Dr. House IV (11)

seriál WAU Utorok o 23:55 60 min
Zima. Seriál USA (2008). Psychiatričke, ktorá pracuje na výskume v teréne, príde nevoľno. Je však na Južnom póle a lietadlo, ktoré by mohlo prepraviť do nemocnice, tak skoro nepoletí. House ju musí vyšetrovať na diaľku prostredníctvom obrazovky. House má pred sebou ťažkú úlohu diagnostikovať pacientku na diaľku. Lekárka na arktickej stanici prežíva podivné stavy nevoľnosti a početné kolapsy. House so svojím tímom zisťujú jej symptómy a snažia sa ju liečiť prostredníctvom web kamery. Spočiatku si myslia, že pacientke zlyhávajú obličky, no neskôr sa prikláňajú k rakovine. Nakoniec sa Houseovi podarí zistiť skutočné príčiny problémov. Za všetkým je nevinná zlomenina palca... Látky, ktoré sa zo zlomeniny uvoľňujú do krvného riečiska, totiž spôsobujú postupný kolaps celého organizmu. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia D. Straiton
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Spencer, J. Morrisonová, O. Wildeová
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 23:55
Dr. House IV (11)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.