SME logo SME

TV Program na sobotu

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
05:40
Noviny TV JOJ
06:20
Krimi
06:55
Noviny TV JOJ
07:45
SpongeBob SquarePants IX (19)
08:15
Labková patrola II (18)
08:45
Labková patrola II (19)
09:15
Naši II (10)
09:55
Naši II (11)
10:35
Naši II (12)
11:20
Dovidenia, stará mama! (5)
12:00
Dovidenia, stará mama! (6)
12:40
Jedz, hraj sa a miluj
14:35
Ja, robot
17:00
Rande v Ríme
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Rozum v hrsti
22:00
Všetko čo má Ander rád
23:10
Nepoučiteľní
01:15
Ich deti
02:50
Krimi
03:15
Noviny TV JOJ
03:50
Kutyil s.r.o. II (6)
04:20
Všetko čo má Ander rád
05:55
Z mesta do mesta
06:20
Z mesta do mesta
06:45
Z mesta do mesta
07:15
Autosalón
07:45
Polícia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Bežkopotulky
09:20
History
09:25
Noc v archíve
10:30
VAT
10:55
Robte, čo vás baví II
11:00
Generácia
11:30
Cesta
11:55
Paralympijský magazín
12:40
Magazín FIS
13:10
Biatlon - SP 2019/20
14:10
Kapura
14:55
Biatlon - SP 2019/20
16:15
Krasokorčuľovanie - ME 2020
16:55
Farmárska revue
17:20
Halali
17:45
Test magazín
18:00
Keď zima k riekam prichádza
18:30
Buvirozprávky
18:35
Rozprávanie o víle Amálke
18:45
Veselá farma II
18:50
Smajlíkovci
18:55
Kniha džunglí III
19:05
Štyria kamaráti a pes
19:30
Zázračný miniateliér
19:40
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
19:45
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
19:55
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
19:57
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:00
Anjeli strážni Attilu Végha
20:30
Krasokorčuľovanie - ME 2020
22:30
Narcos (3/10)
23:20
Unášaní búrkou (5/10)
00:20
Správy RTVS "N"
05:10
Správy RTVS "N"
06:00
Góly - body - sekundy
06:20
Veselá farma II
06:25
Kniha džunglí III
06:40
Snehuliak Albi
06:45
Ziggy a zoovláčik
06:55
Elena z Avaloru
07:20
Rodinka líšok a jazvecov
07:30
Levia stráž II
07:55
Fidlibum
08:25
Smajlíkovci
08:50
Daj si čas
09:20
Nájdi si ma v Paríži (3/26)
09:50
Operácia AU! (3/13)
10:20
Priateľ pes
10:55
On air
11:20
Šport v roku 2019
12:20
Zem spieva III
14:15
Čo ja viem
15:55
Grand hotel II (11/16)
17:25
Kultúra.Sk
17:55
Cestou necestou
18:25
Postav dom, zasaď strom
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zem spieva III
22:25
Neskoro večer
23:20
Musíš mi veriť (3/4)
01:10
Grand hotel II (11/16)
02:30
Musíš mi veriť (3/4)
04:20
Nájdi si ma v Paríži (3/26)
04:45
Operácia AU! (3/13)
05:20
Spieva celá rodina
05:50
Stretnúť človeka
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
Konečná stanica Rytmus
07:40
Nech žije deduško (7)
08:10
Bola raz jedna opera
08:25
Safari za kuchyňou (5/11)
08:50
Nestárnuce melódie
09:25
Špicbergy 1985
09:55
Nebíčko v papuľke
10:25
On a ona u vás doma
10:55
Malé biblické príbehy
11:10
Príbeh veľkého umenia
11:30
Spieva celá rodina
12:00
Obchod so šťastím (15)
12:30
Majster Čemický
12:55
Správy RTVS "N"
14:00
Srdénko moje
14:30
Kaviareň Slávia
15:10
Čokoládový hrdina
16:10
Aréna hudby a slova
17:05
Zábavný televízny archív 1996
18:00
Etnografický atlas Slovenska
18:30
Tanečné miniatúry
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Soirée
21:40
Divadlo bez opony
22:20
Promülle
23:10
Zábavný televízny archív 1997
00:35
Konečná stanica Rytmus
00:40
Nech žije deduško (7)
01:10
Bola raz jedna opera
01:25
Safari za kuchyňou (5/11)
01:55
Nestárnuce melódie
02:25
Špicbergy 1985
02:50
Nebíčko v papuľke
03:25
Správy RTVS "N"
04:30
On a ona u vás doma
04:55
Malé biblické príbehy
06:00
Televízne noviny
07:00
Priatelia Toma a Jerryho
07:05
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
08:10
Tajomstvo Modrej hory
09:45
Charlieho anjeli
11:40
Chart Show
13:30
Rýchlo a zbesilo
15:40
Amazing Spider-Man
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Harry Potter a Polovičný princ
23:30
Total Recall
01:40
Sniper 4
03:10
USS Indianapolis: Boj o prežitie
05:45
Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov
07:10
To najlepšie z Plesu v opere
08:10
Krok za krokom
10:10
Ohnivý kuře
12:35
Odložený prípad
13:50
Muž snov
15:35
Mestečko Frühling: Slávnosť slnovratu
17:40
Vysnívaná láska
20:00
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
22:00
Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango
00:05
Mastičkárka
01:55
Inga Lindströmová: Leto plné spomienok
03:20
Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango
04:50
Odložený prípad
06:20
Chlpatá rota (9)
06:50
Super Wings II (25)
07:00
Olympiáda Bolka a Lolka
07:30
M.A.S.H (202)
08:00
M.A.S.H (203)
08:30
M.A.S.H (204)
09:00
Autosalón
10:20
Máme radi Česko
11:55
Vražedné záhady slečny Fisherovej (11)
13:05
Vražedné záhady slečny Fisherovej (12)
14:25
Môj splnený sen
16:20
Hudba z Marsu
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Polda III (2)
21:30
Discopříběh
23:25
Zabijakov osobný strážca
01:50
V oku hurikánu
04:00
Vražedné záhady slečny Fisherovej (11)
08:40
Krejzovi (20)
10:05
Velké zprávy
11:25
Partička
12:15
Julie Lescautová IV (2)
14:15
Krejzovi (21)
15:40
Nikdo není dokonalý
16:45
Mňam aneb Prima vařečka
17:15
Mňam aneb Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Polda (8)
21:35
Svatby v Benátkách (11)
22:55
Telebazar
00:00
Rodinná pouta (96)
01:15
Mňam aneb Prima vařečka
01:50
Mňam aneb Prima vařečka
05:00
Prvé oddelenie
05:20
Dedičstvo (2)
06:20
Mutanti II (10)
07:20
Mutanti II (11)
08:20
9-1-1 (9/10)
09:25
9-1-1 (10/10)
10:35
Najšpinavšie domácnosti (3/6)
11:50
Extrémni žgrloši II (7/9)
12:20
Extrémni žgrloši II (8/9)
12:50
Slobodní so záväzkami (7)
13:20
Slobodní so záväzkami (8)
13:55
Ako malé deti (7)
14:25
Ako malé deti (8)
14:55
Inkognito
16:00
Inkognito
17:05
Prvé oddelenie
17:35
Prvé oddelenie
18:00
Taken - Posadnutý pomstou II (7)
19:05
Taken - Posadnutý pomstou II (8)
20:10
Klamári (5)
21:05
Klamári (6)
22:00
Hawaii 5.0 IX (3)
22:55
Žrebovanie
23:05
Akty X (10)
00:05
Taken - Posadnutý pomstou II (7)
01:00
Taken - Posadnutý pomstou II (8)
02:00
Mutanti II (10)
02:40
Mutanti II (11)
03:25
Akty X (10)
04:10
Nová záhrada
04:50
Nové bývanie DIZAJN
05:20
V mene zákona
05:45
V mene zákona
09:10
Partička
10:15
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:25
Dva a pol chlapa VI
13:20
Priatelia IV
14:10
Teória veľkého tresku VIII
15:50
Priatelia IV
16:45
Dva a pol chlapa VII
17:40
NCIS: Los Angeles VIII (19/24)
18:30
NCIS: Los Angeles VIII (20/24)
19:20
NCIS: Los Angeles VIII (21/24)
20:15
Tridsať prípadov majora Zemana
23:35
Deň pomsty
01:10
Policajt v Beverly Hills 3
02:45
Hra o život III (1/6)
03:05
Hra o život III (2/6)
03:25
Hra o život III (3/6)
03:45
Hra o život III (4/6)
04:05
Hra o život III (5/6)
04:25
Hra o život III (6/6)
04:45
Športové noviny
05:10
Súdna sieň
06:45
Nová záhrada
08:10
Na chalupe
09:20
Nové bývanie
10:55
Nové bývanie DIZAJN
12:20
Tajné životy boháčov IV (17)
12:50
Tajné životy boháčov IV (18)
13:20
V zajatí hlbín
15:20
Vták na drôte
17:45
Moja prvá dovolenka
18:50
Gurmáni ulice (3)
19:20
KINOSÁLA
19:30
Žrebovanie
19:35
Dvojičky (7)
20:45
Do hlbiny
23:05
Podrazy a odhalenia
01:15
Nájomný vrah
02:50
Šesť vrážd stačí, mamička
04:20
Dvojičky (7)
04:55
Moja prvá dovolenka
07:00
Správy
08:30
Za hranicami: Keňa
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:15
Incredible Airplane Stories
11:00
Správy
11:30
Dobré správy
12:00
Žurnál
12:30
Cesta do života „N“
13:00
Pozrime sa na to
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme 1970
15:00
Správy
15:30
Štúdio Kultúra
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
18:00
Motoring
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Správy „N“
19:45
Svet technológií
20:00
Portrét Juraja Čuteka
20:30
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Dobré správy
00:00
Správy
05:05
Novashopping
05:50
Oggy a Šváby V (1)
06:10
Labková patrola III (11, 12)
07:05
Looney Tunes: Nové príbehy (2, 3)
07:55
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II (18)
08:15
Sivá koža
09:30
Milenci z pizzérie
11:15
Volajte Novu
11:55
Výmena manželiek XII
13:20
Americký prezident
15:35
Nevhodná nevesta
17:15
Spievaj
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Mamma Mia!
22:25
Gravitácia
00:05
Vražedná modlitba
02:00
Mentalista II (22)
02:40
Špecialisti (51)
03:40
Sivá koža
04:40
Novashopping
05:20
Sviatočné slovo poetky Ireny Šťastnej
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
06:25
Ako so šustrom šili čerti
07:35
Nebojte sa na Cesnačke
08:10
Gejzír
08:45
Otec Brown VII
09:30
Columbo
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Tieň
14:05
Chudák muzika
15:10
Divá Bára
16:25
Zlatí úhoři
17:55
Mačka nie je pes
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:53
Góly, body, sekundy
20:05
Pečie celá krajina
21:15
Policajt alebo darebák
22:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
23:00
Vrchný inšpektor Banks V
00:30
Bolkoviny
01:25
Banánové rybičky
01:55
Sama doma
03:25
Malá farma
03:55
Bývanie je hra
04:15
Rajské záhrady
04:35
Cez nový prah
05:30
Náš vidiek
06:00
Raníček
06:05
Zou
06:15
Zou
06:30
Prasiatko Peppa
06:35
Prasiatko Peppa
06:40
City: Dobrodružstvá
06:55
Anča a Jožko (3/7)
07:05
Včielka Maja II
07:20
Ovečka Shaun II
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Bežkopotulky
09:10
Náš vidiek
09:40
Putovanie za muzikou
10:05
Folklorika
10:35
Vône albánskej kuchyne s Miroslavom Donutilom (3/7)
11:00
Letecké katastrofy: Nedostatok disciplíny
11:45
Babylon
12:15
Na ceste po Čiernej Hore
12:40
Tajomná Brazília - Divoký pantanal (3/3)
13:30
Život cicavcov
14:20
V karavane po Slovensku (3/6)
14:50
Krásy európskeho pobrežia
15:00
Krasokorčuľovanie: ME 2020 Rakúsko
17:05
Kamera na cestách: Rusko z výšky (3/5)
17:50
Zázračná planéta: Dynastie (3/5)
18:45
Večerníček
18:55
Štíty kráľovstva českého (2/10)
19:20
Príbehy predmetov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Heydrich: Muž so železným srdcom
22:00
Francúzska spojka (1/2)
23:45
Meno ruže (3/8)
00:35
Dicte - kriminálna reportérka II (3/10)
01:20
Posledné tajomstvá Tretej ríše II (3/5)
02:10
Jaroslav Samson Lenk
02:45
Pred polnocou
03:15
Rodinné križovatky
03:40
Folklorika zo Strážnice
04:10
Čas výročí a bilancovania
04:30
Duchovná kuchyňa
05:40
Dej mi domov
07:25
Mentalista II (21)
08:20
Mentalista II (22)
09:10
Jak se krotí krokodýli
11:40
Teleshopping
12:15
Zelená je tráva
14:05
Mravenčí polepšovna
15:40
Happy Feet 2
17:30
Harry Potter a Relikvie smrti - část 1
20:00
33 životů
22:25
Ďábel
00:00
Gran Torino
02:05
Gangsteři z Miami
04:50
Šerif Cogburn
07:05
Everwood IV (2)
08:00
Slepá láska (19)
09:00
Zrcadlo tvého života - Ivan Trojan
10:05
Přístav (65)
11:25
Receptář prima nápadů
12:10
Slepá láska (20)
13:10
Zasněná láska (110)
14:05
Zasněná láska (111)
15:05
Everwood IV (3)
16:00
Zasněná láska (112)
17:00
Zasněná láska (113)
18:00
Doktorka Quinnová II (11)
19:00
Doktorka Quinnová II (12)
20:00
Hra zla
22:05
Já, společnice II (14)
22:30
Plastická chirurgie s. r. o. II (11)
23:30
Doktorka Quinnová II (11)
00:30
Doktorka Quinnová II (12)
01:30
Hříšná láska (128)
02:30
Hra zla
04:25
Plastická chirurgie s. r. o. II (11)
06:00
X-Men: Nová generace II (10)
07:00
Námořní vyšetřovací služba L. A. VIII (12)
07:55
Top Gear 2011
09:10
Pevnost Boyard (2)
11:45
Re-play
12:15
COOL Esport
12:45
Futurama II (9)
13:15
Simpsonovi XVIII (18)
13:45
Simpsonovi XVIII (19)
14:15
Simpsonovi XVIII (20)
14:45
Simpsonovi XVIII (21)
15:15
Futurama II (10)
15:35
COOLfeed
15:45
V oku hurikánu
17:45
COOLfeed
17:55
Simpsonovi XVIII (22)
18:30
Simpsonovi XIX (1)
18:55
Simpsonovi XIX (2)
19:30
Simpsonovi XIX (3)
19:50
COOLfeed
20:00
Želvy Ninja 2
22:30
X-Men 3: Poslední vzdor
00:35
Smrtící virus (6)
01:40
Re-play
02:15
COOL Esport
02:40
Pevnost Boyard (2)
06:00
Návrat domov
07:35
Ľadové kráľovstvo
09:20
Aladin
11:25
Harry Potter a Fénixov rád
13:45
Harry Potter a Polovičný princ
16:15
Králi zlodejov
18:05
Venom
20:00
Na zlej strane
22:40
Aladin
00:50
Sin City - mesto hriechu
02:50
Pred kamerou XVII (4)
03:25
Na zlej strane
06:00
Stan a Ollie
07:40
Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka
09:35
Taxi 5
11:15
Santos Dumont (3)
12:10
Malý Sheldon III (4)
12:30
Foodie Love (7)
13:00
Foodie Love (8)
13:55
Vládce Paříže
15:55
Jsem božská
17:45
Babylon Berlin II (1)
18:35
Babylon Berlin II (2)
19:20
Odkaz II (3)
20:00
Wataha III (1)
20:55
Wataha III (2)
21:50
Wataha III (3)
22:45
Wataha III (4)
23:40
Wataha III (5)
00:40
Wataha III (6)
01:40
Scary Movie - Děsnej biják
03:05
Scary Movie 2
04:25
Scary Movie 3
05:00
Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
06:40
Kobra 11 XVII (11)
07:30
Kobra 11 XVII (12)
08:20
Kobra 11 XVII (13)
09:35
Kobra 11 XVII (14)
10:50
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (11)
12:00
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (12)
13:10
Mistři aukcí II (5)
13:35
Mistři aukcí II (6)
14:05
Mistři aukcí II (7)
14:30
Mistři aukcí II (8)
14:55
Mistři zastavárny VI (11)
15:20
Mistři zastavárny VI (12)
15:45
Mistři zastavárny VI (13)
16:10
Mistři zastavárny VI (14)
16:35
Kobra 11 XVII (15)
17:30
Kobra 11 XVII (16)
18:30
Mistři aukcí II (9)
18:55
Mistři aukcí II (10)
19:25
Mistři zastavárny VI (15)
19:50
Mistři zastavárny VI (16)
20:15
Myšlenky zločince II (19)
21:05
Myšlenky zločince II (20)
22:00
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (2)
22:50
Myšlenky zločince II (15)
23:40
Myšlenky zločince II (16)
00:35
Myšlenky zločince II (17)
01:15
Myšlenky zločince II (18)
01:55
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (1)
02:35
Námořní vyšetřovací služba: New Orleans III (2)
03:15
NBA 19/20

Dostaň ho tam!

Hudobná komédia USA (2010).
film JOJ Plus 22:35

Šialený Max: Zbesilá cesta

film Dajto 20:15

Súboj titanov

film Dajto 22:35

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.