, on však Claudii tvrdí, že se rozhodl odejít sám. Nechce se s ní ale nastěhovat do domu, který vybrala, a žít konečně s ní. Nešťastná Claudie vidí, že jí Giles jen lže, setká se s Magnusem a staré city opět propuknou. Vychází najevo, proč se kdysi rozešli – Claudie otěhotněla, šla tajně na potrat a Magnus si myslel, že ho opustila, a odjel ze země. Claudie ovšem nemůže mít po komplikovaném zákroku děti. Najdou Magnus a Claudie po letech k sobě zase cestu?
Réžia K. Meederová
Hrajú A.-K. Kramerová, A. Herder, H. Teuscher
Rok výroby 1996
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bezpečný prístav

Triler USA (2013). Zvolí si život na úteku alebo nájde bezpečný prístav pre svoju novú rodinu? Lásku spoznáte, až keď ju nájdete.
film JOJ Plus 20:25

Bankový kuriér

film Dajto 20:15

Osamělý mstitel

film Nova Cinema 23:55

Rýchlo a zbesilo 7

Krimitriler USA (2015). Drsný zloduch, ktorého naši hrdinovia spravodlivo potrestali, má ešte drsnejšieho brata, a ten sa chce pomstiť. Zabijak Deckard Shaw prichádza zmasakrovať rodinu Dominica…
film JOJ 2.10. o 20:35

Jurský svet: Zánik ríše

film JOJ 4.10. o 20:35

Star Wars: Epizoda I: Skrytá hrozba

film Nova Cinema 3.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.