SME logo SME

TV Program na nedeľu

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:05
Noviny TV JOJ
05:40
Krimi
06:05
Noviny TV JOJ
06:55
SpongeBob SquarePants IX (20)
07:25
Labková patrola II (20)
07:55
Garfield
09:30
Lovci pokladov (7)
10:30
Lovci pokladov (8)
11:35
Rande v Ríme
13:30
Cesta okolo sveta za 80 dní
16:10
Gurmáni ulice
16:50
Na chalupe
17:50
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Zložka 64
23:15
Únos
01:30
Rodičovský manuál
03:10
Noviny TV JOJ
03:45
Kutyil s.r.o. (2)
04:30
Kutyil s.r.o. II (7)
06:05
Z mesta do mesta
06:35
Z mesta do mesta
07:00
Bežkopotulky
07:10
Encyklopédia slovenských obcí
07:25
Televíkend
07:55
Živá panoráma
08:25
Chochmesovci
08:30
Kapura
09:15
Farmárska revue
09:40
Halali
10:10
Test magazín
10:20
Herecké legendy
10:45
Diera v hlave
12:05
Biatlon - SP 2019/20
13:05
Slovo
13:10
Televízny posol
13:50
Folklórny festival - Heľpa
14:50
Biatlon - SP 2019/20
15:45
Hokej - Tipsportliga
18:45
Krasokorčuľovanie - ME 2020
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:15
Svetozár Stračina
21:25
Zrod divadla
22:10
Masaryk/Štefánik
00:10
Správy RTVS "N"
05:15
Správy RTVS "N"
06:05
Góly - body - sekundy
06:25
Počasie
06:30
Priateľ pes
07:00
Veselá farma II
07:05
Kniha džunglí III
07:20
Snehuliak Albi
07:25
Ziggy a zoovláčik
07:35
Elena z Avaloru
08:00
Rodinka líšok a jazvecov
08:10
Levia stráž II
08:35
Zázračný ateliér
09:00
Táraninky
09:20
Detektívka Emka a kamaráti pátrači (3/15)
09:40
Autosalón
10:05
Amerika zhora
11:00
Slovensko v obrazoch
11:25
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
13:00
Občan za dverami
13:35
Agatha Christie: Poirot
15:15
Zlaté časy
16:20
Prednosta stanice
17:55
Kultúrne dedičstvo
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Hniezdo (3/13)
21:30
Tisícročná včela (3/4)
22:30
Vrchný inšpektor Banks (2/3)
00:00
Agatha Christie: Poirot
01:35
Prednosta stanice
03:05
Amerika zhora
03:55
Svet v obrazoch
04:20
Správy RTVS "N"
05:05
Príbeh veľkého umenia
05:30
Spieva celá rodina
05:55
Správy RTVS "N"
06:55
Hľadám útly most
07:25
Zlatá brána
08:05
Bola raz jedna opera
08:20
Safari za kuchyňou (6/11)
08:50
Džezové stretnutie
09:30
Špicbergy 1985
10:05
Nebíčko v papuľke
10:35
On a ona u vás doma
11:10
Malé biblické príbehy
11:20
Namiesto pamätí
11:30
Spieva celá rodina
12:00
Etnografický atlas Slovenska
12:30
Tanečné miniatúry
12:50
Správy RTVS "N"
14:00
Soirée
15:35
Divadlo bez opony
16:20
Promülle
17:05
Zábavný televízny archív 1997
17:55
Chalupárium alebo Keď v meste padla...
18:40
Brehy duše
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Útek zo zlatej krajiny (6/7)
21:00
Speculum mundi
21:35
Na vysokej skale
22:30
Mozog a jeho duša
23:00
Obrazáreň
23:40
Chvíľa hudby
00:00
Hľadám útly most
00:30
Zlatá brána
01:10
Bola raz jedna opera
01:25
Safari za kuchyňou (6/11)
01:50
Džezové stretnutie
02:30
Špicbergy 1985
03:00
Správy RTVS "N"
04:05
Nebíčko v papuľke
04:35
On a ona u vás doma
06:00
Televízne noviny
06:55
Priatelia Toma a Jerryho
07:05
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
07:25
Tajomstvo Modrej hory 2
09:10
King Kong
13:00
Na telo
13:45
Dobre vedieť!
15:50
Harry Potter a Polovičný princ
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Ochrancovia
22:15
Riddick
00:50
Ochrancovia
02:20
Riddick
04:15
Susedské prípady
04:55
Televízne noviny
05:45
Emilie Richardsová: Voľba srdcom
07:10
Smotánka
08:10
Varte s nami
09:00
Krok za krokom
10:00
Ohnivý kuře
12:25
Odložený prípad
13:40
Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango
15:45
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
17:35
Tsunami, život potom
20:00
Tajný život Marilyn Monroe
23:45
Anna Nicole Smith
01:25
Tajný život Marilyn Monroe
04:10
Odložený prípad
04:50
Adela show
06:25
Chlpatá rota (10)
06:50
Super Wings II (26)
07:10
M.A.S.H (204)
07:40
M.A.S.H (205)
08:05
Prírodný vesmír (6)
09:15
Prima ZOOM Svet
09:50
Ňuchač (6)
11:00
Partia
11:55
Receptár prima nápadov
12:50
Vychytávky Láďu Hrušku
13:30
"Libovky" Pepu Libického
13:50
Ako sa stavia sen - extra
15:00
Discopříběh
16:55
Nočné rande
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Taxi 121
22:20
Mŕtvy v Seine
00:15
Hra zla
02:10
Prírodný vesmír (6)
03:20
Vražedné záhady slečny Fisherovej (12)
07:25
Krejzovi (21)
08:45
Velké zprávy
10:05
Polda (8)
11:25
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:15
Vychytávky Ládi Hrušky
12:55
Svatby v Benátkách (11)
14:20
Krejzovi (22)
15:45
Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:25
Mňam aneb Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Černé vdovy (1)
21:35
Jak se staví sen - extra
22:40
Prima ZOOM SVĚT
23:15
Rodinná pouta (97)
00:20
Mňam aneb Prima vařečka
00:45
Mňam aneb Prima vařečka
05:40
Najšpinavšie domácnosti (3/6)
06:25
Extrémni žgrloši II (7/9)
06:55
Extrémni žgrloši II (8/9)
07:30
Tajné životy boháčov IV (17)
08:00
Tajné životy boháčov IV (18)
08:30
Slobodní so záväzkami (7)
09:10
Slobodní so záväzkami (8)
09:50
Ako malé deti (7)
10:20
Ako malé deti (8)
10:50
Prvé oddelenie
11:20
Prvé oddelenie
12:05
Hawaii 5.0 IX (3)
13:05
Hawaii 5.0 IX (4)
14:05
Klamári (5)
15:00
Klamári (6)
16:00
Doktori (5)
17:00
Doktori (6)
18:00
9-1-1 (9/10)
19:05
9-1-1 (10/10)
20:10
Kosti X (4/22)
21:05
Kosti X (5/22)
22:00
Hawaii 5.0 IX (4)
22:55
Žrebovanie
23:05
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (17)
00:05
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (18)
01:05
Inkognito
02:10
Inkognito
03:00
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (17)
03:40
Vraždy, ktoré šokovali XXIII (18)
04:20
Nové bývanie
05:00
Kredenc
05:50
V mene zákona
09:15
Partička
10:20
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:30
Dva a pol chlapa VII
13:20
Priatelia IV
14:10
Teória veľkého tresku VIII
15:00
Teória veľkého tresku X
15:50
Priatelia IV
16:45
Dva a pol chlapa VII
17:40
NCIS: Los Angeles VIII (22/24)
18:30
NCIS: Los Angeles VIII (23/24)
19:20
NCIS: Los Angeles VIII (24/24)
20:15
King Kong
00:00
Čierny zoznam IV (11/22)
00:40
Čierny zoznam IV (12/22)
01:20
Čierny zoznam IV (13/22)
02:05
Spojenec
04:00
Športové noviny
04:10
Tridsať prípadov majora Zemana
05:40
Súdna sieň
07:45
V zajatí hlbín
10:00
Pokrvní bratia
12:25
Rozum v hrsti (17)
14:10
Všetko čo má Ander rád (6)
14:40
Všetko čo má Ander rád (7)
15:10
Slovácko sa nesúdi (5/12)
16:10
Slovácko sa nesúdi (6/12)
17:10
Vták na drôte
19:35
Žrebovanie
19:45
Dvojičky (8)
20:45
Rodičovský manuál
22:55
Don Verdean
01:00
Do hlbiny
03:05
Pokrvní bratia
04:35
Dvojičky (8)
07:00
Správy
07:30
Cesta do života „N“
08:00
Správy
08:30
Týždeň vo filme 1970
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Spektrum
11:00
V politike
13:00
Správy
14:30
Portrét Juraja Čuteka
15:00
Správy
15:30
Showbiz
16:00
Žurnál
16:30
Incredible Airplane Stories
17:15
Správy
17:45
Svet technológií
18:00
13. komnata Kristýny Frejovej
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Správy „N“
19:40
Správy
20:00
V politike
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Motoring
00:00
Správy
05:05
Novashopping
05:50
Labková patrola III (13, 14)
06:40
Looney Tunes: Nové príbehy (4, 5)
07:30
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II (19)
07:50
Brémski mestskí muzikanti
09:00
Spoveď kráľovnej strednej školy
10:45
Zase ona!
12:50
Splnený sen
15:15
Mamma Mia!
17:20
Kokosy na snehu
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Slunce, seno, jahody
21:40
Črepiny
22:15
Sudca Dredd
00:00
Splnený sen
02:15
Volajte Novu
02:45
Špecialisti (52)
03:50
Brémski mestskí muzikanti
04:45
Novashopping
05:00
Kulinárska súťaž
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
O princeznej Solimanskej
06:55
Príbehy slávnych... Ivan Hlinka
07:50
Divá Bára
09:05
Úsmevy Jana Vostrčila
09:45
Kalendárium
10:00
Túlavá kamera
10:35
Objektív
11:10
F. L. Věk (4/13)
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
O kráľovstve z rezancov a šťastí bez konca
14:05
Hejkalka
14:50
Veľká stávka o malé pivo
16:20
Bolo nás päť (3/6)
17:25
Pošta pre teba
18:25
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:53
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Vysoká hra (1/2)
21:35
168 hodín
22:09
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:10
Kabinet Dr. Honzáka
22:50
Alibi na vodě
00:30
Vrchný inšpektor Banks V
02:00
13. komnata Kateřiny Marie Fialovej
02:30
Sviatočné slovo advokátky Marie Kolářovej
02:35
Hobby našej doby
03:00
Banánové rybičky
03:30
Žiješ len 2x
03:55
Malá farma
04:20
Rajské záhrady
04:40
Pod pokrievkou
05:00
Cesty viery
05:30
Vtáčatá III (3/6)
06:00
Raníček
06:05
Zou
06:15
Zou
06:30
Snehuliak Albi
06:35
Prasiatko Peppa
06:40
City: Dobrodružstvá
06:50
Anča a Jožko (4/7)
07:05
Včielka Maja II
07:20
Ovečka Shaun II
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Československý filmový týždenník 1970 (1288/2379)
09:15
Hľadanie strateného času: Nakrúcané na Valašsku
09:35
Veľká vlastenecká vojna
10:25
Nedaj sa plus
10:55
Nedaj sa: Sen o kanáli Dunaj Odra Labe
11:20
Chcete ma?
11:50
Sviatočné slovo advokátky Marie Kolářovej
11:55
Kresťanský magazín
12:20
Uchom ihly
12:50
Cesty viery
13:15
Barokové srdce Európy (3/11)
13:45
Mačka nie je pes
14:15
Krásy európskeho pobrežia
14:25
Krasokorčuľovanie: ME 2020 Rakúsko
17:05
Ľudstvo: Príbeh nás všetkých (3/12)
17:50
Nádherná Amerika
18:45
Večerníček
18:55
Folklorika
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Dva muly pre sestru Sáru
21:45
Obžalovaný
23:20
Svetové ekonomické fórum
00:55
Prečo nie som na Facebooku
01:50
Európa dnes
02:20
Krídla vojny
03:05
Tanky v pekle bojov
04:00
Pred polnocou
04:30
Padajúci kvetináč
06:30
Šampioni
08:25
Happy Feet 2
10:15
Byl jednou jeden princ
11:25
Teleshopping
12:25
Mravenčí polepšovna
14:05
33 životů
16:25
Pryč a zpátky
18:20
Gravitace
20:00
Podivuhodný případ Benjamina Buttona
23:15
Sirotek
01:30
Ďábel
02:55
Země na obzoru
04:25
Dej mi domov
06:35
Everwood IV (3)
07:30
Slepá láska (20)
08:30
Jak se staví sen - extra
09:40
Jak se staví sen - tipy a triky
10:15
Přístav (66)
11:35
Vychytávky Ládi Hrušky
12:10
Slepá láska (21)
13:10
Zasněná láska (112)
14:10
Zasněná láska (113)
15:10
Everwood IV (4)
16:05
Zasněná láska (114)
17:00
Zasněná láska (115)
18:00
Doktorka Quinnová II (13)
19:00
Doktorka Quinnová II (14)
20:00
Síla slibu
21:55
Plastická chirurgie s. r. o. II (12)
22:55
Doktoři II (1)
23:50
Doktorka Quinnová II (13)
00:50
Doktorka Quinnová II (14)
01:50
Síla slibu
03:35
Hříšná láska (129)
04:40
Plastická chirurgie s. r. o. II (12)
06:00
Námořní vyšetřovací služba L. A. VIII (13)
07:05
Top Gear 2011
08:35
Pevnost Boyard (3)
11:00
Partička XXL - Suchošův výběr
12:25
Futurama II (10)
12:55
Simpsonovi XVIII (22)
13:25
Simpsonovi XIX (1)
13:55
Simpsonovi XIX (2)
14:25
Simpsonovi XIX (3)
14:55
Futurama II (11)
15:15
COOLfeed
15:25
Želvy Ninja 2
17:45
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XIX (4)
18:30
Simpsonovi XIX (5)
18:55
Simpsonovi XIX (6)
19:30
Simpsonovi XIX (7)
19:50
COOLfeed
20:00
Ghost in the Shell
22:05
Narcos II (6)
23:20
Vikingové V (6)
00:20
Smrtící virus (7)
01:20
Autosalon
02:25
Pevnost Boyard (3)
04:50
X-Men: Nová generace II (11)
06:00
Doba ľadová 3
07:35
Miss špeciálny agent
09:25
Ralph búra internet
11:20
Harry Potter a Dary smrti (1)
13:45
Harry Potter a Dary smrti (2)
15:55
Život je večierok
17:40
Ready Player One: Hra sa začína
20:00
Aquaman
22:25
Outsider (1)
23:25
Outsider (2)
00:25
Čierna krv
03:00
Outsider (4)
04:05
Nezastaviteľní
06:00
Noc v muzeu
07:50
Noc v muzeu 2
09:40
Škola končí
11:10
Odkaz II (3)
11:50
Španělská princezna (7)
12:45
Já, Simon
14:35
Můžete mi kdy odpustit?
16:20
Láska je láska: Generace Q (3)
17:20
Ray Donovan VII (2)
18:10
Nový papež (2)
19:00
Outsider (1)
20:00
Outsider (2)
21:00
Batwoman (6)
21:45
Bažináč (2)
22:40
Sestra
00:15
Po čem muži touží
02:15
Batwoman (6)
03:00
Bažináč (2)
03:55
Escobar
06:15
Ligue 1 - French football league 19/20
06:40
Kobra 11 XVII (13)
07:30
Kobra 11 XVII (14)
08:20
Kobra 11 XVII (15)
09:35
Kobra 11 XVII (16)
10:50
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (12)
12:00
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (13)
13:10
Mistři aukcí II (7)
13:35
Mistři aukcí II (8)
14:00
Mistři aukcí II (9)
14:25
Mistři aukcí II (10)
14:55
Mistři zastavárny VI (13)
15:20
Mistři zastavárny VI (14)
15:45
Mistři zastavárny VI (15)
16:10
Mistři zastavárny VI (16)
16:35
Kobra 11 XVIII (1)
17:30
Kobra 11 XVIII (2)
18:30
Mistři aukcí II (11)
18:55
Mistři aukcí II (12)
19:25
Mistři zastavárny VI (17)
19:50
Mistři zastavárny VI (18)
20:15
Myšlenky zločince II (21)
21:05
Myšlenky zločince II (22)
22:00
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (3)
22:50
Myšlenky zločince II (17)
23:40
Myšlenky zločince II (18)
00:30
Myšlenky zločince II (19)
01:10
Myšlenky zločince II (20)
01:55
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (2)
02:35
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (3)
03:15
NBA Action 19/20
04:00
UFC magazín 2019
04:30
NBA 19/20

Wind River

Krimitriler Kan./VB/USA (2017). Nie je nič ťažšie, než vypátrať skutočnú pravdu. Skúsený stopár pomáha agentke FBI vyšetriť vraždu mladej ženy v indiánskej rezervácii Wind River vo Wyomingu. Stopár…
film JOJ Plus 20:25

Terminátor Genisys

film Dajto 20:15

Konečná

film Nova Cinema 23:30

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.