Dr. House III (24/24)

seriál
Ľudská chyba. Seriál USA (2007). Nelegálna migrantka Marina Hernandezová riskovala svoj život na úteku z Kuby, ale v americkej nemocnici oň môže ľahko prísť, a to pre rozhádaných lekárov. Houseove večné spory s kolegami môžu stáť pacientku život. Do nemocnice privezú manželskú dvojicu kubánskych utečencov. Marina Hernandezová trpí nedefinovateľnými srdcovými problémami. Pri záchrane pobrežnou strážou sa stratila jej zdravotná dokumentácia, takže tím musí vykonať rad testov, aby zistil rozsah jej choroby. Keď sa Marinino srdce počas rutinnej katerizácie zastaví, diagnostická záhada sa ešte prehĺbi. Kým sa House s kolegami háda, či to bola ľudská chyba alebo doteraz neidentifikovaná choroba, čo spôsobila Marininu zástavu, lekársky tím bojuje za Marinino napojenia na bypass, aby sa s ňou mohol jej manžel Esteban aspoň rozlúčiť. Všetci vedia, že pacientku by mohol zachrániť už len zázrak. Keď ju však odpoja od prístrojov, Marina nezomrie a jej srdce sa opäť rozbehne. Všetky anomálie spôsobuje výnimočná srdcová chyba. Počas tohto prípadu sa Houseovi prakticky rozpadne celý tím. Foreman už nechce s Houseom spolupracovať a rozhodne sa odísť. Zároveň rezignuje Cameronová a napokon dá výpoveď aj House. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho poslanie.
Réžia K. Jacobsová
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.