Nečakané odhalenie

film
Nichole Barlowová (AGNES BRUCKNEROVÁ) prichádza do San Pedra s dcérou Evou (DAKOTA BRIGHTOVÁ) na pohreb svojej matky. Vyzýva svoju odcudzenú sestru Annie (CAITY LOTZOVÁ), aby jej pomohla vyriešiť obchodné a finančné záležitosti, ale Annie je ešte stále traumatizovaná spomienkami na zlé zaobchádzanie zo strany nebohej matky, a nechce sa vrátiť do miest, kde strávila detstvo. Nichole presvedčí svoju sestru Annie, aby prišla aspoň na matkin pohreb. Nichole však bez stopy zmizne a Eva zostane s Nicholinou sesternicou Liz (KATHLEEN ROSE PERKINSOVÁ). Onedlho sa stratí aj Liz a polícia rozbieha vyšetrovanie. Aj keď Annie tvrdí, že v dome, kde vyrastala, sa odohrávajú nadprirodzené udalosti, stáva sa hlavnou podozrivou. Všetko sa zmení, keď vyšetrovanie preberie detektív Bill Creek (CASPER VAN DIEN). Ten cíti, že v dome je niečo divné. Medzitým Annie privolá médium, veštkyňu Stevie (HALEY HUDSONOVÁ), ktorá je presvedčená, že za zmiznutie Nichole a Liz je zodpovedný duch Anninej matky. Žena však Annie upozorní, že v dome na ňu číha veľké nebezpečenstvo. Annie sa rozhodne pokračovať v pátraní a odhaľuje temné tajomstvá z minulosti svojej rodiny.
Réžia N. McCarthy
Hrajú C. Lotzová, C. Van Dien, A. Brucknerová, K. R. Perkinsová, H. Hudsonová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.