Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
SME.sk
Viac
sme-logo
Správy
Najnovšie
Najčítanejšie
Domov
Voľby na Slovensku
Vojna Ukrajina Rusko
Koronavírus na Slovensku
Regióny
Korzár
Index
Svet
Slovak Spectator
Kultúra
Sportnet
Zdravie
Closer
Redakčné newslettre
Služby
Počasie
Blogy
TV program
Naničmama
Vysoké školy
Reality
Reštaurácie
Smeti
SME konferencie
Dovolenky 2024
Pracovný kalendár
SME Minúta
Noviny na webe
E-knihy
Prezidentské voľby 2024
Viac
Zmeniť
PREDPLATNÉ
PREDĹŽIŤ
PREDPLATNÉ
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
DAROVAŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
USERNAME@example.com
Môj profil
Online predplatné
Správa e-mailov
Aplikácie pre smartfóny
Odhlásenie
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
Prihlásenie
Prihlásiť cez Google
Prihlásiť cez Facebook
Prihlásiť cez Apple
alebo
Zabudli ste heslo?
Prihlásiť sa
Prihlásenie bez hesla
Nemáte účet?
Registrovať
Zapojené služby
SME
TV Program
Dnes je
Streda, 27. marec, 2024
včera
dnes
zajtra
piatok
sobota
nedeľa
pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
sobota
nedeľa
pondelok
utorok
SME
TV Program
na pondelok večer
pondelok
včera
26.3
dnes
27.3
zajtra
28.3
piatok
29.3
sobota
30.3
nedeľa
31.3
pondelok
1.4
utorok
2.4
streda
3.4
štvrtok
4.4
piatok
5.4
sobota
6.4
nedeľa
7.4
pondelok
8.4
utorok
9.4
večer
ráno
(od 6 hod.)
večer
(od 20 hod.)
noc
(od 23 hod.)
celý deň
Časová os
Nastaviť
Video SME
Všetko
film
seriál
Pre deti
Správy
Šport
zábava
dokument
hudba
Ostatné
Tiché miesto 2
film
23:00
JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Veľkonočné Inkognito
21:50
Veľkonočné Inkognito
23:00
Tiché miesto 2
01:05
Myšlienky vraha VI (6)
02:00
Riskuj!
02:40
Krimi
03:10
Noviny TV JOJ
03:45
Bez servítky
04:55
Noviny TV JOJ
Zobraziť viac
Červená rieka
film
13:10
Dvojka
20:00
Veľkonočný Lov slov
20:35
Lasica píše Čekovskému
22:15
Jesus Christ Superstar
00:00
Noc v archíve
01:00
Správy RTVS "N"
Zobraziť viac
Láska v Monaku
film
22:05
Jednotka
20:10
Športovec mesiaca 2024
20:15
Počasie
20:30
Ak ma opustíš, vezmem si ťa
22:05
Láska v Monaku
23:35
Inšpektor Max (3/11)
00:35
Správy RTVS "N"
01:25
Góly - body - sekundy
01:45
Počasie
01:55
Posol: Príbeh Johanky z Arku
04:30
Správy RTVS "N"
Zobraziť viac
Zrada (8)
seriál
20:30
Markíza
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Zrada (8)
21:50
Výnimočná Nikol (6)
23:00
Dobre vedieť!
00:05
27 šiat
02:20
Zrada (8)
03:20
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
Zobraziť viac
Veselá Veľká noc
film
23:10
Doma
21:05
Anna zo Zeleného domu - Príbeh pokračuje (2/2)
23:10
Veselá Veľká noc
01:20
Zázraky z neba
03:00
Veselá Veľká noc
04:35
Reflex
04:55
Smotánka
Zobraziť viac
Pre balík prachov
film
22:35
Prima
20:15
Lež na pláži (1)
21:30
Tátové na tahu (5)
22:35
Pre balík prachov
00:20
Tlsťoši
01:25
Receptár prima nápadov
02:10
Přednosta stanice
03:55
Ako sa stavia sen
04:40
Rozpáľ to, šéfe!
Zobraziť viac
Lež na pláži (1)
seriál
21:35
Prima PLUS
20:15
Fotr na tripu
20:55
Fotr na tripu
21:35
Lež na pláži (1)
22:55
Receptář prima nápadů
23:45
Vychytávky Ládi Hrušky
00:25
Show Jana Krause
01:20
Prostřeno!
02:00
Slunečná (147)
03:00
Modrý kód (165)
03:55
Přístav II (11)
04:55
Nikdo není dokonalý
Zobraziť viac
Dr. House V (13/24)
seriál
20:10
WAU
20:10
Dr. House V (13/24)
21:05
Dr. House V (14/24)
22:00
Ako pavúk
00:05
11. september: Padajúci muž
01:35
Policajti v akcii
02:20
Diaľnica peklom VII (15)
03:05
11. september: Padajúci muž
04:15
Súdna sieň
Zobraziť viac
Bláznivá strela
film
20:30
Dajto
20:30
Bláznivá strela
22:20
Zviera
00:00
Dajto v pokri z Card Casina
00:20
Športové noviny
00:30
Susedia
01:05
Susedia
01:40
Silvánovci
03:30
Susedia
04:10
Zig a Sharko
04:55
Bernieho dobrodružstvá
Zobraziť viac
V mene krvi
film
20:30
JOJ Plus
20:30
V mene krvi
22:40
Predtým, ako som ťa spoznala
01:00
Rad nešťastných príhod
03:05
Barb a Star idú do Vista del Mar
04:40
Haló
Zobraziť viac
Správy
Ostatné
20:00
TA3
20:00
Správy
20:30
Zdravie na TA3
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
22:45
Týždeň v športe
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Štúdio TA3
02:30
Hl. správy-záznam
03:00
Štúdio TA3
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Zobraziť viac
Špecialisti (217)
seriál
20:20
Nova
20:20
Špecialisti (217)
21:25
Špecialisti (208)
22:30
Víkend
23:05
Kriminálka Las Vegas IV (23)
00:05
Anděl na horách
02:00
Krakonoš a lyžníci
03:10
Ulica (4671)
03:55
Kriminálka Las Vegas IV (23)
04:45
Novashopping
Zobraziť viac
Nakrivo
film
21:15
ČT 1
20:05
Pečie celá krajina pomáha deťom
21:15
Nakrivo
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:50
Kolotoč
23:55
Grantchester VII (5/6)
00:45
Na forbíne TM
01:25
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:55
Kalendárium
02:10
Ako sa darí, sused?
03:00
Banánové rybičky
03:40
Pod pokrievkou
04:00
Bývanie je hra
04:25
Záhrada je hra
04:50
Chalupa je hra
Zobraziť viac
Veselá Veľká noc
film
20:00
ČT 2
20:00
Veselá Veľká noc
21:40
Něžný barbar
23:15
Búrlivé výšiny
00:55
Tajomné bunkre (1/2)
01:50
Stratené adresy
02:10
Folklorika
02:35
S Arthurom za slonmi
03:05
Jednej krvi sme
03:15
Cesty viery
03:40
Nová správa z konca sveta
04:35
Folklórne výlety
Zobraziť viac
Liga spravedlnosti
film
20:00
Nova Cinema
20:00
Liga spravedlnosti
22:25
Constantine
00:50
Spojenec
03:15
Drsný Harry
04:55
Jen ho nechte, ať se bojí
Zobraziť viac
Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy
film
20:00
Prima Love
20:00
Rosamunde Pilcher: Jako z daleké hvězdy
21:55
Modrý kód (250)
23:00
Vytoč mého agenta (2)
00:05
Moje máma veterinářka III (12)
01:05
Moje máma veterinářka III (13)
02:05
Ve hře je láska (104)
03:00
Ve hře je láska (105)
03:55
Spoutaná láska IV (20)
Zobraziť viac
Prima Partička
zábava
20:15
Prima Cool
20:15
Prima Partička
21:15
Plnej kotel
22:00
Brickleberry II (9)
22:25
Re-play
23:00
Simpsonovi XVI (14)
23:20
Simpsonovi XVI (15)
23:50
Simpsonovi XVI (16)
00:15
Simpsonovi XVI (17)
00:40
Futurama II (2)
01:05
Futurama II (3)
01:30
Top Gear 2009 (1)
02:40
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (7)
03:10
Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (8)
03:35
Spravedlnost v krvi XII (20)
04:25
Spravedlnost v krvi XIII (1)
Zobraziť viac
Režim (5)
seriál
20:00
HBO
20:00
Režim (5)
21:00
Až po uši II (1)
21:35
Až po uši II (2)
22:15
Správa
00:15
Traja Kristovia
02:05
Bratia z donútenia
03:40
Zillion
Zobraziť viac
The Wire - Špína Baltimoru (2)
seriál
20:00
HBO 3
20:00
The Wire - Špína Baltimoru (2)
21:00
Režim (5)
22:00
Larry, kroť se XII (8)
22:35
Nechte ho jít
00:30
Věznice 77
02:35
Režim (5)
03:35
Larry, kroť se XII (8)
04:10
Vánoční harmonie
Zobraziť viac
Kobra 11 XII (2, 3)
seriál
23:15
Nova Action
20:30
Američtí sběratelé XVII (1)
21:25
Pomozte autům III (4)
22:20
Walker, Texas Ranger III (11)
23:15
Kobra 11 XII (2, 3)
01:15
Kellyho hrdinové
03:30
Denver Nuggets - Cleveland Cavaliers
Zobraziť viac
Tv Tip na:
TV tipy na dnes
dnes
TV tipy na týždeň
týždeň
Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama
Triler USA (2013).
film
Dajto
22:40
129 min
Únos vlaku 1 2 3
film
Dajto
20:30
Torpédo U-235
film
JOJ Plus
20:30
Kráľovstvo nebeské
Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film
JOJ Plus
29.3. o 20:30
220 min
Zoznámte sa, Joe Black
film
JOJ Plus
30.3. o 20:30
Revenant Zmrtvýchvstání
film
Nova Cinema
30.3. o 22:20