SME logo SME

TV Program na pondelok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:50
Súdna sieň
10:55
Policajti v akcii
12:00
Noviny o 12:00
12:35
TOP STAR
13:00
Inkognito
14:00
Česko Slovensko má talent
15:50
Plus mínus
16:20
Policajti v akcii
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:45
Inkognito
23:00
S pravdou von (9)
00:20
Myšlienky vraha II (19)
01:20
Inkognito
02:25
Krimi
02:55
Noviny TV JOJ
03:35
Kutyil s.r.o. II
04:20
Prvé oddelenie (9)
04:45
Noviny TV JOJ
06:00
Televíkend
06:25
Pa a Pi
06:35
Pa a Pi
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Yakari III
07:10
Ferdo Mravec
07:35
Zvládnem to!
07:40
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Polícia
08:45
Miestopis cechov a manufaktúr
09:05
Miestopis cechov a manufaktúr
09:30
Tvárou v tvár
10:00
Slečna Dušehojivá
11:00
Koncert po koncerte
11:30
Máme Emu
11:40
Myška Tilda
11:45
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:15
Bežkopotulky
12:25
Dialóg s planétou
13:35
Miznúce tradície
13:50
Orientácie
14:20
Generácia
14:55
Autosalón
15:25
Národnostný magazín
15:50
Ukáž mi, kde bývaš
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Návraty k hereckým legendám
17:55
Magazín Európskej ligy
18:30
Máme Emu
18:35
Kremienok a Chocholúšik
18:45
Veselá farma III
18:50
Smajlíkovci
18:55
Yakari III
19:05
Ferdo Mravec
19:30
Zvládnem to!
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:35
Silná zostava
21:30
Radosť zo života
22:00
Správy a komentáre
22:25
Osamelosť cezpoľného bežca
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Správy a komentáre
01:20
Správy - Hírek
05:10
Duel
05:40
Správy RTVS "N"
06:30
Góly - body - sekundy
06:50
Počasie
07:00
Postav dom, zasaď strom
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:50
Na krok od neba V (16/20)
09:50
Inšpektor Lynley (7/8)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
14:00
Folklorika
14:25
Don Matteo (73/96)
15:30
Úžasné záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Zdravá maškrta
16:40
Na krok od neba V (17/20)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Na ceste do Berlína
21:55
Reportéri
22:30
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Prípad pre exorcistu (1/3)
23:35
Don Matteo (73/96)
00:30
Na ceste do Berlína
01:55
Detektívi od Najsvätejšej Trojice: Prípad pre exorcistu (1/3)
03:00
Dámsky klub
04:30
Správy RTVS "N"
05:15
Na ľudovú nôtu
06:00
Správy RTVS "N"
07:00
SOS z hôr,lesov a lúk
07:25
Elixír
07:55
Transplantácia slepého čreva
08:55
Babinec (22/35)
09:20
Naša domovina
09:40
Pozvanie do Banskej Bystrice
10:15
Za siedmimi horami
10:45
Zahrajte mi takúto
11:25
Ľubovniansky hrad
12:00
Chalupárium alebo Keď v meste padla...
12:50
Správy RTVS "N"
14:00
Parížski mohykáni (6/6)
15:00
Volpone
16:25
Pamätáte sa na nich?
17:30
Človek uprostred
18:00
Obchod so šťastím (46)
18:30
Varím, varíš, varíme (21)
18:40
Varím, varíš, varíme (24)
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Nemocnica na okraji mesta (13/13)
21:05
Blúznenie srdca a rozumu
22:20
Portréty
23:00
Chvíľa pre pesničku
23:15
Profily
00:00
SOS z hôr,lesov a lúk
00:30
Elixír
01:00
Transplantácia slepého čreva
01:55
Babinec (22/35)
02:25
Naša domovina
02:45
Pozvanie do Banskej Bystrice
03:25
Správy RTVS "N"
04:25
Za siedmimi horami
04:55
Zahrajte mi takúto
06:00
Teleráno
08:30
Zámena manželiek
09:50
Oteckovia
10:55
Susedské prípady
11:55
Rodinné prípady
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Susedia
21:25
Pán profesor
22:25
Horná Dolná
23:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
00:25
Houdini a Doyle: Londýnske záhady
02:10
Zámena manželiek
03:15
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:40
Odložený prípad
06:20
Nočná služba
08:10
Krok za krokom
10:05
Inga Lindströmová: Oslava
12:05
Reflex
12:50
Rosamunde Pilcherová: Víťazstvo lásky
14:30
Koleso šťastia
16:35
Odložený prípad
18:30
Dobrý doktor (1/18)
19:20
Dobrý doktor (2/18)
20:15
Varte s nami
20:30
Moja malá princezná (71/92)
21:30
Moja malá princezná (72/92)
22:30
Kúsok zo mňa (33)
23:25
Kúsok zo mňa (34)
00:20
Dobrý doktor (1/18)
01:05
Dobrý doktor (2/18)
01:50
Smotánka
03:15
Adela show
06:05
Max Steel (1)
06:30
Psí život (17)
07:15
M.A.S.H (27)
08:10
M.A.S.H (28)
08:45
M.A.S.H (29)
09:20
Rosamunde Pilcher: Vôňa orchideí
11:20
Polícia Hamburg XII (2)
12:20
Poludňajšie správy
12:25
Jake a Tlsťoch IV (3)
13:25
Walker, texaský ranger V (3)
14:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (12)
15:25
Z miesta činu
16:30
Popoludňajšie správy
16:45
Polícia v akcii
17:40
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (234)
21:35
Ako sa stavia sen - extra
22:55
Ako sa stavia sen - tipy a triky
23:30
Polícia v akcii
00:30
Walker, texaský ranger V (3)
01:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (12)
02:30
Jake a Tlsťoch IV (3)
03:30
Prestreté!
04:35
Šéf na grile
08:55
Krejzovi (64)
10:25
Velké zprávy
11:30
Černé vdovy (7)
12:50
Jak se staví sen - extra
13:55
Prima ZOOM SVĚT
14:25
Krejzovi (65)
15:50
Nikdo není dokonalý
16:55
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Autosalon.tv
21:30
Modrý kód (234)
22:45
Partie
23:50
Rodinná pouta II (24)
00:50
Prostřeno!
05:05
Prvé oddelenie
05:30
Dedičstvo (32)
06:15
Kutyil s.r.o. II (4)
06:50
Policajti v akcii
08:15
Dedičstvo (33)
09:40
Nákupné maniačky
11:00
Uhádni môj vek
12:05
Vražedné čísla V (4)
13:05
Spravodlivosť v krvi IX (12)
14:00
Kosti X (16/22)
15:00
Kosti X (17/22)
16:00
Vražedné čísla V (5)
16:55
Spravodlivosť v krvi IX (13)
17:50
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Myšlienky vraha II (19)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV (3)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV (4)
22:55
Žrebovanie
23:05
Očitý svedok (8)
00:05
Paranormálne záhady V (13/13)
01:05
Policajti v akcii
02:05
Ako som prežil
02:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
03:35
Paranormálne záhady V (13/13)
04:20
Očitý svedok (8)
04:55
Prvé oddelenie II
05:05
Kredenc
06:00
Aj múdry schybí
07:00
Partička
07:30
V mene zákona
09:15
Partička
10:15
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:25
Dva a pol chlapa XII
13:25
Priatelia VIII
14:15
Teória veľkého tresku XII
16:00
Priatelia VIII
17:00
Dva a pol chlapa XII
17:55
Komisár Rex
20:15
Star Trek: Do neznáma
22:45
Muži v čiernom 3
00:35
Dva a pol chlapa XII
01:15
Športové noviny
01:25
Kobra 11
02:15
112
05:20
Bola raz jedna škola (8)
05:55
Pod povrchom (43/52)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40
Panelák VII (31)
09:45
Plus mínus
10:40
Najkrajšie bývanie III (20/26)
11:40
Na chalupe
13:00
Prvé oddelenie II
13:25
Uhádni môj vek (32)
14:25
Simpsonovci XXVII (3/22)
14:50
Simpsonovci XXVII (4/22)
15:20
Profesionáli II (10)
16:20
Nákupné maniačky
17:20
Fórky, vtipky XXVIII
18:25
Simpsonovci XXVII (5/22)
18:55
Simpsonovci XXVII (6/22)
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli II (12)
20:25
Kráčajúca skala 2: Odplata
22:25
OKTAGON Magazín (6)
23:00
Laky Royal (5)
23:35
V pätici po opici
01:55
Profesionáli II (12)
02:35
Prvé oddelenie II
02:55
Uhádni môj vek (32)
03:35
Panelák VII (31)
04:25
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:30
13. komnata Mahuleny Bočanovej
12:00
Žurnál
12:45
Svet technológií
13:00
V politike
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
17:40
Bago
18:00
Za hranicami
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika „N“
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:10
Biznis
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
22:42
Bago
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:35
Novashopping
08:50
Ulica (3845)
09:45
MasterChef Česko
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:35
Malý Sheldon (17)
12:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (654)
14:10
Mentalista V (12)
15:00
Mentalista V (13)
15:55
Dr. House III (8)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3846)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti (107)
21:20
Špecialisti (59)
22:25
Smrtonosná zbraň (5)
23:20
Mentalista V (12)
00:10
Mentalista V (13)
01:05
Dr. House III (8)
01:45
Malý Sheldon (17)
02:05
Črepiny
02:30
Kolotoč
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (654)
04:45
Novashopping
05:05
Pod pokrievkou
05:30
Zaujímavosti z regiónov
05:59
Štúdio 6
09:00
Durrellovci (4/6)
09:45
Stokorunáčka
10:00
168 hodín
10:30
Policajti a nemluvňa (9/13)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Súd pána Havlenu
14:40
Čestné kolo
15:55
To je vražda, napísala II
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:57
Góly, body, sekundy
20:10
Miesto zločinu Ostrava (10/13)
21:05
Sestričky (1/6)
21:45
Reportéri ČT
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:25
Na stope
22:50
Kriminalista
23:55
Profesionáli
00:45
AZ-kvíz
01:20
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:45
Kalendárium
02:00
Sviatočné slovo Gabriely Kabátovej
02:15
Dobré ráno
04:45
Chlapci v akcii
05:30
Rodinné križovatky
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Kamera na cestách: Toskánsko, magická časť Talianska
09:55
Levia skala - návrat kráľa
10:45
Život vo vzduchu (1/3)
11:35
Konská dráha
11:50
Babylon
12:20
Cesty viery
12:45
Kľúč
13:15
Československý filmový týždenník 1970 (1294/2379)
13:30
Revolúcia v myslení - altruizmus
14:25
Ben Ferencz, žalobca zla
15:15
Svet z vtáčej perspektívy: Nový Zéland
16:10
Dobrodružstvá vedy a techniky
16:40
Letecké katastrofy: Nevydarený prelet
17:25
Obrovské opravovne
18:15
Barokové srdce Európy (9/11)
18:45
Večerníček
18:55
Uchom ihly
19:20
Kus dreva zo stromu (9/26)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Ľudstvo: Príbeh nás všetkých (9/12)
20:55
Obrovské opravovne
21:45
Hrdinovia a zbabelci
23:15
Reportér
01:00
Queer: David z farmy
01:25
Príbehy z južných morí
01:45
Návraty k divočine
02:10
Návrat orla skalného
02:25
Gambleri nám starnú
02:50
Prísne tajné vraždy
03:05
Zatopené osudy
03:25
Folklórny magazín
03:50
Gajdoši a gajdy
04:05
Sabotáž
04:35
Uprostred ohňa
05:15
Teleshopping
05:45
Dožeň, co se dá!
07:40
Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže
10:25
Teleshopping
10:55
Auta
13:05
Teleshopping
13:40
Rytíři ze Šanghaje
15:50
Dannyho parťáci 2
18:10
Johnny English se vrací
20:00
Životní zkouška
22:35
Země mrtvých
00:20
Blade
02:30
Noční zvířata
04:40
Teleshopping
06:05
Na zámku
07:15
Krejzovi (56)
08:55
Rodinná pouta (27)
09:55
Prostřeno!
10:55
Nikdo není dokonalý
12:00
Slepá láska (64)
13:00
Krásná Fatmagul (37)
14:00
Krásná Fatmagul (38)
14:55
Ranč Heartland II (12)
15:55
Krásná Fatmagul (39)
16:55
Krásná Fatmagul (40)
17:55
Doktorka Quinnová V (15)
18:55
Doktorka Quinnová V (16)
20:00
Rosamunde Pilcher: Otcovo dědictví
21:55
Plastická chirurgie s. r. o. V (9)
22:55
Jak se staví sen - extra
00:00
Doktorka Quinnová V (15)
01:00
Doktorka Quinnová V (16)
02:00
Hříšná láska (170)
03:00
Zlá krev (8)
04:20
Plastická chirurgie s. r. o. V (9)
06:00
Umění je cool
06:30
Hvězdná brána (11)
07:25
Americký chopper III (18)
08:50
Top Gear 2009
09:55
Hvězdná brána (15)
10:55
Top Gear 2009
12:10
Futurama V (10)
12:40
Simpsonovi XVII (1)
13:05
Simpsonovi XVII (2)
13:35
Simpsonovi XVII (3)
14:05
Simpsonovi XVII (4)
14:35
Těžká dřina
15:10
Re-play
15:40
Futurama V (11)
16:00
COOLfeed
16:05
Hvězdná brána (16)
17:05
Top Gear 2009
18:10
COOLfeed
18:20
Simpsonovi XVII (5)
18:50
Simpsonovi XVII (6)
19:15
Simpsonovi XVII (7)
19:45
Simpsonovi XVII (8)
20:15
Po hlavě (6)
20:50
I am fighter
21:25
Teorie velkého třesku VII (8)
21:50
Teorie velkého třesku VII (9)
22:15
Partička
23:00
Úplně debilní zprávy
23:10
COOL Esport
23:30
Americký chopper III (18)
00:30
Partička
01:10
American Horror Story: Roanoke (8)
02:05
Špinavá práce II (19)
03:05
American Horror Story: Roanoke (8)
04:05
Špinavá práce II (19)
06:00
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
08:10
Moderná rodina XI (5)
08:35
Spider-Man: Paralelné svety
10:30
Ready Player One: Hra sa začína
12:45
Kniha džunglí
14:30
Tučniaky
15:45
Monsters, a.s.
17:15
Leví kráľ
19:10
Batwoman (12)
20:00
Outsider (10)
21:00
Avenue 5 (8)
21:30
Larry, kroť sa X (8)
22:05
Rocketman
00:05
Čierna krv
02:40
Panika: Príbeh finančnej krízy 2008
04:15
Malá Miss Sunshine
06:00
Zlom
07:55
Break
09:30
Expresní zásilka
11:00
Westworld (9)
12:00
Westworld (10)
13:30
John Oliver: Co týden dal a vzal VII (3)
14:05
Bílá vrána
16:10
Ostrovní zprávy
18:00
Fosse/Verdonová (1)
18:50
Westworld II (1)
20:00
Westworld II (2)
21:00
Outsider (10)
22:00
Avenue 5 (8)
22:30
Larry, kroť se X (8)
23:00
Avengers: Endgame
02:00
Outsider (10)
03:00
Avenue 5 (8)
03:35
Larry, kroť se X (8)
04:10
Ghost Rider
06:35
Kobra 11 XXIII (6)
07:25
Kobra 11 XXIII (7)
08:15
Kobra 11 XXIII (8)
09:30
Kobra 11 XXIII (9)
10:50
Případy pro Lauru II (14)
12:00
Případy pro Lauru II (15)
13:15
Mistři aukcí V (13)
13:40
Mistři aukcí V (14)
14:05
Mistři aukcí V (15)
14:30
Mistři aukcí V (16)
14:55
Mistři zastavárny X (9)
15:20
Mistři zastavárny X (10)
15:50
Mistři zastavárny X (11)
16:15
Mistři zastavárny X (12)
16:40
Kobra 11 XXIII (10)
17:35
Kobra 11 XXIII (11)
18:30
Mistři aukcí V (17)
18:55
Mistři aukcí V (18)
19:25
Mistři zastavárny X (13)
19:50
Mistři zastavárny X (14)
20:15
Myšlenky zločince VI (15)
21:05
Myšlenky zločince VI (16)
21:55
Ray Donovan IV (10)
22:55
Myšlenky zločince VI (11)
23:45
Myšlenky zločince VI (12)
00:35
Myšlenky zločince VI (13)
01:15
Myšlenky zločince VI (14)
01:55
Ray Donovan IV (9)
02:40
Zoo II (6)
03:20
Zoo II (7)
04:00
Extrémní sporty 20
04:25
UFC magazín 2019

Útek zo Sibíri

Dobrodružný film USA (2010). Útek bol iba začiatok. Jeden z najsilnejších skutočných príbehov o ľudskej vôli a túžbe po slobode bol nakrútený podľa knihy Slawomira Rawicza a popisuje útek skupinky…
film JOJ Plus 22:55

Avengers: Endgame

film HBO 3 23:30

Orol Eddie

film JOJ Plus 20:25

Zaříkávač koní

Romantický film USA (1998). Tom Booker - žije sám na ranči uprostřed nádherné přírody, když ho požádá o pomoc Annie MacLeanová. Léčitel pochopí, že se musí postarat nejen o koně, ale především o její…
film Nova Cinema 24.2. o 20:00

Útek zo Sibíri

film JOJ Plus 26.2. o 22:55

Avengers: Endgame

film HBO 3 26.2. o 23:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.