SME logo SME

TV Program na sobotu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
05:15
Prvé oddelenie II (61)
05:40
Noviny TV JOJ
06:30
Krimi
07:00
Noviny TV JOJ
07:50
Labková patrola II (9)
08:20
SpongeBob SquarePants IX (11)
08:50
Naši IV (15)
09:25
Prázdniny IV (9)
10:35
Miláčikovo
11:20
VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou (4)
12:55
Zlatá maska
14:30
Denné svetlo
17:10
Mimoni
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Uhorčík
21:40
Zlatá maska
23:20
Jedine ona
01:25
Susedia na odstrel
03:25
Noviny TV JOJ
04:05
Prvé oddelenie II (15)
04:25
Prvé oddelenie II (10)
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Katarína Veľká III - Samozvanci (3/16)
06:50
Na Zakarpatí s láskou
07:15
Autosalón
07:45
Polícia
08:00
Živá panoráma
08:30
Extrémne v horách
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Cyklopotulky
09:25
History
09:30
Noc v archíve
10:30
VAT
11:00
Generácia
11:25
Okná duše dokorán
11:30
Cesta
12:00
Paralympijský magazín
12:35
Kapura
13:20
Farmárska revue
13:50
Na rybách - Petrov zdar
14:15
Test magazín
14:30
Kvarteto
14:55
Európa v obrazoch
15:25
Sola gratia - Jedine milosťou
15:55
Ktosi je za dverami
16:45
Futbal - Fortuna liga
19:10
Večerníček
19:15
O dievčatku Makovičke
19:25
Veselá farma II
19:30
Smajlíkovci
19:35
Kniha džunglí II
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:09
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:10
Anjeli strážni Alexandra Slafkovského
20:35
Superhrdinovia
21:55
Mediciovci: Vládcovia Florencie (1/8)
22:50
Mediciovci: Vládcovia Florencie (2/8)
00:00
Správy RTVS "N"
02:50
Správy RTVS "N"
05:25
Folklorika
05:50
Tajomstvo mojej kuchyne
06:30
Veselá farma II
06:40
Kniha džunglí II
06:50
Flipper a Lopaka
07:15
Franklin a priatelia
07:25
Ollie a Moon
07:40
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
07:50
Supersob Jeremy
08:05
Lassie - Nové dobrodružstvá II
08:25
Fidlibum
08:55
Smajlíkovci
09:25
Daj si čas
10:00
Služby Božie na Pamiatku reformácie
11:45
On air
12:10
Kultúra.Sk
12:45
Sever proti Juhu (9/12)
13:30
Sever proti Juhu (10/12)
14:20
Kráľovná Viktória II (1/9)
15:20
Tak určite
16:10
Milujem Slovensko
17:50
Cestou necestou - špeciál
18:25
Postav dom, zasaď strom
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:30
Pumpa
22:00
Neskoro večer
22:55
Boris & Brambor špeciál (4/32)
23:35
Sever proti Juhu (9/12)
00:20
Sever proti Juhu (10/12)
01:10
Tri pódiá
02:05
Neskoro večer
02:55
Pumpa
03:50
Správy RTVS "N"
04:40
Góly - body - sekundy
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
MA-TEL-KO
07:25
Vandrovali hudci
08:00
S batohom cez hory
08:10
Podaj mi ruku a poď
08:15
Deti hudobníci (9/10)
08:45
Malé biblické príbehy
08:55
A teraz sa rozhodni
09:25
Svetobežník
09:40
Varím, varíš, varíme
09:50
Recept na každý deň
09:55
Smiem prosiť...?
10:40
Darovaný čas
11:10
Spievanky, spievanky
11:50
Zdravý chrbát
12:00
KLUB 3
12:35
Varím, varíš, varíme
12:45
Recept na každý deň
12:50
Žiť je úžasné
13:05
Senior klub
13:35
Námornícky bál
14:00
Stretnutie za zrkadlom \ Absolútna oslava
14:50
Divadlo v dome
15:25
Pesničky do každého počasia
15:50
Hudobné štúdio M
16:25
Gloria Estefan
16:50
Elán a Olympic
17:55
Zdravý chrbát
18:00
Niesť svoj kríž
18:30
Svätá omša z františkánskeho Kostola Všetkých svätých v Hlohovci
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Uragán
20:55
Nikto nie je dokonalý
22:05
ooops!načierno
22:40
Divadlo v dome (7)
23:05
Tak toto ti neverím
06:00
Televízne noviny
07:20
LEGO Ninjago: Tajomstvá zakázaného Spinjitzu 2
07:45
Maska, jr.
09:45
Nádherné bytosti
12:20
Protivné baby
14:25
2 na 1
16:40
Dívka na koštěti
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Mrazivá pomsta
23:05
Expendables: Nezničiteľní 2
01:10
Mrazivá pomsta
03:15
Expendables: Nezničiteľní 2
05:05
Odložený prípad III (13/24)
05:50
Inga Lindströmová: Smiem prosiť
07:20
Smotánka
08:15
Sandhya - svetlo môjho života (306)
09:15
Sandhya - svetlo môjho života (307)
10:15
Monk III (1/16)
11:10
Monk III (2/16)
12:10
Odložený prípad III (7/23)
13:10
Odložený prípad III (8/23)
14:10
Mestečko Frühling: Veľké rozhodnutie
16:10
Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska
18:15
Šanca pre novú lásku
20:30
Umenie zaľúbiť sa
22:30
Katie Ffordová: Šťastie na dosah
00:35
Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti
02:25
Inga Lindströmová: Emma Svenssonová a láska
03:55
Katie Ffordová: Šťastie na dosah
05:15
Pohoda pri kozube
06:20
Astro Boy II (24)
06:45
Ninjago – Nindžova cesta IX (9)
07:15
M.A.S.H (95)
07:45
M.A.S.H (96)
08:20
Autosalon.tv
09:30
Hudson a Rex (1)
10:35
Zlatá maska
12:00
Vraždy podľa Agathy Christie (5)
14:15
Jen ho nechte, ať se bojí
16:15
Pytlákova schovanka
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Přes prsty
22:40
Žoldnieri spravodlivosti
00:40
Siedmy hriech
03:10
Prekliaty ostrov
09:10
Ohnivý kuře II (98)
10:30
Velmi křehké vztahy II (41)
11:35
Partička
12:20
Julie Lescautová IX (2)
14:20
Ohnivý kuře II (99)
15:40
Nikdo není dokonalý - Speciál
16:45
Mňam aneb Prima vařečka
17:15
Mňam aneb Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Polda III (8)
21:35
Svatby v Benátkách (51)
22:50
Telebazar
23:50
Velmi křehké vztahy II (42)
00:55
Mňam aneb Prima vařečka
01:20
Mňam aneb Prima vařečka
05:05
Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50
Záchranári
06:45
Dr. Ema (3)
08:20
Dr. Ema (4)
10:00
Áno, šéfe USA VI (12)
11:10
Áno, šéfe USA VI (13)
12:25
Kto porazí šéfkuchára (17)
13:05
Kto porazí šéfkuchára (18)
13:45
Keď je pečenie umenie IV (21)
14:15
Keď je pečenie umenie IV (22)
14:50
Tradičné recepty z celého sveta (4)
15:55
Skutočné príbehy (1)
16:55
Policajti v akcii
18:00
Premeny s Khloé Kardashian (7/8)
19:05
Premeny s Khloé Kardashian (8/8)
20:10
Myšlienky vraha II (11)
21:05
Myšlienky vraha II (12)
22:00
Hawaii 5.0 X (17)
22:55
Vikingovia V (7)
23:55
Inkognito
01:00
S pravdou von
02:15
Heslo
02:50
Dr. Ema (3)
03:50
Vikingovia V (7)
04:35
Záchranári
05:00
Kobra 11
05:55
V mene zákona
09:05
Partička
10:05
Kredenc
10:55
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa IX
13:20
Priatelia III
13:50
Priatelia IV
14:15
Teória veľkého tresku II
16:05
Priatelia IV
17:05
Dva a pol chlapa III
17:30
Dva a pol chlapa IX
18:00
Kobra 11
20:15
Žandár v New Yorku
22:25
S.W.A.T. II (15/23)
23:20
S.W.A.T. II (16/23)
00:20
S.W.A.T. II (17/23)
01:20
Cliffhanger
03:00
Zástupca veliteľa
04:25
Športové noviny
04:35
Kobra 11
05:25
Súdna sieň
06:10
Postavíme, opravíme, zveľadíme
07:20
Nová záhrada
08:40
Na chalupe
09:55
Nové bývanie
12:25
Voda pre slony
15:00
Adéla ještě nevečeřela
17:15
Áno, šéfe! USA V (17/17)
18:10
Áno, šéfe USA VI (1/16)
19:10
Kinosála
19:30
Profesionáli II (25)
20:25
Silnejší
23:00
Muž so znakom smrti
01:00
Voda pre slony
03:10
Profesionáli II (25)
03:50
Postavíme, opravíme, zveľadíme
04:25
Nová záhrada
07:00
Správy
08:30
Hodvábna cesta: Taklamakan
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Svet technológií
11:00
Správy
11:30
Dobré správy
12:00
Žurnál
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Správy
14:30
Nesmrteľní: Michael Phelps a Ian Thorpe
15:00
Správy
15:30
Život s vedou
16:00
Žurnál
16:30
Štúdio Kultúra
17:00
Správy
18:00
Motoring
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:20
Správy „N“
20:00
Tímy snov: Inter Miláno a Sir Alex Ferguson
20:30
Správy
21:00
Showbiz
21:30
Týždeň vo filme 1960
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Dobré správy
00:00
Správy
05:05
Novashopping
06:10
Oggy a Šváby VII
06:30
Labková patrola III (16, 17)
07:30
Looney Tunes: Nové príbehy (14)
07:55
Káčerovo (24, 25)
08:45
Tvoja tvár znie povedome VII
11:25
Korenie
12:20
Volajte Novu
13:00
Rady vtáka Loskutáka
14:05
MasterChef Česko
15:30
10 vecí, ktoré na tebe nenávidím
17:25
Majstrovský plán
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Tvoja tvár znie povedome VII
22:50
My sme Millerovci
01:05
Majstrovský plán
02:40
Špecialisti (116)
03:40
Život vo hviezdach
04:05
Dáma a Král II (10)
05:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Herbár
06:25
Polopate
07:20
Ako sa Honza učil báť
07:40
Kalifov prsteň
08:50
Neobyčajné životy
09:45
Gejzír
10:15
Otec Brown VII
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Škola v mlyne
14:15
Čarovný cedáčik
14:55
Partie krásného dragouna
16:25
Smrť v kruhu
17:55
Milovníci vína (9/16)
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:10
Tajomstvá tela
21:20
Krídelko alebo stehienko?
23:04
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
23:05
Za každú cenu
00:45
Ku’damm 59 (2/3)
02:20
Banánové rybičky
03:00
Malá farma
03:25
Pod pokrievkou
03:50
Mágia v uliciach
04:10
Cez nový prah
04:30
Kuchárska pohotovosť
05:00
Kvarteto
05:30
Náš vidiek
06:00
Raníček
06:05
Včielka Maja
06:30
Prasiatko Peppa VII
06:35
Prasiatko Peppa VII
06:40
Prasiatko Peppa VII
06:50
Treflikovci IV
06:55
Treflikovci IV
07:05
Zou
07:20
Ovečka Shaun IV
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Cyklopotulky
09:10
Náš vidiek
09:40
Putovanie za muzikou
10:05
Folklorika
10:35
Rok v kanadskej divočine
11:30
Manu a Matěj na ceste z Ríma na ostrov Capri (3/10)
11:55
Letecké katastrofy: Vrah na palube
12:40
Babylon
13:10
Desať storočí architektúry
13:25
Raz, dva, tri
15:10
Krížom-krážom Izraelom (2/9)
15:40
Madagaskar: Ostrov zázrakov
16:35
Po jednej stope do Afriky
17:05
Kamera na cestách: Nový Zéland, krajina Maorov
17:50
Zázračná planéta: Nórske fjordy
18:45
Večerníček
18:55
Návraty k divočine (9)
19:20
Zasvätení
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kráľovná Viktória II (9/9)
21:35
Parfum: Príbeh vraha
00:00
Afganistan: 40 rokov vojny (3/4)
00:55
Krídla vojny
01:40
Duchovná kuchyňa
02:05
Designtrend
02:20
Len žena?
02:45
Nočné safari
03:15
...eště svaďba nebyla
03:35
Ochranca
04:05
Kamaráti z Neratova
04:30
Legendy kriminalistiky 2
05:35
Teleshopping
06:35
A zase jedna Popelka
08:10
Rebelka
09:45
Mentalista (1)
10:40
Mentalista (2)
11:35
Teleshopping
12:05
Za humny je drak
13:50
Billy Madison
15:35
Není král jako král
16:55
Šest medvědů s Cibulkou
18:35
Dovolená s Andělem
20:00
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
22:25
Blade Runner
00:40
Gulag
04:50
Teleshopping
05:15
Na zámku
06:00
Na zámku
06:45
Má tlustá Valentýna (90)
07:45
Rodinná pouta III (23)
08:50
Jak se staví sen - extra
09:55
Prima Mazlíček
10:20
Receptář prima nápadů
11:15
Poklad z půdy
12:25
Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska
14:25
Gilmorova děvčata VII (14)
15:20
Gilmorova děvčata VII (15)
16:10
Divoký anděl (164)
17:05
Divoký anděl (165)
18:00
Doktorka Quinnová (3)
19:00
Doktorka Quinnová (4)
20:00
Tajemství rodiny Calebových
21:50
Grand hotel II (19)
22:50
Vinaři II (15)
00:00
Doktorka Quinnová (3)
01:00
Doktorka Quinnová (4)
02:00
Hříšná láska (126)
03:00
Ranč Heartland III (9)
04:00
Grand hotel II (19)
06:05
Umění je cool
06:50
Americký chopper III (9)
07:50
Americký chopper III (10)
08:45
Americký chopper III (11)
09:45
Re-play
10:20
COOL Esport
10:50
Teorie velkého třesku XII (14)
11:15
Teorie velkého třesku XII (15)
11:45
Futurama VI (10)
12:10
Futurama VI (11)
12:40
Simpsonovi XVII (18)
13:10
Simpsonovi XVII (19)
13:40
Simpsonovi XVII (20)
14:10
Simpsonovi XVII (21)
14:30
Rocky: Nová výzva
17:15
Futurama VI (12)
17:45
Futurama VI (13)
18:15
Simpsonovi XIX (2)
18:45
Simpsonovi XIX (3)
19:15
Simpsonovi XIX (4)
19:45
Simpsonovi XIX (5)
20:15
Flynn Carsen 3: Jidášův kalich
22:15
Deadpool 2
00:45
Simpsonovi XIX (2)
01:15
Simpsonovi XIX (3)
01:40
Simpsonovi XIX (4)
02:10
Simpsonovi XIX (5)
02:40
Futurama VI (12)
03:10
Futurama VI (13)
03:30
Holky za mřížemi II (3)
04:50
Americký chopper IV (26)
06:00
Harry Potter a Dary smrti (1)
08:25
Harry Potter a Dary smrti (2)
10:35
Wallace a Gromit: Cesta na Mesiac
11:00
Angry Birds vo filme 2
12:35
Vládkyňa zla 2
14:35
A.C.O.D: Deti rozvedených
16:05
Život ide ďalej
17:45
Godzilla II: Kráľ monštier
20:00
Zodiac
22:35
To Kapitola 2
01:20
Nevesta na zabitie
02:55
Štokholm
04:25
Brightburn
05:25
Před kamerou XVII (36)
06:00
Dumbo
07:05
Hodný dinosaurus
08:40
Pokémon: Detektiv Pikachu
10:30
Jsme, jací jsme (7)
11:30
Siréna III (3)
12:15
Doom Patrol II (4)
13:10
Ali & Cavett: Ali očima Dicka Cavetta
14:50
Kámoš k pohledání
16:35
Státní tajemství
18:25
Kondor (1)
19:20
Stargirl (9)
20:00
Love Life (1)
20:30
Love Life (2)
21:05
Love Life (3)
21:30
Love Life (4)
22:00
Love Life (5)
22:30
Love Life (6)
23:05
Love Life (7)
23:35
Love Life (8)
00:05
Love Life (9)
00:30
Love Life (10)
01:10
Rytmická sekce
03:00
Ve službě
04:35
Vánoce v Grand Valley
05:05
Ligue 1 - French football league 20/21
06:45
Kobra 11 IV (4)
07:35
Kobra 11 IV (5)
08:30
Kobra 11 IV (6)
09:45
Kobra 11 IV (7)
11:00
Lovci zločinců III (17)
12:10
Lovci zločinců III (18)
13:25
Mistři aukcí III (12)
13:50
Mistři aukcí III (13)
14:15
Mistři aukcí III (14)
14:40
Mistři aukcí III (15)
15:05
Mistři zastavárny VII (3)
15:30
Mistři zastavárny VII (4)
15:55
Mistři zastavárny VII (5)
16:20
Mistři zastavárny VII (6)
16:45
Kobra 11 IV (8)
17:35
Kobra 11 IV (9)
18:30
Mistři aukcí III (16)
18:55
Mistři aukcí III (17)
19:25
Mistři zastavárny VII (7)
19:50
Mistři zastavárny VII (8)
20:15
Myšlenky zločince V (15)
21:05
Myšlenky zločince V (16)
21:55
Lovci zločinců III (19)
22:45
Myšlenky zločince V (11)
23:30
Myšlenky zločince V (12)
00:20
Myšlenky zločince V (13)
01:00
Myšlenky zločince V (14)
01:40
Lovci zločinců III (19)
02:20
TVB Stuttgart - SC DHfK Leipzig
04:45
Basketball Champions league 20/21
09:00
Dítě
10:00
Pocta V+W
11:25
Svět je krásný
12:00
Domácí štěstí
12:25
Uspořená libra
13:05
Magnetické vlny léčí
13:30
Drahý zesnulý
14:15
Slzy, které svět nevidí
14:35
Šlechetný cowboy Sandy
15:05
Tichá domácnost
16:25
Silvestr v Kufru

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.