SME logo SME

TV Program na nedeľu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:25
Noviny TV JOJ
06:15
Krimi
06:50
Noviny TV JOJ
07:40
SpongeBob v nohaviciach VIII (3)
08:10
Labková patrola (2)
08:30
Bláznivý Russell
10:30
Knight Rider (2)
11:30
Krúdovci
13:40
Ošetrovateľ
15:50
Nová záhrada
16:50
Na chalupe
17:50
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Veľký čínsky múr
23:00
Prekliaty kšeft
01:05
Medzi vlkmi
03:25
Krimi
03:50
Na chalupe
04:50
Noviny TV JOJ
05:50
Okno do...
06:20
Cyklopotulky
06:30
Encyklopédia slovenských obcí
06:40
Extrémne v horách
07:10
Kapura
07:55
Živá panoráma
08:25
Slovenčina na slovíčko: Oprava práčok
08:30
Farmárska revue
09:00
Televízny posol
09:30
Ordinácia evanjelických novokňazov
11:40
Slovo
12:00
Vodný slalom - MS 2019
13:15
Cyklistika - MS 2019
16:50
Hokej - Tipsportliga
19:30
Atletika - MS 2019
22:30
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
22:38
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
22:40
Fortuna liga - magazín
23:10
Volejbal - ME 2019 - muži
00:25
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:35
Správy RTVS "N"
01:30
Slovo
05:20
Kultúra.Sk
05:45
Správy RTVS "N"
06:35
Góly - body - sekundy
07:00
Sammy a jeho priatelia
07:10
Včielka Maja Nové dobrodružstvá II
07:25
Sofia Prvá II
07:50
Rodinka líšok a jazvecov (3/52)
08:00
Levia stráž
08:25
Zázračný ateliér
08:50
Táraninky
09:05
Kriminálka 5.C (3/13)
09:40
Autosalón
10:05
Otvorené nebo II
11:00
Slovensko v obrazoch
11:25
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
13:00
Občan za dverami
13:35
Agatha Christie: Poirot
14:25
Bud Bindi
15:00
Zlaté časy
16:05
Boj o Moskvu (4/4)
17:45
Hurá do záhrady
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
19:00
Správy RTVS "N"
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Baba z ľadu
22:10
Domáca opatera
23:40
Agatha Christie: Poirot
00:30
Baba z ľadu
02:10
Boj o Moskvu (4/4)
03:40
Otvorené nebo II
04:40
Správy RTVS "N"
06:00
Televízne noviny
07:00
Zajac Bugs a priatelia
07:30
Tom a Jerry
08:25
Beethoven 5
10:20
Spider-Man 2
13:00
Na telo
13:30
Miss špeciálny agent 2: Krásna a nebezpečná
16:05
Horná Dolná
17:20
Susedia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Tvoja tvár znie povedome
23:10
Lepšie neskoro ako nikdy
01:50
Uväznené pod hladinou
03:20
Horná Dolná
04:55
Televízne noviny
05:40
Katie Ffordová: Budem pri tebe stáť
07:30
Smotánka
08:30
Prípady pre Lauru II (7/16)
09:50
Prípady pre Lauru II (8/16)
11:10
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (11/22)
12:15
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (12/22)
13:20
Leto na Floride
15:25
Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango
17:30
Sladká výzva
17:40
Inga Lindströmová: Vždy budeš milovaná
20:00
Uväznené pod hladinou
21:45
Mickeyho modré oči
23:55
Júlia a dôstojník
01:40
Lekárka v Afrike 2
03:05
Mickeyho modré oči
06:15
Max Steel II (11)
06:40
Ninjago - Nindžova cesta VIII (7)
07:10
M.A.S.H (7)
07:45
Hitlerovi bodyguardi (3)
08:50
Prima ZOOM Svet
09:20
MotorŠport
09:50
Ňuchač II (7)
11:00
Partia
11:55
Receptár prima nápadov
12:50
Vychytávky Láďu Hrušku
13:30
Vychytávky Extra
13:55
Ako sa stavia sen
14:50
Tučné babenky
16:55
Zúfalé ženy robia zúfalé veci
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Po čem muži touží
22:20
Vojna Roseovcov
00:55
1890 (13)
02:00
Bikesalón
02:35
Hitlerovi bodyguardi (3)
03:45
Vraždy v Midsomeri XIV
08:05
Cesty domů
10:35
Polda II (7)
11:50
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:35
Vychytávky Ládi Hrušky
13:20
Ohnivý kuře II (110)
14:45
Cesty domů
15:55
Nikdo není dokonalý
17:10
Mňam aneb Prima vařečka
17:35
Polední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Temný kraj II (5)
21:35
Jak se staví sen - extra
22:40
Prima ZOOM SVĚT
23:15
Velmi křehké vztahy IV (12)
05:10
Mizivá tučná šanca (4)
05:50
Mizivá tučná šanca (5)
06:35
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI (3/12)
07:40
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI (4/12)
08:45
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII (7)
10:00
Extrémni žgrloši II (4)
10:35
Extrémni žgrloši II (5)
11:10
Extrémni žgrloši II (6)
11:45
Dr. Ludsky (7)
13:00
Dr. Ludsky (8)
14:20
Záchranári
18:30
X Factor Veľká Británia XIV
20:10
Vtierka Castle IV (1/23)
21:05
Vtierka Castle IV (2)
22:00
Hawaii 5.0 VII (20/25)
22:55
Žrebovanie
23:05
Vraždy, ktoré šokovali XXI (5)
00:05
Vraždy, ktoré šokovali XXI (6)
02:05
Hawaii 5.0 VII (20/25)
02:50
X Factor Veľká Británia XIV
03:50
Vraždy, ktoré šokovali XXI (5)
04:35
Prvé oddelenie
04:55
Profesionáli II (23)
05:35
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:25
Dr. Ken
12:25
Dva a pol chlapa VII
13:10
Priatelia II
14:10
Teória veľkého tresku IV
16:00
Priatelia IV
17:00
Dva a pol chlapa VIII
17:55
Kobra 11
20:15
Atomic Blonde
22:45
Čierny zoznam II (11/22)
23:30
Čierny zoznam II (12/22)
00:15
Čierny zoznam II (13/22)
01:05
Žandár vo výslužbe
02:40
Knight Rider IV (21/22)
03:25
Knight Rider IV (22/22)
04:10
Športové noviny
04:25
Mesto tieňov
05:20
Súdna sieň
07:50
Choď na to!
10:20
Mladé víno
12:50
Delukse (5)
13:55
Čau, Lujza! (3)
15:00
Bláznivý Russell
17:10
Americký prezident
19:35
Žrebovanie
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Ošetrovateľ
22:25
Mladé víno
00:30
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (6)
01:00
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (7)
01:30
Americký prezident
03:25
KINOSÁLA
03:35
Delukse (5)
04:20
Čau, Lujza! (3)
07:00
Správy
08:30
Týždeň vo filme 1969
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Spektrum
11:00
V politike
13:00
Správy
14:30
Portrét
15:00
Správy
15:30
Showbiz
16:00
Žurnál
16:30
Mi Hrvati
17:00
Správy
17:45
Svet technológií
18:00
13. komnata
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Správy
20:00
V politike
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Motoring
00:00
Správy
05:05
Novashopping
05:40
Labková patrola III (17, 18)
06:35
Looney Tunes: Nové príbehy (8, 9)
07:25
Šou Toma a Jerryho (24)
07:45
Princ v medvedej koži
09:00
Scooby-Doo 2: Nespútané príšery
10:45
Ladíme!
12:55
Homolka a tobolka
14:45
Věčně tvá nevěrná
16:35
Jak básníci neztrácejí naději
18:50
Hospoda (42)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Policie Modrava III (5)
21:35
Príbehy českých zločinov
22:35
Črepiny
23:05
Ako štvaná zver
00:50
Homolka a tobolka
02:15
Špecialisti (34)
03:05
Krok za krokom III (23)
03:40
Volajte Novu
04:10
DO-RE-MI
04:55
Novashopping
05:05
Pod pokrievkou
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:30
Ikarov pád
08:15
Úsmevy Otakara Brouska
08:50
Polopate
09:45
Kalendárium
10:00
Túlavá kamera
10:30
Objektív
11:00
Hriechy pre pátera Knoxa (9/10)
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
Posledné kúzlo
14:05
Hrad tieňov
15:05
Lásky mezi kapkami deště
17:10
Bol raz jeden dom (5/5)
18:25
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:45
Góly, body, sekundy
19:57
Žrebovanie Športky a Šance
20:00
Viditeľný svet
21:50
168 hodín
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:25
To sa vie
22:55
Ako prísť o život
00:10
Vrchný inšpektor Banks II
01:40
Rozsudok III
02:10
Legendy kriminalistiky 2 (4/10)
02:40
13. komnata Svatopluka Schullera
03:05
Sviatočné slovo básnika, spisovateľa a publicistu Petra Kukala
03:15
Hobby našej doby
03:40
Banánové rybičky
04:20
Bývanie je hra
04:40
Záhrada je hra
05:15
Rieka v prúde času
05:45
Správy v českom znakovom jazyku
06:00
Raníček
06:05
Mám nápad!
06:20
Ava Riko Teo
06:30
Novinky z prírody
06:35
Noddy, detektív v krajine hračiek
07:00
Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa
07:15
Esá z pralesa
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Československý filmový týždenník 1969 (1271/2379)
09:15
Hľadanie strateného času: Milénium (2)
09:35
Vojnové stroje
10:20
Počesky
10:30
Nedaj sa plus
10:55
Nedaj sa
11:25
Chcete ma?
11:50
Kráľovstvo divočiny: Holuby japonské
12:20
Sviatočné slovo básnika, spisovateľa a publicistu Petra Kukala
12:25
Kresťanský magazín
12:50
Uchom ihly
13:15
Cesty viery
13:45
Na plavárni so Štefanom Margitom
14:15
Na ceste po Kodani
14:40
Rozlúštené poklady
15:30
Pivné putovanie (4/12)
15:55
Živé svetlo
16:50
Trabantom z Indie až domov
17:20
Ibiza a Formentera
18:15
Príbehy 20. storočia II (4/16)
18:45
Večerníček
18:55
Krásne živé pamiatky (4/16)
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Lovec hláv
21:45
Vlak
23:25
Mahátma Gándhí
00:15
Vláda (26)
01:15
Domček z kariet IV (13/13)
02:10
Ťažký život českého celiaka
02:35
V zajatí železnej opony
02:50
Hranice dokorán - Rozmówki polsko-czeskie
03:20
Nová správa z konca sveta
04:10
Babylon
04:40
Sabotáž
05:45
Jak se pomstít bejvalce
07:35
Náhradnice
09:20
Lego příběh
11:10
Teleshopping
11:45
Interstellar
14:55
Sue Thomas: Agentka FBI III (10)
15:55
Sue Thomas: Agentka FBI III (11)
16:50
Sue Thomas: Agentka FBI III (12)
17:50
Návrh
20:00
Temný rytíř povstal
23:10
Vlci za dveřmi
00:35
Méďa
02:30
Jak se pomstít bejvalce
06:30
Doktorka z Dixie II (5)
07:25
Jak se staví sen - extra
08:35
1 PROTI VŠEM
10:25
Modrý kód (91)
11:35
Vychytávky Ládi Hrušky
12:20
Jak se staví sen - extra
13:25
Gilmorova děvčata V (21)
14:25
Gilmorova děvčata V (22)
15:20
Doktorka z Dixie II (6)
16:15
Gilmorova děvčata VI (1)
17:05
Gilmorova děvčata VI (2)
18:00
Doktor z venkova XVII (14)
19:00
Doktor z venkova XVII (15)
20:00
Důkaz pravdy
21:55
Ranč Heartland VII (7)
22:55
Hotel na pláži (6)
00:00
Doktor z venkova XVII (14)
00:55
Doktor z venkova XVII (15)
01:55
Ranč Heartland VII (7)
02:50
Důkaz pravdy
04:50
Láska až za hrob (55)
05:00
Poslední loď IV (9)
06:40
Poslední loď IV (10)
07:35
Námořní vyšetřovací služba L. A. X (3)
08:30
Top Gear XVIII
09:45
Pevnost Boyard (6)
11:55
COOL Motorsport
12:20
Bikesalon
12:55
Futurama III (15)
13:25
Simpsonovi XXVII (11)
13:55
Simpsonovi XXVII (12)
14:25
Simpsonovi XXVII (13)
14:55
Simpsonovi XXVII (14)
15:25
Futurama IV (1)
15:45
COOLfeed
15:55
Shrek: Zvonec a konec
17:45
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XXVII (15)
18:30
Simpsonovi XXVII (16)
18:55
Simpsonovi XXVII (17)
19:30
Simpsonovi XXVII (18)
19:50
COOLfeed
20:00
Mission: Impossible - Národ grázlů
22:50
Pod černou vlajkou III (7)
00:00
Pod černou vlajkou III (8)
01:10
Živí mrtví VII (15)
02:10
FORTUNA COOL Liga 2019: Velké finále
03:35
Autosalon
04:40
Poslední loď IV (10)
06:00
Lovecká sezóna
07:25
50x a stále po prvý raz
09:00
LEGO príbeh
10:40
Umenie zapadnúť
12:05
Alica v Krajine za zrkadlom
14:00
Mladý gangster
15:55
Králik Peter
17:30
Mission: Impossible - Fallout
20:00
Favoritka
22:00
The Deuce: Špina Manhattanu III (2)
23:05
V oku hurikánu
00:50
Hollywoodland
03:00
Boj o moc II (8)
04:05
Jay a Mlčanlivý Bob vracajú úder
06:00
Abulele
07:35
Louskáček a čtyři říše
09:15
Muž, který zabil Dona Quijota
11:30
Fotbalový talent (15)
12:10
Fotbalový talent (16)
12:55
Filmy a filmové hvězdy XI (35)
13:25
Na Chesilské pláži
15:15
Šéfové na zabití 2
17:05
The Deuce: Špína Manhattanu III (2)
18:10
Sněží! III (4)
18:50
Hráči V (4)
19:20
Ve jménu našeho Pána (5)
20:00
Boj o moc II (6)
21:00
Siréna II (16)
21:45
Noční závod (8)
22:35
Deadwood
00:30
Odnikud
02:20
Siréna II (16)
03:05
Před kamerou XVI (32)
03:35
Rudá volavka
05:25
Neuvěřitelné příběhy (6)
06:05
Kobra 11 II (7)
06:55
Kobra 11 II (8)
07:50
Kobra 11 II (9)
08:50
Kobra 11 II (10)
09:50
Teleshopping
10:25
Neuvěřitelné příběhy (5)
10:55
Neuvěřitelné příběhy (6)
11:25
Neuvěřitelné příběhy (7)
11:55
Neuvěřitelné příběhy (8)
12:25
Teleshopping
13:00
Válka skladů IX (13)
13:25
Válka skladů IX (14)
13:55
Válka skladů IX (15)
14:20
Válka skladů IX (16)
14:50
Mistři zastavárny XVI (48)
15:15
Mistři zastavárny XVI (49)
15:40
Mistři zastavárny XVII (1)
16:05
Mistři zastavárny XVII (2)
16:30
Kobra 11 II (11)
17:30
Kobra 11 II (12)
18:30
Válka skladů IX (17)
18:55
Válka skladů IX (18)
19:25
Mistři zastavárny XVII (3)
19:50
Mistři zastavárny XVII (4)
20:20
Vražedná čísla II (16)
21:10
Vražedná čísla II (17)
22:05
Ray Donovan VI (6)
23:05
Vražedná čísla II (14)
00:00
Vražedná čísla II (15)
00:55
Vražedná čísla II (16)
01:35
Vražedná čísla II (17)
02:20
Ray Donovan VI (6)
03:05
Ligue 1 - French football lea 19/20
04:45
Neuvěřitelné příběhy (7)

Spider-Man

Dobrodružný film USA (2002).
film Dajto 20:15

Bojiště Země: Sága roku 3000

film Prima Cool 22:50

Barva peněz

film Nova Cinema 21:55

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email