SME logo SME

TV Program na pondelok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Rodinné záležitosti
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:10
Súdna sieň
14:15
Súdna sieň
15:20
Záchranári
16:10
Naši II (10)
16:50
Naši II (11)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:50
Inkognito
23:00
Myšlienky vraha IV (13/26)
23:55
Profesionáli II (19)
00:55
Záchranári
01:45
Noviny TV JOJ
02:35
TOP STAR
02:50
Divoké kone (83)
03:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Televíkend
06:30
Indiánske rozprávky
06:35
Kač,kač,kač
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Kniha džunglí II
07:05
Lexi a Lottie
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Polícia
08:45
Regina
09:30
Tvárou v tvár
10:00
Vyšší princíp
11:40
Danka a Janka
11:50
Dimitri II
11:55
Trpaslíci
12:05
Živá panoráma
12:40
Cyklopotulky
12:50
Orientácie
13:20
Televízny klub nepočujúcich
13:45
Generácia
14:25
Autosalón
15:25
Národnostný magazín
15:50
Majstri včiel (2/15)
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Stvorení pre šport
17:55
Vínne cesty Slovenska
18:30
Danka a Janka
18:35
Dimitri II
18:40
Máša a medveď
18:50
Kniha džunglí II
19:00
Lexi a Lottie
19:25
Geolino
19:40
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
19:50
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
19:54
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:00
Moja diagnóza
20:30
Ocenenia FIFA The Best 2019
22:00
Správy a komentáre
22:25
Božský
00:30
Správy RTVS "N"
01:20
Správy a komentáre
01:45
Správy - Hírek
05:30
Duel
06:00
Správy RTVS "N"
06:50
Počasie
07:00
Postav dom, zasaď strom
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Skryté Taliansko
09:10
Rodina doktora Kleista (35/81)
09:55
Nash Bridges (111)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Slovenské hrady objektívom
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Skryté Taliansko
16:55
Rodina doktora Kleista (36/81)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Nikto nie je dokonalý
22:10
Reportéri
22:40
Rapl (6/13)
23:45
Pán Selfridge IV (2/10)
00:30
Druhá šanca
01:15
Nikto nie je dokonalý
02:50
Dámsky klub
04:20
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Zámena manželiek
09:40
Oteckovia
10:40
Rodinné prípady
11:40
Kobra 11
13:40
Farma
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Susedia
21:25
Farma
22:40
Rodinné prípady
23:40
Kobra 11
01:40
Farma
02:55
NCIS: New Orleans
04:55
Televízne noviny
05:15
Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:50
Inga Lindströmová: Úžasná Elin
12:00
Reflex
12:55
Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky
14:35
Druhý dych
16:30
Šiesty zmysel
18:20
Monk
20:15
Varte s nami
20:30
Sila ženy II (70)
21:30
Neželaná nevesta
22:25
Vymenené životy (143)
23:30
Vymenené životy (144)
00:35
Šiesty zmysel
02:05
Smotánka
02:45
Adela show
03:35
Druhý dych
06:10
Max Steel II (5)
06:40
Ninjago - Nindžova cesta VIII (1)
07:20
M.A.S.H (250)
08:10
M.A.S.H (251)
08:50
M.A.S.H (252)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Danielle Steelová: Prsteň (2/2)
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (21)
13:25
Posledný policajt (12)
14:25
Komisár Rex VI (5)
15:30
Komisár Rex VI (6)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (193)
21:35
Poklad z povaly
22:45
Ako sa stavia sen - extra
23:55
Hawaii 5.0 IX (16)
00:50
Komisár Rex VI (5)
01:50
Komisár Rex VI (6)
02:55
Posledný policajt (12)
03:55
Prestreté!
09:05
Cesty domů
10:25
Velké zprávy
11:40
Temný kraj II (4)
12:55
Jak se staví sen - extra
14:05
Prima ZOOM SVĚT
14:40
Cesty domů
15:50
Nikdo není dokonalý
17:05
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Autosalon
21:30
Modrý kód (193)
22:45
Partie
23:45
Velmi křehké vztahy IV (6)
05:10
Profesionáli II (18)
05:50
Naši II (8)
06:20
Naši II (9)
06:55
Záchranári
08:00
Odsúdené (19)
09:25
Odsúdené (20)
10:55
Kosti II (15)
12:00
Klamári II (2/22)
13:00
Dr. House V (19/24)
14:00
Dr. House V (20/24)
15:00
Kosti II (16)
16:00
Tlkot srdca (5)
16:55
Klamári II (3/22)
17:55
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Tlkot srdca (6)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (2)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (3)
22:55
Žrebovanie
23:05
Kravaťáci VII (13)
00:05
Plastiková nevesta (7/10)
01:05
MacGyver (31)
02:00
MacGyver (32)
02:55
Plastiková nevesta (7/10)
03:40
Myšlienky vraha IV (13/26)
04:20
Odsúdené
05:35
V mene zákona
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Partička
07:15
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:35
Dr. Ken
12:20
Dva a pol chlapa V
13:10
Priatelia II
14:10
Teória veľkého tresku IX
15:55
Priatelia IV
16:55
Dva a pol chlapa VIII
17:55
Kobra 11
20:15
Unesená v Istanbule
22:55
Vtedy v Mexiku
00:40
Dva a pol chlapa VIII
01:25
Športové noviny
01:40
112 – Tiesňová linka
02:05
112
05:00
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (4)
05:40
Divoké kone (83)
07:25
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:25
Panelák (31)
09:20
Panelák (32)
10:15
MacGyver (31)
11:30
MacGyver (32)
12:45
Fórky, vtipky XXVIII
13:15
Simpsonovci XXI (19/23)
13:45
Simpsonovci XXI (20/23)
14:15
Panelák (33)
14:55
Panelák (34)
15:35
Profesionáli II (19)
16:35
Simpsonovci XXI (21/23)
17:05
Simpsonovci XXI (22/23)
17:35
Knight Rider (1/17)
18:35
V divočine s Bearom Gryllsom (4)
19:40
Žrebovanie
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Plán úteku 2
22:20
V divočine s Bearom Gryllsom (5)
23:20
Oktagon - Výzva IV
00:30
Život po ľuďoch (1/10)
01:25
Walking Dead VIII (13/16)
02:15
Profesionáli II (19)
03:00
Panelák (33)
03:30
Panelák (34)
04:00
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:30
Za hranicami
12:00
Žurnál
12:45
Svet technológií
13:00
V politike
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
17:40
Bago
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:40
Správy
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:10
Biznis
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:35
Novashopping
08:50
Ulica (3735)
09:50
Policie Modrava III (4)
10:55
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom III (19)
12:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (543)
14:05
Odložený prípad II (15)
15:00
Odložený prípad II (16)
15:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (13)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3736)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti (88)
21:20
Špecialisti (34)
22:20
Smrtonosná zbraň III (7)
23:15
Bez stopy IV (18)
00:10
Odložený prípad II (15)
01:00
Odložený prípad II (16)
01:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (13)
02:25
Črepiny
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (543)
04:55
Novashopping
05:05
Kuchárska pohotovosť
05:30
Zaujímavosti z regiónov
05:59
Štúdio 6
09:00
Otec Brown VI
09:45
168 hodín
10:15
Knedle
10:35
Dobrodružstvá kriminalistiky
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Želanie
14:10
Gróf Monte Christo (2/4)
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Sever (4/6)
21:00
Rozsudok III
21:30
Reportéri ČT
22:05
Legendy kriminalistiky 2 (4/10)
22:39
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:40
Na stope
23:05
Kriminalista
00:05
To sa vie
00:35
AZ-kvíz
01:00
Pod pokrievkou
01:25
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:55
Dobré ráno
04:25
Kalendárium
04:40
Sviatočné slovo historika Jaroslava Šebka
04:45
Hobby našej doby
05:00
Tá naša kapela
05:30
Kiwiland (3/5)
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Kamera na cestách: Pyreneje, prirodzená hranica medzi Francúzskom a Španielskom
09:55
Krásy európskeho pobrežia
10:00
Výletná loď France - návrat legendy
10:50
Ročné obdobia na planéte Zem (4/4)
11:45
Babylon
12:10
Cesty viery
12:40
Kľúč
13:05
Československý filmový týždenník 1969 (1270/2379)
13:20
Záchrana Benátok
14:10
Príbehy 20. storočia II (3/16)
14:35
Aleje ako súčasť našej krajiny
15:05
Neobjavená Kuba (2/2)
16:00
Dobrodružstvá vedy a techniky
16:30
Letecké katastrofy: Únos nad Indickým oceánom
17:20
Hitlerov plán na zničenie Paríža
18:15
Kiwiland (3/5)
18:45
Večerníček
18:55
Uchom ihly
19:20
Trvalé bydlisko vidiek (3/16)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Hitler: Prospechár
20:55
Jumbo Jet: 50 rokov v oblakoch (1/2)
21:45
Svedok
23:10
Vražedné polia
01:30
Queer: Hrdí na dúhu
01:55
Európa dnes
02:25
Zámky na odpis?
02:50
V zajatí železnej opony
03:05
Stopy, fakty, tajomstvá
03:35
Hranice dokorán - Rozmówki polsko-czeskie
04:00
Na vrcholky hôr s Vladimírom Čechom
04:20
Kráľ z Polanky
04:35
Sabotáž
06:15
Vodonoš
08:00
Kid
09:55
Scooby-Doo
11:30
Teleshopping
12:00
Ocelová pěst
14:25
Teleshopping
14:55
Temný rytíř
17:50
Zamilovaný profesor 2: Klumpovi
20:00
Argo
22:20
Předtím a potom
00:30
Čtyřicítka na krku
04:00
Vlna za vlnou
06:25
Doktorka z Dixie (21)
07:40
Jak se staví sen - extra
09:05
Modrý kód (85)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:25
Jak se staví sen - extra
13:30
Gilmorova děvčata V (9)
14:25
Gilmorova děvčata V (10)
15:20
Doktorka z Dixie (22)
16:15
Gilmorova děvčata V (11)
17:05
Gilmorova děvčata V (12)
18:00
Doktor z venkova XVII (2)
19:00
Doktor z venkova XVII (3)
20:00
Danielle Steelová: Zoja (1/2)
21:55
Ranč Heartland VII (1)
22:50
Temný Kraj II (4)
00:05
Doktor z venkova XVII (2)
01:05
Doktor z venkova XVII (3)
02:00
Ranč Heartland VII (1)
03:00
Vařte s Gordonem Ramsaym (5)
04:00
Láska až za hrob (49)
04:55
Nikdo není dokonalý
06:30
Brainiac: Šílená věda VI (4)
07:30
Špinavá práce IV (7)
08:55
Top Gear 2011
10:00
Americký chopper IV (26)
11:00
Top Gear 2011
12:10
Futurama III (9)
12:40
Simpsonovi XXVI (9)
13:10
Simpsonovi XXVI (10)
13:40
Simpsonovi XXVI (11)
14:05
Simpsonovi XXVI (12)
14:35
Cool Kids (10)
15:05
Re-play
15:40
Futurama III (10)
16:00
COOLfeed
16:05
Americký chopper V (1)
17:00
Top Gear XVII
18:10
COOLfeed
18:20
Simpsonovi XXVI (13)
18:45
Simpsonovi XXVI (14)
19:15
Simpsonovi XXVI (15)
19:45
Simpsonovi XXVI (16)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Česko Slovensko má talent - AFTERSHOW
20:50
Vandráci
21:25
Teorie velkého třesku VII (3)
21:55
Teorie velkého třesku VII (4)
22:20
Kurz sebeovládání (49)
22:50
Partička
23:35
COOLfeed
23:45
COOL Esport
00:15
Americký chopper V (1)
01:15
Partička
01:55
Kdo přežije: Krev není voda (1)
03:25
Poslední chlap na Zemi III (14)
03:50
Kdo přežije: Krev není voda (1)
06:00
Nenávisť, ktorú si prebudil
08:15
Futbalový talent (13)
08:55
Futbalový talent (14)
09:45
Bohemian Rhapsody
12:00
Na vlásku: Príbeh pokračuje
13:00
Krásny únik
14:50
Pred kamerou XVI (38)
15:20
Husia koža 2: Ukradnutý Halloween
16:50
Ready Player One: Hra sa začína
19:10
Doom Patrol (11)
20:00
Boj o moc II (7)
21:00
V mene nášho Pána (6)
21:30
Hráči V (5)
22:05
Godzilla
00:10
Interstellar
03:00
The Deuce: Špina Manhattanu III (3)
04:05
Krajina policajtov
06:00
Ledové království
07:40
Na hraně zítřka
09:35
Jsem božská
11:30
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (23)
12:00
Hráči V (4)
12:30
Gösta (12)
13:00
Králové zlodějů
14:50
Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
16:40
Jay a mlčenlivý Bob vrací úder
18:30
Naši kluci (3)
19:30
Noční závod (7)
20:15
Siréna II (15)
21:00
Boj o moc II (7)
22:00
Ve jménu našeho Pána (6)
22:30
Hráči V (5)
23:05
J. Edgar
01:20
Boj o moc II (7)
02:25
Ve jménu našeho Pána (6)
03:00
Hráči V (5)
03:30
Filmy a filmové hvězdy XI (33)
04:00
Souboj pohlaví
05:15
Mrtvý bod III (19)
06:10
Kobra 11 (3)
07:00
Kobra 11 (4)
07:55
Kobra 11 (5)
08:55
Kobra 11 (6)
10:00
Teleshopping
10:35
Mrtvý bod III (19)
11:30
Mrtvý bod III (20)
12:25
Teleshopping
12:55
Válka skladů IX (1)
13:20
Válka skladů IX (2)
13:50
Válka skladů IX (3)
14:15
Válka skladů IX (4)
14:45
Mistři zastavárny XVI (36)
15:10
Mistři zastavárny XVI (37)
15:35
Mistři zastavárny XVI (38)
16:00
Mistři zastavárny XVI (39)
16:25
Kobra 11 (7)
17:25
Kobra 11 (8)
18:30
Válka skladů IX (5)
18:55
Válka skladů IX (6)
19:25
Mistři zastavárny XVI (40)
19:50
Mistři zastavárny XVI (41)
20:20
Vražedná čísla II (4)
21:10
Vražedná čísla II (5)
22:05
Ray Donovan V (12)
23:15
Vražedná čísla II (2)
00:05
Vražedná čísla II (3)
01:00
Vražedná čísla II (4)
01:45
Vražedná čísla II (5)
02:25
Ray Donovan V (12)
03:20
Ligue 1 - French football lea 19/20
04:10
Extrémní sporty 19
04:35
Mrtvý bod III (20)

25. hodina

Drama USA (2002). Svobodný život Edwarda Nortona se rychle chýlí ke konci - za 24 hodin si začne odpykávat sedmiletý trest ve vězení. Během posledního dne je třeba učinit několik důležitých…
film Nova Cinema 21:50

Cudzinec

film Dajto 20:15

Láska stojí za všetko

film JOJ Plus 22:25

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email