Podfukár

film
V jednom z newyorských hotelov natrafí profesionálny zlodej a ostrieľaný podvodník Nicky Spurgeon (Will Smith) na atraktívnu Jess (Margot Robbie), ktorá síce sníva o tom, že jedného dňa bude legendárnou zlodejkou, no zatiaľ má k tomu ešte poriadne ďaleko... Intenzívne spolu flirtujú – a popritom si šikovne navzájom klamú, až sa hory zelenajú! Keď sa Nicky podarí Nickyho zbaliť a odvedie si ho do izby, kde ho chce aj so svojím obrať, ukáže sa, že naletela - Nicky totiž jej plán dávno odhalil a rozhodol sa uštedriť jej poriadnu lekciu! Tým na Jess urobí veľký dojem, a tak ho požiada, aby ju naučil remeslu. Nicky súhlasí. A dobre urobí, z Jess sa totiž rýchlo vykľuje veľmi nadaná žiačka. Nanešťastie sa však noví partneri až príliš zblížia, preto sa večný sólista Nicky rozhodne zaradiť spiatočku, ich vzťah náhle ukončí a vyparí sa... O tri roky, na automobilových pretekoch v Buenos Aires, kde Nicky plánuje odpáliť ďalšiu svoju akciu vo veľkom štýle, sa však ich cesty opäť nečakane skrížia. A Nicky má smolu, pretože ani len netuší, akou drsnou, prefíkanou a nebezpečne sebavedomou potvorkou sa Jess medzičasom stala a že ho bez väčších problémov dokáže poraziť jeho vlastnými zbraňami a doslova pritlačiť k múru!
Réžia G. Ficarra, J. Requa
Hrajú W. Smith, M. Robbieová, B. D. Wong, R. Santoro, G. McRaney
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Déja Vu

Akční thriller USA/VB (2006). Na říčním parníku dojde k mohutné explozi, která má za následek stovky nevinných obětí. Agent neworleanské pobočky ATF zjistí, že šlo o předem připravený teroristický…
film Nova Cinema 20:00

The Circle

film JOJ 22:40

Wild Wild West

film Dajto 22:40

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.