SME logo SME

TV Program na piatok

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:40
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:50
V ohni (3)
13:50
V ohni (4)
14:50
Súdna sieň
15:55
Záchranári
16:50
Naši II (39)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Baby šéf
22:50
Vždy pripravený!
01:15
Komorník
03:55
Profesionáli III (7)
06:00
Cirkusy sveta
06:25
Bolo to dávno,pradávno...
06:35
Ahoj, braček!
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Nezbedný havran
07:05
Včielka Maja
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rómsky magazín
10:00
Pštrosí večierok
11:05
Nebolo možno nespievať
11:55
O dievčatku Makovičke
12:05
Živá panoráma
12:30
Ostrov Žitný už nie je taký pitný
13:20
Teplička nad Váhom obec Žofie Bosniakovej
13:45
Spomienky na Jozefa Gregora Tajovského
14:35
Kinorama
15:05
Energetika
15:20
Tvárou v tvár
15:45
Národnostné správy
15:50
Televíkend
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:55
Slovenské rody (4)
18:30
Chichi-chacha
18:35
O dievčatku Makovičke
18:40
Máša a medveď
18:50
Trpaslíci
18:55
Nezbedný havran
19:05
Včielka Maja
19:30
Geolino
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:40
Príbeh filmu: Odysea
21:40
Najlepšie roky nášho života
00:35
Správy RTVS "N"
01:25
Správy RTVS z regiónov
01:35
Národnostné správy
01:45
Správy - Hírek
05:35
Duel
06:05
Správy RTVS "N"
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie II
09:10
Rodina doktora Kleista (54/81)
09:55
Zajtrajšie noviny (8/23)
10:55
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie II
16:55
Rodina doktora Kleista (55/81)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
21:55
V dobrej spoločnosti
22:30
Cestou necestou
23:00
Magická hlbočina
01:15
Druhá šanca
02:00
Magická hlbočina
04:10
Dámsky klub
06:00
Teleráno
08:30
Sladká výzva
08:40
Zámena manželiek
09:50
Oteckovia
10:45
Rodinné prípady
11:45
Kobra 11
13:45
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Farma
22:45
Oko dravca
01:05
Kobra 11
02:05
Farma
04:05
Arrow
06:05
Monk
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (85)
10:40
Neželaná nevesta (243)
11:30
Digitálny svet
12:05
Reflex
13:00
Vymenené životy (173)
13:50
Vymenené životy (174)
14:40
Druhý dych
16:35
Odložený prípad
18:25
Monk
20:15
Sladká výzva
20:30
Štyridsiatka na krku
22:35
Zámena manželiek
01:05
Odložený prípad
02:30
Smotánka
04:00
Adela show
06:05
Pomstiteľ Blade (8)
06:35
Medzi nami bocianmi (5)
07:20
M.A.S.H (40)
08:10
M.A.S.H (41)
08:50
M.A.S.H (42)
09:25
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Snehová búrka na jar
12:15
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VIII (10)
13:25
Posledný policajt III (5)
14:25
Komisár Rex VIII (13)
15:30
Komisár Rex VIII (14)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Česko Slovensko má talent
21:55
Osem hrozných
01:30
Polícia v akcii
02:30
Spravodlivosť v krvi IX (12)
03:25
Komisár Rex VIII (13)
04:25
Komisár Rex VIII (14)
08:20
Cesty domů
09:40
Velké zprávy
11:00
Marta (7)
12:10
Krejzovi (96)
13:35
Pípšoubazar
14:40
Cesty domů
15:50
Nikdo není dokonalý
17:05
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Partička
21:00
Julie Lescautová VIII (3)
23:00
Velmi křehké vztahy IV (31)
05:00
Profesionáli III (6)
05:40
TIPOS INFO
05:45
Naši II (38)
06:15
Policajti v akcii
07:20
Odsúdené II (12)
08:50
Kosti III (14)
10:05
Klamári II (21/22)
11:20
Kravaťáci VIII (12)
12:15
Tyran III (6/10)
13:20
Tyran III (7/10)
14:30
Kosti III (15)
15:30
Dr. House (14)
16:30
Klamári II (22/22)
17:25
Súdna sieň
18:45
Súdna sieň
20:10
Dr. House (15)
21:00
Hawaii 5.0 IX (13)
22:00
Hawaii 5.0 IX (14)
22:55
Žrebovanie
23:05
Správna diagnóza (7)
00:05
Vraždiace páry VII (2/10)
01:05
Tyran III (4/10)
02:05
Tyran III (5/10)
03:05
Správna diagnóza (7)
03:45
Vraždiace páry VII (2/10)
04:25
Prvé oddelenie II
04:50
Fashion Hero: Svet módy trochu inak (7)
05:55
Aj múdry schybí
06:45
Partička
07:15
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:30
Dva a pol chlapa X
13:05
Priatelia VI
14:05
Teória veľkého tresku II
15:55
Priatelia VI
16:55
Dva a pol chlapa V
17:55
Kobra 11
20:15
Tammy
22:25
Prci, prci, prcičky 3: Svadba
00:30
Dva a pol chlapa V
01:00
NHL: Pittsburgh Penguins - Dallas Stars
03:35
Dva a pol chlapa V
03:55
Športové noviny
04:05
V mene zákona
05:25
Divoké kone II (10)
07:10
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10
Panelák (69)
09:05
Panelák (70)
10:05
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (15)
11:15
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (16)
12:25
Fórky, vtipky XXVII
12:55
Simpsonovci XXIII (12/22)
13:25
Simpsonovci XXIII (13/22)
13:55
Panelák (71)
14:45
Panelák (72)
15:35
Profesionáli III (6)
16:25
Simpsonovci XXIII (14/22)
16:50
Simpsonovci XXIII (15/22)
17:20
9-1-1 II (7)
18:25
9-1-1 II (8)
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli III (7)
20:25
To bude boj!
22:35
Diskopríbeh
00:20
Hra na schovávačku (3)
01:20
Hra na schovávačku (4)
02:25
Profesionáli III (7)
03:05
Panelák (71)
03:35
Panelák (72)
04:10
Fórky, vtipky XXVII
04:40
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Spektrum
13:00
Správy
13:30
Za hranicami: Londýn
14:00
Správy
14:30
Analýzy a trendy
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Biznis
17:00
Správy
18:00
Dobré správy
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:40
Správy
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio Šport
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Pozrime sa na to
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3754)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (922)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom IV (15)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (562)
14:05
Odložený prípad IV (9)
15:00
Odložený prípad IV (10)
16:00
NCIS: New Orleans (8)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3755)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Kameňák
22:25
Chips
00:30
Odložený prípad IV (9)
01:25
Odložený prípad IV (10)
02:10
NCIS: New Orleans (8)
02:50
Krok za krokom IV (15)
03:25
Čo na to Česi
04:05
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (562)
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:45
Predaná babička
10:15
O lenivej Nitke a prstienku s rubínom
10:50
Úsmevy Jiřího Schmitzera
11:25
AZ-kvíz
11:50
StarDance X... dookola
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Na stope
14:25
Reportéri ČT
15:10
Cestománia
15:40
Neobyčajné životy
16:35
Polopate
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
StarDance X... dookola
20:05
Žandári z Luhačovíc (7/12)
21:30
13. komnata Vladimíra Kratinu
22:00
Všechnopárty
22:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:55
Hercule Poirot
23:50
Murdochove záhady X
00:35
AZ-kvíz
01:00
Objektív
01:30
Na forbíne TM
02:10
Dobré ráno
04:40
V kondícii
05:00
Babylon
05:30
Chcete ma?
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Rozlúštené poklady
09:45
Bohemia mia
10:40
Počesky
10:50
Hrdzavý raj (2/4)
11:45
Kráľovstvo divočiny: Husi veľké
12:10
Chcete ma?
12:35
Postrehy odinakiaľ
12:45
Staroveký Egypt (1/4)
13:10
Hitler: Dobyvateľ
14:00
Vojnové stroje
14:45
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (2)
15:45
Turecko, most medzi Európou a Áziou
16:35
Odkaz Zdeňka Sternberga
17:05
Tajomná Brazília - Divoký pantanal (2/3)
17:55
Trvalé bydlisko vidiek (7/16)
18:15
Krásne živé pamiatky (6/16)
18:45
Večerníček
18:55
Európa dnes
19:25
Matuzalem
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Zázračná planéta: Serengeti (5/6)
21:10
Divoký Yellowstone (2/2)
21:55
Zmiznutie (5, 6/8)
23:30
Homeland: V mene vlasti VII (7/12)
00:20
Zmarené nádeje (7/8)
01:15
Veľká vojna
02:05
Uchom ihly
02:35
Cesty viery
03:00
Pamiatky na predaj
03:20
Na moll
04:00
Cesty
04:25
Smetana by mal radosť
04:50
Tá naša kapela
05:10
Noci v Rodanthe
06:55
Odložené případy IV (7)
07:50
Odložené případy IV (8)
08:40
Poslední západ slunce
10:55
Teleshopping
11:30
Tvrdé palice
13:40
Teleshopping
14:10
Táta
16:25
K-9: Můj přítel se studeným čumákem
18:15
Bláznivá dovolená v Evropě
20:00
Lorax
21:40
Číslo 23
23:30
Šakal
01:45
Co by kdyby
04:15
Strom snů
06:25
Doktorka z Dixie III (2)
07:45
Jak se staví sen - extra
09:10
Modrý kód (110)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:25
Jak se staví sen - extra
13:30
Gilmorova děvčata VII (15)
14:25
Gilmorova děvčata VII (16)
15:20
Doktorka z Dixie III (3)
16:15
Gilmorova děvčata VII (17)
17:05
Gilmorova děvčata VII (18)
18:00
Hříšná láska (36)
19:00
Hříšná láska (37)
20:00
Rosamunde Pilcher: Léto u moře
21:55
Ranč Heartland VIII (8)
22:55
Krejzovi (96)
00:10
Hříšná láska (36)
01:10
Hříšná láska (37)
02:05
Ranč Heartland VIII (8)
03:05
S Gordonem Ramsaym kolem světa
04:05
Láska až za hrob (73)
06:15
Bylo, nebylo V (5)
07:05
Špinavá práce V (2)
08:25
Top Gear XX
09:50
Americký chopper V (19)
10:45
Autosalon
11:55
Futurama V (7)
12:30
Simpsonovi XXX (22)
12:55
Simpsonovi XXX (23)
13:25
Simpsonovi (1)
13:55
Simpsonovi (2)
14:25
Teorie velkého třesku VIII (17)
14:50
Teorie velkého třesku VIII (18)
15:20
Futurama V (8)
15:45
COOLfeed
15:55
Americký chopper V (20)
16:50
Top Gear XX
18:00
COOLfeed
18:10
Simpsonovi (3)
18:40
Simpsonovi (4)
19:10
Simpsonovi (5)
19:40
Simpsonovi (6)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Hellboy
22:45
Mladé pušky II
00:50
Americký chopper V (20)
01:50
Kdo přežije: Cagayan (5)
02:45
Tyran III (5)
03:55
Kdo přežije: Cagayan (5)
06:00
Psí rok
07:20
Vynálezkyňa: Z kvapky krvi
09:15
Luskáčik a štyri kráľovstvá
10:55
Favoritka
12:55
Vládkyňa zla
14:35
Muž, ktorý zabil Dona Quijota
16:45
Filmy a filmové hviezdy XI (42)
17:15
Alica v krajine zázrakov
19:05
Sprítomnení (6)
20:00
Katarína Veľká (3)
21:00
Sneží! III (7)
21:50
X. - Odstránené zo systému
23:45
Tri billboardy kúsok za Ebbingom
01:45
Muž, ktorý zabil Dona Quijota
04:00
X. - Odstránené zo systému
06:00
Casanova
07:50
Prasátko a jeho velký příběh
09:10
Interstellar
12:00
Mr. Robot II (11)
12:50
Fargo II (2)
13:50
Sbohem, Kryštůfku Robine
15:35
Věřte mi (3)
16:35
Na dřeň
18:35
Temple (3)
19:20
Mr. Robot II (12)
20:10
Fargo II (3)
21:00
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (26)
21:30
Black Lady Sketch Show (3)
22:00
K smíchu (10)
22:30
Zpřítomnělí (6)
23:20
Sněží! III (7)
00:05
Aféra V (3)
01:05
12 hrdinů
03:10
Black Lady Sketch Show (3)
03:40
K smíchu (10)
04:10
Mírová dohoda z Osla
05:20
Hazená Bundesliga 19/20
06:45
Kobra 11 IV (7)
07:35
Kobra 11 IV (8)
08:30
Kobra 11 IV (9)
09:25
Kobra 11 IV (10)
10:20
Teleshopping
10:55
Neuvěřitelné příběhy II (18)
11:25
Neuvěřitelné příběhy II (19)
11:55
Neuvěřitelné příběhy II (20)
12:20
Neuvěřitelné příběhy II (21)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů X (21)
13:45
Válka skladů X (22)
14:15
Válka skladů X (23)
14:40
Válka skladů X (24)
15:05
Mistři zastavárny XVIII (10)
15:30
Mistři zastavárny XVIII (11)
15:55
Mistři zastavárny XVIII (12)
16:20
Mistři zastavárny XVIII (13)
16:45
Kobra 11 IV (11)
17:40
Kobra 11 IV (12)
18:35
Válka skladů X (25)
19:00
Válka skladů X (26)
19:30
Mistři zastavárny XVIII (14)
19:55
Mistři zastavárny XVIII (15)
20:20
Vražedná čísla IV (6)
21:10
Vražedná čísla IV (7)
22:00
Agenti S.H.I.E.L.D. II (13)
22:50
Vražedná čísla IV (4)
23:40
Vražedná čísla IV (5)
01:05
NHL 19/20
03:35
Agenti S.H.I.E.L.D. II (13)

Zakázané ovocie

Krimifilm USA (1998).
film Dajto 20:15

Zlý časy v El Royale

film HBO 3 23:45

Tvrdé palice

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 18.10. o 21:55

Statočné srdce

film JOJ Plus 19.10. o 20:45

Transformers

film Dajto 15.10. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email