Ochrana svedkov V (7)

seriál
Krimiseriál USA (2013). FBI podozrieva Mary, že pomohla svojmu otcovi utiecť z vyšetrovacej väzby. Mary musí stiahnuť chvost, prežiť vyšetrovanie FBI a potom nájsť svojho otca a pochopiť jeho úmysly. James Wiley Shannon, otec šerifky Mary Shannonovej, sa po 30 rokoch úteku pred FBI ocitol v ochrannej policajnej väzbe. Chce dosiahnuť dohodu. Keď sa však dozvie, že jeho bývalý kumpán zavraždil vlastného syna, z väzby ujde a Mary je podozrivá, že mu k úteku pomohla. Stane sa hromozvodom hnevu a pomsty agenta O’Connora. Ronnie sa vráti domov, aj keď tým Mary nie je vôbec nadšená. Dá jej však cenné informácie, ktoré jej pomôu zistiť, kde sa jej otec skrýva a čo má za lubom. Mary ho musí nielen nájsť, ale aj pochopiť jeho úmysly a odhaliť jeho ďalšie plány. Mary Shannonová pracuje v najutajovanejšej jednotke polície, v Programe ochrany svedkov, ako federálna šerifka. Jej úlohou je pomôcť svedkom začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy.
Réžia M. W. Watkins
Hrajú M. McCormacková, F. Weller, N. Hiltzová, P. Ben-Victor, C. de la Fuente, L. A. Warrenová, J. Malina
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.