Súdna sieň

zábava
Hostesky. SR (2015). Manželstvo je skúška ohňom a nikto nedokáže dopredu povedať, či to medzi manželmi vydrží navždy, alebo nastanú nečakané komplikácie. Bohužiaľ, dnešná doba si skôr vyberá tú druhú možnosť, a to je aj prípad Evy a Romana. Ich zväzok nabúrala tretia osoba, ktorá tam nemala čo robiť a všetko medzi nimi len pokazila. Eva však už stratila trpezlivosť a chce rozvod. Ako sa k tomu postaví jej neverný manžel? Sledujte Súdnu sieň a dozviete sa viac!
Réžia Braňo Mišík
Hrajú J. Buršáková, J. Štubniak, P. Palevičová, L. Šindlerová, R. Hruboš, S. Dulebová, D. Demová
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.