Sestričky III

seriál
III. 9 Filip dostáva lukratívnu pracovnú ponuku. Táňu dlhodobo bolí hlava, Peter jej urobí vyšetrenie. Výsledky ho šokujú, ale Táni nič nepovie, lebo majú svadbu. Helena chce, aby išli s Oliverom na svadbu ako pár, už to nechce tajiť. Oliver súhlasí, ale nakoniec je všetko inak. Ema s Danom sa pochytia kvôli peniazom, napätie medzi nimi narastá. Filip si na Táninej svadbe uvedomí, že každý niekoho má, len on je sám a žiarlivo sa díva na Janu, ktorá je s Tomášom. Chromík vyhľadá bývalého Heleninho milenca Vila a dáva mu návrh, ktorý Vila zaskočí. Chce o tom hovoriť priamo s Norou, Chromík začína žiarliť. Na svadbe Garinovej pride zle, odpadne. Filip a Jana ju odvážajú do nemocnice. Filip k nej očividne cíti viac než len priateľstvo. Dano uvidí niečo, čo vyústi do veľkej hádky s Emou, ktorá skončí tragicky. Strhujúce príbehy z nemocničného i súkromného prostredia. V nových častiach sa môžete tešiť na šokujúce zápletky, drámy či príbehy pacientov, z ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách. Sprevádzať vás nimi bude opäť hviezdne obsadenie v podaní herečiek Kristíny Svarinskej, Anikó Vargovej, Kristíny Madarovej či Dany Košickej. V tretej sérii tiež nebude núdza o charizmatických doktorov, ktorých si opäť zahrá, ako inak, mužská herecká elita.
Hrajú K. Svarinská, D. Košická, A. Vargová, K. Madarová, A. Šišková, M. Mňahončák, R. Zach
Rok výroby 2020
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.