Súdna sieň

zábava
Kupuje si syna. SR (2015). Filip je jediným dieťaťom exmanželov Zdena a Pauly. Osemročný chlapec to už tri roky nemá ľahké, je ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Rozvodový súd totiž určil, že Filip bude v striedavej starostlivosti rodičov. Spočiatku bolo všetko v poriadku, ale pred pár mesiacmi sa situácia výrazne zmenila. Otec si našiel priateľku a chce Filipa výlučne do svojej starostlivosti. Paula je rozhodnutá o syna bojovať a verí, že sudkyňa Melchová bude brať v prvom rade do úvahy to, čo chce dieťa a nie jeho otec.
Réžia K. Hercegová
Hrajú J. Buršáková, R. Kuric, R. Názlerová, M. Kordiak, A. Janušková, N. Predmerská
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.