Slunečná (82)

seriál
Janek s pomocou Honzáka nájde Košuta, ale ukáže sa, že Košut Johna neväzní. Jakub oznamuje, že sa odchádza starať o chatu kamaráta. Tine a Bete dôjde, že sa jeho stav zhoršuje, a tak mu začnú vymýšľať prácu. Na úvod ho požiada, aby chlapcom urobil lanové centrum. Jakub prekvapivo súhlasí. Júlia si všimla, že sa Tina točí okolo Jakuba a pýta sa jej či má o neho záujem. Tina to poprie, ale pravdu Júlii povedať nemôže. Júlia je ale podozrievavá a tuší, že sa niečo deje. Jakub opätovne Tinu upozorňuje, že s o jeho chorobe nikto nesmie dozvedieť. Priateľstvo medzi Frantom a Kratinom a Lídou a Kratinovou končí, pretože praskne, že je Kratina otcom Štepána.
Réžia J. Polišenský
Hrajú E. Burešová, B. Jánová, M. Lambora, L. Langmajer, E. Holubová, M. Kramár, D. Batulková, T. Brodská, P. Tomicová, D. Prachař, O. Pavelka a ďalší
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Horná Dolná

XII. 1 - Klebety Jedného rána sa Ďuro zobudí doma po opici s boľavým zadkom a nič si nepamätá. Do klebiet sa zakrátko dostane Erika.
seriál Markíza 20:30

S tvárou anjela

film JOJ Plus 23:05

Ona

film HBO 3 22:45

Ten dvanásty

Triler Nór. (2017). Posledný muž z jednotky musí bojovať o vlastné prežitie. Bolo ich dvanásť sabotérov. Nacisti zabili jedenásť z nich. Toto je skutočný príbeh muža, čo prežil. Z dvanásťčlenného…
film JOJ Plus 2.3. o 20:30

Krvavý diamant

film Dajto 7.3. o 20:15

Pomaľované vtáča

film ČT 1 6.3. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.