Slnečno, sem - tam vraždy (13/13)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Na golfovom ihrisku objavia dvaja hráči ťažko zraneného muža, ktorý vzápätí zomiera. Obeťou je Douglas Packard, priateľ a nosič golfových palíc úspešného golfistu Scotta Wintersa, a zabil ho prudký úder golfovou palicou do hlavy. Pred štyrmi dňami sa vrátil z väzenia, kde sedel za zdrogovanie a pokus o znásilnenie talentovanej golfistky Kim Nicholsovej. Tá musela pre zranenia po ťažkej autohavárii zanechať golf. Zaujímavé je, že po Dougovom odsúdení prišlo na jeho účet zo zahraničia dvestotisíc dolárov. Jim si myslí, že Dougovi niekto zaplatil za to, že vzal na seba pokus o znásilnenie Kim. Kim bola v inkriminovanú noc na benefícií golfistov a pohádala sa s Dougom, pretože kvôli nemu musela zanechať sľubnú kariéru. Zdôrazní však, že po zranení sa už nemôže palicou rozohnať tak silno, aby niekoho zabila... V jazierku na golfovom ihrisku sa nájde golfová palica so stopami Dougovej krvi. Palica zatiaľ nie je v predaji a od firmy ju dostávajú len profesionáli na vyskúšanie. Jim zistí, že podozrivé peniaze na Dougov účet previedol Terry. Ten tiež dostal novú palicu od Scotta. Jim nájde Terryho doma mŕtveho, zastrelili ho z bezprostrednej blízkosti. A Jim už začína tušiť, ako sa to všetko odohralo a kto vraždil.... Úspešný a dôvtipný detektív Jim Longworth nedokáže potlačiť svoju vrodenú drzosť, a tak sa po nezhodách s nadriadeným radšej odsťahuje z Chicaga na slnečnú Floridu. Túži po pokojnej práci a hrejivých slnečných lúčoch, ale to si nemal vybrať štát s jedným z najvyšších počtov vrážd!
Réžia P. O’Fallon
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, J. C. Lynch, A. Pivaronasová, M. Roark, J. Coulterová, A. Simpson
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Doktor Spánok

Horor USA/VB (2019).
film HBO 22:40

Zabijakov osobný strážca

film Dajto 20:15

Detektiv z Hongkongu

film Prima Cool 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.