Zo srdca a z duše

film
Komédia USA (1993). Duchovia cestujúcich, ktorí zahynuli počas nehody autobusu, chcú ešte napraviť, čo v živote pokazili. Pre splnenie svojej náročnej úlohy si vyhliadli telo práve narodeného dieťaťa, Thomasa Reillyho. V roku 1959 v San Franciscu sa pretnú životné cesty štyroch hrdinov - Harrisona, operného speváka, ktorý má obrovskú trému pred publikom, Penny, slobodnej matky, ktorá pracuje v noci, aby mohla vychovávať svoje deti, Mila, malého zlodeja, ktorý má výčitky svedomia a Julie, mladej ženy, ktorá sa musí rozhodnúť medzi svadbou a nezávislosťou. Všetkých štyroch privedie osud - alebo náhoda - do autobusu, ktorý havaruje a všetci umierajú. Každý z nich má však na tomto svete ešte nevyriešené záležitosti. V rovnakom čase sa v neďalekom havarovanom aute predčasne narodí malý Thomas Reilly. Kým duša vodiča autobusu odletí do neba, zostávajúci štyria pasažieri, dve ženy a dvaja muži, zostanú na Zemi v podobe duchov a sprevádzajú malého chlapca. Milujú ho, starajú sa o neho a zjavujú sa mu až do jeho siedmych narodenín, kedy sa mu na chvíľu stratia z dohľadu. Po ďalších dvadsiatich rokoch je z Thomasa mladý sebavedomý muž a duchovia si uvedomia, že práve prostredníctvom neho dostávajú šancu znovu prežiť svoje pozemské životy a nesplnené sny.
Réžia R. Underwood
Hrajú R. Downey Jr., E. Lloyd, Ch. Grodin, T. Sizemore, K. Sedgwicková, A. Woodardová, D. Paymer, E. Shueová, B. Calvert, L. Lucasová
Rok výroby 1993
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 20:00

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Markíza 20:30

Stroskotanec

film Dajto 20:30

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 29.1. o 20:00

Transformers: Zánik

film Dajto 27.1. o 20:30

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Markíza 29.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.