SME logo SME

TV Program na pondelok o týždeň

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:35
Súdna sieň
10:25
Bučkovci - Slnko, seno, dedina (1/8)
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:50
Doktori (5)
13:45
Doktori (6)
14:45
Súdna sieň
15:50
Policajti v akcii
16:50
Naši III (8)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:45
Inkognito
23:05
Myšlienky vraha VI (2)
00:05
Hrobári (5)
00:40
Policajti v akcii
01:50
Krimi
02:20
Noviny TV JOJ
03:05
Profesionáli III (18)
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Televíkend
06:30
Dvorček za domom
06:35
Kamenáčik
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
07:00
Veselá farma
07:05
Včielka Maja
07:30
Andyho dobrodružstvá na safari
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Polícia
08:45
Regina
09:30
Rómsky magazín
10:00
Medzi nebom a zemou
11:15
Na ľudovú nôtu
11:30
Kvapka
11:40
Inui
11:45
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Krížová cesta banskoštiavnickej Kalvárie
13:00
Orientácie
13:25
Televízny klub nepočujúcich
13:55
Generácia
14:30
Hory, batoh, kamera
14:55
Autosalón
15:25
Národnostný magazín
15:50
Cirkusy sveta
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Hľadanie stratených svetov
18:30
Kvapka
18:35
Inui
18:45
Veselá farma
18:50
Trpaslíci
18:55
Nezbedný havran
19:05
Včielka Maja
19:30
Andyho dobrodružstvá na safari
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Dobrá smrť
21:00
Silná zostava
22:00
Správy a komentáre
22:25
O tele a duši
00:25
Správy RTVS "N"
01:15
Správy a komentáre
01:40
Správy - Hírek
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS "N"
06:40
Góly - body - sekundy
07:00
Postav dom, zasaď strom
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:45
Otvorené nebo II
09:40
Kultúrne dedičstvo
09:50
Zajtrajšie noviny (18/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie II
16:55
Rodina doktora Kleista (65/81)
17:50
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Chuť zázraku
22:10
Reportéri
22:40
Rapl (12/13)
23:40
Fetiše Nežnej revolúcie
00:20
Pán Selfridge IV (8/10)
01:05
Chuť zázraku
02:40
Dámsky klub
04:20
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Zámena manželiek
09:40
Oteckovia
10:40
Rodinné prípady
11:35
Kobra 11
12:30
Farma
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Susedia
21:25
Farma
22:40
Rodinné prípady
00:35
Kobra 11
01:35
Farma
02:55
Cestovatelia v čase
04:15
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:20
Odložený prípad
06:00
Mentalista
08:20
Krok za krokom
09:45
Rosamunde Pilcherová: Jesenná láska
11:55
Reflex
12:50
Inga Lindströmová: Láska žije ďalej
14:30
Druhý dych
16:30
Odložený prípad
18:25
Mentalista
20:15
Varte s nami
20:30
Sila ženy II (94)
21:35
Neželaná nevesta (252)
22:35
Vymenené životy (191)
23:35
Vymenené životy (192)
00:35
Odložený prípad
02:10
Smotánka
03:20
Adela show
04:30
Odložený prípad
06:05
Wolverine (1)
06:35
Pirátova rodinka (9)
07:20
M.A.S.H (69)
08:10
M.A.S.H (70)
08:50
M.A.S.H (71)
09:25
Rosamunde Pilcher: Zvláštna láska
11:25
Polícia Hamburg VIII (20)
12:15
Poludňajšie správy
12:30
Posledný policajt IV (2)
13:30
Komisár Rex: Opäť v akcii X (10)
14:30
Komisár Rex: Opäť v akcii X (11)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (204)
21:35
Poklad z povaly
22:50
Ako sa stavia sen - extra
23:55
Polícia v akcii
00:55
Komisár Rex: Opäť v akcii X (10)
01:55
Komisár Rex: Opäť v akcii X (11)
09:05
Cesty domů
10:25
Velké zprávy
11:40
Temný kraj II (10)
12:55
Jak se staví sen - extra
14:05
Prima ZOOM SVĚT
14:40
Cesty domů
15:55
To nejlepší z Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Autosalon
21:30
Modrý kód (204)
22:45
Partie
23:50
Rodinná pouta (14)
05:10
Profesionáli III (17)
05:50
Profesionáli II (24)
06:35
Policajti v akcii
07:45
Odsúdené II (25)
09:15
Odsúdené II (26)
10:45
Kosti IV (10/26)
11:50
Klamári III (10)
12:50
Vtierka Castle IV (19)
13:45
Vtierka Castle IV (20)
14:45
Kosti IV (11/26)
15:45
Dr. House II (3)
16:45
Klamári III (11)
17:45
Súdna sieň
18:50
Súdna sieň
20:10
Dr. House II (4)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X (9)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X (10)
22:55
Žrebovanie
23:05
Taken - Posadnutý pomstou (5)
00:05
Spackané plastické operácie (1)
01:05
Myšlienky vraha VI (2)
02:05
Odsúdené II (26)
02:55
MacGyver (59/139)
03:40
MacGyver (60/139)
04:30
Spackané plastické operácie (1)
05:25
V mene zákona
05:50
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:45
Kredenc
11:35
Dr. Ken
12:30
Dva a pol chlapa VI
13:10
Priatelia VII
14:10
Teória veľkého tresku III
15:55
Priatelia VII
16:55
Dva a pol chlapa VI
17:55
Kobra 11
20:15
Interstellar
00:00
Umenie kradnúť
01:45
Dva a pol chlapa VI
02:25
Športové noviny
02:45
112 – Tiesňová linka
03:15
112
05:55
Divoké kone II (21)
07:10
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10
Panelák (87)
09:05
Panelák (88)
10:05
MacGyver (59/139)
11:20
MacGyver (60/139)
12:35
Fórky, vtipky XXVII
13:05
Simpsonovci XXIV (8/22)
13:30
Simpsonovci XXIV (9/22)
14:00
Panelák (89)
14:45
Panelák (90)
15:35
Profesionáli III (17)
16:25
Simpsonovci XXIV (10/22)
16:55
Simpsonovci XXIV (11/22)
17:25
Knight Rider (7)
18:25
Knight Rider (8)
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli III (18)
20:25
Rokerky
22:30
Oktagon - Výzva IV
23:35
V divočine s Bearom Gryllsom (5)
00:35
It's Always Sunny in Philadelphia XII (6)
01:00
It's Always Sunny in Philadelphia XII (7)
01:25
Profesionáli III (18)
02:15
Panelák (87)
02:45
Panelák (88)
03:20
Súdna sieň
06:00
Ranné správy
06:30
Ranné správy
07:00
Ranné správy
07:30
Ranné správy
08:00
Ranné správy
08:30
Ranné správy
09:00
Správy
09:15
Telenákupné pásmo
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Správy
11:30
13. komnata
12:00
Žurnál
12:45
Svet technológií
13:00
V politike
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
17:40
Bago
18:00
Za hranicami
18:30
Hlavné správy
19:05
Šport
19:15
Ekonomika
19:35
TIPOS
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:10
Biznis
21:25
TIPOS
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
22:42
Bago
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:35
Novashopping
08:50
Ulica (3765)
09:50
Dáma a Král II (10)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom IV (24)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (572)
14:05
Odlozený prípad V (5)
15:00
Odlozený prípad V (6)
16:00
NCIS: New Orleans (18)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3766)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Špecialisti (94)
21:20
Špecialisti (40)
22:25
Whiskey Cavalier (5)
23:20
Bez stopy V (12)
00:15
Odlozený prípad V (5)
01:10
Odlozený prípad V (6)
04:55
Novashopping
05:00
Kuchárska pohotovosť
05:30
Zaujímavosti z regiónov
05:59
Štúdio 6
09:00
Otec Brown VI
09:45
168 hodín
10:15
Rytier
10:35
Dobrodružstvá kriminalistiky
11:25
AZ-kvíz
11:50
StarDance X... dookola
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
13. komnata Miroslava Ondříčka
14:25
Muž z prvního století
16:00
To je vražda, napísala VIII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
19:59
Žrebovanie SAZKAmobil šance
20:00
StarDance X... dookola
20:05
Princíp slasti (4/10)
21:05
Rozsudok III
21:30
Reportéri ČT
22:10
Legendy kriminalistiky 2 (9/10)
22:44
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:45
Na stope
23:05
Kriminalista
00:10
Zvláštny prípad
01:25
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
01:55
Kalendárium
02:10
Sviatočné slovo novinára a fotografa Jana Krála
02:15
Dobré ráno
04:45
AZ-kvíz
05:05
Divnopis
05:10
Pamiatky na predaj
05:30
Bedeker VI
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Kamera na cestách: Domov alebo Kam smeruje naša cesta (1/2)
09:55
Nákladné kolosy v oblakoch
10:45
Úžasné hotely II (2/7)
11:40
Babylon
12:05
Cesty viery
12:35
Kľúč
13:00
Československý filmový týždenník 1969 (1276/2379)
13:15
Občan Havel: Dusno
14:10
Príbehy 20. storočia II (9/16)
14:35
Expedícia Altaj - Cimrman medzi jeleňmi
15:00
Majestátne Alpy (1/5)
15:55
Dobrodružstvá vedy a techniky
16:25
Letecké katastrofy: Hmla nad New Yorkom
17:20
1917: Ako sa robí revolúcia
18:15
Bedeker VI
18:45
Večerníček
18:55
Uchom ihly
19:20
Trvalé bydlisko vidiek (9/16)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Deň, keď zomrel Hitler
20:55
Astana, mesto budúcnosti
21:45
Za vodou
23:20
Ako zabiť vtáčika
01:25
Queer: Dvojaká tvár Japonska 1.
01:50
Kvarteto
02:20
Tetovaní
02:45
Abeceda komunistických zločinov
03:00
Zašliapané projekty
03:15
Stopy, fakty, tajomstvá
03:45
Hranice dokorán - Rozmówki polsko-czeskie
04:15
Srdce pre Bangladéš
04:35
Sabotáž
06:45
Pan tělocvikář
08:25
Křupan
10:15
Teleshopping
10:45
Beethoven 5
12:40
Teleshopping
13:10
Hulk
15:45
Muzikál ze střední
17:50
Kouzelná chůva a Velký třesk
20:00
McFarland: Útěk před chudobou
22:30
Nezvratný osud 4
00:00
Mortal Instruments: Město z kostí
04:40
Útěk do pouště
06:20
Doktorka z Dixie III (19)
07:30
Jak se staví sen
08:55
Modrý kód (127)
10:05
Prostřeno!
11:00
Nikdo není dokonalý
12:05
Jak se staví sen
13:10
Příchuť lásky (27)
14:10
Příchuť lásky (28)
15:10
Doktorka z Dixie III (20)
16:05
Příchuť lásky (29)
17:05
Příchuť lásky (30)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy IV (4)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy IV (5)
20:00
Rosamunde Pilcher: Spící tygr
21:55
Ranč Heartland IX (7)
22:55
Temný Kraj II (10)
00:10
Doktor z hor: Nové příběhy IV (4)
01:05
Doktor z hor: Nové příběhy IV (5)
02:05
Gordon Ramsay: Vánoční rodinné vaření (3)
06:55
Bylo, nebylo V (16)
07:55
Špinavá práce V (13)
09:10
Americký chopper VI (4)
10:10
Top Gear XXII
11:50
Futurama VI (8)
12:20
Simpsonovi IV (10)
12:50
Simpsonovi IV (11)
13:20
Simpsonovi IV (12)
13:50
Simpsonovi IV (13)
14:20
Cool Kids (16)
14:50
Re-play
15:25
Futurama VI (9)
15:45
COOLfeed
15:55
Americký chopper VI (5)
16:55
Top Gear XXIII
18:00
COOLfeed
18:10
Simpsonovi IV (14)
18:40
Simpsonovi IV (15)
19:10
Simpsonovi IV (16)
19:40
Simpsonovi IV (17)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Česko Slovensko má talent - AFTERSHOW
20:50
Těžká dřina
21:25
Teorie velkého třesku IX (15)
21:50
Teorie velkého třesku IX (16)
22:20
Kurz sebeovládání (73)
22:45
Partička
23:30
COOLfeed
23:40
COOL Esport
00:10
Americký chopper VI (5)
01:10
Partička
01:50
Pevnost Boyard (1)
02:55
Killjoys: Vesmírní lovci IV (6)
06:00
Dámsky klub
07:45
Bumblebee
09:35
Sarah Silverman: Sme neuveriteľní
10:30
Horton
12:00
Dôkaz
13:40
Godzilla
15:45
Pred kamerou XVI (44)
16:15
Green Book
18:25
Návrat domov
20:00
Watchmen (3)
21:00
Pani Fletcherová (2)
21:30
Silicon Valley VI (2)
22:00
Zlé časy v El Royale
00:25
Jackie Brownová
03:00
Jeho temné esencie (1)
04:05
Príbeh
06:00
Bill Maher: Živě z Oklahomy
07:10
Jedině ona
08:55
Holmes a Watson
10:30
Králíček Petr
12:05
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (27)
12:35
Venom
14:25
Malá čarodějnice
16:05
Chlapec, který se stane králem
18:05
Aféra V (5)
19:05
Naši kluci (9)
20:00
Roky a roky (5)
21:00
Watchmen (3)
22:00
Paní Fletcherová (2)
22:30
Silicon Valley VI (2)
23:05
Charleston
01:00
Watchmen (3)
02:00
Paní Fletcherová (2)
02:30
Silicon Valley VI (2)
03:05
Sdílej
04:35
Až přijde válka
06:00
NBA Action 19/20
06:25
Kobra 11 VI (6)
07:15
Kobra 11 VI (7)
08:05
Kobra 11 VI (8)
09:05
Kobra 11 VI (9)
10:05
Teleshopping
10:40
Neuvěřitelné příběhy II (5)
11:05
Neuvěřitelné příběhy II (6)
11:35
Neuvěřitelné příběhy II (7)
12:05
Neuvěřitelné příběhy II (8)
12:35
Teleshopping
13:05
Válka skladů Texas (1)
13:30
Válka skladů Texas (2)
14:00
Válka skladů Texas (3)
14:25
Válka skladů Texas (4)
14:55
Mistři zastavárny XVIII (44)
15:20
Mistři zastavárny XVIII (45)
15:45
Mistři zastavárny XVIII (46)
16:10
Mistři zastavárny XVIII (47)
16:35
Kobra 11 VI (10)
17:35
Kobra 11 VI (11)
18:35
Válka skladů Texas (5)
19:00
Válka skladů Texas (6)
19:30
Mistři zastavárny XVIII (48)
19:55
Mistři zastavárny XVIII (49)
20:20
Vražedná čísla V (22)
21:10
Vražedná čísla V (23)
22:05
Agenti S.H.I.E.L.D. III (8)
23:00
Vražedná čísla V (20)
23:55
Vražedná čísla V (21)
00:45
Vražedná čísla V (22)
01:30
Extrémní sporty 19
04:20
NBA 19/20

Transformers: Pomsta porazených

Vrátili sa na Zem dokončiť dielo skazy – ako neprehliadnuteľný a nespochybniteľný dôkaz, že pomsta má mnoho podôb!
film Dajto 20:15

Náhlý úder

film Nova Cinema 21:45

Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta

film Prima Love 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.10. o 20:00

Exodus: Bohové a králové

film Prima Cool 25.10. o 20:15

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 26.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email