SME logo SME

TV Program na piatok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Vianočná Lotéria
08:40
Súdna sieň
09:40
Súdna sieň
10:45
Skutočné príbehy (6)
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:50
Súdna sieň
13:45
Súdna sieň
14:40
Policajti v akcii
15:40
Vianočná show
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Všetko čo mám rád - Vianoce
22:35
Prázdniny
01:35
Hypnotizér
04:00
Profesionáli VIII (5)
05:40
Modrá planéta II
06:30
Maťo Šidlo Mátožidlo
06:35
Sedem múdrych budíkov
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Včielka Maja
07:20
Kniha džunglí III
07:30
Pa a Pi
07:40
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
07:55
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
08:00
Živá panoráma
08:30
Ava Gardnerová - hollywoodska diva
09:20
Barbra Streisandová: Zrod ikony
10:15
Tajomstvá pokladov V (4/6)
11:05
Superhrdinovia
11:35
Trpaslíci
11:40
Drak neborák
11:45
Inui
12:00
Živá panoráma
12:30
Dnes večer hrám ja
13:30
Už sú tu zasa veselé Vianoce
14:05
Biatlon - Svetové poháre
15:55
Modrá planéta II
16:55
Pod vládou ženy aj na svitaní
17:50
Slovenské hrady objektívom
18:00
Emil z Lönnebergy
18:30
Drak neborák
18:35
Inui
18:45
Veselá farma II
18:50
Trpaslíci
18:55
Kniha džunglí III
19:05
Včielka Maja
19:30
Pa a Pi
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Lino Ventura,Talian v Paríži
21:05
Príbeh filmu: Odysea
22:05
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
00:30
Peter Lipa - 75 rokov v plnom nasadení
02:10
Správy RTVS "N"
05:10
Duel
05:40
Správy RTVS "N"
06:30
Góly - body - sekundy
06:50
Počasie
07:00
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Úžasné záhrady
09:05
Agatha Christie: Poirot
10:00
Zajtrajšie noviny III (7/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:50
Vianočný sen
14:20
Folklorika
14:50
V dobrej spoločnosti
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Úžasné záhrady
16:50
Agatha Christie: Poirot
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zlaté časy
21:30
Cestou necestou
22:05
Skrytá identita
00:30
Agatha Christie: Poirot
01:20
Agatha Christie: Poirot
02:15
Zajtrajšie noviny III (7/23)
03:00
Dámsky klub
04:30
Tajomstvo mojej kuchyne
06:00
Teleráno
08:30
Vianočný zázrak
08:40
Zámena manželiek
09:50
Rodinné prípady
11:50
Kobra 11
13:50
Susedské prípady
14:50
Policajné prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Rodinné prípady
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Všetko alebo nič
23:05
Víťazstvo hriešnice
01:45
Kobra 11
03:15
Zámena manželiek
04:10
Rodinné prípady
06:05
Mentalista
08:20
Krok za krokom
09:45
Neželaná nevesta (300)
10:50
Neželaná nevesta (301)
11:55
Reflex
12:50
Vymenené životy (245)
13:35
Vymenené životy (246)
14:25
Vianoce pre teba
16:30
Odložený prípad
18:25
Mentalista
20:15
Sladká výzva
20:30
Duch Vianoc
22:35
Zámena manželiek
01:10
Odložený prípad
02:35
Smotánka
04:10
Adela show
06:25
Astro Boy (23)
06:50
Super Wings (41)
07:10
Bolek a Lolek na prázdninách
07:50
M.A.S.H (153)
08:35
M.A.S.H (154)
09:05
M.A.S.H (155)
09:35
Polícia v akcii
10:30
Rosamunde Pilcher: Z vášnivej lásky
12:20
Poludňajšie správy
12:35
Polícia Hamburg X (4)
13:35
Jake a Tlsťoch (15)
14:35
Walker, texaský ranger III (6)
15:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II (11)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Fotri sú lotri
22:20
Únos
00:10
Walker, texaský ranger III (6)
01:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II (11)
02:05
Jake a Tlsťoch (15)
03:05
Prestreté!
08:20
Cesty domů
09:45
Velké zprávy
11:05
Marta
12:20
Krejzovi (114)
13:40
Pípšoubazar
14:45
Cesty domů
16:00
Nikdo není dokonalý
17:05
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Partička
21:00
Julie Lescautová X (2)
23:00
Rodinná pouta (60)
05:05
Prvé oddelenie
05:25
Profesionáli VIII (4)
06:05
TIPOS INFO
06:10
Kutyil s.r.o. (4)
06:50
Policajti v akcii
08:10
Dr. Ludsky (8)
09:45
Kosti V (19)
10:55
Spravodlivosť v krvi X (5)
12:00
Najšpinavšie domácnosti II (10/10)
13:00
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (17)
13:55
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (18)
14:55
C.S.I.: Kriminálka Miami IV (19)
15:55
Kosti V (20)
16:55
Spravodlivosť v krvi X (6)
17:55
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Kosti III (9)
21:00
Kosti V (10)
22:00
Knight Rider (16)
22:55
Žrebovanie
23:05
Exorcista II (8/10)
00:05
Vraždy cez sviatky (3/4)
01:00
Vraždy cez sviatky (4/4)
02:00
Dr. Ludsky (8)
02:55
Exorcista II (8/10)
03:35
Vraždy cez sviatky (3/4)
04:15
Vraždy cez sviatky (4/4)
05:30
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:30
Dva a pol chlapa XI
13:10
Priatelia
14:35
Teória veľkého tresku V
16:10
Priatelia
16:40
Priatelia II
17:10
Dva a pol chlapa XI
18:05
Kobra 11
20:15
Ja, legenda
22:15
Pomsta v mene dcéry
00:15
Dva a pol chlapa XI
01:05
NHL: New Jersey Devils - Washington Capitals
03:30
Športové noviny
03:40
V mene zákona
04:25
Mesto tieňov
05:00
Panelák (156)
05:30
Divoké kone II (55)
07:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:15
Panelák (155)
09:10
Panelák (156)
10:05
Vianočné rande
12:20
Simpsonovci XXVIII (10)
12:50
Simpsonovci XXVIII (11)
13:20
Panelák (157)
14:05
Panelák (158)
14:50
Profesionáli VIII (4)
15:50
Simpsonovci XXVIII (12)
16:20
Simpsonovci XXVIII (13)
16:50
Párna a nepárna
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli VIII (5)
20:25
Matky rebelky: Šťastné a veselé
22:50
Vianočná žúrka
01:05
Agent (13/13)
02:05
Profesionáli VIII (5)
02:45
Panelák (157)
03:15
Panelák (158)
03:50
Súdna sieň
04:35
Simpsonovci XXVIII (12)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Spektrum
13:00
Správy
13:30
Za hranicami
14:00
Správy
14:30
Analýzy a trendy
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Biznis
17:00
Správy
18:00
Dobré správy
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika „N“
19:40
Správy
20:00
Vianočný dar
20:15
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Cesta do života
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Pozrime sa na to
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3799)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (940)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom VI (10)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (606)
14:05
Mentalista (10)
15:00
Mentalista (11)
15:55
NCIS: New Orleans III
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3800)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Harry Potter a Tajomná komnata
23:20
Toto je raj
01:10
Mentalista (10)
02:00
Mentalista (11)
02:45
Krok za krokom VI (9)
03:20
Čo na to Česi
04:00
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (606)
05:20
Etiketa
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Panenství
10:25
Ráno budeme múdrejší
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Z Televarieté
13:25
Po stopách hviezd
13:50
"Zajíc v pytli"
15:05
Príbehy slávnych... Milena Dvorská
16:00
Copak je to za vojáka...
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
19:59
Žrebovanie Mimoriadnej Športky a Šance
20:05
Láska rohatá
21:35
Športovec roka 2019
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:50
55 minút s Miroslavom Donutilom
23:50
Válka barev
01:20
AZ-kvíz
01:55
Objektív
02:35
Dobré ráno
05:00
Babylon
05:30
Chcete ma?
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Život Leonarda da Vinci (5/5)
10:15
Apartmán v hoteli Plaza
12:05
Prežili rok 2000
12:25
Kráľovstvo divočiny: Včelár chocholatý
12:55
Chcete ma?
13:20
Postrehy odinakiaľ
13:30
Švédsko, čaro severu
14:20
Úžasné hotely II (6/7)
15:15
Mr. Bean
15:40
Susedia
16:10
Krásne živé pamiatky (15/16)
16:40
Boží dar - príbehy českých potravín (6/6)
17:00
Trvalé bydlisko vidiek (16/16)
17:20
Firma roka a Živnostník roka 2019
18:45
Večerníček
18:55
Kvarteto
19:20
Pútnické miesta (12/13)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Krídla Vianoc
21:55
Notting Hill
23:55
Nočný recepčný (4/6)
00:55
Šialený svet studenej vojny
01:55
Nová správa z konca sveta
02:45
Čo vidí, kto nevidí
03:15
Abeceda komunistických zločinov
03:25
Vlastenec, ktorý nezapadol
03:55
Folklórny magazín
04:20
Kto utečie, ten je chlap
04:35
Babylon
05:25
O živé vodě
06:40
Mentalista (8)
07:35
Mentalista (9)
08:30
Štěstí je...
10:30
Teleshopping
11:00
LOVEní
13:15
Teleshopping
13:45
Malí uličníci: Záchranná mise
15:40
Wonder Woman
18:15
Jako kočky a psi
20:00
Polární expres
21:55
Kobra
23:40
Mystery, Aljaška
02:00
Štěstí je...
03:40
Panna, nebo orel
06:30
Everwood II (10)
07:50
Jak se staví sen
09:10
Přístav (29)
10:25
Prostřeno!
11:20
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen
13:25
Zasněná láska (38)
14:20
Zasněná láska (39)
15:10
Everwood II (11)
16:05
Zasněná láska (40)
17:05
Zasněná láska (41)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
20:00
Rosamunde Pilcher: Mraky nad mořem
21:55
Ranč Heartland XI (17)
22:55
Krejzovi (114)
00:10
Doktor z hor: Nové příběhy X (5)
01:05
Doktor z hor: Nové příběhy X (6)
02:00
Hříšná láska (93)
03:00
Vysněná meta (10)
03:55
Láska až za hrob (134)
06:55
Pevnost Boyard III (2)
07:55
Americký chopper (16)
09:10
Top Gear IV
10:15
Americký chopper VII (12)
11:10
Autosalon
12:25
Futurama IX (12)
12:55
Simpsonovi XII (4)
13:20
Simpsonovi XII (5)
13:50
Simpsonovi XII (6)
14:20
Simpsonovi XII (7)
14:45
Teorie velkého třesku II (18)
15:15
Teorie velkého třesku II (19)
15:40
Futurama IX (13)
16:00
COOLfeed
16:05
Americký chopper VII (13)
17:00
Top Gear IV
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XII (8)
18:45
Simpsonovi XII (9)
19:15
Simpsonovi XII (10)
19:45
Simpsonovi XII (11)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Kon-tiki
22:50
Komici s.r.o. The Tour
00:50
Americký chopper VII (13)
01:45
Pevnost Boyard III (3)
02:50
Útěk z vězení: Vzkříšení (4)
03:45
Americký chopper (16)
04:40
Útěk z vězení: Vzkříšení (4)
06:00
Ratatouille
07:50
Vládkyňa zla
09:25
Vianoce v Grand Valley
10:50
Dumbo
12:40
Zamilované Vianoce
14:05
Cililing a Zver-Nezver
15:20
Filmy a filmové hviezdy XI (51)
15:50
Moulin Rouge
18:00
Jeho temné esencie (5)
19:00
Hľadanie Aljašky (8)
20:00
Wataha III (3)
21:00
Castle Rock II (6)
22:00
Malá Miss Sunshine
23:45
To je koniec!
01:30
Mladý gangster
03:20
Čierna krv
06:00
Král džungle 2
07:30
Hledání Země Nezemě
09:10
Arthur
11:00
Filmy a filmové hvězdy XI (45)
11:25
V zajetí kouzel III (3)
12:10
V zajetí kouzel III (4)
12:55
Louskáček a čtyři říše
14:35
Pearl Harbor
17:35
Divočina
19:30
V zajetí kouzel III (5)
20:15
V zajetí kouzel III (6)
21:00
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (14)
21:30
Pokoj 104 III (12)
22:00
Wataha III (3)
23:00
Vdovy
01:10
Od soumraku do úsvitu
03:00
Pokoj 104 III (12)
03:35
Rudá volavka
05:55
Kobra 11 XII (6)
06:45
Kobra 11 XII (7)
07:40
Kobra 11 XII (8)
08:40
Kobra 11 XII (9)
09:40
Teleshopping
10:15
Neuvěřitelné příběhy II (4)
10:40
Neuvěřitelné příběhy II (5)
11:10
Neuvěřitelné příběhy II (6)
11:40
Neuvěřitelné příběhy II (7)
12:10
Teleshopping
12:40
Válka skladů: Kanada (15)
13:10
Válka skladů: Kanada (16)
13:40
Válka skladů: Kanada (17)
14:10
Válka skladů: Kanada (18)
14:45
Mistři zastavárny II (12)
15:10
Mistři zastavárny II (13)
15:35
Mistři zastavárny II (14)
16:00
Mistři zastavárny III (1)
16:25
Kobra 11 XII (10)
17:20
Kobra 11 XII (11)
18:20
Válka skladů: Kanada (19)
18:50
Válka skladů: Kanada (20)
19:25
Mistři zastavárny III (2)
19:50
Mistři zastavárny III (3)
20:15
Námořní vyšetřovací služba XV (13)
21:05
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (15)
21:55
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (16)
22:50
Námořní vyšetřovací služba XV (12)
23:40
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (11)
00:35
Rezerva před NHL
01:05
NHL 19/20
03:45
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (12)
04:25
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVIII (13)

Mladí Američané

Krimidrama VB (1993). V Londýně přibývá počet neobjasněných vražd gangsterů. Na pomoc přijíždí americký protidrogový specialista. Za vším stojí nový hráč na scéně, který si kolem sebe vytvořil gang…
film TV Barrandov 23:05

E.T. mimozemšťan

film Nova Cinema 20:00

Nepodarený biznis

film JOJ Plus 22:20

Zjizvená tvář

Drama USA (1983). V létě roku 1980 emigrovalo z kubánského přístavu Mariel se souhlasem Fidela Castra 125 000 lidí. Zhruba pětina z nich měla kriminální záznam. Jedním z emigrantů byl také Tony…
film Nova Cinema 13.12. o 21:55

Wyatt Earp

film Jednotka 11.12. o 20:30

Harry Potter a Kameň mudrcov

film Nova 13.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email