SME logo SME

TV Program na nedeľu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
05:00
Krimi
05:30
Noviny TV JOJ
06:20
Niko
08:00
Vianoce v ohrození
10:00
Prázdniny
13:00
Čarovné Vianoce
15:10
Princ a Večernica
16:50
S čerty nejsou žerty
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
V siedmom nebi
22:40
Chatrč
01:40
Ťažké prachy
06:10
Modrá planéta II
07:00
Boli v tom kraji pastieri...
07:25
Vinšovníci tety Katky
07:50
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
08:00
Živá panoráma
08:30
Gazdočku gazdočku dovolite koledočku
09:00
Betlehemský večný salaš
09:35
Televízny posol
10:00
Slovo
10:15
Zjazdové lyžovanie - SP - Alpská kombinácia
11:30
Tisíckrát Jááánošííík alebo zrod legendy
12:00
Biatlon - Svetové poháre
13:15
Zjazdové lyžovanie - SP - Alpská kombinácia
14:10
Biatlon - Svetové poháre
15:15
Hokej - Tipsportliga
18:30
Drak neborák
18:35
Albi zachraňuje Vianoce
18:50
Snehuliak a psík
19:15
Včielka Maja
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10
Slovensko Advent 2019
21:30
Geniálna priateľka
22:25
Strážkyne
00:45
Správy RTVS "N"
05:00
Počasie
05:05
Anna zo Zeleného domu (1/7)
06:30
Priateľ pes
07:00
Albi zachraňuje Vianoce
07:15
Ziggy a zoovláčik
07:30
Sofia Prvá II
07:50
Rodinka líšok a jazvecov
08:05
Snehuliak a psík
08:30
Zázračný ateliér
09:00
Táraninky
09:20
Anna zo Zeleného domu (2/7)
10:10
Autosalón
10:35
Amerika zhora
11:30
Slovensko v obrazoch
12:00
Svet v obrazoch
12:25
Vianočná koleda
13:50
Agatha Christie: Poirot
15:35
Zlaté časy
16:45
Medená veža
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Mária Terézia (1/2)
22:10
Mária Terézia (2/2)
23:55
Agatha Christie: Poirot
01:40
Agatha Christie: Poirot
02:35
Grand hotel II (8/16)
04:00
Správy RTVS "N"
04:50
Anna zo Zeleného domu (2/7)
05:00
Televízne noviny
06:00
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
06:15
Zásnuby pod vianočným stromčekom
07:45
Dvanásť darčekov
09:40
Vianočný sľub
11:20
Shrek: Zvonec a koniec
13:00
Chart Show
15:10
Vianoce na štvrtú
16:50
Dračia nevesta
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Snehulienka a lovec
23:00
Vianočný princ
00:45
Pohádky pro Emu
02:45
Pomsta hriešnice
04:55
Televízne noviny
05:50
Vianočný reparát
07:35
Majster pekár
09:00
Mentalista
11:35
Extrémne premeny: Druhá šanca na život
13:50
Vianoce u Tiffanyho
15:40
Zásnuby pod vianočným stromčekom
17:30
Sladká výzva
17:40
Moja vianočná láska
20:00
Ako sa pečú Vianoce
22:00
Vianočný sľub
23:55
Zásnuby pod vianočným stromčekom
01:30
Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku
03:00
Vianočný sľub
06:15
Astro Boy (25)
06:40
Super Wings (43)
06:50
Rozprávky Bolka a Lolka
07:00
M.A.S.H (157)
07:30
M.A.S.H (158)
08:00
Prírodný vesmír (2)
09:10
MotorŠport
09:40
Ňuchač (3)
10:45
Áno, šéfe!
11:55
Receptár prima nápadov
12:50
Vychytávky Láďu Hrušku
13:35
Ako sa stavia sen - extra
14:40
Všade samé zvončeky
16:35
Martin a Venuše
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Galakoncert Kvapka nádeje 2019
22:45
Spojenci
01:15
Kon-Tiki
03:45
Prírodný vesmír (2)
08:10
Cesty domů
09:30
Velké zprávy
10:50
Polda (3)
12:10
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:55
Vychytávky Ládi Hrušky
13:40
Svatby v Benátkách (6)
14:55
Cesty domů
16:05
Nikdo není dokonalý
17:10
Mňam aneb Prima vařečka
17:35
Polední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ano, šéfová!
21:25
Jak se staví sen - extra
22:30
Telebazar
23:30
Rodinná pouta (62)
05:30
Extrémni žgrloši (1/6)
05:55
Extrémni žgrloši (2/6)
06:20
Extrémni žgrloši (3/6)
06:45
Najkrajšie bývanie (5)
08:00
Najkrajšie bývanie (6)
09:20
Všetko čo mám rád - Vianoce
11:55
Shelby: Pes, ktorý zachránil Vianoce
14:00
Naši - Vianoce u Rodinovcov
15:40
Inkognito
16:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
20:10
C.S.I.: Kriminálka New York IX (13)
21:05
C.S.I.: Kriminálka New York IX (14)
22:00
Hawaii 5.0 VIII (21)
22:55
Žrebovanie
23:05
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (7)
00:05
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (8)
01:05
Hawaii 5.0 VIII (21)
02:05
C.S.I.: Kriminálka New York IX (13)
02:45
C.S.I.: Kriminálka New York IX (14)
03:25
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (7)
04:05
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (8)
04:50
Miláčikovo
05:40
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:35
Dr. Ken
12:30
Dva a pol chlapa XI
13:10
Priatelia
13:40
Priatelia II
14:35
Teória veľkého tresku V
16:15
Priatelia II
17:10
Dva a pol chlapa XI
17:40
Dva a pol chlapa VII
18:05
Kobra 11
20:15
Parchanti
22:15
Čierny zoznam IV (2/22)
23:05
Čierny zoznam IV (3/22)
00:00
Čierny zoznam IV (4/22)
00:55
Ja, legenda
02:25
Športové noviny
02:40
Kobra 11
04:55
Kredenc
05:10
Súdna sieň
07:45
Z lásky alebo pre peniaze
10:05
Malý unavený Joe
12:55
Veľký
15:15
Kovbojky a anjeli 2
17:20
Všade samé zvončeky 2
19:30
Žrebovanie
19:45
Profesionáli
20:45
Johny English sa vracia
23:00
Ťažké prachy
01:05
Santa je stále úchyl
02:55
Profesionáli
03:40
Najkrajšie bývanie (5)
04:25
Najkrajšie bývanie (6)
07:00
Správy
08:30
Týždeň vo filme 1969
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Spektrum
11:00
Motoring špeciál
12:00
Žurnál
12:30
Za hranicami
13:00
Správy
14:30
Portrét Vladimíra Thurza
15:00
Správy
15:30
Showbiz
16:00
Žurnál
16:30
Mi Hrvati
17:00
Správy
17:45
Svet technológií
18:00
13. komnata Vladimíra Kratinu
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Správy „N“
19:40
Správy
20:30
Cesta do života
21:00
Správy
21:45
Spektrum
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Štúdio Kultúra
00:00
Správy
05:05
Novashopping
06:00
Oggy a Šváby VI
06:15
Labková patrola II (16, 17)
07:05
Zajac Bugs a káčer Duffy II (4, 5)
07:55
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II (9)
08:15
Sedmokráska
09:30
Romantický duch Vianoc
11:00
Začarovaní
13:05
Kráľovské Vianoce
14:50
Všetky moje ex
16:45
Prázdniny
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Čertova nevěsta
22:15
Sully
00:10
Sprisahanie
02:30
Risknem to s Polly
04:05
Sedmokráska
05:20
Etiketa
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
Pán Vetrovský z Vetrova a pani Dažďová z Dažďova
07:20
Skúška
07:40
Přítelkyně pana ministra
09:05
Úsmevy Jiřího Šlitra
09:45
Kalendárium
10:00
Túlavá kamera
10:30
Objektív
11:00
O spanilej Jašinke
12:00
O Šípkovej Ruženke
13:00
Zlatovláska
14:15
Popoluška
15:55
Kotva pri prievoze
17:30
Adventné koncerty Českej televízie 2019
18:25
Herbár VII
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:45
Góly, body, sekundy
19:57
Žrebovanie Športky a Šance
20:00
Dvanásť mesiačikov
21:40
Na samotě u lesa
23:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10
23:15
Vianoce
00:15
Banánové rybičky
00:45
Bolkoviny
01:30
Skús mať vkus
01:55
Žiješ len 2x
02:20
Sviatočné slovo religionistu Pavla Hoška
02:25
Bývanie je hra
02:45
Chalupa je hra
03:10
Záhrada je hra
03:35
Pod pokrievkou
03:55
Kuchárska pohotovosť
04:25
Príbehy slávnych... Václav Čtvrtek
05:05
"Domov můj" II (3/4)
05:35
Boží dar - príbehy českých potravín (6/6)
06:00
Raníček
06:05
Otec Vianoc a stratené soby
06:30
Novinky z prírody
06:40
Zou
06:50
Zou
07:00
Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa
07:15
Michel
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Československý filmový týždenník 1969 (1283/2379)
09:15
Hľadanie strateného času: Veselé Vianoce v smutných časoch
09:35
Mr. Bean
10:05
Vražda v Orient exprese
12:10
Chcete ma?
12:35
Kráľovstvo divočiny: Národný park Širetoku
13:05
Sviatočné slovo religionistu Pavla Hoška
13:10
Kresťanský magazín
13:35
Uchom ihly
14:00
"Domov můj" II (4/4)
14:30
Svätci a svedkovia
14:45
Postrehy odinakiaľ
14:55
Príbehy 20. storočia II (16/16)
15:20
Notting Hill
17:25
Úžasné hotely II (7/7)
18:15
Mr. Bean
18:45
Večerníček
18:55
Krásne živé pamiatky (16/16)
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Smrť na Níle
22:20
Kto nastaví kožu
00:10
Nebuďte policajta!
01:45
Veľká vojna pod mikroskopom
02:35
Keď čerti nosia šťastie
03:35
Poďme spolu za betlehemami
03:55
Odkaz Jiřího Rašku
04:10
Hranica dokorán - Rozmówki poľsko-czeskie
04:35
Babylon
05:20
Štěstí je...
07:15
Postrach Dennis
09:10
Polární expres
11:00
Přijde letos Ježíšek?
13:00
Teleshopping
13:35
Správci osudu
15:30
Sherlock Holmes: Jak prosté II (10)
16:25
Sherlock Holmes: Jak prosté II (11)
17:20
Sherlock Holmes: Jak prosté II (12)
18:15
Vy nám taky, šéfe!
20:00
Temné stíny
22:20
Anděl smrti
00:50
Bourneovo ultimátum
02:50
Annabelle 2: Zrození zla
07:30
Everwood II (12)
08:25
Jak se staví sen
09:25
Poklad z půdy
10:25
Přístav (31)
11:35
Vychytávky Ládi Hrušky
12:20
Jak se staví sen
13:20
Zasněná láska (42)
14:20
Zasněná láska (43)
15:10
Everwood II (13)
16:05
Zasněná láska (44)
17:00
Zasněná láska (45)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (9)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (10)
20:00
Zlo v srdci
22:05
Já, společnice II (5)
22:30
Ranč Heartland XII (1)
23:25
Doktor z hor: Nové příběhy X (9)
00:20
Doktor z hor: Nové příběhy X (10)
01:20
Hříšná láska (95)
02:10
Zlo v srdci
03:55
Láska až za hrob (136)
06:40
X-Men: Nová generace II (1)
07:35
Námořní vyšetřovací služba L. A. VIII (3)
08:30
Top Gear V
09:40
Pevnost Boyard (3)
12:05
Těžká dřina
12:40
Bikesalon
13:15
Futurama X (1)
13:40
Simpsonovi XII (12)
14:10
Simpsonovi XII (13)
14:40
Simpsonovi XII (14)
15:05
Simpsonovi XII (15)
15:35
Futurama X (2)
15:55
COOLfeed
16:05
Růžový panter 2
17:50
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XII (16)
18:30
Simpsonovi XII (17)
18:55
Simpsonovi XII (18)
19:30
Simpsonovi XII (19)
19:50
COOLfeed
20:00
Ghost Rider 2: Duch pomsty
22:00
Narcos II (1)
23:05
Narcos II (2)
00:05
Killjoys: Vesmírní lovci V (7)
00:55
Autosalon
02:00
Pevnost Boyard (3)
04:20
X-Men: Nová generace II (1)
05:00
Na vlásku: Príbeh pokračuje
06:00
Medveď Yogi
07:25
A-Team
09:40
Zootropolis
11:30
MEG: Hrozba z hlbín
13:25
Rodinka Úžasných
15:25
Harry Potter a Dary smrti (1)
17:50
Harry Potter a Dary smrti (2)
20:00
Avengers: Endgame
23:00
Watchmen (8)
00:05
Zlé časy v El Royale
02:25
Čo sa stalo 11. septembra
03:00
Jeho temné esencie (8)
04:05
Gotti
06:00
Holmes a Watson
07:30
Zloba - Královna černé magie
09:10
Temné síly
10:55
Hledání Aljašky (8)
11:50
Španělská princezna (2)
12:50
Jeho temné esence (5)
13:50
Muž, který zabil Dona Quijota
16:00
Holky z kalendáře
17:45
Castle Rock II (6)
18:30
Silicon Valley VI (7)
19:20
Paní Fletcherová (7)
19:55
Watchmen (8)
21:00
Batwoman (1)
21:45
Wataha III (3)
22:40
Stíny III (6)
23:35
Stíny III (7)
00:50
Liga spravedlnosti
02:50
Batwoman (1)
03:40
Nenávist, kterou jsi probudil
06:00
Kobra 11 XII (10)
06:50
Kobra 11 XII (11)
07:40
Kobra 11 XIIXIII (12)
08:35
Kobra 11 XXIV (1)
09:35
Teleshopping
10:10
Neuvěřitelné příběhy II (8)
10:40
Neuvěřitelné příběhy II (9)
11:10
Neuvěřitelné příběhy II (10)
11:35
Neuvěřitelné příběhy II (11)
12:05
Teleshopping
12:35
Válka skladů: Kanada (19)
13:05
Válka skladů: Kanada (20)
13:40
Válka skladů: Kanada (21)
14:10
Válka skladů: Kanada (22)
14:40
Mistři zastavárny III (2)
15:05
Mistři zastavárny III (3)
15:30
Mistři zastavárny III (4)
15:55
Mistři zastavárny III (5)
16:20
Kobra 11 XIII - pilot (2)
17:20
Kobra 11 XIII - pilot (3)
18:20
Válka skladů: Kanada (23)
18:50
Válka skladů: Kanada (24)
19:25
Mistři zastavárny III (6)
19:50
Mistři zastavárny III (7)
20:15
Námořní vyšetřovací služba XV (15)
21:05
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (19)
22:00
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (20)
22:50
Námořní vyšetřovací služba XV (14)
23:45
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (15)
00:35
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (16)
01:30
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (17)
02:10
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (18)
02:50
NBA Action 19/20

Mladí Američané

Krimidrama VB (1993). V Londýně přibývá počet neobjasněných vražd gangsterů. Na pomoc přijíždí americký protidrogový specialista. Za vším stojí nový hráč na scéně, který si kolem sebe vytvořil gang…
film TV Barrandov 23:05

E.T. mimozemšťan

film Nova Cinema 20:00

Nepodarený biznis

film JOJ Plus 22:20

Zjizvená tvář

Drama USA (1983). V létě roku 1980 emigrovalo z kubánského přístavu Mariel se souhlasem Fidela Castra 125 000 lidí. Zhruba pětina z nich měla kriminální záznam. Jedním z emigrantů byl také Tony…
film Nova Cinema 13.12. o 21:55

Wyatt Earp

film Jednotka 11.12. o 20:30

Harry Potter a Kameň mudrcov

film Nova 13.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email