Zabudnutý princ

film
V Džibiho (OMAR SY) živote sa všetko krúti okolo jeho milovanej sedemročnej dcéry Sofie (SARAH GAYEOVÁ). Obetavý slobodný otec nikdy nemešká na večerné rozprávky. Každú noc, keď Sofia zaspí, ju vezme do krajiny rozprávok, fiktívneho filmového štúdia Rozprávkolandu, kde sa obaja menia na hrdinov svetoznámych dobrodružných filmov, v ktorých Džibi hrá hlavnú úlohu rozprávkového princa Krasoňa. O päť rokov neskôr sa zo Sofie pomaly stáva tínedžerka (KEYLA FALAOVÁ) a otcove príbehy už nie sú pútavé. Džibi v úlohe princa stratil pre ňu význam a musí ho nahradiť iným hrdinom. Keďže sa zmenilo otcovo postavenie v skutočnom svete aj v krajine rozprávok, Džibi rozmýšľa, čo urobí, aby zostal aj naďalej dôležitou osobou v živote svojej dospievajúcej, a neskôr tiež dospelej dcéry (BÉNÉDICTE MBEMBAOVÁ).
Réžia M. Hazanavicius
Hrajú B. Bejoová, O. Sy, F. Damiens, O. Rughooputh, S. Gayaová, K. Falaová, K. Bennett
Rok výroby 2020
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Skrytá vada

Krimikomedie USA (2014). Píše se rok 1970 a kalifornský soukromý detektiv Larry „Doc“ Sportello se na naléhání své bývalé přítelkyně Shasty pouští do pátrání po zmizelém realitním magnátovi. Nevšední…
film Nova Cinema 21:55

Umelá inteligencia

film JOJ Plus 22:50

Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama

film HBO 23:05

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 29.1. o 20:00

Transformers: Zánik

film Dajto 27.1. o 20:30

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Markíza 29.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.