Súdna sieň (115/162)

zábava
Z dcéry mníška nebude! SR (2012). Zolo a Leona majú jedinú dcéru Ivanu. Tak ako milióny ďalších ani oni nedostali k dieťaťu manuál na výchovu, čo sa však v tejto rodine stalo najväčším kameňom úrazu. Ich rôzne názory na cestu, ktorou by mali viesť svoje dieťa, vyvrcholili návrhom na rozvod. Zolo už nechce žiť v manželstve, chce svojho potomka vychovávať inak a sám. Leona sa nechce vzdať ani dcéry, ani rodiny... Účinkujú: J. Mendel, J. Štubniak, R. Názlerová, D. Mišovičová, M. Kavulič, A. Lukáčová, P. Slančík, H. Hurbanová a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:15

Krotitelé duchů

film Nova Cinema 20:00

Total Recall

film Dajto 20:30

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.6. o 20:15

Pán prstenů: Návrat krále

film HBO 3 23.6. o 23:15

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film HBO 3 21.6. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.