Najväčšie svetové talenty (7/7)

zábava
Súťaž USA (2019). Olympiáda najlepších speváckych talentov sveta! V tejto olympijskej prehliadke najlepších svetových speváckych talentov sa predstavia víťazi, finalisti a ďalší úspešní súťažiaci nielen z predchádzajúcich ročníkov hudobnej šou Amerika má talent, ale aj z národných súťaží Got Talent, ktoré sa konajú v mnohých ďalších krajinách po celom svete. Amerika má talent je hudobná súťaž, ktorej cieľom je nájsť nové spevácke talenty. Zároveň je najväčšou a najúspešnejšou televíznou hudobnou šou v USA, mimoriadne obľúbenou nielen medzi mladými ľuďmi, ktorí bojujú o účasť na početných kastingoch, ale aj medzi televíznymi divákmi každého veku. Porotcovia: Simon Cowell, Terry Crews, Heidi Klum, Howie Mandel, Mel B Účinkujú: Susan Boyleová, Sofie Dossiová, Bianca Ryanová a ďalší. Moderátor: Terry Crews
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.