SME logo SME

TV Program na stredu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Skutočné príbehy
09:50
Súdna sieň
10:55
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:45
Kutyil s.r.o. II (16/31)
13:30
Inkognito
14:35
Česko Slovensko má talent
16:10
Skutočné príbehy
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Prázdniny IV (10/10)
21:40
Delukse (10)
22:50
S pravdou von
00:20
Vražedné čísla V (5)
01:20
Prázdniny IV (10/10)
02:25
Noviny TV JOJ
03:10
Kutyil s.r.o. (12)
03:50
Prvé oddelenie II (66)
04:15
Prvé oddelenie II (67)
04:45
Noviny TV JOJ
06:00
Záhady archeológie
06:25
Kto býva v húštinách
06:35
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Veselá farma V
07:05
Kniha džunglí II
07:15
Flipper a Lopaka
07:40
Mimikry
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rusínsky magazín
10:00
Hlas toho tretieho
11:00
Hudobný relax
11:30
Obedníček
11:40
O dievčatku Makovičke
11:45
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:10
Cyklopotulky
12:25
Tíha oběti
13:20
Rivali
14:25
Laboda
14:50
Maďarský magazín
15:25
Hokej - Tipsport Kaufland Cup - zápasy
18:15
Hádzana - Eurocup 2020/21
20:06
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10
Sedem svetov, jedna planéta (4/7)
21:00
História letectva (4/7)
21:55
Do kríža
22:50
Kinorama
23:15
Umenie
23:40
Festivaly
23:55
Chvíľka poézie
00:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:05
Správy RTVS "N"
05:30
Góly - body - sekundy
05:50
Počasie
06:00
Dámsky klub
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Španielsko - história zhora
09:05
Horskí záchranári V (10/12)
09:55
District II (2)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
14:00
Folklorika
14:25
Lekári (25/65)
15:30
Japonská mozaika
15:50
Osudy
16:00
Správy RTVS
16:25
Španielsko - história zhora
16:55
Horskí záchranári V (11/12)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Vraždy v Provence
22:00
Správy a komentáre
22:30
Spiaci agenti (7/8)
23:30
Ponorka (7/8)
00:25
District II (2)
01:10
Vraždy v Provence
02:45
Lekári (25/65)
03:30
Správy RTVS "N"
04:20
Góly - body - sekundy
04:40
Počasie
04:45
Postav dom, zasaď strom
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
Šesť plus jedna
07:40
Rok v našej prírode
08:05
KLUB 3
08:40
Varím, varíš, varíme
08:50
Varím, varíš, varíme
09:05
Recept na každý deň
09:10
Čosi ako sen
09:35
Matej Bel z Očovej (3/3)
10:45
Vaše hobby - naše hobby
11:20
V tichu minulosti
11:50
Zdravý chrbát
12:00
Hopla!
12:25
Varím, varíš, varíme
12:35
Varím, varíš, varíme
12:45
Recept na každý deň
12:50
Encyklopédia prevencie
13:00
Timon Aténsky
14:30
Vadkerti talkshow
15:20
Milovaný Célimar
16:15
Trezor
16:45
Život bez konca (1/5)
17:55
Zdravý chrbát
18:00
Hopla!
18:25
Varím, varíš, varíme
18:35
Varím, varíš, varíme
18:45
Recept na každý deň
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Chodili sme spolu
21:00
Mojich sedem divov
21:30
Vesmírne laboratórium
22:10
Chobotnica II (4/6)
23:10
V tichu minulosti
23:45
Chvíľa pre pesničku
05:00
Mimoriadne správy
06:00
Teleráno
08:30
Zámena manželiek
09:45
Oteckovia
10:45
Rodinné prípady
11:45
Mimoriadne správy
11:55
Kobra 11
14:00
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
22:20
Farma
23:25
Kobra 11
00:25
Farma
01:30
Zámena manželiek
02:45
Policajné prípady
04:10
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:35
Odložený prípad III (18/23)
06:20
Monk III (8/16)
07:15
Monk III (9/16)
08:10
Sandhya - svetlo môjho života (314)
09:05
Sandhya - svetlo môjho života (315)
10:05
Nikdy ťa neopustím (67)
11:00
Nikdy ťa neopustím (68)
12:00
Reflex
12:45
Statočný a krásna (62)
13:35
Statočný a krásna (63)
14:30
Chlapi neplačú
16:45
Odložený prípad III (19/23)
17:45
Odložený prípad III (20/23)
18:45
Monk III (10/16)
19:35
Monk III (11/16)
20:30
Statočný a krásna (64)
21:25
Statočný a krásna (65)
22:25
Nikdy ťa neopustím (69)
23:20
Nikdy ťa neopustím (70)
00:20
Hriešny zoznam II (3/15)
01:00
Hriešny zoznam II (4/15)
01:45
Reflex
02:20
Smotánka
03:40
Adela show
04:50
Odložený prípad III (19/23)
05:30
Pohoda pri kozube
06:15
Medzi nami bocianmi (3)
07:00
Nový deň
09:05
M.A.S.H (99)
09:50
M.A.S.H (100)
10:20
Rosamunde Pilcher: Hmla nad zámkom Kilrush
12:25
Walker, texaský ranger III (16)
13:25
Jake a Tlsťoch IV (2)
14:25
Polícia Hamburg VI (12)
15:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII (14)
16:25
Polícia v akcii
17:25
Krimi správy
17:50
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Sestřičky Modrý kód (21)
21:35
Šou Jana Krausa
22:35
Cesty k úspechu
22:45
Polda IV (5)
00:00
Polícia v akcii
00:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII (14)
01:55
Walker, texaský ranger III (16)
02:50
Jake a Tlsťoch IV (2)
03:50
Prestreté!
07:55
Ohnivý kuře II (102)
09:25
Velmi křehké vztahy II (45)
10:30
Ano, šéfe!
11:35
Slunečná (56)
12:55
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
13:45
Vychytávky Ládi Hrušky
14:25
Ohnivý kuře II (103)
15:45
Nikdo není dokonalý
16:50
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Show Jana Krause
21:20
Sestřičky (21)
22:40
Obchoďák (29)
23:55
Velmi křehké vztahy II (46)
01:00
Prostřeno!
05:00
Kutyil s.r.o. (6)
05:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:45
Policajti v akcii
09:20
Prvé oddelenie (43)
09:50
Prvé oddelenie (44)
10:25
Nákupné maniačky
11:50
Pod povrchom (8)
12:55
Ochrana svedkov V (4)
13:55
FBI (8)
14:50
Dr. House III (15)
15:50
C.S.I.: Kriminálka Miami III (10)
16:50
Súdna sieň
17:55
Súdna sieň
19:00
Ochrana svedkov V (5)
20:10
FBI (9)
20:55
Dr. House III (16)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Miami III (11)
22:55
Myšlienky vraha VI (3)
23:50
Život po ľuďoch II (3)
00:50
Policajti v akcii
02:45
Nákupné maniačky
03:35
Česko slovensko má talent
04:45
Kutyil s.r.o. (7)
05:35
Aj múdry schybí
06:45
V mene zákona
09:20
Partička
10:20
Kredenc
11:10
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa IX
13:25
Priatelia IV
14:15
Teória veľkého tresku II
16:05
Priatelia IV
17:00
Dva a pol chlapa IX
17:55
Kobra 11
20:15
Švagor je magor
22:15
Gotham: Vojna gangov III (4)
23:05
Liga majstrov: Highlighty
00:20
DAJTO v Pokri: Spadepoker
00:35
Dva a pol chlapa IX
01:25
Športové noviny
01:35
112 – Tiesňová linka
02:25
112
04:50
Kredenc
05:10
Súdna sieň
05:55
Súdna sieň
07:20
Panelák IX (22)
08:45
Kosti VIII (13/24)
09:45
Kosti VIII (14/24)
11:00
Letecké katastrofy XIV (9/11)
12:20
Profesionáli II (28)
13:15
Simpsonovci X (4/23)
13:45
Simpsonovci X (5/23)
14:20
Poklady z blšáku (3)
14:50
Zlato v garáži (3)
15:25
Policajti v akcii
17:25
Kosti VIII (15/24)
18:25
Kosti VIII (16/24)
19:35
Profesionáli II (29)
20:25
Smrtonosná pasca 4.0
23:10
Hadí kráľ
01:05
Letecké katastrofy XIV (9/11)
02:05
Profesionáli II (29)
03:10
Panelák IX (22)
04:00
Poklady z blšáku (3)
04:25
Policajti v akcii
06:00
Ranné správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:30
Tak takto?!
13:00
Správy
14:00
Správy
14:30
Štúdio Kultúra
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:00
Tak takto?!
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:20
Správy „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:10
Financie+
21:30
Motoring
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:55
Voľby USA
09:15
Novashopping
09:30
Ulica (3927)
10:30
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (988)
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:35
Krok za krokom VI (13)
12:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (819)
14:10
Vtierka Castle III (7)
15:00
Mentalista (7)
16:00
Mentalista (8)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3928)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Svadba na prvý pohľad
21:40
Výmena manželiek X
23:00
NCIS: New Orleans V (17)
23:55
Mentalista (7)
00:55
Mentalista (8)
01:45
Vtierka Castle III (7)
02:40
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (817)
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (818)
04:45
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala III
09:50
Panstvo Downton V (1/10)
11:05
Rozprávaj
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Futbalová odysea
14:20
Otec Brown VII
15:05
Panstvo Downton V (2/10)
15:55
To je vražda, napísala III
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Žandárske humoresky (27/39)
21:40
Hercule Poirot
23:19
Výsledky žrebovania Šťastných 10
23:20
Komici na jedničku
00:15
AZ-kvíz
00:45
Máte slovo s M. Jílkovou
01:45
Na stope
02:10
Dobré ráno
04:40
Sviatočné slovo katolíckeho kňaza Marka Hlávku
04:45
Chlapci v akcii
05:05
Madagaskar: Ostrov zázrakov
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Kuba: Santiago, Baracoa, Havana
09:55
Nevľúdna planéta (2/6)
10:45
Dynastia Kennedyovcov (2/6)
11:30
Náš vidiek
11:55
Folklorika
12:25
Putovanie za muzikou
12:50
Staroveký Egypt (2/4)
13:20
Tsunami na Ženevskom jazere
14:15
Na ceste po Holandsku
14:40
Sto divov sveta (11/13)
15:35
Európa dnes
16:05
Kľúč
16:35
Neobyčajná planéta (4/10)
17:20
Bílá hora
18:15
Krajinou príbehov českých hradov známych i neznámych III (8/10)
18:45
Večerníček
18:55
Babylon
19:25
Paláce 1. republiky na nábreží Vltavy
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kamera na cestách: Uruguay, prostá krása
21:00
Majstri medicíny
21:30
Po jednej stope do Afriky
22:00
Afganistan: 40 rokov vojny (4/4)
22:55
Letecké katastrofy: Pristátie na rieke
23:40
V pasci II (5/10)
00:30
Zmiznutie (2/8)
01:15
Apokalypsa Stalin
02:05
Experiment s Expertmi
02:35
Abeceda komunistických zločinov
02:45
Na hranici tradícií
03:15
Zo zoo do zoo
03:40
Ukryté za múrom
04:05
Babylon
04:35
Sabotáž
05:25
Teleshopping
05:55
Dračí srdce 2
07:35
Mentalista (5)
08:30
Mentalista (6)
09:25
Prezidentův syn
11:20
Teleshopping
11:55
Země zítřka
14:20
Teleshopping
14:50
Dívka na koštěti
16:30
Závod s časem
18:10
Román pro pokročilé
20:00
Tajnosti
22:00
Sprosťárny
23:45
Kat
02:05
Nezvratný osud 2
04:50
Teleshopping
05:15
Na zámku
06:05
Na zámku
06:55
Má tlustá Valentýna (94)
08:15
Jak se staví sen
09:20
Velmi křehké vztahy (3)
10:25
Prostřeno!
11:20
Nikdo není dokonalý
12:25
Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí
14:20
Gilmorova děvčata VII (22)
15:20
McLeodovy dcery (1)
16:10
Divoký anděl (172)
17:05
Divoký anděl (173)
18:00
Doktorka Quinnová (11)
19:00
Doktorka Quinnová (12)
20:00
Rosamunde Pilcher: Setkání u řeky
21:55
Grand hotel II (23)
22:55
Slunečná (56)
00:15
Doktorka Quinnová (11)
01:15
Doktorka Quinnová (12)
02:15
Hříšná láska (130)
03:15
Ranč Heartland III (12)
04:15
Grand hotel II (23)
05:10
Umění je cool
06:05
Umění je cool
07:20
Americký chopper III (16)
08:40
Flash II (5)
09:40
Flash II (6)
10:25
Hvězdná brána (19)
11:25
Hvězdná brána (20)
12:30
Futurama VII (2)
12:50
Futurama VII (3)
13:20
Simpsonovi XVIII (12)
13:50
Simpsonovi XVIII (13)
14:20
Simpsonovi XVIII (14)
14:50
Simpsonovi XVIII (15)
15:10
Hvězdná brána (21)
16:10
Hvězdná brána (22)
17:15
Futurama VII (4)
17:45
Futurama VII (5)
18:15
Simpsonovi XIX (18)
18:45
Simpsonovi XIX (19)
19:15
Simpsonovi XIX (20)
19:45
Simpsonovi XX (1)
20:15
Autosalon.tv
21:25
Teorie velkého třesku XII (21)
21:50
Partička
22:40
Holky za mřížemi II (4)
23:55
Flash II (7)
00:50
Simpsonovi XIX (18)
01:20
Simpsonovi XIX (19)
01:50
Simpsonovi XIX (20)
02:15
Simpsonovi XX (1)
02:45
Futurama VII (4)
03:15
Futurama VII (5)
03:45
Americký chopper III (16)
04:40
Americký chopper VI (4)
06:00
Maskovaní špióni
07:40
Láska na tanieri
09:00
Proxima
10:45
Deti šoubiznisu
12:15
Star Wars: Vzostup Skywalkera
14:35
Lucy in the Sky
16:40
Vládkyňa zla
18:15
Netehotná
20:00
Veľké šéfky
21:25
Mala si to vedieť (2)
22:30
Ako zvieratá
00:00
Pekné svinstvo
01:35
Spolujazda
03:05
Záhada Hailey Dean: Smrť v službe
04:30
Ako zvieratá
06:00
Lovci pokladů
08:10
Čarodějův učeň
09:55
Před kamerou XVII (40)
10:25
Narušitel
12:10
Silicon Valley (6)
12:40
Rodina Sopranů V (13)
13:35
John Oliver: Co týden dal a vzal VII (27)
14:10
Dokonalý trik
16:20
Černé pondělí II (9)
16:50
Černé pondělí II (10)
17:25
Ideální palác
19:10
True Blood - Pravá krev VII (4)
20:05
Rodina Sopranů VI (1)
21:00
4 bloky II (2)
22:00
Kondor (2)
22:50
Nesprávní chlápci II (3)
23:25
Nesprávní chlápci II (4)
00:05
Smoke
02:00
4 bloky II (2)
03:00
Kondor (2)
03:55
Jsem číslo čtyři
06:25
Kobra 11 IV (12)
07:15
Kobra 11 IV (13)
08:05
Kobra 11 IV (14)
09:20
Kobra 11 IV (15)
10:40
Lovci zločinců III (21)
11:55
Lovci zločinců III (22)
13:10
Mistři aukcí III (20)
13:35
Mistři aukcí III (21)
14:00
Mistři aukcí III (22)
14:25
Mistři aukcí III (23)
14:55
Mistři zastavárny VII (11)
15:20
Mistři zastavárny VII (12)
15:45
Mistři zastavárny VII (13)
16:10
Mistři zastavárny VII (14)
16:40
Kobra 11 IV (16)
17:35
Kobra 11 IV (17)
18:30
Mistři aukcí III (24)
18:55
Mistři aukcí III (25)
19:25
Mistři zastavárny VII (15)
19:50
Mistři zastavárny VII (16)
20:15
Myšlenky zločince V (23)
21:05
Myšlenky zločince VI (1)
21:55
Lovci zločinců III (23)
22:50
Myšlenky zločince V (19)
23:40
Myšlenky zločince V (20)
00:30
Myšlenky zločince V (21)
01:10
Myšlenky zločince V (22)
01:45
Lovci zločinců III (23)
02:30
MLS - US football league 2020
03:00
Evropská liga 20/21
03:30
Element 2020
04:40
Rugby Six Nations 2020
09:00
Záhada hlavolamu (3/9)
09:30
Záhada hlavolamu (4/9)
09:55
Galasuperšou aneb Dostali jsme na frak
10:50
Hovory H z Paláce K
11:30
Deset let Tý Tý
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Výprava za českými čerty (3/21)
12:45
Hej, páni muzikanti
13:20
Trocha šafránu z televizního archivu
14:40
Šance
15:50
Chvíle pro písničku
16:05
Taneční pro starší a pokročilé se Zdeňkem Chlopčíkem
16:10
Start (2/5)
16:45
Hádanky s písničkou

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.