Dávno stratená dcéra

film Doma Nedeľa o 18:25 85 min
Keď sa Michelle prisťahuje spoločne so svojím snúbencom na predmestie, verí, že sa jej splnil sen. Že ich spoločný život sa začína znovu od začiatku. Postupne sa zoznamuje so susedmi a spriatelí sa s o niečo staršou ženou menom Kathy. Autorka kníh pre deti jej okamžite padne do oka. Lenže z priateľského susedského vzťahu sa stáva posadnutosť, keď vyjde najavo, že Kathy je presvedčená, že Michelle je jej dvadsať rokov stratenou dcérou. Teraz, keď má Kathy svoju "dcéru" konečne späť, urobí všetko pre to, aby o ňu už nikdy neprišla.
Réžia Ch. J. Lang
Hrajú M. Haganová, R. Brancatisano, S. Mattssonová, K. Salowská, B. Wilder
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

nedeľa 18:25
Dávno stratená dcéra

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.