Tri sestry (63/123)

seriál
63 Remedios povie v slzách Nerine, že je zúfalá, lebo Santiago je stratený a ona nevie, ako mu má pomôcť a jeho otec neurobí nič, aby ho zobral so sebou. Nerina jej hovorí, že Santiago ju má rád, ako matku a nemyslí si, že odíde. Ana Leticia plačúc pokrytecky nechá Mariana uveriť, že Jennifer pomohla Marcelovi predstierať smrť a skrývať sa a keď to zistila, zakázala jej čokoľvek povedať. Mariano sa cíti byť zradený Jennifer a povie Ane Leticii, že zaplatí za to, ako jej ublížil. Ramiro je v šoku, keď mu Ana Leticia oznámi, že Daniel zomrel, a že Marcelo sa cíti byť vinný, pretože v jeho snoch je on ten, kto ho zabil a chce sa vzdať polícii. Ramiro jej hovorí, že sa poradí s profesionálom, aby pomohol jeho kamarátovi. Ana Leticia povie Iňakimu, že mu dá všetko, čo chce, ak mu pomôže nájsť Marcela. Iňaki jej povie, že jej pomôže, ale chce, aby sa stala jeho milenkou. Orlando oznámi Evaristovi, že Daniel zomrel. Evaristo sa mu vyhráža, že bude lepšie, keď nič nepovie, lebo ho čaká taký istý osud. Facundo zavolá Anu Leticiu, aby prišla a postarala sa o Marcela. On ju prosí, aby odišla, ale ona ho nenechá samého. Ramiro informuje Remedios a Anu Luciu, že Santiago (Marcelo) mal nehodu. Ana Leticia pokrytecky povie Marcelovi, že prijala Daniela, len aby žiarlil, ale oľutovala to a vedela, že ho chcel zabiť. Ramiro je prekvapený, keď mu Ana Laura povie, že Ana Leticia je so svojím manželom.
Hrajú A. Boyerová, S. Rulli, D. Zepeda, R. Fumazoni, B. Guerraová, S. Dosamantesová
Rok výroby 2016
Krajina Mexiko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.