SME logo SME

TV Program na sobotu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:30
Noviny TV JOJ
06:20
Krimi
06:55
Noviny TV JOJ
07:45
SpongeBob v nohaviciach VIII (4)
08:15
Labková patrola (3)
08:40
Prázdniny (9/10)
09:40
Prázdniny (10/10)
10:40
Naši (1)
11:20
Naši (2)
12:00
Miláčikovo
12:30
Česko Slovensko má talent
14:15
Jurský park
16:55
Vládkyňa zla
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Česko Slovensko má talent
22:00
Hrobári (1/8)
22:40
Take me out
01:05
Zopár nenormálnych aktivít
02:55
Spletenec
04:55
Krimi
06:00
Rok v našej prírode
06:20
Ľudová kultúra na Slovensku
06:50
Ľudová kultúra na Slovensku
07:20
Autosalón
07:40
Polícia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:20
History
09:25
Retro noviny
09:50
Československý filmový týždenník
10:00
Československý filmový týždenník
10:10
Moje povstanie 2 - Hlásateľ
10:25
VAT
10:50
Robte, čo vás baví
11:00
Generácia
11:25
Moja diagnóza
11:55
Televízny klub nepočujúcich
12:25
Kapura
13:20
Farmárska revue špeciál
14:00
Na rybách - Petrov zdar
14:30
Test magazín
14:40
65. Slávnosti kultúry Rusínov-Ukrajincov Slovenska (Svidník)
15:40
Magazín kvalifikácie ME 2020
16:15
Futbal - Fortuna liga
18:55
Atletika - MS 2019
21:25
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
21:32
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
21:34
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
21:35
Anjeli strážni
22:05
Unášaní búrkou (8/10)
23:05
Zbohom, súdruhovia
00:05
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:10
Správy RTVS "N"
05:40
Tajomstvo mojej kuchyne
06:20
Správy RTVS "N"
07:10
Sammy a jeho priatelia
07:25
Včielka Maja Nové dobrodružstvá II
07:40
Sofia Prvá II
08:00
Rodinka líšok a jazvecov (4/52)
08:15
Levia stráž
08:35
Fidlibum
09:05
Trpaslíci
09:35
Daj si čas
10:05
Merlin III (3/13)
10:50
Hore a dole po Hodvábnej ceste (5/7)
11:40
On air
12:05
Záhady tela
13:05
Milujem Slovensko
14:40
Grand hotel (6/9)
15:55
Agatha Christie: Poirot
16:55
Fetiše socializmu II
17:25
Kultúra.Sk
17:55
Cestou necestou
18:25
Postav dom, zasaď strom
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:25
Neskoro večer
22:20
3 pódiá
23:10
Fetiše socializmu II
23:40
S úsmevom po Slovensku
00:25
Grand hotel (6/9)
01:40
Agatha Christie: Poirot
02:30
Hore a dole po Hodvábnej ceste (5/7)
03:15
Merlin III (3/13)
04:00
On air
04:20
Folklorika
04:45
Kultúra.Sk
05:15
Rodinné prípady
06:00
Televízne noviny
07:05
Zajac Bugs a priatelia
08:20
Tom a Jerry
09:00
Kozmetička a zviera
11:15
Beethoven: Cesta za pirátskym pokladom
13:20
Tvoja tvár znie povedome
16:15
Klebetí sa...
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Legenda o Tarzanovi
22:40
Megakrokodíl verzus superanakonda
00:45
Sniper 4
02:35
Prioritný cieľ
04:00
Megakrokodíl verzus superanakonda
05:55
Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango
07:45
Smotánka
08:50
Monk
11:30
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (13/22)
12:40
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (14/22)
13:50
Tsunami, život potom
15:55
Sladký život
17:40
Mestečko Frühling: Nový začiatok
20:00
Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice
22:00
Inga Lindströmová: Vôňa lásky
00:05
Mestečko Frühling: Nový začiatok
01:45
Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice
03:15
Tsunami, život potom
04:50
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (14/22)
06:20
Max Steel III (4)
06:50
Ninjago - Nindžova cesta IX (3)
07:20
M.A.S.H (17)
07:50
M.A.S.H (18)
08:25
M.A.S.H (19)
08:55
Autosalón
10:15
Bikesalón
10:50
Česko Slovensko má talent
12:20
Vraždy v Midsomeri XV
14:25
Rumburak
16:30
Strach
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Temný Kraj II (6)
21:30
Polda (6)
22:45
Rebelka proti svojej vôli
01:10
Tiesňová linka
03:00
Vraždy v Midsomeri XIV
09:20
Cesty domů
10:40
Velké zprávy
12:00
Partička
12:50
Julie Lescautová VIII (1)
14:40
Cesty domů
15:55
Nikdo není dokonalý
17:10
Mňam aneb Prima vařečka
17:35
Polední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Polda II (8)
21:30
Ohnivý kuře II (111)
22:45
Telebazar
23:50
Velmi křehké vztahy IV (18)
05:40
Dr. Ludsky (9)
06:45
Dr. Ludsky (10/10)
07:50
Hawaii 5.0 IX (9)
08:55
Hawaii 5.0 IX (10)
10:05
Mizivá tučná šanca (6)
11:10
Mizivá tučná šanca (7)
12:20
Extrémne prípady
13:30
Inkognito
14:45
Inkognito
15:50
Policajti v akcii
17:50
X Factor Veľká Británia XIV
20:10
Vtierka Castle IV (3)
21:05
Vtierka Castle IV (4)
22:00
Hawaii 5.0 VII (21/25)
22:55
Žrebovanie
23:05
Spackané plastické operácie IV (11/19)
00:00
Spackané plastické operácie IV (12/19)
01:00
Hawaii 5.0 VII (21/25)
02:00
X Factor Veľká Británia XIV
03:35
Spackané plastické operácie IV (11/19)
04:15
Spackané plastické operácie IV (12/19)
05:40
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:25
Dr. Ken
12:20
Dva a pol chlapa VII
13:10
Priatelia V
14:10
Teória veľkého tresku IX
15:55
Priatelia V
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Žandár a mimozemšťania
22:15
Prioritný cieľ
00:15
Žandár a mimozemšťania
01:50
Športové noviny
02:00
Mesto tieňov 2
05:50
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII (8)
07:05
Nová záhrada
08:25
Na chalupe
09:35
Nové bývanie
12:10
Vidláci
14:45
Dva muly pre sestru Sáru
17:10
Extrémni žgrloši II (7/9)
17:50
Extrémni žgrloši II (8/9)
18:30
Extrémni žgrloši II (9/9)
19:10
KINOSÁLA
19:30
Žrebovanie
19:35
Fórky, vtipky XXVIII
20:05
Ministri II
20:45
Smrť čaká všade
23:30
Sin City 2
01:55
Žoldnier
03:35
Experti (1/8)
04:05
KINOSÁLA
04:15
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (8)
04:35
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (9)
07:00
Správy
08:30
Za hranicami
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:30
Dobré správy
12:00
Žurnál
12:30
Štúdio Šport
13:00
Pozrime sa na to
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme 1969
15:00
Správy
15:30
Štúdio Kultúra
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
18:00
Motoring
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Správy
19:45
Svet technológií
20:00
Portrét
20:30
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Dobré správy
00:00
Správy
05:00
Novashopping
06:00
Labková patrola III (19, 20)
06:55
Looney Tunes: Nové príbehy (10, 11)
07:40
Šou Toma a Jerryho (25)
08:05
Tvoja tvár znie povedome VI
10:50
Korenie
11:50
Volajte Novu
12:25
Rady vtáka Loskutáka
13:25
Tipy vtáka Loskutáka
13:40
Výmena manželiek XI
15:05
Klamár, klamár
16:50
Pasca na rodičov
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:15
Tvoja tvár znie povedome VI
22:55
Macík 2
01:00
Klamár, klamár
02:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (21)
03:25
Čo na to Česi
04:05
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (552)
05:00
Bývať ako... na Mesiaci
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
06:30
Polopate
07:20
Doktorská rozprávka
08:10
Gejzír
08:40
Otec Brown VI
09:25
Columbo
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
O hruškách ušatkách a jabĺčku parohátku
13:50
Pernikárka a Veterný mládenec
14:25
Prima sezóna (3/5)
15:25
Sťahovavé vtáky
17:05
Hercule Poirot
18:00
Bývať ako... boho
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:45
Góly, body, sekundy
20:00
Ceny Thálie 26. ročník
21:40
Gróf Monte Christo (4/4)
23:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
23:15
Vrchný inšpektor Banks II
00:45
Na forbíne TM
01:30
Bývanie je hra
01:55
Sama doma
03:30
Rajské záhrady II
03:45
Skús mať vkus
04:20
Žiješ len 2x
04:45
Kuchárska pohotovosť
05:15
Pohľadnica Martina Kratochvíla
05:20
Noví susedia (5/5)
05:45
Správy v českom znakovom jazyku
06:00
Raníček
06:05
Mám nápad!
06:20
Ava Riko Teo
06:30
Novinky z prírody
06:35
Noddy, detektív v krajine hračiek
07:00
Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa
07:15
Esá z pralesa
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Cyklopotulky
09:10
Náš vidiek
09:40
Putovanie za muzikou
10:05
Folklorika
10:35
Krásne živé pamiatky (5/16)
11:00
Letecké katastrofy: Smrť v Tichom oceáne
11:55
České stopy na brehu bájneho jazera Titicaca
12:50
Babylon
13:15
Vincenz Priessnitz
14:35
Tajomná Brazília - Divoký pantanal (1/2)
15:25
Kiwiland (5/5)
15:55
Špionáž v divočine (4/4)
16:50
Zázračná planéta: Serengeti (3/6)
17:50
Kamera na cestách: Podivuhodné Thajsko (1/2)
18:45
Večerníček
18:55
Krásy európskeho pobrežia
19:00
Trvalé bydlisko vidiek (5/16)
19:20
Zlatý svet v Zlatých Horách
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Rebelka z dobrej rodiny II (3/3)
21:40
Podozrenie
23:50
Salamander II (5/10)
00:35
Sestrička Jackie VII (10/12)
01:00
Gomora III (1/12)
01:45
Gomora III (2/12)
02:40
Pred polnocou
03:05
Na moll
03:50
Mobitex 2006
04:15
Skrze Futra na Horňácko
04:35
Náš vidiek
05:35
Medvědí princ
06:45
Špioni jako my
08:35
Odložené případy III (10)
09:30
Odložené případy III (11)
10:25
První rána
12:00
Teleshopping
12:35
Jak básníci neztrácejí naději
14:50
Zataženo, občas trakaře
16:30
Waylonova výchova
18:15
Malí lidé
20:00
Pan
22:00
Zodiac
01:00
Spojenec
06:25
Doktorka z Dixie II (11)
07:20
Jak se staví sen - extra
08:35
1 PROTI VŠEM
10:20
Modrý kód (97)
11:30
Receptář prima nápadů
12:20
Jak se staví sen - extra
13:25
Gilmorova děvčata VI (11)
14:25
Gilmorova děvčata VI (12)
15:20
Doktorka z Dixie II (12)
16:15
Gilmorova děvčata VI (13)
17:05
Gilmorova děvčata VI (14)
18:00
Hříšná láska (10)
18:55
Hříšná láska (11)
20:00
Pohřbené tajemství
21:55
Ranč Heartland VII (13)
22:55
Hotel na pláži II (1)
23:55
Hříšná láska (10)
00:55
Hříšná láska (11)
01:55
Ranč Heartland VII (13)
02:50
Pohřbené tajemství
04:50
Láska až za hrob (60)
06:30
Poslední loď V (1)
07:25
Námořní vyšetřovací služba L. A. X (4)
08:20
Top Gear XVIII
09:30
Pevnost Boyard (7)
11:45
Re-play
12:20
COOL Esport
12:50
Futurama IV (6)
13:20
Simpsonovi XXVIII (13)
13:50
Simpsonovi XXVIII (14)
14:15
Simpsonovi XXVIII (15)
14:45
Simpsonovi XXVIII (16)
15:15
Futurama IV (7)
15:35
COOLfeed
15:45
Hvězdná brána: Archa pravdy
17:45
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XXVIII (17)
18:30
Simpsonovi XXVIII (18)
18:55
Simpsonovi XXVIII (19)
19:30
Simpsonovi XXVIII (20)
19:50
COOLfeed
20:00
Doba ledová
21:50
Labyrint: Útěk
00:10
Živí mrtví VII (16)
01:30
Re-play
02:05
COOL Esport
02:35
Pevnost Boyard (7)
04:45
Poslední loď V (1)
06:00
Veľká kríza
07:40
Kniha života
09:20
Favoritka
11:20
Príbehy z lesov
13:25
Deň, keď sa zastavila Zem
15:10
Tmavá myseľ
16:50
Náčelník
18:30
Leví kráľ
20:00
Puzzle
21:45
Favoritka
23:45
300: Vzostup impéria
01:30
Tmavá myseľ
03:10
Polednice
04:40
Psí rok
06:00
Vánoce v paláci
07:25
Racek
09:05
Mary Poppins se vrací
11:20
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (24)
11:50
Doom Patrol (12)
12:40
McKellen: Role na tělo
14:10
Escobar
16:10
K smíchu (8)
16:40
Siréna II (16)
17:25
The Deuce: Špína Manhattanu III (4)
18:25
Zpřítomnělí (4)
19:10
Nepohádky (2)
20:00
Kateřina Veliká (1)
21:00
Sedmilhářky II (1)
21:40
Sedmilhářky II (2)
22:35
Sedmilhářky II (3)
23:20
Sedmilhářky II (4)
00:05
Sedmilhářky II (5)
00:50
Sedmilhářky II (6)
01:35
Sedmilhářky II (7)
02:25
Operace Entebbe
04:15
Králové zlodějů
05:05
NHL 19/20
06:45
Kobra 11 II (19)
07:35
Kobra 11 II (20)
08:25
Kobra 11 II (21)
09:20
Kobra 11 II (22)
10:15
Teleshopping
10:50
Neuvěřitelné příběhy (17)
11:20
Neuvěřitelné příběhy (18)
11:50
Neuvěřitelné příběhy (19)
12:20
Neuvěřitelné příběhy (20)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů IX (25)
13:45
Válka skladů IX (26)
14:10
Válka skladů IX (27)
14:35
Válka skladů IX (28)
15:05
Mistři zastavárny XVII (11)
15:30
Mistři zastavárny XVII (12)
15:55
Mistři zastavárny XVII (13)
16:20
Mistři zastavárny XVII (14)
16:45
Kobra 11 III (1)
17:40
Kobra 11 III (2)
18:35
Válka skladů IX (29)
19:00
Válka skladů IX (30)
19:30
Mistři zastavárny XVII (15)
19:55
Mistři zastavárny XVII (16)
20:20
Vražedná čísla III (4)
21:10
Vražedná čísla III (5)
22:00
Ray Donovan VI (12)
22:55
Vražedná čísla III (2)
23:45
Vražedná čísla III (3)
00:35
Vražedná čísla III (4)
01:20
Vražedná čísla III (5)
01:55
Ray Donovan VI (12)
02:45
Evropská liga 19/20
04:25
Extrémní sporty 19 (38)

Smrt si říká malárie

Drama USA (2013). Dvě rozdílné ženy ze dvou různých světů. Jedno však mají společné. Obě přišly o své jediné syny kvůli malárii. Vzniká tak pevné přátelství s cílem bojovat proti zákeřné nemoci.…
film TV Barrandov 22:35

Danielle Steelová: Zoja (2/2)

film Prima Love 20:00

Odnikud

film HBO 3 23:00

Mission: Impossible - Národ grázlů

Akční thriller USA/Čína/HG (2015). Organizace IMF je zrušena a Ethan Hunt se svým týmem se pokusí bez vládní pomoci zastavit mytickou organizaci Syndikát, jejíž členové jsou zběhlí tajní agenti…
film Prima Cool 29.9. o 20:00

Hrdinové ohně

film Prima Cool 27.9. o 20:15

Tvoja tvár znie povedome VI

zábava Nova 28.9. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email