SME logo SME

TV Program na štvrtok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:35
Súdna sieň
10:55
Policajti v akcii
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
13:00
Nový život
14:10
Česko Slovensko má talent
15:40
IQ Taxi
16:20
Policajti v akcii
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nový život
21:40
Sedem
22:35
Sedem
23:35
Myšlienky vraha II (13)
00:35
Nový život
01:40
Krimi
02:10
Noviny TV JOJ
03:00
Kutyil s.r.o. II (11)
03:35
Kutyil s.r.o. (7)
04:25
Prvé oddelenie (3)
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Ukáž mi, kde bývaš
06:25
Pa a Pi
06:35
Pa a Pi
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Yakari V
07:10
Ferdo Mravec
07:35
Zvládnem to!
07:40
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
08:45
Regina
09:30
Maďarský magazín
10:00
Decko v dome
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
11:20
Ferko a Ambróz
11:30
Myška Tilda
11:35
Čo rozprávala teta Srna
11:45
Trpaslíci
12:00
Tenis - WTA Tour
14:35
Umenie
15:00
Peter Scherhaufer
15:20
Rómsky magazín
15:45
Národnostné správy
15:50
Ukáž mi, kde bývaš
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
17:55
Kvarteto
18:30
Ferko a Ambróz
18:35
Myška Tilda
18:40
Veselá farma III
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari V
19:05
Ferdo Mravec
19:30
Zvládnem to!
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
EXPERIMENT: Je CERN najzložitejším projektom ľudstva?
20:45
Futbal - Európska liga
23:05
Polícia
23:20
Noc v archíve
00:20
Tenis - WTA Tour
01:25
Správy RTVS "N"
02:15
Národnostné správy
02:20
Správy - Hírek
05:30
Duel
06:00
Správy RTVS "N"
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
09:05
Na krok od neba V (9/20)
09:55
Zajtrajšie noviny IV (22/22)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Don Matteo (66/96)
15:30
Úžasné záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Zdravá maškrta
16:40
Na krok od neba V (10/20)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zlaté časy
21:30
Annin čas
23:05
3 pódiá
00:05
Don Matteo (66/96)
01:00
Zajtrajšie noviny IV (22/22)
01:40
Annin čas
03:15
Dámsky klub
04:45
Správy RTVS "N"
05:15
Pribinov Balatón
05:45
Chvíľa pre pesničku
06:00
Správy RTVS "N"
06:50
Pestrá paleta melódií
07:50
Telezoo
08:15
Elixír
08:40
Teta na zjedenie
09:45
Babinec
10:15
Varím, varíš, varíme
10:30
Varím, varíš, varíme
10:40
Bumerang
11:30
Svedectvá dávnych čias
12:00
Obchod so šťastím (38)
12:30
Čarovné tvary
12:55
Správy RTVS "N"
13:55
Soirée z Mlynskej doliny
14:40
Mojich sedem divov
15:15
Okná vesmíru dokorán
15:40
Na slovo s Alexandrom Matuškom
16:10
Ako som nedostal Nobelovu cenu
17:15
Ľudia na jednotku
18:00
Obchod so šťastím (39)
18:30
Televízny klub mladých
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Nemocnica na okraji mesta (10/13)
21:00
Strýčkov sen
22:25
Trezor
22:55
MM Show
00:00
Pestrá paleta melódií
01:00
Telezoo
01:20
Elixír
01:50
Teta na zjedenie
02:50
Babinec
03:20
Správy RTVS "N"
04:25
Varím, varíš, varíme
04:35
Varím, varíš, varíme
04:40
Bumerang
06:00
Teleráno
08:30
Za siedmimi divmi
08:45
Svokra
09:55
Oteckovia
11:00
Susedské prípady
12:00
Rodinné prípady
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14:55
Susedské prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Svadba na prvý pohľad
21:55
Rodinné prípady
23:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
00:50
Cudzinka
02:45
Susedské prípady
03:30
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:00
Odložený prípad
06:30
Nočná služba
08:20
Krok za krokom
10:15
Kúsok zo mňa (21)
11:10
Kúsok zo mňa (22)
12:10
Reflex
12:55
Moja malá princezná (59/92)
13:50
Moja malá princezná (60/92)
14:45
Koleso šťastia
16:50
Odložený prípad
18:40
Nočná služba
20:30
Moja malá princezná (61/92)
21:30
Moja malá princezná (62/92)
22:30
Kúsok zo mňa (23)
23:25
Kúsok zo mňa (24)
00:25
Odložený prípad
01:55
Smotánka
03:35
Adela show
04:50
Odložený prípad
05:30
Nad hladinou
06:15
Gormiti (16)
06:35
Psí život (6)
07:20
M.A.S.H (7)
08:15
M.A.S.H (8)
08:50
M.A.S.H (9)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Sympatický cudzinec
12:15
Poludňajšie správy
12:30
Polícia Hamburg XI (20)
13:30
Jake a Tlsťoch III (22)
14:30
Walker, texaský ranger IV (22)
15:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (5)
16:30
Popoludňajšie správy
16:45
Polícia v akcii
17:40
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Slnečná (15)
21:35
Prima Partička
22:45
Áno, šéfe!
00:00
Polícia v akcii
01:00
Walker, texaský ranger IV (22)
02:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (5)
03:00
Jake a Tlsťoch III (22)
04:00
Prestreté!
09:10
Krejzovi (53)
10:30
Velké zprávy
11:35
Show Jana Krause
12:40
Modrý kód (231)
13:50
Těžká dřina
14:25
Krejzovi (54)
15:45
Nikdo není dokonalý
16:55
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Na Pavláska
21:15
Slunečná (15)
22:40
Pípšoubazar
23:45
Rodinná pouta II (13)
00:45
Prostřeno!
05:30
Dedičstvo (25)
06:20
Kutyil s.r.o. (12)
07:25
Policajti v akcii
08:25
Dedičstvo (26)
09:50
Vražedné čísla IV (12)
11:00
Vražedné čísla IV (13)
12:10
Spravodlivosť v krvi IX (2)
13:05
Spravodlivosť v krvi IX (3)
14:05
Vražedné čísla IV (14)
15:00
Vražedné čísla IV (15)
16:00
Spravodlivosť v krvi IX (4)
16:55
Spravodlivosť v krvi IX (5)
17:55
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Myšlienky vraha II (13)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (16)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (17)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
23:10
Očitý svedok (3)
00:05
Plastický chirurg z Beverly Hills V (13/15)
01:05
Policajti v akcii
02:10
Ako som prežil
02:55
Plastický chirurg z Beverly Hills V (13/15)
03:40
Očitý svedok (3)
04:20
Súdna sieň
05:45
Aj múdry schybí
06:55
Partička
07:25
V mene zákona
09:20
Partička
10:20
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:25
Dva a pol chlapa XI
13:25
Priatelia VII
14:15
Teória veľkého tresku XI
16:00
Priatelia VII
17:00
Dva a pol chlapa XI
17:55
Komisár Rex
20:15
Nico - viac než zákon
22:20
Osamelý pomstiteľ
00:25
Dva a pol chlapa XI
01:00
NHL: Montréal Canadiens - New York Rangers
03:30
Športové noviny
03:40
112
05:05
Najkrajšie bývanie III (12/26)
05:50
Pod povrchom (36)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40
Panelák VII (24)
09:50
IQ Taxi
10:45
Najkrajšie bývanie III (13/26)
11:45
Na chalupe
13:05
Simpsonovci V (11/22)
13:35
Simpsonovci V (12/22)
14:05
Uhádni môj vek (25)
15:05
Profesionáli II (2)
16:00
Simpsonovci V (13/22)
16:30
Simpsonovci V (14/22)
17:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (15)
18:30
TIPOS INFO
18:35
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (14)
19:35
Žrebovanie
19:40
Profesionáli II (3)
20:25
Percy Jackson: More oblúd
22:55
Posledná jazda
00:50
Walking Dead IX (14)
01:50
Prvé oddelenie II
02:10
Profesionáli II (3)
02:55
Panelák VII (24)
03:45
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:30
Showbiz
12:00
Žurnál
12:45
Biznis
13:00
Správy
13:10
Tak takto?!
13:30
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:10
Bago
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
22:42
Bago
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
08:55
Ulica (3838)
09:50
Špecialisti (105)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Malý Sheldon (10)
12:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (647)
14:05
Mentalista IV (22)
15:00
Mentalista IV (23)
15:55
Dr. House III (1)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3839)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (956)
21:35
MasterChef Česko
23:00
Život vo hviezdach
23:35
Mentalista IV (22)
00:30
Mentalista IV (23)
01:20
Dr. House III (1)
02:00
Život vo hviezdach
02:30
Malý Sheldon (9)
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (647)
04:45
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala II
09:50
Viktorka
10:05
Príbehy slávnych... Václav Lohniský
11:00
Všetko, čo mám rada
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Strelci
14:20
Durrellovci (2/6)
15:10
Doktor Martin VIII
15:55
To je vražda, napísala II
16:45
Všetko, čo mám rada
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:57
Góly, body, sekundy
20:10
Rozprávaj
21:00
Gejzír
21:30
Máte slovo s M. Jílkovou
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:30
Columbo
00:05
AZ-kvíz
00:35
Túlavá kamera
01:10
Rajské záhrady
01:30
Záhrada je hra
01:50
Pod pokrievkou
02:15
Dobré ráno
04:45
13. komnata Pavla Fischera
05:00
Nedaj sa plus
05:30
Nedaj sa
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Život cicavcov
09:50
Skrytý život mlokov
10:05
Svet z vtáčej perspektívy: Pozoruhodné Jordánsko
11:00
Príbeh života (2/6)
11:50
Chcete ich?
11:55
Z kraja Praděda a kráľa Ječmínka
12:25
Lietadlová loď Enterprise (3/10)
13:15
Kresťanský magazín
13:45
Európa dnes
14:10
Darwinovo tajomstvo
15:05
Vojnové lode
15:50
Krídla vojny
16:35
Nezabudnuteľný Concorde (2/2)
17:25
Sex, lži & motýle
18:15
Na ceste po juhu Mjanmarska
18:45
Večerníček
18:55
Dobrodružstvá vedy a techniky
19:25
Príbehy z južných morí
19:45
Najkrajšie pamiatky sveta
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Nádherné americké mestá
21:00
Putovanie s parou (2/10)
21:30
Barokové srdce Európy (8/11)
22:00
Ja, Olga Hepnarová
23:40
Queer: Zoznamka 2.0
00:10
Ostrov Jura
01:00
Katolícka cirkev - ťaživé mlčanie
01:55
Kus dreva zo stromu (8/26)
02:15
Návraty k divočine
02:45
Liečitelia stále na indexe
03:10
Prísne tajné vraždy
03:25
Zatopené osudy
03:45
Folklórny magazín
04:05
Dedinský orchester symfonický
04:35
Sabotáž
05:40
Královna plesu
07:30
Mentalista IV (20)
08:25
Mentalista IV (21)
09:20
Na křídlech vážky
11:15
Teleshopping
11:50
Ocelová pěst
14:15
Teleshopping
14:40
Útěk do pouště
16:25
Tanec s vášní: Rozbal to!
18:15
Underground: Pravdivý příběh Juliana Assange
20:00
Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder
22:35
Nesmiřitelní
01:05
Prci, prci, prcičky: Nahá míle
04:05
Čarovný les
05:15
Pohoda venkova
06:15
Slepá láska (52)
07:35
Krejzovi (45)
09:05
Rodinná pouta (16)
10:05
Prostřeno!
11:00
Nikdo není dokonalý
12:05
Slepá láska (53)
13:05
Krásná Fatmagul (15)
14:05
Krásná Fatmagul (16)
15:05
Ranč Heartland II (1)
16:00
Krásná Fatmagul (17)
17:00
Krásná Fatmagul (18)
17:55
Doktorka Quinnová IV (21)
18:55
Doktorka Quinnová IV (22)
20:00
Rosamunde Pilcher: Znovunalezená láska
21:55
Plastická chirurgie s. r. o. IV (13)
22:55
Modrý kód (231)
00:05
Doktorka Quinnová IV (21)
01:05
Doktorka Quinnová IV (22)
02:05
Hříšná láska (160)
03:10
Zlá krev (1)
04:25
Plastická chirurgie s. r. o. IV (13)
05:30
Vůně barev
06:00
Vůně barev
06:25
Hvězdná brána (4)
07:20
Americký chopper III (11)
08:45
Top Gear 2008
09:50
Hvězdná brána (8)
10:50
Partička XXL
12:15
Futurama IV (11)
12:45
Simpsonovi XIV (22)
13:15
Simpsonovi XV (1)
13:45
Simpsonovi XV (2)
14:10
Simpsonovi XV (3)
14:40
Teorie velkého třesku VI (18)
15:10
Teorie velkého třesku VI (19)
15:35
Futurama IV (12)
15:55
COOLfeed
16:00
Hvězdná brána (9)
17:00
Top Gear 2008
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XV (4)
18:45
Simpsonovi XV (5)
19:15
Simpsonovi XV (6)
19:45
Simpsonovi XV (7)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Autosalon.tv
21:25
Teorie velkého třesku VI (20)
21:50
Teorie velkého třesku VI (21)
22:20
Kickboxer
00:15
Americký chopper III (11)
01:15
American Horror Story: Roanoke (1)
02:10
Špinavá práce II (12)
03:10
American Horror Story: Roanoke (1)
04:05
Špinavá práce II (12)
06:00
Bradov život
07:40
Na vlásku
09:20
Muži v čiernom: Globálna hrozba
11:15
Rodičia pod parou
13:00
Mečiar
14:40
Špinavý trik
16:55
Rocketman
18:55
Nový pápež (7)
20:00
Záhada Hailey Dean: Smrť v službe
21:25
McMilióny (4)
22:30
Alita: Bojový Anjel
00:35
Deuce Bigalow: Dobrý striptér
02:05
Rocketman
04:05
Milujte svojho zabijaka
06:00
Král džungle 2
07:25
Zlom
09:20
Rodina Morometiů: Nová doba
11:10
Hra o trůny VIII (4)
12:25
Dumbo
14:15
Rampage: Ničitelé
16:00
Britannia II (6)
16:45
Muž, který zabil Dona Quijota
18:55
Bažináč (6)
19:40
Hra o trůny VIII (5)
21:00
Outsider (6)
22:00
Láska je láska: Generace Q (8)
23:00
Babylon Berlin II (9)
23:45
Babylon Berlin II (10)
00:30
Superfly
02:25
Sestra
04:00
Láska je láska: Generace Q (8)
05:55
Kobra 11 XXI (13)
06:45
Kobra 11 XXI (14)
07:40
Kobra 11 XXI (15)
09:00
Kobra 11 XXI (16)
10:20
Případy pro Lauru II (3)
11:35
Případy pro Lauru II (4)
12:50
Mistři aukcí IV (17)
13:15
Mistři aukcí IV (18)
13:45
Mistři aukcí IV (19)
14:10
Mistři aukcí IV (20)
14:40
Mistři zastavárny IX (8)
15:05
Mistři zastavárny IX (9)
15:35
Mistři zastavárny IX (10)
16:00
Mistři zastavárny IX (11)
16:25
Kobra 11 XXI (17)
17:25
Kobra 11 XXI (18)
18:30
Mistři aukcí IV (21)
18:55
Mistři aukcí IV (22)
19:25
Mistři zastavárny IX (12)
19:50
Mistři zastavárny IX (13)
20:15
Myšlenky zločince V (16)
21:05
Myšlenky zločince V (17)
22:00
Mistr iluze (12)
22:55
Myšlenky zločince V (12)
23:50
Myšlenky zločince V (13)
00:40
Myšlenky zločince V (14)
01:20
Myšlenky zločince V (15)
02:00
Mistr iluze (12)
02:45
Evropská liga 19/20
03:10
UFC magazín 2019
04:25
Házená Bundesliga 19/20

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 22:55

Troja

film Nova Cinema 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 20:00

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.