SME logo SME

TV Program na utorok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:00
Súdna sieň
14:05
Súdna sieň
15:10
Policajti v akcii
16:00
Naši II (22)
16:45
Naši II (23)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Za sklom III (1/10)
22:00
Ministri II
22:30
Extrémni žgrloši II (9/9)
23:30
Myšlienky vraha IV (18/26)
00:30
Profesionáli II (25)
01:25
Policajti v akcii
02:25
Krimi
02:55
Divoké kone (89)
03:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Majstri včiel
06:25
Indiánske rozprávky
06:35
Ahoj, braček!
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Kniha džunglí II
07:05
Lexi a Lottie
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Národnostný magazín
10:00
Mont Oriol
11:30
Danka a Janka
11:35
Dimitri II
11:40
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Martin Benka a hudba
13:00
Zastavený čas
13:30
Odkrývajú krásu hudby
13:50
Ja nie som Šuko
14:20
VAT
14:50
Liečim, teda som
15:25
Rusínsky magazín
15:50
Majstri včiel
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Vínne cesty Slovenska
18:30
Danka a Janka
18:35
Dimitri II
18:40
Máša a medveď
18:45
Trpaslíci
18:50
Zázračný miniateliér
19:00
Atletika - MS 2019
21:55
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
22:01
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
22:05
Správy a komentáre
22:30
Večera s Havranom
23:45
Fotografi
00:10
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:20
Správy RTVS "N"
01:10
Správy a komentáre
01:35
Správy - Hírek
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS "N"
06:40
Góly - body - sekundy
07:00
Hurá do záhrady
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie (2/13)
09:10
Rodina doktora Kleista (41/81)
09:55
Nash Bridges (117)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie (3/13)
16:55
Rodina doktora Kleista (42/81)
17:45
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
S úsmevom po Slovensku
21:15
Stará škola
22:20
Ponorka (3/8)
23:20
Ray Donovan IV (5/12)
00:10
Druhá šanca
00:50
Nash Bridges (117)
01:35
Ponorka (3/8)
02:40
Slovensko v obrazoch
03:05
Dámsky klub
04:35
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Svokra
09:40
Oteckovia
10:40
Rodinné prípady
11:40
Kobra 11
13:45
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:15
Športovec mesiaca
20:20
Športové noviny
20:30
Sestričky II
21:40
Farma
22:55
Horná Dolná
00:05
Kobra 11
02:10
Farma
03:10
NCIS: New Orleans
05:05
Vymenené životy (151)
06:00
Vymenené životy (152)
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (74)
10:35
Neželaná nevesta
12:00
Reflex
12:55
Vymenené životy (151)
13:50
Vymenené životy (152)
14:50
Druhý dych
16:50
Odložený prípad
18:35
Monk
20:30
Sila ženy II (75)
21:25
Neželaná nevesta
22:30
Vymenené životy (153)
23:30
Vymenené životy (154)
00:35
Odložený prípad
02:05
Smotánka
02:40
Adela show
03:30
Druhý dych
06:05
Max Steel II (13)
06:30
Ninjago - Nindžova cesta VIII (9)
07:15
M.A.S.H (9)
08:05
M.A.S.H (10)
08:45
M.A.S.H (11)
09:20
Polícia v akcii
10:15
Rosamunde Pilcher: Vietor nádeje
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (27)
13:25
Posledný policajt II (5)
14:25
Komisár Rex VII (2)
15:30
Komisár Rex VII (3)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (91)
21:45
Marta
22:45
Ňuchač II (8)
00:05
Hawaii 5.0 IX (22)
01:00
Komisár Rex VII (2)
02:05
Komisár Rex VII (3)
03:05
Posledný policajt II (5)
04:05
Prestreté!
08:15
Cesty domů
09:35
Velké zprávy
10:55
Autosalon
12:05
Modrý kód (195)
13:25
Partie
14:30
Cesty domů
15:40
Nikdo není dokonalý
16:55
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ano, šéfe!
21:20
Krejzovi (91)
22:40
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
23:25
Vychytávky Ládi Hrušky
00:10
Velmi křehké vztahy IV (14)
05:05
Profesionáli II (24)
05:45
Naši II (20)
06:15
Naši II (21)
06:45
Záchranári
07:50
Odsúdené (27)
09:20
Kosti II (21/21)
10:35
Klamári II (8/22)
11:50
Kravaťáci VIII (1/16)
12:45
Vtierka Castle IV (1/23)
13:45
Vtierka Castle IV (2)
14:45
Kosti III (1/15)
15:40
Dr. House (1/22)
16:40
Klamári II (9/22)
17:40
Súdna sieň
18:50
Súdna sieň
20:10
Dr. House (2)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (12)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (13)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:05
Kravaťáci VIII (2)
00:00
Vraždy cez sviatky II (5/5)
01:00
MacGyver (43/139)
01:55
MacGyver (44/139)
02:50
Vraždy cez sviatky II (5/5)
03:35
Myšlienky vraha IV (18/26)
04:15
Policajti v akcii
04:55
Profesionáli II (25)
05:55
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:15
Digitálny svet
12:20
Dva a pol chlapa VII
13:05
Priatelia II
14:05
Teória veľkého tresku IV
16:00
Priatelia IV
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Vlk
23:00
Liga Majstrov: Highlighty
00:05
DAJTO v Pokri: Spadepoker
00:15
Dva a pol chlapa X
00:55
Športové noviny
01:10
112 – Tiesňová linka
01:35
112
05:05
KINOSÁLA
05:15
Z LA do Vegas (1/15)
05:35
Divoké kone (89)
07:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20
Panelák (43)
09:15
Panelák (44)
10:10
MacGyver (43/139)
11:25
MacGyver (44/139)
12:40
Fórky, vtipky XXVIII
13:15
Simpsonovci XXII (8)
13:40
Simpsonovci XXII (9)
14:10
Panelák (45)
14:55
Panelák (46)
15:45
Profesionáli II (25)
16:40
Simpsonovci XXII (10)
17:10
Simpsonovci XXII (11)
17:40
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (10)
18:35
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (11)
19:35
Žrebovanie
19:40
TIPOS INFO
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Veľký čínsky múr
22:30
Prekliaty kšeft
00:30
Život po ľuďoch (6/10)
01:35
Z LA do Vegas (2/15)
02:00
Profesionáli II (25)
02:40
Panelák (45)
03:10
Panelák (46)
03:40
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
13:00
Správy
14:30
Štúdio Kultúra
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Svet technológií
17:00
Správy
18:00
Portrét
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Športovec mesiaca
19:20
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:00
Za hranicami
21:30
Financie+
21:45
Spektrum
22:00
Žurnál
22:22
Športovec mesiaca
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
08:55
Ulica (3741)
09:55
Špecialisti (89)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom IV (2)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (549)
14:05
Odložený prípad III (4)
15:00
Odložený prípad III (5)
15:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (19)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3742)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (917)
21:40
Víkend
22:30
Smrtonosná zbraň III (11)
23:30
Bez stopy IV (22)
00:20
Odložený prípad III (4)
01:10
Odložený prípad III (5)
01:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (18)
02:30
Črepiny
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (548)
04:55
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:50
Doktor Martin IV
10:35
Rozprávaj
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Všetko, čo mám rada
14:25
Úsmevy Jozefa Hlinomaza (tentoraz televízne)
15:05
Doktor Martin IV
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Rozprávaj
20:55
Dobrodružstvá kriminalistiky
21:45
Gejzír
22:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:15
Columbo
23:55
Taggart
01:05
Čierne ovce
01:20
Zaujímavosti z regiónov
01:45
Máte slovo s M. Jílkovou
02:50
Dobré ráno
05:10
"Jedem s medem"
05:30
Kresťanský magazín
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Zázračná planéta: Serengeti (2/6)
10:00
Modrá krv II (4/8)
10:55
Krásy európskeho pobrežia
11:00
Živé svetlo
11:55
Nedaj sa plus
12:20
Nedaj sa
12:50
Chcete ich?
12:55
Rozlúštené poklady
13:40
Posledné dni Ježiša Krista? (1/2)
14:40
Apokalypsa: 2. svetová vojna (4/6)
15:35
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (1)
16:35
Adoptuj si svojho seniora
17:30
Báječné krajiny (2/5)
18:15
Trabantom z Indie až domov
18:45
Večerníček
18:55
Pohľadnica Martina Kratochvíla
19:00
Príbehy zvedavých prírodovedcov (4/10)
19:20
Cesty viery
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Vojnové stroje
20:55
30 dní zo života českého dozorcu
21:55
Zmarené nádeje (5/8)
22:50
Válka barev
00:20
Grantchester IV (4/6)
01:10
Mahátma Gándhí
02:00
Cesty
02:20
Pred polnocou
02:45
Ochranca
03:15
Na moll
03:55
Ako sa vyhráva bitka
04:20
Tá naša kapela
04:45
S mliekom na trh
06:15
Ladíme!
08:10
Odložené případy III (2)
09:05
Odložené případy III (3)
09:55
Teleshopping
10:30
Temný rytíř povstal
13:30
Teleshopping
14:05
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
15:45
Dům naruby
17:40
Jak básníci neztrácejí naději
20:00
Stroj času
21:50
Cold Creek Manor
00:05
Labyrint mysli
01:50
Vlci za dveřmi
03:55
Malí uličníci
06:25
Doktorka z Dixie II (7)
07:45
Jak se staví sen - extra
09:10
Modrý kód (93)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen - extra
13:25
Gilmorova děvčata VI (3)
14:25
Gilmorova děvčata VI (4)
15:20
Doktorka z Dixie II (8)
16:15
Gilmorova děvčata VI (5)
17:05
Gilmorova děvčata VI (6)
18:00
Hříšná láska (2)
18:55
Hříšná láska (3)
20:00
Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje
21:55
Ranč Heartland VII (9)
22:50
Modrý kód (195)
00:05
Hříšná láska (2)
01:00
Hříšná láska (3)
02:00
Ranč Heartland VII (9)
02:55
Vánoční vaření s Gordonem Ramsaym (2)
03:55
Láska až za hrob (56)
04:50
Nikdo není dokonalý
06:30
Brainiac: Šílená věda VI (10)
07:30
Špinavá práce IV (13)
08:50
Top Gear XVIII
10:00
Americký chopper V (6)
11:05
Česko Slovensko má talent - AFTERSHOW
11:40
Vandráci
12:15
Futurama IV (2)
12:45
Simpsonovi XXVII (19)
13:10
Simpsonovi XXVII (20)
13:40
Simpsonovi XXVII (21)
14:10
Simpsonovi XXVII (22)
14:35
Teorie velkého třesku VII (13)
15:05
Teorie velkého třesku VII (14)
15:35
Futurama IV (3)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper V (7)
17:00
Top Gear XVIII
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XXVIII (1)
18:45
Simpsonovi XXVIII (2)
19:05
COOLfeed
19:15
Simpsonovi XXVIII (3)
19:45
Simpsonovi XXVIII (4)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Partička XXL
21:45
Teorie velkého třesku VII (15)
22:15
Teorie velkého třesku VII (16)
22:40
Kurz sebeovládání (54)
23:10
Partička
23:55
COOLfeed
00:00
Americký chopper V (7)
00:55
Partička
01:50
Kdo přežije: Krev není voda (7)
02:45
Agresivní virus III (2)
03:45
Kdo přežije: Krev není voda (7)
04:45
Agresivní virus III (2)
06:00
Chlapec, ktorý sa stane kráľom
08:00
Ralph búra internet
09:50
Drew Michael: Špeciál
10:45
Justice League
12:45
Krajina zajtrajška
14:55
Pochyby
16:40
V mene nášho Pána (7)
17:15
Hráči V (6)
17:50
John Oliver: Čo týždeň dal a vzal VI (9)
18:25
Siréna II (16)
19:10
Čas čarodejníc (1)
20:00
The Deuce: Špina Manhattanu III (4)
21:00
Aféra V (1)
22:00
Boj o moc II (6)
23:00
Zlá kráľovná
00:35
Marvinova izba
02:15
Predátor: Evolúcia
04:00
Zberateľ kostí
06:00
Příběh
07:55
Na sv. Valentýna
10:00
Apoštol Pavel
11:50
Mr. Robot (10)
12:50
Fargo (1)
14:05
Drápy III (10)
14:55
Godzilla
16:55
Na křídlech orlů
18:30
Nepohádky (1)
19:25
Mr. Robot II (1)
20:10
Fargo (2)
21:00
The Deuce: Špína Manhattanu III (4)
22:00
Temple (1)
22:45
Šílený Max: Zběsilá cesta
00:45
24 hodin života
02:20
The Deuce: Špína Manhattanu III (4)
03:25
Temple (1)
04:15
A zase ti Mupeti!
05:25
Ligue 1 - French football lea 19/20
06:20
Extrémní sporty 19
06:45
Kobra 11 II (11)
07:35
Kobra 11 II (12)
08:25
Kobra 11 II (13)
09:20
Kobra 11 II (14)
10:15
Teleshopping
10:50
Neuvěřitelné příběhy (9)
11:20
Neuvěřitelné příběhy (10)
11:50
Neuvěřitelné příběhy (11)
12:20
Neuvěřitelné příběhy (12)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů IX (17)
13:45
Válka skladů IX (18)
14:15
Válka skladů IX (19)
14:40
Válka skladů IX (20)
15:05
Mistři zastavárny XVII (3)
15:30
Mistři zastavárny XVII (4)
15:55
Mistři zastavárny XVII (5)
16:20
Mistři zastavárny XVII (6)
16:45
Kobra 11 II (15)
17:40
Kobra 11 II (16)
18:35
Válka skladů IX (21)
19:00
Válka skladů IX (22)
19:30
Mistři zastavárny XVII (7)
19:55
Mistři zastavárny XVII (8)
20:20
Vražedná čísla II (20)
21:10
Vražedná čísla II (21)
22:00
Ray Donovan VI (8)
22:55
Vražedná čísla II (18)
23:45
Vražedná čísla II (19)
00:35
Vražedná čísla II (20)
01:15
Vražedná čísla II (21)
02:00
Ray Donovan VI (8)
02:45
MLS - US football league 2019
03:10
Evropská liga 19/20

Bad Boys 2

Akčný film USA (2003).
film Markíza 22:35

Štyridsiatka na krku

film Nova 22:55

Tvoja tvár znie povedome VI

zábava Nova 20:15

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email