Stratené duše (20/22)

seriál WAU Pondelok o 16:05 60 min
Mysteriózny seriál USA (2006). Po nehode sa Melinda prebúdza v nemocnici a čoskoro zistí, že po úraze hlavy zrejme stratila svoju výnimočnú schopnosť vidieť duchov. Ukáže sa však, že svoj dar nestratila, len duchovia sa z jej okolia akosi vytratili... Onedlho Melindu požiada o pomoc mladé dievča. Jej neter sa chce rozlúčiť sa so svojím priateľom, ktorý náhle zomrel počas futbalového tréningu. Jennifer Love Hewittová ako Melinda vládne neobyčajnou schopnosťou načúvať hlasom mŕtvych. Vie, že jedine ona môže pomôcť dušiam zosnulých ľudí, ktoré nemôžu nájsť pokoj a odísť za večným svetlom. Od duchov, ktorí blúdia medzi nebom a zemou, odovzdáva dôležité správy žijúcim ľuďom. Ak keď má niekedy chuť so svojou úlohou sprostredkovateľa skoncovať, vždy sa nakoniec presvedčí, že jej schopnosti nie sú príťažou, skôr výzvou urobiť ľudí šťastnejšími...
Réžia I. Sander
Hrajú J. L. Hewittová, D. Conrad, A. Tylerová
Rok výroby 2006
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

pondelok 16:05
Stratené duše (20/22)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.