SME logo SME

TV Program na zajtra

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:35
Rodinné záležitosti
12:00
Noviny o 12:00
12:45
TOP STAR
13:10
Súdna sieň
14:10
Súdna sieň
15:20
Záchranári
16:10
Naši II (8)
16:50
Naši II (9)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Ja, zloduch 3
22:35
Plán úteku 2
00:50
Bublina
02:25
Noviny TV JOJ
03:10
Divoké kone (82)
04:05
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00
Majstri včiel (1/15)
06:30
Indiánske rozprávky
06:35
Kač,kač,kač
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Kniha džunglí II
07:10
Lexi a Lottie
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rómsky magazín
10:00
Čudné dievča
11:00
Hudobné štúdio M
11:30
Danka a Janka
11:35
Dimitri II
11:40
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:20
Tajný život jazier (5/5)
13:15
Televízia po slovensky;Ako si pamätáme STV
14:25
Highlighty Európskej ligy
15:15
Tvárou v tvár
15:45
Národnostné správy
15:50
Televíkend
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:50
Vínne cesty Slovenska
18:30
Danka a Janka
18:35
Dimitri II
18:40
Máša a medveď
18:50
Kniha džunglí II
19:00
Lexi a Lottie
19:25
Geolino
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:13
Cyklistika - Okolo Slovenska 2019: highlighty
20:25
Família
20:50
Príbeh filmu: Odysea. Zrod kinematografie
21:55
Cesta na Mesiac
22:10
Casablanca
23:50
Bratislavské jazzové dni 2018
00:40
Správy RTVS "N"
01:30
Správy RTVS z regiónov
01:45
Národnostné správy
01:50
Správy - Hírek
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS "N"
06:35
Góly - body - sekundy
06:55
Počasie
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Skryté Taliansko
09:10
Rodina doktora Kleista (34/81)
10:00
Nash Bridges (110)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Skryté Taliansko
16:55
Rodina doktora Kleista (35/81)
17:45
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
21:55
Cestou necestou
22:30
Hamilton: Keď ide o vašu dcéru
23:55
Druhá šanca
00:40
Nash Bridges (110)
01:25
Hamilton: Keď ide o vašu dcéru
02:55
Dámsky klub
04:25
Folklorika
04:50
Tajomstvo mojej kuchyne
06:00
Teleráno
08:30
Sladká výzva
08:40
Zámena manželiek
09:45
Oteckovia
10:45
Rodinné prípady
11:40
Kobra 11
13:45
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Farma
22:45
Unesená v Istanbule
01:25
Kobra 11
03:10
Farma
05:00
Vymenené životy (141)
05:55
Vymenené životy (142)
06:55
Zločiny na mori
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (69)
10:35
Neželaná nevesta
11:25
Digitálny svet
12:00
Reflex
12:55
Vymenené životy (141)
13:55
Vymenené životy (142)
14:55
Druhý dych
16:45
Šiesty zmysel IV (10/13)
17:35
Šiesty zmysel IV (11/13)
18:25
Monk
20:15
Sladká výzva
20:30
Tanec je moja vášeň 2
22:30
Zámena manželiek
01:05
Smotánka
03:10
Adela show
04:10
Druhý dych
06:10
Max Steel II (2)
06:40
Ninjago - Nindžova cesta X (2)
07:20
M.A.S.H (246)
08:10
M.A.S.H (247)
08:50
M.A.S.H (248)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Danielle Steelová: Prsteň (1/2)
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VII (20)
13:25
Posledný policajt (11)
14:25
Komisár Rex VI (3)
15:30
Komisár Rex VI (4)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Česko Slovensko má talent
21:55
Dievča vo vlaku
00:10
Hawaii 5.0 IX (15)
01:10
Komisár Rex VI (3)
02:10
Komisár Rex VI (4)
03:10
Posledný policajt (11)
04:10
Prestreté!
08:15
Cesty domů
09:35
Velké zprávy
10:55
Marta
12:05
Krejzovi (88)
13:25
Pípšoubazar
14:30
Cesty domů
15:45
Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:30
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Partička
21:05
Julie Lescautová VII (7)
23:00
Velmi křehké vztahy IV (3)
05:30
TIPOS INFO
05:35
Naši II (6)
06:00
Naši II (7)
06:30
Záchranári
07:30
Odsúdené (18)
08:55
Kosti II (14)
10:10
Klamári II (1/22)
11:25
Kravaťáci VII (12)
12:20
Dr. Ludsky (5)
13:35
Dr. Ludsky (6)
14:50
Kosti II (15)
15:50
Tlkot srdca (4)
16:45
Klamári II (2/22)
17:45
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Tlkot srdca (5)
21:00
Hawaii 5.0 IX (5)
22:00
Hawaii 5.0 IX (6)
22:55
ŽREBOVANIE
23:05
Správna diagnóza (3)
00:05
Vraždiace páry IX (8)
01:05
MacGyver (29)
02:00
MacGyver (30/139)
02:55
Správna diagnóza (3)
03:40
Vraždiace páry IX (8)
04:20
Súdna sieň
05:45
Aj múdry schybí
06:35
Partička
07:10
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:15
Dva a pol chlapa V
13:05
Priatelia
14:05
Teória veľkého tresku IV
14:35
Teória veľkého tresku IX
15:55
Priatelia III
16:55
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Muži v čiernom 2
22:00
Krotitelia duchov
00:05
Nezvratný osud 4
01:35
Dva a pol chlapa X
02:15
Športové noviny
02:25
Red Bull Air Race: Japonsko
03:20
Mesto tieňov
04:20
V mene zákona
05:25
Divoké kone (82)
07:10
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10
Panelák (29)
09:05
Panelák (30)
10:05
MacGyver (29)
11:20
MacGyver (30/139)
12:35
Fórky, vtipky XXVIII
13:05
Simpsonovci XXI (17/23)
13:35
Simpsonovci XXI (18/23)
14:05
Panelák (31)
14:55
Panelák (32)
15:45
Profesionáli II (18)
16:40
Simpsonovci XXI (19/23)
17:10
Simpsonovci XXI (20/23)
17:40
C.S.I.: Kriminálka New York VIII (18/18)
18:40
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII (1)
19:40
Žrebovanie
19:45
Fórky, vtipky XXVIII
20:15
Deň, keď sa zastavila Zem
22:25
Nočný vlak do Lisabonu
00:55
Očitý svedok (5)
01:40
Očitý svedok (6)
02:30
Profesionáli II (18)
03:10
Prvé oddelenie II
03:30
Panelák (31)
04:05
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Spektrum
13:00
Správy
13:30
Za hranicami
14:00
Správy
14:30
Analýzy a trendy
15:00
Správy
16:00
Žurnál
16:45
Biznis
17:00
Správy
18:00
Dobré správy
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:40
Správy
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio Šport
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Showbiz
00:00
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3734)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (914)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:35
Krok za krokom III (18)
13:00
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (542)
14:15
Odložený prípad II (13)
15:10
Odložený prípad II (14)
16:10
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XV (12)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3735)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Babovřesky 3
22:25
Divosi
01:15
Odložený prípad II (13)
02:05
Odložený prípad II (14)
02:50
Krok za krokom III (18)
03:30
Čo na to Česi
04:10
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (542)
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:45
Po stopách hviezd
10:15
Bol raz jeden dom (3/5)
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Na stope
14:25
Reportéri ČT
15:05
Cestománia
15:35
Príbehy slávnych... Petr Čepek
16:35
Polopate
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Žandári z Luhačovíc (3/12)
21:25
13. komnata Ilony Svobodovej
21:55
Všechnopárty
22:49
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:50
Hercule Poirot
23:45
Murdochove záhady X
00:30
AZ-kvíz
00:55
Objektív
01:25
Na forbíne TM
02:05
Na stope
02:30
Dobré ráno
05:00
Babylon
05:30
Chcete ma?
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Rozlúštené poklady
09:45
Kamera na cestách: Pyreneje, prirodzená hranica medzi Francúzskom a Španielskom
10:40
Raketoplán, moja láska
11:40
Ropáci
12:00
Chcete ma?
12:30
Postrehy odinakiaľ
12:35
Cesta podzemnej vody
12:55
Cestou suchých potokov
13:15
Mao, otec nehodný modernej Číny
14:05
Vojnové stroje
14:55
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny (2)
15:55
Malorka, ostrov slnka a umenia
16:45
Ročné obdobia na planéte Zem (3/4)
17:40
Trvalé bydlisko vidiek (3/16)
18:00
Krásne živé pamiatky (2/16)
18:25
GEN - Galéria elity národa
18:45
Večerníček
18:55
Európa dnes
19:25
Matuzalem
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Rozmarné léto
21:20
Špionáž v divočine (2/4)
22:20
Priesmyk (5, 6/8)
00:00
Homeland: V mene vlasti VII (3/12)
00:50
Zmarené nádeje (3/8)
01:45
Veľká vojna
02:35
Hypermarket, jeho pán a otrok
03:05
Pred polnocou
03:30
Ochranca
04:00
Na moll
04:25
Krásy európskeho pobrežia
04:35
Valašská folklórna opera: "Osloboděná slibka"
05:15
King Kong
07:50
Odložené případy II (11)
08:45
Odložené případy II (12)
09:40
Táta jak má být
11:30
Teleshopping
12:00
Něco jako láska
14:00
Teleshopping
14:30
Vlna za vlnou
16:30
Země ztracených
18:20
Vodonoš
20:00
Život brouka
21:50
Podvedená
00:00
S ledovým klidem
01:45
Vlna za vlnou
04:05
Aldabra: Byl jednou jeden ostrov
06:25
Doktorka z Dixie (18)
07:45
Jak se staví sen
09:10
Modrý kód (82)
10:20
Prostřeno!
11:10
Nikdo není dokonalý
12:20
Jak se staví sen
13:25
Gilmorova děvčata V (3)
14:25
Gilmorova děvčata V (4)
15:20
Doktorka z Dixie (19)
16:15
Gilmorova děvčata V (5)
17:05
Gilmorova děvčata V (6)
18:00
Doktor z venkova XVI (11)
19:00
Doktor z venkova XVI (12)
20:00
Danielle Steelová: Prsten (2/2)
21:55
Ranč Heartland VI (16)
22:55
Krejzovi (88)
00:10
Doktor z venkova XVI (11)
01:05
Doktor z venkova XVI (12)
02:05
Ranč Heartland VI (16)
03:00
Vařte s Gordonem Ramsaym (4)
04:05
Láska až za hrob (46)
06:30
Brainiac: Šílená věda VI (3)
07:30
Špinavá práce IV (6)
08:55
Top Gear 2011
10:00
Americký chopper IV (25)
11:10
Autosalon
12:15
Futurama III (6)
12:45
Simpsonovi XXV (19)
13:15
Simpsonovi XXV (20)
13:45
Simpsonovi XXV (21)
14:15
Simpsonovi XXV (22)
14:40
Teorie velkého třesku VII (1)
15:10
Teorie velkého třesku VII (2)
15:40
Futurama III (7)
16:00
COOLfeed
16:05
Americký chopper IV (26)
17:00
Top Gear 2011
18:10
COOLfeed
18:20
Simpsonovi XXVI (1)
18:45
Simpsonovi XXVI (2)
19:15
Simpsonovi XXVI (3)
19:45
Simpsonovi XXVI (4)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Nezastavitelný
22:15
Útes smrti
00:05
Americký chopper IV (26)
01:05
Kdo přežije: Caramoan (15)
01:45
Poslední chlap na Zemi III (13)
02:15
Kdo přežije: Caramoan (15)
03:05
Poslední chlap na Zemi III (13)
06:00
Charlieho anjeli 2: Na plný plyn
07:45
24/7 Súboj titanov: Tiger vs. Phil
08:35
Debbina 8
10:25
Noc v múzeu
12:15
Jedine ona
13:55
Taxi 5
15:40
Krajina zajtrajška
17:50
Filmy a filmové hviezdy XI (38)
18:20
Čajka
20:00
Sprítomnení (2)
20:55
Sneží! III (3)
21:45
Pochyby
23:30
Nepríčetná
01:05
Frida
03:10
Pred kamerou XVI (37)
03:45
Ostrov
06:00
Na Chesilské pláži
07:50
Charleston
09:50
Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
11:40
Mr. Robot (5)
12:25
Krypton II (10)
13:15
Co by kdyby
15:00
Drápy III (9)
15:50
Kryštůfek Robin
17:35
Ovečky Boží (3)
18:35
Mr. Robot (6)
19:20
O.J.: Made in America (2)
21:00
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (23)
21:30
Los Espookys (5)
21:55
K smíchu (6)
22:25
Zpřítomnělí (2)
23:15
Sněží! III (3)
00:00
Apoštol Pavel
01:45
Los Espookys (5)
02:10
K smíchu (6)
02:40
Superpoldové 2
04:20
Hledání Země Nezemě
06:05
Kobra 11 XXIV (17)
06:55
Kobra 11 XXIV (18)
07:50
Kobra 11 (1)
09:55
Teleshopping
10:30
Mrtvý bod III (16)
11:25
Mrtvý bod III (17)
12:25
Teleshopping
12:55
Válka skladů VIII (15)
13:20
Válka skladů VIII (16)
13:50
Válka skladů VIII (17)
14:20
Válka skladů VIII (18)
14:50
Mistři zastavárny XVI (30)
15:15
Mistři zastavárny XVI (31)
15:40
Mistři zastavárny XVI (32)
16:00
Mistři zastavárny XVI (33)
16:25
Kobra 11 (1)
17:25
Kobra 11 (2)
18:30
Válka skladů VIII (19)
18:55
Válka skladů VIII (20)
19:25
Mistři zastavárny XVI (34)
19:50
Mistři zastavárny XVI (35)
20:20
Vražedná čísla (11)
21:10
Vražedná čísla (12)
22:05
Ray Donovan V (9)
23:05
Vražedná čísla (9)
00:00
Vražedná čísla (10)
00:55
Vražedná čísla (11)
01:30
Vražedná čísla (12)
02:10
Ray Donovan V (9)
03:00
UFC magazín 2019
03:50
Ligue 1 - French football lea 19/20
04:15
Mrtvý bod III (17)

Spider-Man

Dobrodružný film USA (2002).
film Dajto 20:15

Bojiště Země: Sága roku 3000

film Prima Cool 22:50

Barva peněz

film Nova Cinema 21:55

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 16.9. o 20:00

Bad Boys 2

film Dajto 22.9. o 20:15

Pearl Harbor

film HBO 16.9. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email