SME logo SME

TV Program na včera

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Rodinné záležitosti
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:10
Súdna sieň
14:10
Súdna sieň
15:20
Záchranári
16:10
Naši II (6)
16:50
Naši II (7)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:50
Na hrane
22:20
Sedem
23:20
Myšlienky vraha IV (12/26)
00:20
Profesionáli II (16)
01:20
Záchranári
02:05
Noviny TV JOJ
02:55
Divoké kone (81)
03:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Rýchle vody hôr
06:30
Indiánske rozprávky
06:35
Kač,kač,kač
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Kniha džunglí II
07:10
Lexi a Lottie
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
08:45
Miestopis cechov a manufaktúr
09:05
Miestopis cechov a manufaktúr
09:30
Maďarský magazín
10:00
Hriech
11:30
Bratislavské rozprávky
11:35
Dimitri II
11:40
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:25
Huby
12:35
Tajný život jazier II (8)
13:25
Narušitelia endokrinného systému
14:25
Umenie
14:55
Ladislav Ťažký - Pramene tvorby
15:25
Rómsky magazín
15:50
Majstri včiel
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Vínne cesty Slovenska
18:30
Bratislavské rozprávky
18:35
Dimitri II
18:40
Máša a medveď
18:45
Trpaslíci
18:50
Kniha džunglí II
19:05
Lexi a Lottie
19:25
Geolino
19:45
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
19:52
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
19:56
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:00
Experiment
20:30
Cyklistika - Okolo Slovenska - highlighty
20:45
Futbal - Európska liga
23:05
Polícia
23:20
Noc v archíve
00:20
Správy RTVS "N"
01:10
Správy - Hírek
01:20
Záznam z rokovania NR SR
05:35
Duel
06:05
Správy RTVS "N"
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Skryté Taliansko
09:10
Rodina doktora Kleista (33/81)
09:55
Nash Bridges (109)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Test magazín
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Skryté Taliansko
16:55
Rodina doktora Kleista (34/81)
17:45
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zlaté časy
21:30
Cesta do života: Kilimandžáro
23:00
Neskoro večer
23:55
Druhá šanca
00:35
Nash Bridges (109)
01:20
Cesta do života: Kilimandžáro
02:50
Dámsky klub
04:30
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
10:00
Oteckovia
11:00
Rodinné prípady
11:55
Kobra 11
13:55
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Horná Dolná
21:40
Farma
22:55
Sestričky II
00:00
Kobra 11
02:00
Farma
03:00
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
04:55
Televízne noviny
05:15
Vymenené životy (139)
06:05
Vymenené životy (140)
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:50
Sila ženy II (68)
10:40
Neželaná nevesta
12:05
Reflex
12:55
Vymenené životy (139)
13:50
Vymenené životy (140)
14:50
Druhý dych
16:45
Šiesty zmysel IV (8/13)
17:40
Šiesty zmysel IV (9/13)
18:35
Monk
20:30
Sila ženy II (69)
21:25
Neželaná nevesta
22:25
Vymenené životy (141)
23:30
Vymenené životy (142)
00:40
Šiesty zmysel IV (8/13)
01:25
Šiesty zmysel IV (9/13)
02:10
Smotánka
02:40
Adela show
03:30
Druhý dych
06:10
Max Steel II (1)
06:40
Ninjago - Nindžova cesta X (1)
07:20
M.A.S.H (244)
08:10
M.A.S.H (245)
08:50
M.A.S.H (246)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Odkaz z Vietnamu (2/2)
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (19)
13:25
Posledný policajt (10)
14:25
Komisár Rex VI (1)
15:30
Komisár Rex VI (2)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (88)
21:35
Prima Partička
22:45
Áno, šéfe!
23:55
Hawaii 5.0 IX (14)
00:50
Komisár Rex VI (1)
01:50
Komisár Rex VI (2)
02:55
Posledný policajt (10)
03:50
Prestreté!
09:05
Cesty domů
10:25
Velké zprávy
11:30
Show Jana Krause
12:35
Modrý kód (192)
13:50
Těžká dřina
14:25
Cesty domů
15:45
Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Marta
21:20
Krejzovi (88)
22:45
Pípšoubazar
23:50
Velmi křehké vztahy IV (2)
05:05
Profesionáli II (15)
05:45
Naši II (4)
06:10
Naši II (5)
06:40
Záchranári
07:45
Odsúdené (17)
09:10
Kosti II (13)
10:30
Klamári (13)
11:45
Kravaťáci VII (11)
12:45
Titanic: Krv a oceľ (6)
14:50
Kosti II (14)
15:50
Tlkot srdca (3)
16:45
Klamári II (1/22)
17:45
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Tlkot srdca (4)
21:00
C.S.I.: Kriminálka New York VIII (18/18)
22:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (1)
22:55
ŽREBOVANIE
23:00
TIPOS INFO
23:05
Kravaťáci VII (12)
00:05
Vraždy cez sviatky II (2)
01:05
MacGyver (27)
02:00
MacGyver (28)
02:55
Vraždy cez sviatky II (2)
03:40
Myšlienky vraha IV (12/26)
04:20
Nové bývanie
04:50
Profesionáli II (16)
05:55
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:15
Digitálny svet
12:20
Dva a pol chlapa V
13:10
Priatelia
14:10
Teória veľkého tresku IV
16:00
Priatelia III
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Spider-Man
22:50
Nezvratný osud 4
00:20
Red Bull Air Race: Japonsko
01:10
Dva a pol chlapa X
01:50
Športové noviny
02:00
112 – Tiesňová linka
02:25
112
05:00
Panelák (28)
05:35
Divoké kone (81)
07:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15
Panelák (27)
09:10
Panelák (28)
10:05
MacGyver (27)
11:20
MacGyver (28)
12:35
Fórky, vtipky XXVIII
13:05
Simpsonovci XXI (15/23)
13:35
Simpsonovci XXI (16/23)
14:05
Panelák (29)
14:50
Panelák (30)
15:40
Profesionáli II (16)
16:40
Simpsonovci XXI (17/23)
17:10
Simpsonovci XXI (18/23)
17:40
C.S.I.: Kriminálka New York VIII (16)
18:35
C.S.I.: Kriminálka New York VIII (17)
19:35
Žrebovanie
19:40
TIPOS INFO
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Čierny Blesk
22:30
Take me out
00:40
Homeland: V mene vlasti VI (12/12)
01:55
Walking Dead VIII (12/16)
02:40
Profesionáli II (16)
03:20
Profesionáli II (17)
04:00
Prvé oddelenie II
04:25
Panelák (29)
04:55
Panelák (30)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Biznis
13:00
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:10
Bago
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:05
S energiou efektívne
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:50
Novashopping
09:10
Ulica (3733)
10:05
Malé lásky II
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom III (17)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (541)
14:05
Odložený prípad II (11)
15:05
Odložený prípad II (12)
16:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (11)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3734)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (914)
21:35
Život vo hviezdach
22:05
S ľadovým pokojom
23:50
Odložený prípad II (11)
00:50
Odložený prípad II (12)
01:40
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (11)
02:20
Krok za krokom III (17)
02:50
Kolotoč
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (541)
04:55
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:45
Doktor Martin IV
10:35
Rozprávaj
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Knedle
14:20
Otec Brown VI
15:10
Doktor Martin IV
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Všetko, čo mám rada
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Rozprávaj
20:55
Dobrodružstvá kriminalistiky
21:45
Máte slovo s M. Jílkovou
22:44
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:45
Taggart
00:00
Kriminalista
00:55
AZ-kvíz
01:30
Túlavá kamera
01:55
Rajské záhrady II
02:15
Dobré ráno
04:45
13. komnata Bena Cristovao
05:00
Nedaj sa plus
05:30
Nedaj sa
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Špionáž v divočine (1/4)
09:55
Neobjavená Kuba (2/2)
10:50
Počesky
10:55
Záchrana Benátok
11:45
Chcete ich?
11:50
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (2)
12:50
Kresťanský magazín
13:20
Vzducholode, späť do budúcnosti
14:15
Veľká vojna
15:05
Apokalypsa: 2. svetová vojna (3/6)
16:00
Výletná loď France - návrat legendy
16:50
Tajomstvo Antarktídy
17:45
Na ceste po Severnom Írsku
18:15
Aleje ako súčasť našej krajiny
18:45
Večerníček
18:55
Divnopis
19:00
Dobrodružstvá vedy a techniky
19:25
Príbehy zvedavých prírodovedcov (2/10)
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Modrá krv II (3/8)
21:00
Kiwiland (3/5)
21:30
Pivné putovanie (3/12)
22:00
Grantchester IV (3/6)
22:50
Letecké katastrofy: Únos nad Indickým oceánom
23:40
Queer: Hrdí na dúhu
00:10
Túžba po slobode
01:40
Priesmyk (3, 4/8)
03:30
Ochranca
03:55
Tradícia a experiment
04:20
Pred polnocou
04:50
Čitateľský denník... Ludvík Vaculík: Loučení k panně
05:40
Sue Thomas: Agentka FBI III (6)
06:35
Odložené případy II (9)
07:30
Odložené případy II (10)
08:25
King Kong
11:00
Teleshopping
11:35
Invaze
13:25
Teleshopping
13:55
Včera narozeni
15:50
Něco jako láska
17:50
Babovřesky 2
20:00
Země ztracených
21:55
Barva peněz
00:15
Bezcitní lidé
02:05
Přeber si to
04:20
O princezně Amélii
05:00
Nikdo není dokonalý
06:30
Doktorka z Dixie (17)
07:45
Jak se staví sen
09:10
Modrý kód (81)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen
13:25
Gilmorova děvčata V (1)
14:25
Gilmorova děvčata V (2)
15:20
Doktorka z Dixie (18)
16:15
Gilmorova děvčata V (3)
17:05
Gilmorova děvčata V (4)
18:00
Doktor z venkova XVI (9)
19:00
Doktor z venkova XVI (10)
20:00
Danielle Steelová: Prsten (1/2)
21:55
Ranč Heartland VI (15)
22:55
Modrý kód (192)
00:05
Doktor z venkova XVI (9)
01:05
Doktor z venkova XVI (10)
02:00
Ranč Heartland VI (15)
03:00
Vařte s Gordonem Ramsaym (3)
04:00
Láska až za hrob (45)
04:55
Nikdo není dokonalý
06:45
Brainiac: Šílená věda VI (2)
07:50
Špinavá práce IV (5)
09:05
Top Gear 2011
10:10
Americký chopper IV (24)
11:20
Teorie velkého třesku VI (21)
11:45
Teorie velkého třesku VI (22)
12:15
Futurama III (5)
12:45
Simpsonovi XXV (15)
13:10
Simpsonovi XXV (16)
13:40
Simpsonovi XXV (17)
14:10
Simpsonovi XXV (18)
14:40
Teorie velkého třesku VI (23)
15:05
Teorie velkého třesku VI (24)
15:35
Futurama III (6)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper IV (25)
17:00
Top Gear 2011
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XXV (19)
18:45
Simpsonovi XXV (20)
19:15
Simpsonovi XXV (21)
19:45
Simpsonovi XXV (22)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Autosalon
21:25
Teorie velkého třesku VII (1)
21:55
Teorie velkého třesku VII (2)
22:25
Kurz sebeovládání (48)
22:50
Bojiště Země: Sága roku 3000
01:15
Americký chopper IV (25)
02:15
Kdo přežije: Caramoan (14)
04:20
Poslední chlap na Zemi III (12)
06:00
Monsters, a.s.
07:30
Jane Fonda v piatich dejstvách
09:40
Glass
11:45
Macko Pú a Heffalump
12:55
Besnenie
14:40
Hore
16:20
Debbina 8
18:10
Nočné preteky (6)
19:00
Mesto na kopci (10)
20:00
Noc v múzeu
21:50
Kto zabil Garretta Phillipsa? (1)
23:10
Posledná cesta
00:30
Rodina Morometiovcov: Nová doba
02:20
Lovcova modlitba
03:55
Donbas
06:00
Vražda v Orient expresu
07:55
Koupili jsme ZOO
10:00
O.G
11:50
Mr. Robot (4)
12:35
Králové zlodějů
14:25
Charleston
16:20
Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
18:10
Gösta (12)
18:40
Mr. Robot (5)
19:25
O.J.: Made in America (1)
21:00
Naši kluci (3)
22:00
Doom Patrol (10)
22:50
Rudá volavka
01:10
Naši kluci (3)
02:10
Od soumraku do úsvitu
04:00
Sběratel kostí
06:00
Kobra 11 XXIV (15)
06:50
Kobra 11 XXIV (16)
07:45
Kobra 11 XXIV (17)
08:45
Kobra 11 XXIV (18)
09:50
Teleshopping
10:25
Mrtvý bod III (15)
11:20
Mrtvý bod III (16)
12:20
Teleshopping
12:50
Válka skladů VIII (13)
13:15
Válka skladů VIII (14)
13:45
Válka skladů VIII (15)
14:10
Válka skladů VIII (16)
14:40
Mistři zastavárny XVI (28)
15:05
Mistři zastavárny XVI (29)
15:35
Mistři zastavárny XVI (30)
16:00
Mistři zastavárny XVI (31)
16:25
Kobra 11 (1)
18:30
Válka skladů VIII (17)
18:55
Válka skladů VIII (18)
19:25
Mistři zastavárny XVI (32)
19:50
Mistři zastavárny XVI (33)
20:20
Vražedná čísla (9)
21:10
Vražedná čísla (10)
22:05
Ray Donovan V (8)
23:20
Vražedná čísla (7)
00:15
Vražedná čísla (8)
01:05
Vražedná čísla (9)
01:45
Vražedná čísla (10)
02:25
Ray Donovan V (8)
03:20
Red bull beach volleyball 2019
04:15
Extrémní sporty 19
04:40
Mrtvý bod III (16)

Divosi

Krimidráma USA (2012).
film Nova 22:25

Unesená v Istanbule

film Markíza 22:45

Farma

zábava Markíza 20:30

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email