Dr. House VIII (14)

seriál
Láska je slepá. Seriál USA (2012). House a jeho tím bojujú o život slepého chlapca, ktorý skolaboval tesne predtým, ako mal požiadať svoju milú o ruku. Napokon vysvitne, že diamantový prsteň bol vlastne určený niekomu inému a chlapec okrem choroby prežíva aj životnú drámu. Housea príde navštíviť jeho matka aj s mužom, o ktorom si House už dávno myslí, že je jeho biologický otec. Tím lieči mladého slepca, ktorý začína mať podivné záchvaty sprevádzané zvláštnymi sluchovými vnemami. House s tímom mu nájdu v hlave zrazeninu, o ktorej sú spočiatku presvedčení, že môže spôsobovať jeho problémy. Stav sa však zhoršuje a oni už vedia, že zrazenina nie je hlavnou príčinou choroby. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia T. Southam
Hrajú H. Laurie, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, L. Edelsteinová, J. Morrisonová, P. Jacobson, O. Annableová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Nejako sa to komplikuje

Komédia USA (2009). Romantická komédia o tom, že láska kvitne v každom, aj zrelom veku, a rozvodom sa nič nekončí, ba práve naopak, iba sa začína. Jane Adlerová má tri dospelé deti, prosperujúcu…
film JOJ Plus 20:30

James Bond: Spectre

film HBO 20:00

Slečna slušňák

film Prima Cool 22:30

Haló, haló! (36/85)

Komediální seriál VB (1988). Kterak se zdravou kůží přežít válku.
seriál ČT 3 26.2. o 21:55

Haló, haló! (34/85)

seriál ČT 3 25.2. o 22:35

Zabijaci

film Dajto 25.2. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.