SME logo SME

TV Program na štvrtok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Prestreté
09:35
Skutočné príbehy
10:45
Prvé oddelenie II (15)
11:00
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:35
TOP STAR
13:00
Dovidenia, stará mama! (3)
13:40
Skutočné príbehy
14:50
Česko Slovensko má talent
16:30
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:30
Noviny
18:00
Prestreté
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nový život II
21:45
Na hrane
22:30
Sedem
23:30
Skutočné príbehy
00:30
Vražedné čísla V (20)
01:30
Nový život II
02:30
Krimi
03:05
Dovidenia, stará mama! (3)
03:35
Prvé oddelenie (29)
03:55
Prvé oddelenie (30)
04:20
Krimi
04:50
Noviny TV JOJ
05:50
Šesť zmyslov Paríža
06:20
Prečo
06:30
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Veselá farma III
06:55
Kniha džunglí III
07:05
Krtko
07:35
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
07:45
Živá panoráma
08:15
Regina
09:00
Školský klub “N“
10:00
Mať tak o koliesko viac!
10:05
Zázračný miniateliér
10:10
Fidlibumove pokusy
10:20
Kapurka
10:25
Spadla z oblakov
10:55
Spadla z oblakov
11:25
Detektívka Emka a kamaráti pátrači
11:40
Obedníček
11:45
Objím ma, prosím II
11:55
Trpaslíci
12:05
Živá panoráma
12:35
Tajomstvá Čičmian
13:20
Biatlon - SP 2019/2020
14:55
S vami doma (Tumenca khere)
15:20
Rómsky magazín
15:45
Šesť zmyslov Paríža
16:20
Biatlon - SP 2019/2020
18:00
Poklady.sk
18:15
Roma Spirit - nominácie
18:30
Večerníček
18:35
Objím ma, prosím II
18:40
Krtko
18:50
Veselá farma III
18:55
Smajlíkovci
19:00
Fidlibumove pokusy
19:10
Kniha džunglí III
19:20
Selmina cesta
19:30
Môj zvierací miláčik
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:45
Futbal - Európska liga - zápasy
23:05
Experiment
23:35
Polícia
23:50
Noc v archíve
00:50
Správy RTVS "N"
05:20
Folklorika
06:00
Dámsky klub
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Vône sveta
09:05
Horskí záchranári VII (6/12)
09:55
District II (22)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Lekári (45/65)
15:30
Hurá do záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Vône sveta
16:55
Horskí záchranári VII (7/12)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zlaté časy
21:40
Cestou necestou - špeciál
22:10
Správy a komentáre
22:35
Kráľovná Viktória II (6/9)
23:20
District II (22)
00:05
Vraždy v La Rochefoucauld
01:35
Spiaci agenti II (2/4)
02:30
Lekári (45/65)
03:10
Duel
03:35
Správy RTVS "N"
04:30
Góly - body - sekundy
04:45
Svet v obrazoch
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
Bratislavská lýra
07:30
Obrázky z prírody
08:05
KLUB 3
08:50
Varím, varíš, varíme
09:00
Recept na každý deň
09:05
Svadba bez nevesty (2/4)
10:20
Vaše hobby - naše hobby
11:05
Osobnosti duchovného života
11:35
Krajina
12:00
Hopla!
12:30
Varím, varíš, varíme
12:35
Varím, varíš, varíme
12:50
Recept na každý deň
12:55
Horacius
14:15
Bratislavská lýra
14:40
Vesmírne laboratórium
15:20
Rozbitý džbán
16:35
Mojich sedem divov
17:10
Chodili sme spolu
18:00
Hopla!
18:30
Varím, varíš, varíme
18:35
Varím, varíš, varíme
18:50
Recept na každý deň
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
My všichni školou povinní (1/13)
21:10
KLUB 3
21:50
Trezor
22:15
Ťapákovci
06:00
Teleráno
08:25
Svokra
09:45
Oteckovia
10:50
Rodinné prípady
11:50
Kobra 11
13:55
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Horná Dolná
21:45
Farma
23:00
Utajený šéf
00:15
Kobra 11
01:20
Farma
02:35
Strážca poriadku
04:55
Televízne noviny
05:40
Odložený prípad V (13/18)
06:25
Monk VI (2/16)
07:15
Monk VI (3/16)
08:10
Sandhya - svetlo môjho života (353)
09:05
Sandhya - svetlo môjho života (354)
10:05
Nikdy ťa neopustím (101)
11:10
Nikdy ťa neopustím (102)
12:20
Reflex
13:05
Statočný a krásna (96)
13:55
Statočný a krásna (97)
14:45
Kukučka (15)
15:50
Kukučka (16)
17:00
Odložený prípad V (14/18)
17:50
Odložený prípad V (15/18)
18:40
Monk VI (4/16)
19:35
Monk VI (5/16)
20:30
Statočný a krásna (98)
21:30
Statočný a krásna (99)
22:30
Nikdy ťa neopustím (103)
23:25
Nikdy ťa neopustím (104)
00:25
Hriešny zoznam II (4/15)
01:05
Hriešny zoznam II (5/15)
01:50
Reflex
02:50
Smotánka
04:05
Adela show
05:40
Pohoda pri kozube
06:10
Psí život (5)
07:00
Nový deň
09:05
M.A.S.H (131)
09:45
M.A.S.H (132)
10:20
Rosamunde Pilcher: Cesta za šťastím
12:20
Walker, texaský ranger IV (11)
13:20
Jake a Tlsťoch IV (22)
14:25
Polícia Hamburg VII (2)
15:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX (10)
16:25
Polícia v akcii
17:25
Krimi správy
17:50
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Slunečná (65)
21:35
Prima Partička
22:50
Šéfom za pár minút
23:25
Polícia v akcii
00:20
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IX (10)
01:20
Walker, texaský ranger IV (11)
02:20
Jake a Tlsťoch IV (22)
03:20
Prestreté!
04:25
Ako sa stavia sen
08:15
Ohnivý kuře (15)
09:35
Velmi křehké vztahy II (74)
10:40
Show Jana Krause
11:45
Sestřičky (29)
13:00
Obchoďák (1)
14:20
Ohnivý kuře (16)
15:35
Nikdo není dokonalý
16:50
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Ano, šéfe!
21:25
Slunečná (65)
22:45
Pípšoubazar
23:50
Velmi křehké vztahy II (75)
00:55
Prostřeno!
05:05
Moja mama varí lepšie ako tvoja - Špeciál
06:05
Policajti v akcii
08:50
Záchranári
09:55
Nákupné maniačky
11:25
Pod povrchom (29)
12:35
Slnečno, sem-tam vraždy II (4)
13:35
Dr. Harrow (3)
14:50
Dr. House IV (8)
15:50
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (5)
16:50
Súdna sieň
17:55
Súdna sieň
19:00
Slnečno, sem-tam vraždy II (5)
20:10
Dr. Harrow (4)
21:10
Dr. House IV (9)
22:10
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (6)
23:10
Myšlienky vraha VI (24)
00:05
Staroveké proroctvo 2
01:05
Policajti v akcii
03:10
Teória spokojnosti (4)
03:50
Teória spokojnosti (5)
04:30
Dovidenia, stará mama! II (1)
05:05
Kredenc
05:55
Aj múdry schybí
06:45
Partička
07:15
V mene zákona
09:10
Partička
10:15
Kredenc
11:05
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa XI
13:25
Priatelia VII
14:15
Teória veľkého tresku XI
14:40
Teória veľkého tresku XII
16:05
Priatelia VII
17:00
Dva a pol chlapa XII
17:55
Kobra 11
20:15
V zajatí kódu
22:20
Gotham: Vojna gangov IV (8/22)
23:15
Gotham: Vojna gangov IV (9/22)
00:10
Dva a pol chlapa XII
00:45
Športové noviny
00:55
Komisár Rex
04:35
Kredenc
05:10
Súdna sieň
05:55
Súdna sieň
07:20
Panelák IX (43)
08:50
Kosti X (7/22)
09:50
Kosti X (8/22)
11:00
Letecké katastrofy XVI (9/10)
12:20
Profesionáli III (25)
13:20
Simpsonovci XI (21)
13:50
Simpsonovci XI (22)
14:20
Poklady z blšáku III (2)
14:50
Zlato v garáži II (11)
15:25
Policajti v akcii
17:30
Kosti X (9)
18:25
Kosti X (10/22)
19:30
Profesionáli III (26)
20:25
Thor
22:55
Nečakaný útok
00:55
Letecké katastrofy XVI (9/10)
01:50
Profesionáli III (26)
02:50
Panelák IX (43)
03:40
Policajti v akcii
04:25
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II (5)
04:45
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela II (6)
06:00
Ranné správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:30
Tak takto?!
13:00
Správy
13:40
Biznis
14:00
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Financie+
17:00
Správy
18:00
Tak takto?!
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:20
Správy „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3948)
09:40
Svadba na prvý pohľad
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom VII (9)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (839)
14:05
Vtierka Castle IV (3)
15:00
Mentalista III (1)
15:55
Mentalista III (2)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3949)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (997)
21:40
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (998)
22:55
Život vo hviezdach
23:35
Mentalista III (1)
00:30
Mentalista III (2)
01:25
Vtierka Castle IV (3)
02:05
Whiskey Cavalier (3)
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (838)
04:45
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala IX
09:50
Panstvo Downton VI (6/10)
10:35
Chlapec
11:00
Všetko, čo mám rada
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Carmen
14:15
Profesionáli
15:05
Panstvo Downton VI (7/10)
16:00
To je vražda, napísala IX
16:45
Všetko, čo mám rada
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Nevinné lži
21:20
Máte slovo s M. Jílkovou
22:20
Gejzír
22:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:55
Hodina pravdy
00:15
Smrť prichádza do Pemberley (2/2)
01:45
AZ-kvíz
02:15
Dobré ráno
04:50
Pod pokrievkou
05:05
Nedaj sa plus
05:30
Nedaj sa
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
UčíTelka
12:00
Labyrint sveta a raj srdca (14/24)
12:10
Kresťanský magazín
12:35
Naše tradície
13:05
Vojnové lode
13:50
Vzostup civilizácie II
14:45
Neobyčajná planéta (8/10)
15:30
Vynálezy, ktoré zmenili svet
16:25
Maine, východná brána Ameriky
17:20
Medveď v dome
18:10
Herbár
18:35
Labyrint sveta a raj srdca (15/24)
18:45
Večerníček
19:00
Dobrodružstvá vedy a techniky
19:30
Utajená reč peňazí (12/13)
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Podivuhodná Kórea (1/2)
21:00
Manu a Matěj na ceste z Ríma na ostrov Capri (8/10)
21:30
Krížom-krážom Izraelom (7/9)
22:00
Ženy, které nespí
22:25
3 sezóny v pekle
00:15
Queer: Bez sexu
00:45
Camino na kolieskach
02:15
V pasci II (9/10)
03:00
Dvaja proti Hitlerovi
03:55
Trochu iná „superstar“
04:25
V zajatí železnej opony
04:40
Stratené adresy
05:00
Byl jednou jeden princ
06:20
Boj o patent
08:40
Mentalista II (22)
09:35
Mentalista II (23)
10:30
Teleshopping
11:05
Sněženky a machři
12:50
Teleshopping
13:20
Kameňák 3
15:25
Jack Frost
17:20
Válečný kůň
20:00
Bastardi
22:15
Osudný svah v Aspenu
00:35
Poseidon
02:20
Co by kdyby
04:30
Teleshopping
05:15
Na zámku
06:05
Na zámku
06:50
Má tlustá Valentýna (123)
08:10
Jak se staví sen
09:15
Velmi křehké vztahy (32)
10:20
Prostřeno!
11:15
Nikdo není dokonalý
12:20
Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru
14:20
McLeodovy dcery III (14)
15:20
McLeodovy dcery III (15)
16:10
Divoký anděl (230)
17:05
Divoký anděl (231)
17:55
Doktorka Quinnová III (24)
18:55
Doktorka Quinnová III (25)
20:00
Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče
21:55
Grand hotel III (24)
22:55
Sestřičky (29)
00:05
Doktorka Quinnová III (24)
01:05
Doktorka Quinnová III (25)
02:10
Hříšná láska (159)
03:10
Ranč Heartland V (3)
04:10
Grand hotel III (24)
06:05
Umění je cool
06:50
To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (8)
08:15
Ajťáci (2)
08:50
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (6)
09:25
Simpsonovi XXXI (22)
09:50
Čundr v Africe (3)
10:25
Hvězdná brána III (17)
11:25
Hvězdná brána III (18)
12:30
Futurama (8)
12:50
Futurama (9)
13:20
Simpsonovi XXIII (20)
13:50
Simpsonovi XXIII (21)
14:20
Simpsonovi XXIII (22)
14:50
Simpsonovi XXIV (1)
15:10
Hvězdná brána III (19)
16:10
Hvězdná brána III (20)
17:15
Futurama (10)
17:45
Futurama (11)
18:15
Simpsonovi XXV (4)
18:45
Simpsonovi XXV (5)
19:15
Simpsonovi XXV (6)
19:45
Simpsonovi XXV (7)
20:15
Demolition Man
22:35
Dvojitý zásah
00:55
Simpsonovi XXV (4)
01:20
Simpsonovi XXV (5)
01:50
Simpsonovi XXV (6)
02:15
Simpsonovi XXV (7)
02:45
Futurama (10)
03:15
Futurama (11)
03:45
To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (8)
04:50
Americký chopper VIII (7)
06:00
Ľadové kráľovstvo II
07:40
Príbehy na dobrú noc
09:20
Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova
10:50
Western Stars
12:10
Päť lupičov a stará dáma
13:55
Blíženec
15:50
Godzilla II: Kráľ monštier
18:00
Judy
20:00
Ako prísť o muža za 10 dní
21:55
Vitajte v Čečensku
23:45
Ako na... s Johnom Wilsonom (6)
00:20
Axios III (18)
00:50
Výplata
02:45
Náhradná rodina
04:35
Zlá doučovateľka
06:00
Zrodila se hvězda
08:15
Let’s dance
10:00
Spider-Man: Daleko od domova
12:10
Silicon Valley III (5)
12:40
Rodina Sopranů VI (17)
13:35
Před kamerou XVII (48)
14:05
Vítejte v džungli
15:50
Sektor (4)
16:50
Jsme, jací jsme (6)
17:40
Pokoj 104 IV (12)
18:05
Náš malovaný prezident III (12)
18:35
Ramy II (2)
19:05
Impérium - Mafie v Atlantic City (11)
20:05
Rodina Sopranů VI (18)
21:00
Mělas to vědět (2)
22:00
Země nikoho (1)
22:45
Doom Patrol II (9)
23:35
Aquaman
01:55
Před kamerou XVII (44)
02:30
Mělas to vědět (2)
03:25
Země nikoho (1)
04:20
Špína Londýna
06:25
Kobra 11 VIII (3)
07:15
Kobra 11 VIII (4)
08:05
Kobra 11 VIII (5)
09:00
Kobra 11 VIII (6)
10:00
Teleshopping
10:40
Lovci zločinců V (5)
11:30
Lovci zločinců V (6)
12:25
Teleshopping
13:05
Válka skladů (5)
13:30
Válka skladů (6)
14:00
Válka skladů (7)
14:25
Válka skladů (8)
14:55
Mistři zastavárny X (5)
15:20
Mistři zastavárny X (6)
15:45
Mistři zastavárny X (7)
16:10
Mistři zastavárny X (8)
16:35
Kobra 11 VIII (7)
17:30
Kobra 11 VIII (8)
18:30
Válka skladů (9)
18:55
Válka skladů (10)
19:25
Mistři zastavárny X (9)
19:50
Mistři zastavárny X (10)
20:15
Myšlenky zločince VIII (10)
21:05
Myšlenky zločince VIII (11)
21:55
Lovci zločinců V (7)
22:45
Myšlenky zločince VIII (6)
23:40
Myšlenky zločince VIII (7)
00:30
Myšlenky zločince VIII (8)
00:50
Myšlenky zločince VIII (9)
01:10
Myšlenky zločince VIII (9)
01:45
Lovci zločinců V (7)
02:25
Evropská liga 20/21
02:55
Sportovní originály - 180 s Adamem Gawlasem
03:40
Extrémní sporty 20 (45)
04:40
Ligue 1 - French football league 20/21
05:59
Dobré ráno
09:00
Příběh středního útočníka
10:05
Echo
11:05
Benefice
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Rajské zahrady
12:50
Dechovka
13:25
Trocha šafránu z televizního archivu
14:45
Hitparáda televizní zábavy
15:40
Příběh muže, který miloval svou ženu
16:55
Hádanky s písničkou

Kingsman: Zlatý kruh

Akčná dobrodružná komédia VB/USA (2017). Centrálu tajnej služby Kingsman zničí neznámy nepriateľ a celý svet sa stáva jeho rukojemníkom. Britský Kingsman sa spojí s americkým Statesmanom, aby…
film JOJ Plus 20:25

Pravda alebo odvaha

film JOJ Plus 23:30

Týpci a zbraně

film Nova Cinema 21:50

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.