Priatelia IV

seriál
IV. 6 Zdá sa, že Ross našiel dievča Cheryl, ktorá má podobné záujmy. Navyše si nie sú vôbec ľahostajní. Neuveriteľný neporiadok v jej byte však nečakane zabráni naplneniu ich milostného vzťahu. Zamilovaný Chandler kúpil knižku pre Kathy, ale nakoniec ju prenechá Joeymu, aby ju vydával za svoj darček. Phoebe pomáha Monice pri organizovaní hostiny na objednávku. Monica sa rozhodla, že osud brata Rossa vezme do svojich rúk, preto tak ide navštíviť Cheryl ... IV. 7 Sukničkár Joey okrem priateľky Kathy chodí aj s dievčaťom Kesy. Chandler mu radí, aby sa radšej rozhodol len pre jednu z nich. Pár hodín potom sa Chandler po prvý raz pobozká s Kathy, ktorú už dlhšie tajne miluje. Monica, Phoebe, Ross a Rachel o ich prehrešku vedia. Kathy sa rozchádza s Joeym. Až teraz sa Chandler konečne Joeymu priznáva so svojím prehreškom. Do seba zahľadený Ross hrá priateľom svoje skladby na keybord, ale nikto sa mu neodvažuje povedať, že jeho hudba je príšerná.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1997
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.