SME logo SME

TV Program na piatok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Prestreté (79)
09:40
Súdna sieň
10:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:55
Na vine sú hviezdy
15:35
Prestreté (80/80)
16:35
Lovec: Zimná vojna
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Coco
22:50
Susedia na odstrel
01:00
Smrtonosná pasca 3
03:35
Krimi
04:00
Noviny TV JOJ
04:50
Prvé oddelenie II (60)
06:00
Záhady archeológie
06:30
Kto býva v húštinách
06:35
Slimák Maťo a škriatok Klinček
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
07:00
Veselá farma II
07:05
Kniha džunglí II
07:15
Flipper a Lopaka
07:40
Mimikry
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rómsky magazín
10:00
Úspech
11:30
Obedníček
11:35
O dievčatku Makovičke
11:40
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:25
Na zdravie v kúpeľoch! Vyšné Ružbachy
12:35
Mokraď
13:30
Prvá
14:20
Kinorama
14:50
Martinská deklarácia 1918
15:15
Tvárou v tvár
15:45
Národnostné správy
15:50
Extrémne v horách
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:15
Správy - Hírek
17:30
Highlighty Európskej ligy
18:20
Majstri ľudovej umeleckej výroby: Štefan Rutzký
18:30
Večerníček
18:35
O dievčatku Makovičke
18:40
Veselá farma II
18:50
Smajlíkovci
18:55
Kniha džunglí II
19:05
Flipper a Lopaka
19:30
Fidlibumove pokusy
19:35
Mimikry
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci (3/16)
21:30
Trochu inak s Adelou
22:30
Červený obojok
23:50
Trochu inak - hudobný špeciál
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Správy RTVS z regiónov
01:00
Národnostné správy
01:10
Správy - Hírek
05:05
Správy a komentáre
05:30
Folklorika
06:00
Dámsky klub
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Taliansko, história zhora
09:10
Horskí záchranári V (7/12)
09:55
District (22)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
14:00
Folklorika
14:25
Lekári (22/65)
15:30
Hurá do záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Taliansko, história zhora
16:55
Horskí záchranári V (8/12)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
22:05
S úsmevom po Slovensku - Dovolenka doma
22:55
Tri pódiá
23:50
Lekári (22/65)
00:35
District (22)
01:20
Tri pódiá
03:05
Správy RTVS "N"
04:00
Góly - body - sekundy
04:15
Počasie
04:35
S úsmevom po Slovensku - Dovolenka doma
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
Šesť plus jedna
07:40
Rok v našej prírode
08:15
Seniori
08:45
Varím, varíš, varíme
08:55
Recept na každý deň
09:00
Stretnutie za zrkadlom \ Absolútna oslava
09:50
Štúrovci (5/5)
11:05
Vaše hobby - naše hobby
11:40
Slovenské unikáty 1999
11:50
Zdravý chrbát
12:00
Hopla!
12:25
Varím, varíš, varíme
12:35
Varím, varíš, varíme
12:50
Recept na každý deň
12:55
Encyklopédia prevencie
13:05
Soirée
14:40
Defilé
15:25
Vadkerti talkshow
16:10
Trezor; Obrazy o prvých
16:40
Nepokojná láska (5/5)
17:55
Zdravý chrbát
18:00
KLUB 3
18:35
Varím, varíš, varíme
18:45
Recept na každý deň
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Hostiteľka večera
20:05
Elán a Olympic
21:10
Hudobné štúdio M
21:40
Gloria Estefan
22:10
Divadlo v dome
22:40
Pesničky do každého počasia
23:05
Stretnutie za zrkadlom \ Absolútna oslava
23:55
Hudba pre všetkých
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:45
Zámena manželiek
10:00
Oteckovia
11:00
Rodinné prípady
12:00
Kobra 11
14:00
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Farma
23:00
Kobra 11
01:10
Farma
03:25
Policajné prípady
04:10
Rodinné prípady
05:35
Odložený prípad III (12/23)
06:20
Monk III (1/16)
07:15
Monk III (2/16)
08:10
Sandhya - svetlo môjho života (308)
09:05
Sandhya - svetlo môjho života (309)
10:05
Nikdy ťa neopustím (63)
11:05
Nikdy ťa neopustím (64)
12:05
Reflex
12:50
Statočný a krásna (58)
13:45
Statočný a krásna (59)
14:40
Chlapi neplačú
16:55
Odložený prípad III (13/24)
17:50
Odložený prípad III (14/24)
18:45
Monk III (3/16)
19:35
Monk III (4/16)
20:30
Duch
23:05
Zámena manželiek
03:00
Reflex
03:35
Smotánka
04:30
Adela show
05:40
Pohoda pri kozube
06:15
Astro Boy II (23)
07:00
Nový deň
09:05
M.A.S.H (94)
09:50
M.A.S.H (95)
10:20
Rosamunde Pilcher: Na krídlach nádeje
12:25
Walker, texaský ranger III (13)
13:25
Jake a Tlsťoch III (25)
14:25
Polícia Hamburg VI (9)
15:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII (11)
16:25
Polícia v akcii
17:25
Krimi správy
17:50
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Šport
19:50
Počasie
19:55
SHOWTIME
20:15
Máme radi Česko
22:05
Král Šumavy
23:50
Polícia v akcii
00:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII (11)
01:45
Walker, texaský ranger III (13)
02:40
Jake a Tlsťoch III (25)
03:40
Prestreté!
08:25
Ohnivý kuře II (97)
09:45
Velmi křehké vztahy II (40)
10:50
Ano, šéfe!
11:55
Slunečná (55)
13:20
Jak se staví sen
14:25
Ohnivý kuře II (98)
15:45
Nikdo není dokonalý - Speciál
16:50
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Sport
19:50
Počasí
19:55
Showtime
20:15
Partička
21:05
Julie Lescautová IX (2)
23:00
Velmi křehké vztahy II (41)
00:10
Prostřeno!
05:25
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:20
Policajti v akcii
09:00
Prvé oddelenie (37)
09:35
Prvé oddelenie (38)
10:15
Nákupné maniačky
11:45
Pod povrchom (5)
12:50
Ochrana svedkov V (1/8)
13:50
FBI (6)
14:45
Dr. House III (13)
15:45
C.S.I.: Kriminálka Miami III (8)
16:50
Súdna sieň
18:00
Súdna sieň
19:00
Ochrana svedkov V (2)
20:10
Columbo (6)
22:05
Vražedné čísla V (2)
23:05
Paranormálne záhady V (6/13)
00:05
Život po ľuďoch II (1)
01:05
Policajti v akcii
02:50
Život po ľuďoch II (1)
03:35
Paranormálne záhady V (6/13)
04:15
Nákupné maniačky
05:25
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:05
V mene zákona
09:10
Partička
10:10
Kredenc
11:00
Kuchyňa
12:30
Dva a pol chlapa IX
13:20
Priatelia III
14:15
Teória veľkého tresku
14:40
Teória veľkého tresku II
16:00
Priatelia III
16:30
Priatelia IV
17:00
Dva a pol chlapa IX
17:55
Kobra 11
20:15
Dvojitý úder
22:15
Zástupca veliteľa
00:05
Krvavá pomsta
01:55
Dvojitý úder
03:20
Krvavá pomsta
04:45
Športové noviny
05:10
Súdna sieň
05:55
Súdna sieň
07:20
Panelák IX (19)
08:30
Kosti VIII (7/24)
09:30
Kosti VIII (8/24)
10:50
Letecké katastrofy XIV (6/11)
12:05
Profesionáli II (23)
13:00
Simpsonovci IX (21)
13:30
Simpsonovci IX (22)
14:00
Naši IV (11)
14:30
Policajti v akcii
16:35
Simpsonovci IX (23)
17:00
Simpsonovci IX (24)
17:30
Kosti VIII (9/24)
18:30
Kosti VIII (10/24)
19:35
Profesionáli II (24)
20:25
Nemilosrdní
22:30
Hranice
01:05
Tisíc dní s Annou
03:45
Letecké katastrofy XIV (6/11)
04:40
Súdna sieň
06:00
Ranné správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:30
Tak takto?!
13:00
Správy
15:00
Správy
15:30
Analýzy a trendy
16:00
Žurnál
16:40
Biznis
17:00
Správy
18:00
Tak takto?!
18:30
Hlavné správy „N“
19:10
Šport „N“
19:20
Správy „N“
19:42
Svet technológií
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Dobré správy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Pozrime sa na to
00:30
Správy
05:55
Raňajky s Novou
08:25
Novashopping
08:40
Ulica (3923)
09:35
Ulica (3924)
10:30
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (987)
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Krok za krokom VI (10)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (816)
14:05
Mentalista (1)
15:00
Mentalista (2)
16:00
Vtierka Castle III (4)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3925)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Policie Modrava III (7)
21:30
Dáma a Král II (10)
22:50
Dáma a Král II (11)
00:00
Vtierka Castle III (4)
00:50
Mentalista (1)
01:35
Mentalista (2)
02:15
Krok za krokom VI (10)
02:45
Čo na to Česi
03:25
Čo na to Česi
04:05
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (816)
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Páni kluci
10:30
Pernikárka a Veterný mládenec
11:05
Rozprávaj
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Cesta do pravěku
13:55
Setkání v červenci
15:20
In flagranti
15:40
Neobyčajné životy
16:35
Polopate
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Mimoriadnej Športky a Šance
20:10
Žandárske humoresky (26/39)
21:40
Všechnopárty
22:34
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:35
Profesionáli
23:30
Kriminalista
00:30
AZ-kvíz
00:55
Pod pokrievkou
01:20
Dobré ráno
03:50
Na stope
04:15
Reportéri ČT
05:00
Babylon
05:30
Chcete ma?
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Afrikou letom svetom (3/6)
09:50
Rozlúštené poklady
10:40
Poklady na dne morí
11:35
Kráľovstvo divočiny: Juhoamerické hoaciny
12:00
Chcete ma?
12:30
Postrehy odinakiaľ
12:35
Príbeh somára v dejinách ľudstva
13:30
Majstri stavitelia
14:25
Krídla vojny
15:10
Môj brat Ota Pavel
15:55
Sto divov sveta (10/13)
16:50
Návraty k divočine (9)
17:20
Zvieracia komunikácia (2/2)
18:15
Po jednej stope do Afriky
18:45
Večerníček
18:55
Staroveký Egypt (2/4)
19:20
Miznúce miesta domova: "Panenka skákavá" zo Skokov
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Diego Maradona
22:10
Priznanie (3/6)
22:55
Priznanie (4/6)
23:45
Kto seje vietor
01:50
Vojnové lode
02:35
Ochranca
03:00
Grécka legenda
04:00
Pred polnocou
04:25
Počesky
04:35
Jarošov nad Nežárkou
05:55
Teleshopping
06:25
Zátah
08:20
Odložené případy VII (21)
09:10
Odložené případy VII (22)
10:05
Peter Pan: Návrat do Země Nezemě
11:20
Teleshopping
11:50
Bláznivá, zatracená láska
14:00
Teleshopping
14:35
Vidláci
16:45
Billy Madison
18:20
Rebelka
20:00
Není král jako král
21:25
Gulag
23:55
Král Škorpion 3: Bitva osudu
01:45
Bláznivá, zatracená láska
05:10
Na zámku
06:00
Na zámku
07:00
Má tlustá Valentýna (89)
08:20
Jak se staví sen
09:20
Rodinná pouta III (22)
10:30
Prostřeno!
11:25
Nikdo není dokonalý
12:30
Rosamunde Pilcher: Láska jejího života
14:25
Gilmorova děvčata VII (12)
15:25
Gilmorova děvčata VII (13)
16:10
Divoký anděl (162)
17:05
Divoký anděl (163)
18:00
Doktorka Quinnová (1)
19:00
Doktorka Quinnová (2)
20:00
Rosamunde Pilcher: Láska nepomíjí
21:55
Grand hotel II (18)
22:55
Slunečná (55)
00:10
Doktorka Quinnová (1)
01:10
Doktorka Quinnová (2)
02:10
Hříšná láska (125)
03:10
Ranč Heartland III (8)
04:10
Grand hotel II (18)
05:05
Umění je cool
06:05
Umění je cool
07:00
Americký chopper III (9)
08:20
Autosalon.tv
09:35
Re-play
10:00
COOL Esport
10:30
Hvězdná brána (13)
11:25
Hvězdná brána (14)
12:30
Futurama VI (8)
12:55
Futurama VI (9)
13:20
Simpsonovi XVII (14)
13:50
Simpsonovi XVII (15)
14:20
Simpsonovi XVII (16)
14:50
Simpsonovi XVII (17)
15:10
Hvězdná brána (15)
16:10
Hvězdná brána (16)
17:15
Futurama VI (10)
17:45
Futurama VI (11)
18:15
Simpsonovi XVIII (20)
18:45
Simpsonovi XVIII (21)
19:15
Simpsonovi XVIII (22)
19:45
Simpsonovi XIX (1)
20:15
Rocky: Nová výzva
22:55
Hrozba z nebes
00:50
Simpsonovi XVIII (20)
01:15
Simpsonovi XVIII (21)
01:45
Simpsonovi XVIII (22)
02:15
Simpsonovi XIX (1)
02:40
Futurama VI (10)
03:10
Futurama VI (11)
03:30
Živí mrtví IX (1)
04:50
Americký chopper IV (25)
06:00
Oceľová päsť
08:05
Pravidlá muštárne
10:10
Tajomné krížovky: Návrh na vraždu
11:35
Blbec na večeru
13:30
Pýcha a predsudok pod imelom
14:55
Dora a stratené mesto
16:35
Pred kamerou XVII (44)
17:15
Zase ona!
19:00
Sme, akí sme (4)
20:00
Medvedín (2)
21:00
Vychovaní vlkmi (2)
21:45
Arctic: Ľadové peklo
23:25
Korisť
00:50
Sin City - mesto hriechu
02:50
Tajomné krížovky: Návrh na vraždu
04:15
Equilibrium
06:00
Život pod vodou
08:00
Romeo a Julie: Beze slov
09:35
Špatné vychování
11:25
Silicon Valley (4)
11:55
Rodina Sopranů V (11)
12:45
Pokémon: Detektiv Pikachu
14:30
Návrat do Vánoční zátoky
15:55
4 bloky II (1)
16:50
Star Wars: Vzestup Skywalkera
19:10
True Blood - Pravá krev VII (2)
20:05
Rodina Sopranů V (12)
21:00
John Oliver: Co týden dal a vzal VII (27)
21:30
Pokoj 104 IV (8)
22:00
Náš malovaný prezident III (8)
22:30
Ramy (8)
23:00
Blízký neznámý (6)
00:00
Ad Astra
02:05
Pokoj 104 IV (8)
02:40
Náš malovaný prezident III (8)
03:10
Ramy (8)
03:40
Apokalypsa v Hollywoodu
05:05
Basketball Champions league 20/21
06:45
Kobra 11 IV (2)
07:35
Kobra 11 IV (3)
08:30
Kobra 11 IV (4)
09:45
Kobra 11 IV (5)
11:00
Lovci zločinců III (16)
12:10
Lovci zločinců III (17)
13:25
Mistři aukcí III (10)
13:50
Mistři aukcí III (11)
14:15
Mistři aukcí III (12)
14:40
Mistři aukcí III (13)
15:05
Mistři zastavárny VII (1)
15:30
Mistři zastavárny VII (2)
15:55
Mistři zastavárny VII (3)
16:20
Mistři zastavárny VII (4)
16:45
Kobra 11 IV (6)
17:35
Kobra 11 IV (7)
18:30
Mistři aukcí III (14)
18:55
Mistři aukcí III (15)
19:25
Mistři zastavárny VII (5)
19:50
Mistři zastavárny VII (6)
20:15
Myšlenky zločince V (13)
21:05
Myšlenky zločince V (14)
21:50
Lovci zločinců III (18)
22:40
Myšlenky zločince V (9)
23:30
Myšlenky zločince V (10)
00:20
Myšlenky zločince V (11)
01:00
Myšlenky zločince V (12)
01:40
Lovci zločinců III (18)
02:20
Evropská liga 20/21
09:00
Paradajs
10:20
Přípitek Miroslavu Horníčkovi
11:00
Program orchestru Karla Vlacha
12:00
Zprávy ve 12
12:20
Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:30
Milenci paní Susanne
13:30
Šance
14:40
K Velkým Popovicům cestička aneb Deset základních pravidel
15:15
Osmý div světa
16:35
Kufr - Silvestr 2002

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.