Slunečná (71)

seriál
Tina odletí do Londýna za Saidom, ale vráti sa s jeho manželkou, ktorá im dá peniaze na sanatórium. Janek zháňa v Prahe investora, ale Honzák všetkých spracoval a nikto mu nechce pomôcť. Hana mu vnukne myšlienku, aby požiadal Johna. Jankovi sa to veľmi nepáči, ale je v koncoch, peniaze potrebuje. Zíde sa s Johnom a dohodnú sa. Lenže potom John povie, že došlo na jeho slová, že sa Janek bez jeho peňazí nezaobíde. A Janek sa naštve a Johnovi peniaze nechce. Tom povie Plesníkovej, že na ňu nepodá trestné oznámenie, ak na neho nebude posielať sociálku. Tá to prisľúbi. Lída zistí, že darček, ktorý jej dal Franta, je záložný darček od Kratinu. Ukáže sa, že Franta nezabudol, len darček príde neskôr.
Réžia J. Polišenský
Hrajú E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a ďalší
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vtedy v Hollywoode

Komediálna dráma USA/VB (2019).
film HBO 23:55

Vražda v Orient Exprese

film JOJ Plus 20:30

Účtovník

film Nova 22:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.