Šerifovo auto

film
Krimitriler USA (2015). Ich prvá jazda môže byť zároveň aj posledná. Malomestský šerif prenasleduje deti, ktoré mu ukradli policajné auto. Dvaja desaťroční chlapci Travis a Harrison nájdu opustené policajné auto s kľúčmi v zapaľovaní. Rozhodnú sa využiť skvelú príležitosť a podniknúť dobrodružnú jazdu, pri ktorej sa s autom poriadne vyšantia. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď malomestský šerif Kretzer začne pátrať po svojom stratenom aute, v ktorom ukrýva veľké tajomstvo. Zmätení chlapci sa tak ocitnú v centre smrtiacej hry na mačku a myš, ktorej pravidlám nerozumejú. Jediný spôsob, ako sa zachrániť, vidia v čo najrýchlejšom úteku. V strachu dupnú na plyn a skúšajú, čo všetko policajné auto dokáže.
Réžia J. Watts
Hrajú K. Bacon, S. Whigham, C. Manheimová, J. Freedson-Jackson, H. Wellford, K. Sedgwicková, S. Hartley
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.