Súdna sieň

zábava
Diagnóza učiteľka. SR (2015). Elena prežíva najťažšie obdobie vo svojom živote. Už niekoľko mesiacov je na pokraji svojich psychických síl. Jej manžel si totiž dovolil podať návrh na rozvod. Podľa nej nič nenasvedčovalo tomu, žeby bolo ich manželstvo v troskách. Iný názor má to na to Juraj. O rozvode uvažoval už niekoľko rokov, ale akosi dúfal, že sa Elenino správanie zmení, dával jej šancu. Dúfal márne, jeho manželka je učebnicový príklad toho, keď sa na niekom podpíše práca. Jej diagnóza je - učiteľka. Príkazy, zákazy, nariadenia, usmerňovanie... Muž v najlepších rokoch si povedal dosť, je koniec!
Réžia Ivan Predmerský
Hrajú J. Penc, P. Palevičová, N. Uličná, D. Matejkovič, E. Petríková, Z. Valkusová Sukenníková, N. Predmerská
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.