SME logo SME

TV Program na sobotu

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:15
Prvé oddelenie II (48)
05:40
Noviny TV JOJ
06:30
Krimi
07:05
Noviny TV JOJ
07:55
Labková patrola II (8)
08:25
SpongeBob SquarePants IX (10)
08:50
Naši IV (14)
09:25
Prázdniny IV (8)
10:35
Zlatá maska
12:20
Miláčikovo (14/20)
13:00
VIP Nákupné maniačky s Norou Mojsejovou (3)
14:35
Správny dres
16:55
Cumlikátor
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Uhorčík
21:30
Hrobári (2)
22:10
Hrobári (3)
22:55
Zlatá maska
00:30
Prenasledovaní
02:35
Príbeh môjho syna
03:45
Krimi
04:15
Prvé oddelenie II (49)
04:35
Noviny TV JOJ
06:00
Katarína Veľká III - Samozvanci (2/16)
06:55
Slovenský raj
07:15
Autosalón
07:45
Polícia
08:00
Živá panoráma
08:30
Televíkend
08:55
Afrika na pionieri
09:10
Cyklopotulky: Lomnice nad Lužnicí
09:25
History
09:30
Retro noviny
09:55
Československý filmový týždenník
10:05
Československý filmový týždenník
10:20
VAT
10:50
Generácia
11:15
Okná duše dokorán
11:25
Televízny klub nepočujúcich
11:50
Moja diagnóza
12:30
Farmárska revue
13:00
Halali
13:25
Test magazín
13:40
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
14:00
Tenis - WTA Tour
16:45
Futbal - Fortuna liga
19:10
Večerníček
19:15
Kocúrik z Kocúrkova
19:25
Veselá farma II
19:35
Kniha džunglí II
19:45
Mimikry
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:09
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:10
29. výročné ceny časopisu Pamiatky a múzeá
22:00
Krasokorčuľovanie - Grand Prix 2020
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Záznam z rokovania NR SR
05:30
Góly - body - sekundy
05:50
Počasie
06:05
Folklorika
06:45
Tajomstvo mojej kuchyne
07:25
Franklin a priatelia
07:40
Ollie a Moon
07:50
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
08:00
Supersob Jeremy
08:15
Lassie - Nové dobrodružstvá II
08:40
Fidlibumove rozprávky
09:05
Smajlíkovci
09:35
Daj si čas
10:05
Merlin II (11/13)
11:00
On air
11:20
Kultúra.Sk
11:55
Sever proti Juhu (7/12)
12:45
Sever proti Juhu (8/12)
13:35
Annin čas
15:15
Tak určite
16:10
Milujem Slovensko
17:50
Cestou necestou - špeciál
18:25
Postav dom, zasaď strom
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Záhady tela
21:30
Pumpa
22:00
Neskoro večer
22:55
Boris & Brambor špeciál
23:35
Sever proti Juhu (7/12)
00:25
Sever proti Juhu (8/12)
01:10
Pumpa
01:40
Boris & Brambor špeciál
02:10
Záhady tela
03:10
Správy RTVS "N"
04:00
Góly - body - sekundy
04:20
Počasie
04:30
Postav dom, zasaď strom
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
MA-TEL-KO
07:30
Vandrovali hudci
08:00
S batohom cez hory
08:15
Podaj mi ruku a poď
08:25
Deti hudobníci (8/10)
08:55
Malé biblické príbehy
09:05
A teraz sa rozhodni
09:30
Svetobežník
09:50
Varím, varíš, varíme
10:00
Varím, varíš, varíme
10:10
Recept na každý deň
10:15
Smiem prosiť...?
11:00
Mykény na Slovensku
11:25
Človek a hra
11:55
Zdravý chrbát
12:00
KLUB 3
12:35
Varím, varíš, varíme
12:45
Recept na každý deň
12:50
Žiť je úžasné
13:05
Senior klub
13:35
... a takíto sú "naživo"
14:00
Hudba pre všetkých
14:25
Osem malých príbehov
14:50
Divadlo v dome (3)
15:20
Kaviareň u Filipa
16:10
Keď swing bol kráľom
17:05
Šláger na šláger
17:35
R.E.M.
18:00
Svätá omša pri príležitosti 70. výročia tajnej biskupskej vysviacky Jána Chryzostoma kardinála Korca a 5.výročia jeho úmrtia z Katedrály sv. Šebastiána v Bratislave – Krasňanoch
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Uragán
20:55
Nikto nie je dokonalý
22:00
ooops!načierno
22:40
Divadlo v dome (4)
23:05
Tak toto ti neverím
06:00
Televízne noviny
07:00
Priatelia Toma a Jerryho
07:15
LEGO Ninjago: Tajomstvá zakázaného Spinjitzu 2
07:35
Nenapraviteľný klamár
09:25
Mamičkin maznáčik
11:20
Zelený sršeň
13:55
2 na 1
16:10
Pohádky pro Emu
18:20
Smotánka
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Kong: Ostrov lebiek
23:05
Nerve: Hra o život
01:10
Kong: Ostrov lebiek
02:15
Largo Winch 2
04:00
Mamičkin maznáčik
05:15
Odložený prípad III (3/23)
06:00
Inga Lindströmová: Láska v Sandbergene
07:25
Smotánka
08:25
Sandhya - svetlo môjho života (296)
09:20
Sandhya - svetlo môjho života (297)
10:20
Dobrý doktor III (9/20)
11:15
Dobrý doktor III (10/20)
12:15
Odložený prípad II (20/23)
13:15
Odložený prípad II (21/23)
14:20
Mestečko Frühling: Sympatický cudzinec
16:20
Tri dievčatá a jedna svadba
18:20
Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov
20:30
Láska všetko prekoná
22:30
Inga Lindströmová: Smiem prosiť
00:35
Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov
02:25
Láska všetko prekoná
02:55
Inga Lindströmová: Smiem prosiť
04:35
Adela show
05:25
Pohoda pri kozube
06:15
Astro Boy II (17)
06:40
Ninjago – Nindžova cesta IX (6)
07:10
M.A.S.H (88)
07:40
M.A.S.H (89)
08:15
M.A.S.H (90)
08:45
Autosalon.tv
09:55
Ňuchač (8)
11:05
Zlatá maska
12:40
Vraždy podľa Agathy Christie (4)
14:50
Ranč nových začiatkov
16:45
Karel a já
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Jak básníci čekají na zázrak
22:50
Zastavte Cartera
00:55
Kráľovstvo nebeské
03:55
Komando
09:10
Ohnivý kuře II (91)
10:35
Velmi křehké vztahy II (34)
11:35
Partička
12:20
Julie Lescautová VIII (6)
14:15
Ohnivý kuře II (92)
15:40
Nikdo není dokonalý
16:45
Mňam aneb Prima vařečka
17:15
Mňam aneb Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Polda III (7)
21:35
Svatby v Benátkách (50)
22:50
Telebazar
23:55
Velmi křehké vztahy II (35)
01:00
Mňam aneb Prima vařečka
01:25
Mňam aneb Prima vařečka
05:25
Záchranári
06:05
Dr. Ema (1/10)
07:40
Dr. Ema (2/10)
09:15
Áno, šéfe USA VI (10)
10:20
Áno, šéfe USA VI (11)
11:30
Kto porazí šéfkuchára (15)
12:10
Kto porazí šéfkuchára (16)
12:55
Keď je pečenie umenie IV (19)
13:25
Keď je pečenie umenie IV (20)
14:00
Tradičné recepty z celého sveta (3)
15:05
Záchranári
16:55
Policajti v akcii
18:00
Premeny s Khloé Kardashian (5)
19:05
Premeny s Khloé Kardashian (6)
20:10
Myšlienky vraha II (7)
21:05
Myšlienky vraha II (8)
22:00
Hawaii 5.0 X (15)
23:00
Vikingovia V (5)
00:00
Inkognito
01:05
S pravdou von
02:25
Heslo
03:00
Dr. Ema (1/10)
03:35
Prvé oddelenie II
04:00
Záchranári
05:40
V mene zákona
09:05
Partička
10:05
Kredenc
10:55
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa VIII
12:55
Dva a pol chlapa IX
13:20
Priatelia III
14:15
Teória veľkého tresku
16:05
Priatelia III
17:05
Dva a pol chlapa IX
18:00
Kobra 11
20:15
Žandár zo Saint Tropez
22:20
S.W.A.T. II (9/23)
23:15
S.W.A.T. II (10/23)
00:15
S.W.A.T. II (11/23)
01:15
Total Recall
02:00
Zelený sršeň
03:45
Športové noviny
03:55
Kobra 11
04:55
V mene zákona
05:40
Súdna sieň
06:40
Postavíme, opravíme, zveľadíme
07:45
Nová záhrada
09:00
Na chalupe
10:25
Nové bývanie
12:50
Rozpútané peklo
15:15
Příště budeme chytřejší, staroušku!
17:05
Áno, šéfe! USA V (15/17)
18:05
Áno, šéfe! USA V (16/17)
19:05
Kinosála
19:25
Profesionáli II (18)
20:25
Ržev
23:00
Oktagon zápasenie
02:10
Rozpútané peklo
03:05
Naši IV (6)
03:30
Nová záhrada
04:15
Na chalupe
04:55
Nové bývanie
07:00
Správy
08:30
Za hranicami
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:45
Svet technológií
11:00
Správy
11:30
Dobré správy
12:00
Žurnál
12:30
Pozrime sa na to
13:30
Správy
14:30
Nesmrteľní: Xavi, Ibrahimović, Keane
15:00
Správy
15:30
Život s vedou
16:00
Žurnál
16:45
Olympijské pohľady
17:00
Správy
17:30
Cesta do života
18:00
Motoring
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:30
Štúdio Kultúra
20:00
Tímy snov: Formula 1
20:30
Správy
21:00
Showbiz
21:30
Týždeň vo filme 1960
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Dobré správy
00:00
Správy
06:00
Labková patrola III (12, 13)
07:00
Looney Tunes: Nové príbehy (12)
07:25
Káčerovo (20, 21)
08:15
Tvoja tvár znie povedome VII
10:55
Korenie
11:50
Volajte Novu
12:30
Rady vtáka Loskutáka
13:30
Tipy vtáka Loskutáka
13:45
MasterChef Česko
15:05
Lepšie neskoro ako nikdy
17:30
Medzi nami dievčatami
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Tvoja tvár znie povedome VII
22:50
Zamenení
01:05
Medzi nami dievčatami
02:35
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (812)
02:45
Volajte Novu
03:15
Čo na to Česi
03:55
Dáma a Král II (8)
04:50
Novashopping
05:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Herbár
06:25
Polopate
07:15
Rozprávka o ebenovom koňovi
08:10
Taká normálna rodinka (8/8)
08:45
Príbehy slávnych... Jiřina Šejbalová
09:40
Gejzír
10:15
Otec Brown VII
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Čertova nevesta
14:20
O čarovnej Laskonke
14:45
Ať žije nebožtík
16:10
Hercule Poirot
17:55
Milovníci vína (8/16)
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Zázraky prírody
21:20
Ceny E.ON Energy Globe 2020
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:25
Grand restaurant pána Septima
23:50
Za každú cenu
01:30
Ku’damm 59 (1/3)
02:05
Sama doma
03:35
Banánové rybičky
04:10
Malá farma
04:35
Kuchárska pohotovosť
05:15
Náš vidiek
05:45
Správy v českom znakovom jazyku
06:00
Raníček
06:05
Včielka Maja
06:30
Prasiatko Peppa VI
06:35
Prasiatko Peppa VI
06:40
Prasiatko Peppa VI
06:50
Treflikovci IV
06:55
Treflikovci IV
07:05
Zou
07:20
Ovečka Shaun IV
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Cyklopotulky
09:10
Postrehy odinakiaľ
09:20
Náš vidiek
09:45
Putovanie za muzikou
10:15
Folklorika
10:40
Rok v kanadskej divočine
11:35
Manu a Matěj na ceste z Ríma na ostrov Capri (2/10)
12:05
Letecké katastrofy: Nebezpečné priblíženie
12:50
Babylon
13:15
Darebáci
15:10
Krížom-krážom Izraelom (1/9)
15:35
Južné Tichomorie
16:30
Po jednej stope do Afriky
16:55
Kamera na cestách: Maurícius, perla Indického oceánu
17:50
Zázračná planéta: Sedem svetov - jedna planéta (4/7)
18:45
Večerníček
18:55
Návraty k divočine (8)
19:20
Zasvätení
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kráľovná Viktória II (7/9)
20:45
Kráľovná Viktória II (8/9)
21:40
MI-5: Vyššie dobro
23:20
Mediciovci III: Vznešený rod (8/8)
00:20
Afganistan: 40 rokov vojny (2/4)
01:15
Krídla vojny
01:55
Všetci sme oniomaniaci
02:20
V zajatí železnej opony
02:35
Odvaha
02:45
Na hranici tradícií
03:10
Ťažký deň Marie O.
03:40
Ten, ktorý šíri svetlo
04:05
Tajomstvá železníc
04:30
Sabotáž
05:30
Teleshopping
06:00
42
08:15
Odložené případy VII (15)
09:10
Odložené případy VII (16)
10:00
Doktor Flastr
12:10
Teleshopping
12:40
Mars útočí!
14:35
Lego příběh
16:20
Babe: Prasátko ve městě
18:00
Osudové léto 2
20:00
Rogue One: Star Wars Story
22:30
Miami Vice
00:55
Sexmise
05:10
Na zámku
06:00
Na zámku
06:25
Má tlustá Valentýna (83)
07:20
Rodinná pouta III (16)
08:40
Jak se staví sen - extra
09:45
Prima Mazlíček
10:15
Receptář prima nápadů
11:00
Poklad z půdy
12:15
Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance
14:10
Gilmorova děvčata VI (22)
15:05
Gilmorova děvčata VII (1)
16:00
Divoký anděl (150)
17:00
Divoký anděl (151)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy XII (5)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy XII (6)
20:00
Vražedná aféra
21:45
Grand hotel II (12)
22:45
Vinaři II (14)
23:55
Doktor z hor: Nové příběhy XII (5)
00:55
Doktor z hor: Nové příběhy XII (6)
01:50
Hříšná láska (119)
02:50
Ranč Heartland III (2)
03:45
Grand hotel II (12)
04:45
Na zámku
06:05
Umění je cool
06:45
Americký chopper II (25)
07:45
Americký chopper III (1)
08:45
Americký chopper III (2)
09:40
Re-play
10:15
COOL Esport
10:45
Teorie velkého třesku XII (10)
11:10
Teorie velkého třesku XII (11)
11:35
Futurama V (12)
12:05
Futurama V (13)
12:35
Simpsonovi XVI (11)
13:05
Simpsonovi XVI (12)
13:35
Simpsonovi XVI (13)
14:05
Simpsonovi XVI (14)
14:25
Rocky: Nová krev
17:15
Futurama V (14)
17:45
Futurama V (15)
18:15
Simpsonovi XVII (18)
18:45
Simpsonovi XVII (19)
19:15
Simpsonovi XVII (20)
19:45
Simpsonovi XVII (21)
20:15
Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna
22:05
Deadpool
00:25
Simpsonovi XVII (18)
00:55
Simpsonovi XVII (19)
01:25
Simpsonovi XVII (20)
01:50
Simpsonovi XVII (21)
02:20
Futurama V (14)
02:50
Futurama V (15)
03:10
Holky za mřížemi II (2)
04:25
Americký chopper IV (19)
06:00
Harry Potter a Fénixov rád
08:15
Willy a kúzelná planéta
09:45
Pod vodou
11:15
U2: Experience - naživo z Berlína
12:35
Znovu a inak
14:10
Terminátor: Temný osud
16:20
Spider-Man: Ďaleko od domova
18:30
Železný obor
20:00
Netehotná
21:45
Pod vodou
23:20
Constantine
01:20
Neodbytný bytný
02:50
Nočný let
03:15
Dobrý Will Hunting
06:00
Šmoulové 2
07:45
Kráska a zvíře
09:55
Stockholm
11:30
Jsme, jací jsme (6)
12:30
Siréna III (2)
13:15
Doom Patrol II (3)
14:05
Led v ohni
15:50
Le Mans ’66
18:25
Bratrstvo neohrožených (10)
19:25
Stargirl (8)
20:05
Na mušce III (1)
20:45
Na mušce III (2)
21:30
Na mušce III (3)
22:15
Na mušce III (4)
22:55
Na mušce III (5)
23:40
Na mušce III (6)
00:20
Na mušce III (7)
01:05
Na mušce III (8)
01:50
Hokejový zázrak
03:05
Synův stín
04:35
Láska na talíři
08:10
Kobra 11 III (8)
09:25
Kobra 11 III (9)
10:45
Lovci zločinců III (10)
11:55
Lovci zločinců III (11)
13:10
Mistři aukcí II (25)
13:35
Mistři aukcí II (26)
14:05
Mistři aukcí III (1)
14:55
Mistři zastavárny VI (15)
15:20
Mistři zastavárny VI (16)
15:45
Mistři zastavárny VI (17)
16:10
Mistři zastavárny VI (18)
16:40
Kobra 11 III (10)
17:35
Kobra 11 III (11)
18:30
Mistři aukcí III (2)
18:55
Mistři aukcí III (3)
19:20
Mistři zastavárny VI (19)
19:45
Mistři zastavárny VI (20)
20:15
Myšlenky zločince V (1)
21:05
Myšlenky zločince V (2)
21:55
Lovci zločinců III (12)
22:45
UFC 2020 (42)
02:45
Myšlenky zločince IV (23)
09:00
Maryla
10:05
Televarieté
11:20
Když je v Praze abnormální hic
12:00
Domácí štěstí
12:25
Bratr Paleček
13:15
Nejlepší Večerníček
14:35
Miluška je naše
15:20
Stříbrná pila (3/6)
16:25
Silvestrovský kufr

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.