SME logo SME

TV Program na stredu o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:35
Súdna sieň
10:40
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:00
Súdna sieň
14:05
Súdna sieň
15:10
Záchranári
16:00
Naši II (24)
16:45
Naši II (25)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Delukse (6)
21:35
Čau, Lujza!
23:00
Extrémni žgrloši III (1/13)
23:30
Myšlienky vraha IV (19/26)
00:25
Profesionáli II (26)
01:25
Noviny TV JOJ
02:15
Krimi
02:45
Divoké kone (90)
03:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Majstri včiel
06:30
Indiánske rozprávky
06:35
Ahoj, braček!
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
07:00
Kniha džunglí II
07:10
Lexi a Lottie
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rusínsky magazín
10:00
Mladší brat
11:00
Spievame s Vajnorankou
11:30
Danka a Janka
11:35
Dimitri II
11:40
Čo rozprávala teta Srna
11:45
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Grécky zázrak (1)
13:10
Mámivý dúšok
13:45
Maďarský magazín
14:25
Malý futbal
15:50
Majstri včiel
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Prebúdzanie vína
18:30
Danka a Janka
18:35
Dimitri II
18:40
Máša a medveď
18:50
Zázračný miniateliér
19:00
Atletika - MS 2019
22:05
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
22:13
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
22:15
Kinorama
22:40
Umenie
23:10
Festivaly 2018
23:25
Slovenský bigbít (5)
00:05
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
00:15
Správy RTVS "N"
01:05
Správy - Hírek
05:25
Duel
05:55
Správy RTVS "N"
06:45
Góly - body - sekundy
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie (3/13)
09:10
Rodina doktora Kleista (42/81)
09:55
Nash Bridges (118)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie (4/13)
16:55
Rodina doktora Kleista (43/81)
17:50
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:25
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Skutočná guráž
22:15
Tajomné hory
23:45
Stará škola
00:50
Autosalón
01:15
Tajomné hory
02:45
Dámsky klub
04:15
Športové nádeje: Talenty spod bedmintonovej siete
04:25
Správy RTVS "N"
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:30
Varte s nami
08:40
Zámena manželiek
09:45
Oteckovia
10:45
Rodinné prípady
11:40
Kobra 11
13:45
Farma
14:55
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
22:20
Farma
23:20
Susedia
00:10
Kobra 11
02:15
Farma
03:05
NCIS: New Orleans
04:55
Televízne noviny
05:05
Vymenené životy (153)
06:00
Vymenené životy (154)
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (75)
10:35
Neželaná nevesta
11:25
Digitálny svet
12:00
Reflex
12:55
Vymenené životy (153)
13:50
Vymenené životy (154)
14:50
Druhý dych
16:40
Odložený prípad
18:25
Monk
20:30
Sila ženy II (76)
21:25
Neželaná nevesta
22:30
Vymenené životy (155)
23:30
Vymenené životy (156)
00:35
Odložený prípad
02:05
Smotánka
03:05
Adela show
03:35
Druhý dych
06:05
Max Steel III (1)
06:30
Ninjago - Nindžova cesta VIII (10)
07:15
M.A.S.H (11)
08:05
M.A.S.H (12)
08:45
M.A.S.H (13)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Návrat do raja
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (28)
13:25
Posledný policajt II (6)
14:25
Komisár Rex VII (4)
15:30
Komisár Rex VII (5)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (196)
21:35
Šou Jana Krausa
22:45
Temný Kraj II (5)
00:00
Hawaii 5.0 IX (23)
00:55
Komisár Rex VII (4)
01:55
Komisár Rex VII (5)
02:55
Posledný policajt II (6)
03:55
Prestreté!
08:10
Cesty domů
09:30
Velké zprávy
10:35
Ano, šéfe!
11:40
Krejzovi (91)
12:55
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
13:45
Vychytávky Ládi Hrušky
14:30
Cesty domů
15:45
Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Show Jana Krause
21:20
Modrý kód (196)
22:40
Těžká dřina
23:15
Velmi křehké vztahy IV (15)
05:30
TIPOS INFO
05:35
Naši II (22)
06:05
Naši II (23)
06:40
Policajti v akcii
07:50
Odsúdené (28)
09:20
Kosti III (1/15)
10:35
Klamári II (9/22)
11:50
Kravaťáci VIII (2)
12:45
Vtierka Sam (5/13)
13:45
Vtierka Sam (6/13)
14:45
Kosti III (2)
15:40
Dr. House (2)
16:40
Klamári II (10/22)
17:40
Súdna sieň
18:50
Súdna sieň
20:10
Dr. House (3)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (14)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (15)
22:55
Žrebovanie
23:05
Kravaťáci VIII (3)
00:00
Plastiková nevesta (10/10)
01:00
MacGyver (45/139)
01:55
MacGyver (46/139)
02:50
Plastiková nevesta (10/10)
03:35
Myšlienky vraha IV (19/26)
04:15
Extrémne prípady
05:55
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:35
Dr. Ken
12:20
Dva a pol chlapa VII
13:10
Priatelia II
14:10
Teória veľkého tresku IX
15:55
Priatelia IV
16:25
Priatelia V
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Matrix Reloaded
23:00
Liga Majstrov: Highlighty
00:05
DAJTO v Pokri: Spadepoker
00:15
Dva a pol chlapa X
00:55
Športové noviny
01:10
112 – Tiesňová linka
01:35
112
05:30
Divoké kone (90)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20
Panelák (45)
09:15
Panelák (46)
10:10
MacGyver (45/139)
11:25
MacGyver (46/139)
12:40
Fórky, vtipky XXVIII
13:10
Simpsonovci XXII (10)
13:40
Simpsonovci XXII (11)
14:10
Panelák (47)
14:55
Panelák (48)
15:40
Profesionáli II (26)
16:40
Simpsonovci XXII (12)
17:10
Simpsonovci XXII (13)
17:40
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (12)
18:35
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (13)
19:35
Žrebovanie
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Kuriér 2
22:05
Výchovný tábor
00:15
Život po ľuďoch (7/10)
01:15
Z LA do Vegas (3/15)
01:45
Profesionáli II (26)
02:30
Prvé oddelenie II
02:50
Panelák (47)
03:20
Panelák (48)
03:50
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Financie+
13:00
Správy
14:30
Showbiz
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:15
Spektrum
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Motoring
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3742)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (917)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom IV (3)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (550)
14:05
Odložený prípad III (6)
15:00
Odložený prípad III (7)
15:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (20)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3743)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Výmena manželiek XI
21:40
Malé lásky II
22:35
Smrtonosná zbraň III (12)
23:30
Bez stopy IV (23)
00:25
Odložený prípad III (6)
01:15
Odložený prípad III (7)
01:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (19)
02:35
Krok za krokom IV (1)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (549)
04:55
Novashopping
05:20
Sviatočné slovo básnika, spisovateľa a publicistu Petra Kukala
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:50
Bicykel
10:10
Všetko, čo mám rada
10:40
Dobrodružstvá kriminalistiky
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Stopár
14:20
Columbo
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
19:59
Žrebovanie Športky a Šance
20:00
Svet pod hlavou (5/10)
21:05
Neviditeľní (5/13)
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Columbo
23:40
Murdochove záhady X
00:25
Lásky mezi kapkami deště
02:25
Dobré ráno
04:55
V kondícii
05:00
Uchom ihly
05:30
Krásne živé pamiatky (4/16)
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Ibiza a Formentera
09:55
Babka generál
10:20
Hitler: Herec
11:05
Nemci proti Hitlerovi - Krvavá jeseň 1938
12:00
Veľká vojna
12:55
Putovanie za muzikou
13:20
Odkaz Jiřího Loudu
13:50
Trvalé bydlisko vidiek (4/16)
14:10
Kamera na cestách: Podivuhodný Vietnam
15:00
Kvarteto
15:30
Michail Gorbačov
16:25
Kľúč
16:55
Noví susedia (5/5)
17:20
Mahátma Gándhí
18:15
Pivné putovanie (4/12)
18:45
Večerníček
18:55
Macedonia jazz
19:25
Matuzalem
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kamera na cestách: Podivuhodné Thajsko (1/2)
21:00
Na ceste po južnej Etiópii
21:30
Trabantom z Indie až domov
22:00
Gomora III (1/12)
22:45
Gomora III (2/12)
23:40
Okupácia (10/10)
00:25
Vláda (27)
01:25
Domček z kariet V (1/13)
02:20
Chcete ich?
02:25
Ochranca
02:50
Na moll
03:20
Ľudové kroje v premenách
03:55
O radosti
04:15
Tá naša kapela
04:45
Náš vidiek
05:05
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
06:30
Odložené případy III (4)
07:20
Odložené případy III (5)
08:15
Sue Thomas: Agentka FBI III (10)
09:10
Sue Thomas: Agentka FBI III (11)
10:05
Sue Thomas: Agentka FBI III (12)
11:05
Teleshopping
11:35
Nahlas a naplno
13:50
Teleshopping
14:20
Návrh
16:30
Stroj času
18:15
Věčně tvá nevěrná
20:00
Nesnesitelná krutost
21:45
Bláznivá škola
23:25
Výkupné
01:40
Cold Creek Manor
04:30
Sue Thomas: Agentka FBI III (10)
06:25
Doktorka z Dixie II (8)
07:40
Jak se staví sen - extra
09:05
Modrý kód (94)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen - extra
13:25
Gilmorova děvčata VI (5)
14:20
Gilmorova děvčata VI (6)
15:20
Doktorka z Dixie II (9)
16:15
Gilmorova děvčata VI (7)
17:05
Gilmorova děvčata VI (8)
18:00
Hříšná láska (4)
18:55
Hříšná láska (5)
20:00
Rosamunde Pilcher: Růže v bouři
21:55
Ranč Heartland VII (10)
22:50
Krejzovi (91)
00:05
Hříšná láska (4)
01:05
Hříšná láska (5)
02:05
Ranč Heartland VII (10)
03:00
Vánoční vaření s Gordonem Ramsaym II (1)
03:55
Láska až za hrob (57)
04:50
Nikdo není dokonalý
06:35
Brainiac: Šílená historie (1)
07:30
Špinavá práce IV (14)
08:55
Top Gear XVIII
10:00
Americký chopper V (7)
11:00
Top Gear speciál: James May a lidové autíčko II (3)
12:15
Futurama IV (3)
12:45
Simpsonovi XXVIII (1)
13:10
Simpsonovi XXVIII (2)
13:40
Simpsonovi XXVIII (3)
14:10
Simpsonovi XXVIII (4)
14:40
Teorie velkého třesku VII (15)
15:05
Teorie velkého třesku VII (16)
15:35
Futurama IV (4)
15:55
COOLfeed
16:00
Americký chopper V (8)
17:00
Top Gear XVIII
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XXVIII (5)
18:45
Simpsonovi XXVIII (6)
19:15
Simpsonovi XXVIII (7)
19:45
Simpsonovi XXVIII (8)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Teorie velkého třesku VII (17)
20:40
Teorie velkého třesku VII (18)
21:10
Teorie velkého třesku VII (19)
21:35
Teorie velkého třesku VII (20)
22:05
Kurz sebeovládání (55)
22:35
Prima Partička
23:25
COOLfeed
23:35
Americký chopper V (8)
00:35
Prima Partička
01:30
Kdo přežije: Krev není voda (8)
02:25
Agresivní virus III (3)
03:25
Kdo přežije: Krev není voda (8)
04:20
Agresivní virus III (3)
06:00
Život chrobáka
07:35
Bohatstvo chudobných 2
09:10
Nebo
10:50
Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka
12:30
Pátranie
14:15
Noc v múzeu
16:05
Luskáčik a štyri kráľovstvá
17:45
Daj mi tvoje meno
20:00
Favoritka
22:00
Boj o moc II (8)
23:00
Pátranie
00:40
Tri billboardy kúsok za Ebbingom
02:30
Ukradnuté dcéry: Obete Boko Haram
03:50
Kojot
06:00
Vánoční představení
07:30
Alfa
09:05
Alex a já
10:30
Na křídlech orlů
12:05
Mr. Robot II (1)
12:50
Fargo (2)
13:45
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (9)
14:15
Fotbalový talent (15)
14:55
Fotbalový talent (16)
15:40
Noční závod (8)
16:30
Můj táta napsal Porno
17:30
Bumblebee
19:25
Mr. Robot II (2)
20:10
Fargo (3)
21:00
Věřte mi (1)
22:00
Legalizace (1)
23:00
Naši kluci (4)
23:55
Život po životě
02:00
Věřte mi (1)
03:00
Legalizace (1)
04:00
Útok z hlubin
05:15
hazená Bundesliga 19/20
06:45
Kobra 11 II (13)
07:35
Kobra 11 II (14)
08:25
Kobra 11 II (15)
09:20
Kobra 11 II (16)
10:15
Teleshopping
10:50
Neuvěřitelné příběhy (11)
11:20
Neuvěřitelné příběhy (12)
11:50
Neuvěřitelné příběhy (13)
12:20
Neuvěřitelné příběhy (14)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů IX (19)
13:45
Válka skladů IX (20)
14:15
Válka skladů IX (21)
14:40
Válka skladů IX (22)
15:05
Mistři zastavárny XVII (5)
15:30
Mistři zastavárny XVII (6)
15:55
Mistři zastavárny XVII (7)
16:20
Mistři zastavárny XVII (8)
16:45
Kobra 11 II (17)
17:40
Kobra 11 II (18)
18:35
Válka skladů IX (23)
19:00
Válka skladů IX (24)
19:30
Mistři zastavárny XVII (9)
19:55
Mistři zastavárny XVII (10)
20:20
Vražedná čísla II (22)
21:05
Vražedná čísla II (23)
22:00
Ray Donovan VI (9)
22:55
Vražedná čísla II (20)
23:45
Vražedná čísla II (21)
00:35
Vražedná čísla II (22)
01:15
Vražedná čísla II (23)
01:55
Ray Donovan VI (9)
02:40
UFC magazín 2019
03:05
NHL 19/20
03:30
Element 2019

Vykúpenie z väznice Shawshank

Akčný film USA (1994). Bankára Tima Robbinsa nespravodlivo odsúdia na doživotie za vraždy, ktoré nespáchal. No nevzdáva sa a jeho nádej mu dáva krídla... Nevinný finančník mlčky znáša príkorie a…
film JOJ Plus 20:15

Dobrý, zlý a škaredý

film Jednotka 20:30

Rande naslepo

film JOJ Plus 23:10

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email