SME logo SME

TV Program na včera

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Skutočné príbehy
09:45
Súdna sieň
10:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:40
TOP STAR
13:10
Česko Slovensko má talent
14:50
A-Team: Posledná misia
17:30
Noviny
18:00
Prestreté
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:40
Inkognito
22:50
Heslo (5)
23:30
Vražedné čísla V (13)
00:30
Inkognito
01:40
Krimi
02:10
Noviny TV JOJ
03:05
Súdna sieň
03:55
Prvé oddelenie (16)
04:20
Prvé oddelenie (17)
04:45
Noviny TV JOJ
05:40
Polícia
05:55
Televíkend
06:20
Prečo
06:30
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Veselá farma III
07:00
Kniha džunglí II
07:10
Deti z Bullerbynu
07:35
Smajlíkovci
07:45
Živá panoráma
08:15
Regina
09:00
Školský klub “N“
10:00
Mať tak o koliesko viac!
10:05
Zázračný miniateliér
10:10
Fidlibumove pokusy
10:15
Kapurka
10:25
Emil z Lönnebergy
10:50
Emil z Lönnebergy
11:15
Detektívka Emka a kamaráti pátrači
11:30
Obedníček
11:35
Objím ma, prosím II
11:40
Trpaslíci
11:50
Živá panoráma
12:10
Cyklopotulky
12:20
Sedem divov Terchovej
12:55
Televízny posol
13:20
Televízny klub nepočujúcich
13:50
Cesta
14:25
Autosalón
14:50
Vynálezca padáka
15:25
Národnostný magazín
15:50
Záhady archeológie
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:15
Správy - Hírek
17:25
Magazín Európskej ligy
18:30
Večerníček
18:35
Objím ma, prosím II
18:45
Veselá farma III
18:50
Smajlíkovci
18:55
Kniha džunglí II
19:05
Deti z Bullerbynu
19:30
Japonský pohľad
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Chvíľka poézie
20:15
Dialóg s planétou
21:05
Cesty ticha
21:25
SK dejiny
22:15
Osamelosť cezpoľného bežca
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Správy RTVS z regiónov
01:05
Správy - Hírek
05:25
Hurá do záhrady
06:00
Dámsky klub
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Vône sveta
09:05
Horskí záchranári VI (10/12)
09:55
District II (14)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
14:00
Folklorika
14:25
Lekári (37/65)
15:30
Japonská mozaika
15:50
Osudy
16:00
Správy RTVS
16:25
Vône sveta
16:55
Horskí záchranári VI (11/12)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Moje leto v Provence
22:15
Reportéri
22:45
Nočné správy RTVS
23:00
Rapl (5/13)
00:00
District II (14)
00:45
Moje leto v Provence
02:25
Lekári (37/65)
03:05
On air
03:25
Správy RTVS "N"
04:20
Góly - body - sekundy
04:35
Počasie
04:45
Občan za dverami
06:00
Správy RTVS "N"
06:55
Bratislavská lýra
07:40
V lužnom lese
08:35
KLUB 3
09:15
Varím, varíš, varíme
09:25
Mária Rudavská
09:50
Svetlá nad prístavom (1/3)
11:00
Vaše hobby - naše hobby
11:30
Osobnosti náboženského života
12:00
Bláznivá láska
12:40
Filmový medailón
13:15
Tá tajovská voda mútna (1/3)
14:15
Nestárnuce melódie
14:45
Akí sme
15:15
Clippato
15:50
Promülle
16:25
Bratislavská lýra 1981
16:55
Malý pitaval z velkého města II (3/6)
17:55
Zdravý chrbát
18:00
Hopla!
18:25
Varím, varíš, varíme
18:35
Varím, varíš, varíme
18:45
Recept na každý deň
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Takí sme boli
21:15
Koleso času
21:35
Serpentíny (2/12)
22:00
Chobotnica II (6/6)
23:05
Džezové stretnutie
23:45
Mária Rudavská
06:00
Teleráno
08:25
Zámena manželiek
09:40
Oteckovia
10:40
Rodinné prípady
11:40
Kobra 11
13:45
Farma
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Susedia
21:20
Farma
22:45
Horná Dolná
23:55
Kobra 11
00:55
Farma
02:20
GOTHAM: Vojna gangov
04:55
Televízne noviny
05:40
Odložený prípad IV (21/24)
06:20
Monk V (2/16)
07:15
Monk V (3/16)
08:10
Sandhya - svetlo môjho života (340)
09:05
Sandhya - svetlo môjho života (341)
10:00
Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie
12:05
Reflex
12:45
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
14:25
Chlapi neplačú
16:35
Odložený prípad IV (22/24)
17:30
Odložený prípad IV (23/24)
18:30
Monk V (4/16)
19:20
Monk V (5/16)
20:15
Varte s nami
20:30
Statočný a krásna (84)
21:30
Statočný a krásna (85)
22:30
Nikdy ťa neopustím (89)
23:25
Nikdy ťa neopustím (90)
00:25
Hriešny zoznam (7/10)
01:10
Hriešny zoznam (8/10)
01:55
Reflex
02:45
Smotánka
04:00
Adela show
04:50
Odložený prípad IV (22/24)
06:10
Pirátova rodinka (9)
07:00
Nový deň
09:10
M.A.S.H (120)
09:50
M.A.S.H (121)
10:20
Rosamunde Pilcher: Pre lásku k dieťaťu
12:25
Walker, texaský ranger IV (3)
13:25
Jake a Tlsťoch IV (14)
14:25
Polícia Hamburg VI (24)
15:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX (2)
16:25
Polícia v akcii
17:25
Krimi správy
17:50
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Sestřičky (26)
21:35
Poklad z povaly
22:50
Hudson a Rex II (5)
23:50
Polícia v akcii
00:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX (2)
01:45
Walker, texaský ranger IV (3)
02:45
Jake a Tlsťoch IV (14)
03:45
Prestreté!
08:55
Ohnivý kuře (5)
10:05
Velmi křehké vztahy II (64)
11:15
Jak se staví sen - extra
12:20
Julie Lescautová X (5)
14:20
Ohnivý kuře (6)
15:35
Nikdo není dokonalý
16:50
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Autosalon.tv
21:25
Sestřičky (26)
22:45
PARTIE Terezie Tománkové
23:50
Velmi křehké vztahy II (65)
00:55
Prostřeno!
05:05
Dovidenia, stará mama! (2)
05:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:35
Policajti v akcii
09:10
Prvé oddelenie (69)
09:45
Prvé oddelenie (70)
10:20
Nákupné maniačky
11:55
Pod povrchom (21)
13:00
Slnečno, sem - tam vraždy (9)
14:00
Spravodlivosť v krvi IX (1/22)
14:55
Dokázaná nevina (13/13)
15:55
Beverly Hills 90210 (1/6)
16:50
Súdna sieň
17:55
Súdna sieň
19:00
Slnečno, sem - tam vraždy (10)
20:10
FBI (19)
20:55
Dr. House IV (2)
21:50
C.S.I.: Kriminálka Miami III (21)
22:50
Myšlienky vraha VI (16)
23:45
Vraždiace páry VI (1/10)
00:45
Policajti v akcii
02:35
Nákupné maniačky
03:30
Dovidenia, stará mama! (2)
04:05
Vraždiace páry VI (1/10)
04:45
Dovidenia, stará mama! (3)
05:00
Kobra 11
05:50
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:15
V mene zákona
09:10
Partička
10:15
Kredenc
11:05
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa IX
13:25
Priatelia V
13:50
Priatelia VII
14:15
Teória veľkého tresku XI
16:00
Priatelia VII
17:00
Dva a pol chlapa IX
17:55
Kobra 11
20:15
Americký zabijak
22:30
Gotham: Vojna gangov IV (1/22)
23:25
Gotham: Vojna gangov IV (2/22)
00:25
Dva a pol chlapa IX
01:15
Športové noviny
01:35
Komisár Rex X (12/12)
02:20
Komisár Rex XI (1/12)
03:00
Komisár Rex XI (2/12)
03:45
Komisár Rex XI (3/12)
04:30
Kredenc
05:10
Súdna sieň
05:55
Súdna sieň
07:20
Panelák IX (35)
08:40
Kosti IX (15)
09:40
Kosti IX (16)
10:50
Letecké katastrofy XVI (1/10)
12:15
Profesionáli III (14)
13:15
Simpsonovci XI (5)
13:45
Simpsonovci XI (6)
14:15
Poklady z blšáku II (8)
14:45
Zlato v garáži II (3)
15:20
Policajti v akcii
17:25
Kosti IX (17)
18:25
Kosti IX (18)
19:30
Profesionáli III (16)
20:25
Drahý diktátor
22:30
OKTAGON Magazín
23:00
Krajina zatratených
01:25
Letecké katastrofy XVI (1/10)
02:25
Profesionáli III (16)
03:25
Prvé oddelenie
03:45
Panelák IX (35)
04:30
Policajti v akcii
06:00
Ranné správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:30
Showbiz
12:00
Žurnál
12:30
Tak takto?!
13:00
V politike „N“
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:00
Tak takto?!
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:20
Správy „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:10
Biznis
21:30
Nesmrteľní: Beckham, Pirlo, Robben, Lahm
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
08:55
Ulica (3940)
09:55
Špecialisti (105)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom VII (1)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (831)
14:05
Vtierka Castle III (19)
15:05
Mentalista II (8)
15:55
Mentalista II (9)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3941)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti (106)
21:20
Špecialisti (107)
22:25
NCIS: New Orleans V (24)
23:20
Mentalista II (8)
00:15
Mentalista II (9)
01:05
Vtierka Castle III (19)
01:45
NCIS: New Orleans V (24)
02:25
Krok za krokom VII (1)
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (831)
04:45
Novashopping
05:00
Bývať ako... bez bariér
05:30
Zaujímavosti z regiónov
05:59
Štúdio 6
09:00
Otec Brown VII
09:45
168 hodín
10:35
Cirkus Humberto (9/12)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Všechnopárty
14:45
Panstvo Downton VI (1/10)
15:55
To je vražda, napísala IX
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Labyrint II (4/7)
21:10
Reportéri ČT
21:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10
21:50
Ja, Mattoni
22:45
Na stope
23:15
Kriminalista
00:15
AZ-kvíz
00:45
Banánové rybičky
01:25
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:50
Kalendárium
02:05
Sviatočné slovo adventistického kazateľa Jindřicha Černohorského
02:15
Dobré ráno
04:45
Žiješ len 2x
05:05
Japonsko z výšky (5/5)
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Kamera na cestách: Kapverdy, kreolské súostrovie
09:55
Hlodavce v akcii
10:45
Labyrint sveta a raj srdca (6/24)
10:55
Tajomná planéta (3/5)
11:45
Babylon
12:10
Zasvätení
12:40
Božia mladosť (1/4)
13:10
Kľúč
13:35
Československý filmový týždenník 1970 (1331/2379)
13:50
Rakúsko na železnej opone (2/2)
14:35
Paláce 1. republiky na nábreží Vltavy
14:55
Boží dar - príbehy českých potravín (3/6)
15:15
Africká savana
15:45
Krásy európskeho pobrežia
15:55
Dobrodružstvá vedy a techniky
16:25
Letecké katastrofy: Nešťastie v Bagrame
17:10
Vynálezy, ktoré zmenili svet
18:10
Krížom-krážom Izraelom (5/9)
18:35
Labyrint sveta a raj srdca (7/24)
18:45
Večerníček
18:55
Uchom ihly
19:25
Miznúce miesta domova
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
KTO INÉMU JAMU Rudolf Slánský
21:35
Poviedky z New Yorku
23:40
Vražda prezidenta Kennedyho
01:05
Queer: O dúhovom káčatku
01:35
História.cs
02:25
Tá naša kapela
02:55
Pútnické miesta
03:10
Hrá vám... Mistříňanka
03:45
Lufťák, nie náplava
04:15
Na moll
04:55
Divnopis
05:10
Vlna za vlnou
06:45
Zpověď královny střední školy
08:25
Zimní příběh
10:40
Teleshopping
11:10
Star Wars: Epizoda VII - Síla se probouzí
13:40
Teleshopping
14:10
Harry Potter a Tajemná komnata
17:10
Armageddon
20:00
Život po životě
22:25
Sirotek
00:40
Lucy
02:20
Přepadení 13. okrsku
06:05
Na zámku
06:50
Má tlustá Valentýna (113)
08:10
Jak se staví sen
09:15
Velmi křehké vztahy (22)
10:20
Prostřeno!
11:20
Nikdo není dokonalý
12:25
Smrtící odhalení
14:10
McLeodovy dcery II (16)
15:05
McLeodovy dcery II (17)
16:05
Divoký anděl (210)
17:05
Divoký anděl (211)
18:00
Doktorka Quinnová III (4)
19:00
Doktorka Quinnová III (5)
20:00
Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu
21:55
Grand hotel III (14)
22:55
Obchoďák (32)
00:05
Doktorka Quinnová III (4)
01:05
Doktorka Quinnová III (5)
02:05
Hříšná láska (149)
03:00
Ranč Heartland IV (13)
04:00
Grand hotel III (14)
05:30
Umění je cool
06:05
Umění je cool
07:10
Největší průšvihy v Top Gearu (2)
08:35
Flash II (12)
09:30
Flash II (13)
10:25
Hvězdná brána III (1)
11:25
Hvězdná brána III (2)
12:30
Futurama X (1)
12:50
Futurama X (2)
13:20
Simpsonovi XXII (2)
13:50
Simpsonovi XXII (3)
14:20
Simpsonovi XXII (4)
14:50
Simpsonovi XXII (5)
15:10
Hvězdná brána III (3)
16:10
Hvězdná brána III (4)
17:15
Futurama X (3)
17:45
Futurama X (4)
18:15
Simpsonovi XXIII (8)
18:45
Simpsonovi XXIII (9)
19:15
Simpsonovi XXIII (10)
19:45
Simpsonovi XXIII (11)
20:15
Ajťáci (1)
20:45
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (5)
21:20
Teorie velkého třesku XI (5)
21:45
Partička
22:30
7 pádů Honzy Dědka
23:45
Flash II (14)
00:40
Simpsonovi XXIII (8)
01:10
Simpsonovi XXIII (9)
01:35
Simpsonovi XXIII (10)
01:55
Simpsonovi XXIII (11)
02:25
Futurama X (3)
02:55
Futurama X (4)
03:25
Největší průšvihy v Top Gearu (2)
04:25
Americký chopper VI (23)
06:00
Blbec na večeru
07:50
Bolesť a sláva
09:40
Star Wars: Vzostup Skywalkera
12:00
Yvonne Orji: Momma, I made it!
13:05
Do posledného dychu
14:55
Stehlík
17:25
Kondor (4)
18:15
Doom Patrol II (7)
19:00
Tretí deň (3)
20:00
Mala si to vedieť (5)
21:00
Trigonometria (6)
21:45
To Kapitola 2
00:30
Ako zvieratá
01:55
Yvonne Orji: Momma, I made it!
03:00
Jeho temné esencie II (2)
04:05
Do posledného dychu
05:00
Přes mrtvoly (4)
06:00
Zlatá dívka
07:35
Spy Kids: Špioni v akci
09:00
Spy Kids 2 - Ostrov ztracených snů
10:40
Spy Kids 3-D: Game Over
12:00
John Oliver: Co týden dal a vzal VII (30)
12:30
Ratatouille
14:25
Špinavý prachy (1)
15:20
Harry Potter a Fénixův řád
17:40
Harry Potter a Princ dvojí krve
20:15
Stargirl (12)
21:00
Mělas to vědět (5)
22:00
Trigonometrie (6)
22:45
Hrátky s ohněm
00:20
Annabelle 3
02:05
Mělas to vědět (5)
03:05
Trigonometrie (6)
03:50
Foxcatcher
05:25
Moto GP 2020 - hlavní závod (17)
06:30
Kobra 11 VI (15)
07:20
Kobra 11 VI (16)
08:10
Kobra 11 VI (17)
09:05
Kobra 11 VI (18)
10:05
Teleshopping
10:45
Lovci zločinců IV (17)
11:35
Lovci zločinců IV (18)
12:30
Teleshopping
13:10
Mistři aukcí V (5)
13:35
Mistři aukcí V (6)
14:05
Mistři aukcí V (7)
14:30
Mistři aukcí V (8)
14:55
Mistři zastavárny IX (6)
15:20
Mistři zastavárny IX (7)
15:45
Mistři zastavárny IX (8)
16:10
Mistři zastavárny IX (9)
16:40
Kobra 11 VII (1)
17:35
Kobra 11 VII (2)
18:30
Mistři aukcí V (9)
18:55
Mistři aukcí V (10)
19:25
Mistři zastavárny IX (10)
19:50
Mistři zastavárny IX (11)
20:15
Myšlenky zločince VII (14)
21:05
Myšlenky zločince VII (15)
21:55
Lovci zločinců IV (19)
22:45
Myšlenky zločince VII (10)
23:35
Myšlenky zločince VII (11)
00:30
Myšlenky zločince VII (12)
01:10
Myšlenky zločince VII (13)
01:50
Lovci zločinců IV (19)
02:30
MotoGP - FIM Awards Ceremony 2020
03:45
Extrémní sporty 20
09:00
Jak se stal muzikant králem
09:10
Tři přadleny
09:35
Hovory H ještě po dvaceti letech
10:30
Dům plný písniček
11:10
Suvenýry Karla Vlacha
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Rajské zahrady
12:45
Klub přátel dechovky
13:20
Trocha šafránu z televizního archivu
14:40
Ztracená revue
15:10
Taneční pro starší a pokročilé se Zdeňkem Chlopčíkem
15:15
Holky z porcelánu
16:55
Hádanky s písničkou

Da Vinciho kód

Triler USA (2006).
film Dajto 20:15

Kingsman: Tajná služba

film JOJ Plus 20:25

Výkupné

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.