Kosti XI (20/22)

seriál
Doktorka Brennanová a agent Booth vyšetrujú nový zaujímavý prípad. Na stôl im prinesú ľudské telesné ostatky, ktoré dlho ležali v Antarktíde zamrznuté v ľade. Patria slávnemu a veľmi bohatému podnikateľovi, dobrodruhovi a polárnemu prieskumníkovi Henrymu Charlesovi. Jeffersonský vedecký tím potvrdí, že ho zavraždili. Charles zmizol pred desiatimi rokmi počas polárnej výpravy, na ktorej sa zúčastnil aj súčasný jeffersonský stážista, Dr. Clark Edison (EUGENE BYRD). A tak sa aj Brennanovej vedecký kolega nekompromisne ocitne na zozname podozrivých. Medzitým Cam Saroyanovú navštívi jej sestra Felicia (RANEY BRANCHOVÁ), aby jej pomohla s prípravami na svadbu. Namiesto prežívania radostných chvíľ sa však medzi nimi rozhostí napätie, ktoré pramení zo starých rodinných sporov.
Réžia J. Szwarc
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, T. Taylorová, J. Boyd, C. Belcherová, C. Gallová, E. Byrd, M. G. Terry
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zodiac

Dráma USA (2007).
film HBO 22:10

Stážista

film Nova 20:20

Týden podle Jaromíra Soukupa

zábava TV Barrandov 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.