Ratatouille

film JOJ Plus Zajtra o 17:10 140 min
Mladý potkan Remy odvážne sníva o ton, že sa stane známym kuchárom v parížskej päťhviezdičkovej reštaurácii. Remy má dokonalý čuch a miluje dobré jedlo, je priam gourmet. Nedá sa znechutiť očividnými ťažkosťami, s ktorým sa potkan, túžiaci po kariére v odbore, ktorý hlodavcov priam nenávidí, nevyhnutne stretne, nehovoriac o výčitkách ostatných členov rodiny, ktorí sa mu usilujú dohovoriť, aby sa uspokojil s tradičným životom na skládke, a svoje túžby uspokojuje skromným flambovaním a smažením. Keď ho okolnosti doslova vrhnú do reštaurácie, ktorú preslávil jeho kuchársky vzor Auguste Gusteau vyznávajúci heslo „Variť môže každý“ Remyho po celý doterajší život inšpirovalo, čoskoro zistí, že ak ste potkan a niekto vás uvidí, môže vám ísť v kuchyni doslova o život. Keď už sa zdá, že je so splnením Remyho snov koniec, stretne toho, koho stretnúť potrebuje, priateľa, čo mu verí – hanblivého a podradného vynášača odpadkov Linguiniho, ktorého z reštaurácie čaká vyhadzov. Teraz, keď už obaja nemajú čo stratiť, sa z Remyho a Linguiniho stanú bizarní spoločníci, ktorí, hnaní Linguiniho nešikovnosťou a Remyho nezvyčajnými nápadmi, prevrátia Pariž hore nohami na neuveriteľnej ceste plnej humorných zápletiek, pôsobivých zážitkov a tých najnepravdepodobnejších triumfov, o ktorých by jeden bez druhého ani nesnili...
Réžia B. Bird, J. Pinkava
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

zajtra 17:10
Ratatouille

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.