Dr. House IV (10)

seriál WAU Utorok o 00:00 60 min
Nádherná lož. Seriál USA (2008). 35-ročnej žene náhle zmeravejú ruky. Je to veľmi neobvyklý druh paralýzy, ale neurologické vyšetrenie nič neodhalí. House sa mylne domnieva, že berie drogy, ale pacientka náhle oslepne a začne krvácať z očí... House lieči matku jedenásťročného dievčaťa. Počas ich spoločného výstupu na cvičnej horolezeckej stene matku postihlo svalové zlyhanie v rukách, v dôsledku čoho pri istení neudržala dcéru a dievča si zlomilo ruku. Lenže u matky a začínajú objavovať ďalšie nečakané symptómy, ako je krvácanie z očí. Vďaka rodinnej predispozícii lekári spočiatku usudzujú, že by mohlo ísť o rakovinu pŕs, výsledky sú však negatívne. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia M. Shakman
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, J. Morrisonová, O. Wildeová
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 00:00
Dr. House IV (10)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.