SME logo SME

TV Program na nedeľu

09:43
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:00
Noviny TV JOJ
05:50
Krimi
06:20
Noviny TV JOJ
07:10
Rýchla rota Chipa a Dala (62/65)
07:35
Rýchla rota Chipa a Dala (63/65)
08:00
Ja, zloduch 3
10:05
Knight Rider (1/17)
11:00
Diabol nosí Pradu
13:35
Deň, keď sa zastavila Zem
15:50
Nová záhrada
16:50
Na chalupe
17:50
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Rýchlo a zbesilo 8
23:55
Oko v oblakoch
02:10
Nočný vlak do Lisabonu
04:20
Krimi
04:50
Noviny TV JOJ
05:45
Okno do...
06:10
Okno do...
06:40
Okno do...
07:05
Cyklopotulky
07:15
Encyklopédia slovenských obcí
07:30
Televíkend
08:00
Živá panoráma
08:30
Slovenčina na slovíčko
08:34
Kapura
09:15
Farmárska revue
09:45
Na rybách - Petrov zdar
10:15
Test magazín
10:25
Drevený program
11:15
Muzikálový festival Jozefa Bednárika
11:25
Pravda
12:25
Motorizmus - TCR Europe 2019
13:30
Orientácie
14:30
Cyklistika - MS 2019
16:45
Hokej - Tipsportliga: HC Košice - HKM Zvolen
19:40
Slovo
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10
Fortuna liga - magazín
20:40
Slovenský deň kroja
22:15
Frida - Maľovať a milovať - Divadlo nás baví
22:30
Frida - Maľovať a milovať
00:50
Správy RTVS "N"
01:40
Slovo
01:45
Záznam z rokovania NR SR
05:00
On air
05:20
Kultúra.Sk
05:50
Správy RTVS "N"
06:40
Počasie
06:45
Kniha džunglí II
07:00
Sammy a jeho priatelia
07:10
Včielka Maja Nové dobrodružstvá II
07:25
Martinka
07:40
Rodinka líšok a jazvecov (1/52)
07:50
Levia stráž
08:15
Zázračný ateliér
08:40
Kriminálka 5.C (2/13)
09:15
Autosalón
10:10
Otvorené nebo II
11:00
Slovensko v obrazoch
11:30
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
13:00
Občan za dverami
13:30
Agatha Christie: Poirot
14:25
Agatha Christie: Poirot
15:10
Zlaté časy
16:20
Boj o Moskvu (3/4)
17:45
Hurá do záhrady
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Vojtech
22:10
Eva Nová
23:55
Agatha Christie: Poirot
00:50
Boj o Moskvu (3/4)
02:10
Vojtech
02:15
Dôverný nepriateľ
03:45
Otvorené nebo II
04:40
Správy RTVS "N"
06:00
Televízne noviny
07:00
Zajac Bugs a priatelia
07:35
Tom a Jerry
08:20
Beethoven 4
10:25
Spider-Man
13:00
Na telo
13:30
Miss špeciálny agent
16:10
Horná Dolná
17:20
Susedia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Tvoja tvár znie povedome
23:10
Slečna nebezpečná
01:20
Unesená v Istanbule
03:20
Slečna nebezpečná
04:55
Televízne noviny
05:35
Katie Ffordová: Šťastie na dosah
07:25
Smotánka
08:20
Prípady pre Lauru II (5/16)
09:40
Prípady pre Lauru II (6/16)
11:05
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (7/22)
12:10
FBI: Prípady Sue Thomasovej II (8/22)
13:20
Leto pri Mazurských jazerách
15:25
Rosamunde Pilcherová: Na vlnách lásky
17:25
Sladká výzva
17:40
Inga Lindströmová: Úžasná Elin
20:00
Smrť cez internet
22:00
Beznádejne zamilovaná Lola
00:05
Tanec je moja vášeň 2
01:50
Lekárka v Afrike 1
03:15
Smrť cez internet
06:15
Max Steel II (4)
06:40
Ninjago - Nindžova cesta X (4)
07:10
M.A.S.H (250)
07:45
Hitlerovi bodyguardi (2)
08:45
Prima ZOOM Svet
09:20
MotorŠport
09:50
Ňuchač II (6)
11:00
Partia
11:50
Receptár prima nápadov
12:45
Vychytávky Láďu Hrušku
13:25
Vychytávky Extra
13:50
Ako sa stavia sen
14:30
Tučniaky z Madagaskaru
16:25
Anjelik na nervy
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Zúfalé ženy robia zúfalé veci
22:10
V mene cti
00:50
1890 (12)
02:20
Bikesalón
02:50
Hitlerovi bodyguardi (2)
03:55
Vraždy v Midsomeri XIV
08:10
Cesty domů
09:30
Velké zprávy
10:45
Polda II (6)
11:55
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:45
Vychytávky Ládi Hrušky
13:30
Ohnivý kuře II (109)
14:45
Cesty domů
15:55
Nikdo není dokonalý
17:10
Mňam aneb Prima vařečka
17:35
Polední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Temný kraj II (4)
21:40
Jak se staví sen - extra
22:45
Prima ZOOM SVĚT
23:15
Velmi křehké vztahy IV (5)
05:00
Mizivá tučná šanca (2)
05:40
Mizivá tučná šanca (3)
06:25
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI (1/12)
07:35
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VI (2/12)
08:45
Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII (6)
10:00
Extrémni žgrloši II (1/9)
10:35
Extrémni žgrloši II (2/9)
11:10
Extrémni žgrloši II (3/9)
11:45
Dr. Ludsky (5)
13:00
Dr. Ludsky (6)
14:20
Záchranári
18:30
X Factor Veľká Británia XIV
20:10
Dr. House V (21/24)
21:05
Dr. House V (22/24)
22:00
Hawaii 5.0 VII (18/25)
22:55
ŽREBOVANIE
23:05
Vraždy, ktoré šokovali XXI (3)
00:05
Vraždy, ktoré šokovali XXI (4)
01:05
Hawaii 5.0 VII (18/25)
02:05
X Factor Veľká Británia XIV
03:10
Vraždy, ktoré šokovali XXI (3)
03:50
Vraždy, ktoré šokovali XXI (4)
04:35
Záchranári
05:40
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:25
Dva a pol chlapa V
13:10
Priatelia II
14:10
Teória veľkého tresku IX
16:00
Priatelia IV
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Bad Boys 2
23:20
Čierny zoznam II (8/22)
00:00
Čierny zoznam II (9/22)
00:45
Čierny zoznam II (10/22)
01:30
Žandár sa žení
02:55
Knight Rider IV (17/22)
03:40
Knight Rider IV (18/22)
04:25
Športové noviny
04:35
Mesto tieňov
06:00
Súdna sieň
08:30
Dobrodruh
10:55
Zrelé víno
13:20
Delukse (4)
14:20
Čau, Lujza! (2)
15:35
Asterix: Sídlo bohov
17:20
Šanca na lásku
19:30
Žrebovanie
19:40
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Druhý úžasný hotel Marigold
22:55
Zrelé víno
01:00
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (4)
01:30
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV (5)
02:00
Šanca na lásku
03:25
Delukse (4)
04:10
Čau, Lujza! (2)
07:00
Správy
08:30
Týždeň vo filme 1969
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Spektrum
11:00
V politike
13:00
Správy
14:30
Portrét Etely Farkašovej
15:00
Správy
15:30
Showbiz
16:00
Žurnál
16:30
Mi Hrvati
17:00
Správy
17:45
Svet technológií
18:00
Správy
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Správy
20:00
V politike
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Motoring
00:00
Správy
05:05
Novashopping
06:05
Labková patrola III (13, 14)
06:55
Looney Tunes: Nové príbehy (4, 5)
07:45
Šou Toma a Jerryho (22)
08:05
Princezná na hrášku
09:20
Scooby-Doo
11:00
Zamilovaný profesor 2
13:10
Hogo fogo Homolka
14:50
Babovřesky 3
16:50
Konec básníků v Čechách
18:50
Hospoda (41)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Policie Modrava III (4)
21:30
Príbehy českých zločinov
22:25
Črepiny
22:55
Boeing 747 v ohrození
01:35
Hogo fogo Homolka
02:50
Život vo hviezdach
03:20
Volajte Novu
04:00
Princezná na hrášku
04:55
Novashopping
05:00
Kuchárska pohotovosť
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
Výtržníci a poctivci
06:40
Švadlenka
08:10
Úsmevy Josefa Škvoreckého
08:50
Polopate
09:45
Kalendárium
10:00
Túlavá kamera
10:30
Objektív
11:00
Hriechy pre pátera Knoxa (8/10)
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
Ružový kvet
14:20
Zachýsek, zvaný Rumělka
15:30
Slniečko na hojdačke
16:55
Bol raz jeden dom (4/5)
18:25
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:45
Góly, body, sekundy
19:57
Žrebovanie Športky a Šance
20:00
Všechno bude
21:20
168 hodín
21:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10
21:55
To sa vie
22:20
Černá punčocha
23:50
Vrchný inšpektor Banks II
01:20
Rozsudok III
01:50
Legendy kriminalistiky 2 (3/10)
02:20
Banánové rybičky
02:45
Žiješ len 2x
03:15
13. komnata Ilony Svobodovej
03:40
Sviatočné slovo historika Jaroslava Šebka
03:50
Hobby našej doby
04:15
Cez nový prah
04:40
Záhrada je hra
05:10
Designtrend
05:25
Aleje ako súčasť našej krajiny
06:00
Raníček
06:05
Mám nápad!
06:20
Ava Riko Teo
06:30
Novinky z prírody
06:35
Noddy, detektív v krajine hračiek
07:00
Divoké dobrodružstvá Blinkyho Billa
07:15
Esá z pralesa
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Československý filmový týždenník 1969 (1270/2379)
09:15
Hľadanie strateného času: Milénium (1)
09:35
Vojnové stroje
10:20
Počesky
10:30
Nedaj sa plus
10:55
Nedaj sa
11:25
Chcete ma?
11:50
Kráľovstvo divočiny
12:15
Sviatočné slovo historika Jaroslava Šebka
12:20
Kresťanský magazín
12:50
Uchom ihly
13:15
Cesty viery
13:45
Na plavárni s Radkinom Honzákom
14:10
Na ceste po Severnom Írsku
14:40
Rozlúštené poklady
15:30
Pivné putovanie (3/12)
15:55
Stretnutie so špiónmi
16:50
Trabantom z Indie až domov
17:20
Menorca plná záhad a vzrušujúcich tradícií
18:15
Príbehy 20. storočia II (3/16)
18:45
Večerníček
18:55
Krásne živé pamiatky (3/16)
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Strach nad mestom
22:10
Báječní muži s klikou
23:35
Človek vesmírny
00:30
Vláda (24)
01:30
Domček z kariet IV (11/13)
02:20
Ochranca
02:50
Na moll
03:25
Česká kresťanská akadémia
03:45
Uchom ihly
04:15
Nádej
04:30
Pred polnocou
05:05
Táta jak má být
06:55
Vlna za vlnou
08:50
Ukradené Vánoce Tima Burtona
10:15
Teleshopping
10:45
Život brouka
12:30
Ocelová pěst
14:55
Sue Thomas: Agentka FBI III (7)
15:55
Sue Thomas: Agentka FBI III (8)
16:50
Sue Thomas: Agentka FBI III (9)
17:50
Slečna drsňák 2: Ještě drsnější
20:00
Temný rytíř
22:55
Blade: Trinity
01:05
Dítě číslo 44
03:20
Vlna za vlnou
04:25
Včera narozeni
06:55
Doktorka z Dixie (20)
07:55
Jak se staví sen
09:10
1 PROTI VŠEM
10:30
Modrý kód (84)
11:40
Vychytávky Ládi Hrušky
12:25
Jak se staví sen - extra
13:30
Gilmorova děvčata V (7)
14:25
Gilmorova děvčata V (8)
15:20
Doktorka z Dixie (21)
16:15
Gilmorova děvčata V (9)
17:05
Gilmorova děvčata V (10)
18:00
Doktor z venkova XVI (15)
19:00
Doktor z venkova XVII (1)
20:00
Hranice strachu
21:55
Ranč Heartland VI (18)
22:55
Hotel na pláži (4)
23:55
Doktor z venkova XVI (15)
00:50
Doktor z venkova XVII (1)
01:50
Ranč Heartland VI (18)
02:45
Hranice strachu
04:45
Láska až za hrob (48)
06:55
Poslední loď IV (8)
07:50
Námořní vyšetřovací služba L. A. X (1)
08:45
Top Gear 2011
09:50
Pevnost Boyard (4)
12:00
KAMIQ YOU FEST
12:15
COOL Motorsport
12:35
Bikesalon
13:10
Futurama III (8)
13:40
Simpsonovi XXVI (5)
14:10
Simpsonovi XXVI (6)
14:35
Simpsonovi XXVI (7)
15:05
Simpsonovi XXVI (8)
15:35
Futurama III (9)
15:55
COOLfeed
16:05
Shrek Třetí
17:50
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XXVI (9)
18:30
Simpsonovi XXVI (10)
18:55
Simpsonovi XXVI (11)
19:30
Simpsonovi XXVI (12)
19:50
COOLfeed
20:00
Mission: Impossible - Ghost Protocol
22:50
Pod černou vlajkou III (5)
00:00
Pod černou vlajkou III (6)
01:15
Živí mrtví VII (13)
02:15
Autosalon
03:20
Pevnost Boyard (4)
06:00
Príbeh rytiera
08:10
Filmy a filmové hviezdy XI (38)
08:35
Percy Jackson: More oblúd
10:20
G - Force: Veľmi zvláštna jednotka
11:50
Alica v krajine zázrakov
13:40
Princ z Perzie: Piesky času
15:35
Nenávisť, ktorú si prebudil
17:45
Bohemian Rhapsody
20:00
Husia koža 2: Ukradnutý Halloween
21:35
The Deuce: Špina Manhattanu III (1)
22:40
Labyrint: Smrteľná liečba
01:05
Deadwood
03:00
Boj o moc II (7)
04:05
Fakulta
06:00
Psí ostrov
07:40
Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka
09:30
Temné síly
11:15
Krypton II (10)
12:00
Fotbalový talent (13)
12:40
Fotbalový talent (14)
13:25
Dej mi své jméno
15:35
Jak splatit dluh
17:10
The Deuce: Špína Manhattanu III (1)
18:10
Sněží! III (3)
18:55
Hráči V (3)
19:25
Ve jménu našeho Pána (4)
20:00
Boj o moc II (5)
21:00
Siréna II (15)
21:45
Noční závod (7)
22:35
Tiché místo
00:05
Sběratel kostí
02:05
Siréna II (15)
02:50
Superfly
04:50
Město na kopci (10)
06:10
Kobra 11 (1)
07:00
Kobra 11 (2)
07:50
Kobra 11 (3)
08:50
Kobra 11 (4)
09:55
Teleshopping
10:30
Mrtvý bod III (18)
11:25
Mrtvý bod III (19)
12:25
Teleshopping
12:55
Válka skladů VIII (19)
13:20
Válka skladů VIII (20)
13:50
Válka skladů IX (1)
14:20
Válka skladů IX (2)
14:50
Mistři zastavárny XVI (34)
15:10
Mistři zastavárny XVI (35)
15:35
Mistři zastavárny XVI (36)
16:00
Mistři zastavárny XVI (37)
16:25
Kobra 11 (5)
17:25
Kobra 11 (6)
18:30
Válka skladů IX (3)
18:55
Válka skladů IX (4)
19:25
Mistři zastavárny XVI (38)
19:50
Mistři zastavárny XVI (39)
20:20
Vražedná čísla II (2)
21:10
Vražedná čísla II (3)
22:05
Ray Donovan V (11)
23:05
Vražedná čísla (13)
00:00
Vražedná čísla II (1)
01:00
Vražedná čísla II (2)
01:40
Vražedná čísla II (3)
02:20
Ray Donovan V (11)
03:10
Moto GP - kval., 125cc, Moto2, Moto GP 19
04:05
Moto GP 2019 - hlavní závod

Bad Boys 2

Akčný film USA (2003).
film Dajto 20:15

Temný rytíř

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Ghost Protocol

film Prima Cool 20:00

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email