Na šrot

film
Komédia USA (2013). Vysokoškolák Jeff má práve 21 rokov a plnoletosť sa musí poriadne osláviť. Opiť sa totálne na šrot sa však neodporúča v noci pred najdôležitejšou skúškou celého štúdia medicíny. Deň pred najdôležitejšou skúškou navštívia študenta medicíny Jeffa Changa dvaja najlepší priatelia Miller a Casey, aby s ním oslávili jeho dvadsiate prvé narodeniny. Napriek tomu, že Jeff nemá na párty náladu, súhlasí, že na jeden drink zájde. Zábava sa, samozrejme, zvrhne a večer sa vymkne spod kontroly. Začína sa párty v meste plná alkoholu, sexi vysokoškoláčok, bláznivých nápadov a šokujúcich výtržností, okorenená jedným nasrdeným býkom a tancom na kapote policajného auta. Stihne Jeff spolu s priateľmi vytriezvieť včas, aby stihol dôležitú skúšku na univerzite? Za pokus to určite stojí!
Réžia J. Lucas, S. Moore
Hrajú M. Teller, S. Astin, J. Chon, S. Wrightová, J. Keltz, F. Chau, J. Lorenová, D. Ybarra, D. Booko, R. Hodgkinson
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.