SME logo SME

TV Program na zajtra

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:55
Noviny TV JOJ
06:50
Labková patrola V (4)
07:20
Miláčikovo
07:55
Kung Fu Panda 2
09:40
Hry s ohňom
11:50
Jedine Tereza
14:00
Rýchlo a zbesilo 6
16:50
Na chalupe
17:50
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
V siedmom nebi
22:45
Stratený na Aljaške
01:15
Skutočné príbehy
03:20
Noviny TV JOJ
03:50
Na chalupe
04:55
Noviny TV JOJ
05:55
Kamenné variácie
06:15
Zrkadlenie času
06:40
Bežkopotulky
06:50
Encyklopédia slovenských obcí
07:05
Televíkend
07:35
Živá panoráma
08:05
Chochmesovci
08:15
Kapura
09:05
Farmárska revue
09:30
Halali
09:55
Čriepky
10:05
Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom
11:00
Família
11:30
Koncerty komornej hudby
11:55
Múdra Gabriela
13:05
Anjeli strážni Josého Curu
13:30
Odhodlaní putovať
13:55
Orientácie
14:35
Na muzike
15:55
Zrod divadla
16:35
Slovenská čítanka
16:45
Slovenská čítanka
17:00
Trochu inak s Adelou
18:00
Duel Junior
18:30
Večerníček
18:35
Maškrtné medvedie príbehy
18:40
Trpaslíci - Adventný Smajlikalendár
18:45
Veselá farma VI
18:55
Selmina cesta
19:05
Bol raz jeden život
19:35
Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou
19:55
Slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:10
Chvíľka poézie (Mária Kráľovičová)
20:15
Moje miesta - príbeh mesta (7/8)
20:40
Hondo
22:00
G. Mahler II.symfónia c mol "Vzkriesenie"
23:25
Divadla Aréna: Holokaust
01:40
Správy RTVS "N"
02:30
Maigret
02:35
Maigret
04:05
Michel Legrand. Nech hudba znie
05:10
On air
05:35
Operácia AU! IV (9/10)
06:05
Jurošík "N"
06:10
Fidlibum "N"
06:40
Veselá farma VI
06:45
Selmina cesta
07:00
Andyho dobrodružstvá na vode a pod vodou
07:15
Čas na plastelínu
07:20
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
07:30
Šmolkovia - nové príbehy
07:45
Bella a Sebastián
07:55
Karavan
08:10
Molly z Denali
08:35
Zázračný ateliér
09:00
Poraď si
09:40
Autosalón
10:05
Strecha sveta
11:00
Slovensko v obrazoch
11:25
Svet v obrazoch
11:55
O 5 minút 12
13:00
Občan za dverami
13:25
Peniaze
13:50
Agatha Christie: Poirot XI
15:25
Zlaté časy
16:35
Priehrada
18:15
Tajomstvo mojej kuchyne
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:20
Počasie
20:30
Pečie celé Slovensko
21:45
Tajné životy (11)
22:50
Priehrada
00:25
Správy RTVS "N"
01:15
Góly - body - sekundy
01:35
Počasie
01:45
Tajné životy (11)
02:45
Zlaté časy
03:45
Správy RTVS "N"
04:05
Správy RTVS "N"
04:55
Tajomstvo mojej kuchyne
06:00
Televízne noviny
06:55
Priatelia Toma a Jerryho
07:25
Tom a Jerry
07:40
Shrek Tretí
09:30
Nezabudnuteľné Vianoce
11:30
Chatári (7)
13:00
Na telo
13:50
Posledný bohatier
16:20
Horná Dolná III (2)
17:45
Horná Dolná V (1)
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Spider-Man: Návrat domov
23:20
Deň nezávislosti
02:20
Spider-Man: Návrat domov
05:00
Adela show
05:55
Nekonečné Vianoce
07:15
Smotánka
08:20
Reflex
10:15
Vianočná koleda
12:15
Vianočná misia
14:25
Čas vianočných zázrakov
16:20
Nezabudnuteľné Vianoce
18:20
Vianočné hviezdy
20:20
VOYO News
20:30
Najzábavnejšie Vianoce
22:15
Zázraky Vianoc
00:10
Vianočné hviezdy
01:50
Najzábavnejšie Vianoce
03:10
Zázraky Vianoc
04:30
Adela show
05:35
Pohoda pri kozube
06:00
Pohoda pri kozube
06:10
Bolek a Lolek idú do sveta
06:35
M.A.S.H (103)
07:05
M.A.S.H (104)
07:35
M.A.S.H (105)
08:10
M.A.S.H (106)
08:40
M.A.S.H (107)
09:15
Prima SVET
09:50
Prima ČESKO
10:15
Ako to bolo, šéfe?
11:00
PARTIA Terezie Tománkovej
11:50
Receptár prima nápadov
12:45
"Libovky" Pepu Libického
13:05
Vychytávky Láďu Hrušku
13:45
Vychytávky Extra
14:05
Černé vdovy (4)
15:20
7 pádov Honzu Dědka
16:25
Ženská na vrchole
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Česká Miss Essens - Veľké finále
22:25
Tajemství hradu v Karpatech
00:25
Gunman: Muž na odstrel
02:50
Katie Fforde: Prebudenie bozkom
04:55
Ako sa stavia sen
06:10
Nikdo není dokonalý
07:00
Show Jana Krause
07:45
Cesty domů (46)
09:00
Přístav (46)
10:15
Polda IV (14)
11:30
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:25
Vychytávky Ládi Hrušky
13:00
Kapitán Exner (1)
14:15
Cesty domů (47)
15:30
Nikdo není dokonalý
16:45
Tescoma Prima vařečka
17:15
Tescoma Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Krimi zprávy
19:55
Showtime
20:15
Jak se staví sen
21:25
7 pádů Honzy Dědka
22:35
Prima SVĚT
23:00
Přístav (47)
00:20
Tescoma Prima vařečka
00:55
Tescoma Prima vařečka
05:25
Policajti v akcii
06:20
Kto nájde priateľa, nájde poklad
08:55
Letecké katastrofy (9/10)
10:10
Letecké katastrofy (10/10)
11:30
To je vražda, napísala IV (12)
12:40
To je vražda, napísala IV (13)
13:55
Policajti v akcii
16:00
Letecké katastrofy (9/10)
17:00
Letecké katastrofy (10/10)
18:00
Klamári II (16/22)
19:05
Klamári II (17/22)
20:10
Zelenáč (19)
21:00
Zelenáč (20/20)
21:55
FBI: International (15)
22:55
Dobrý človek (3)
23:55
Myšlienky vraha XI (17)
00:55
Myšlienky vraha XI (18)
01:55
FBI: International (15)
02:35
Dobrý človek (3)
03:20
Prvé oddelenie II
03:45
Temné sily
05:00
Aj múdry schybí
05:50
Kredenc
06:40
Partička
07:20
Kredenc
08:55
Partička
09:40
Daj si šport
10:20
Teória veľkého tresku V (20/24)
11:00
Teória veľkého tresku V (21/24)
11:45
Dva a pol chlapa IX (6)
12:25
Priatelia X (12)
13:00
Priatelia X (13)
13:30
Priatelia X (14)
14:00
Teória veľkého tresku V (24/24)
14:25
Teória veľkého tresku VI (1)
14:55
Teória veľkého tresku VI (2)
15:25
Teória veľkého tresku VI (3)
15:50
Priatelia X (15)
16:20
Priatelia X (16)
16:50
Dva a pol chlapa IX (8)
17:20
Dva a pol chlapa IX (9)
17:50
M*A*S*H IV (13)
18:20
M*A*S*H IV (14)
18:50
2 baby na mizine (4)
19:20
2 baby na mizine (5)
19:45
Susedia
20:30
Bez súcitu
22:35
Dva a pol chlapa XI (4/22)
23:05
Dva a pol chlapa XI (11/22)
23:35
Dva a pol chlapa XI (17/22)
00:05
NHL: Florida Panthers – Seattle Kraken
02:30
Bez súcitu
03:50
Športové noviny
04:05
Susedia
04:40
Kredenc
05:05
Lovci ostrovov V (3)
05:25
Kutyil s.r.o. II (21/31)
06:00
Kutyil s.r.o. II (22/31)
06:55
Lovci ostrovov V (4)
07:30
Lovci ostrovov V (5)
08:00
Dom snov do 100 dní (7)
09:05
Nové bývanie
10:10
Králi zrubov (5)
11:25
Bez servítky
12:30
Bez servítky
13:35
Inkognito
14:50
Orol Eddie
17:05
Palma
19:35
Profesionáli VII (9/9)
20:30
Beštia
22:30
D-Tox
00:30
Kam si zmizla, Bernadette
02:35
Lovci ostrovov V (4)
03:00
Lovci ostrovov V (5)
03:20
Dom snov do 100 dní (7)
04:05
Nové bývanie
04:55
Divoké kone (8)
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Dokument
06:00
Hl. správy-záznam
06:30
Portrét
07:00
Správy
07:30
Dobré správy
08:00
Správy
08:30
Motoring
09:00
Správy
09:30
Zdravie na TA3
10:00
Správy
10:15
Ozveny MS vo futbale
10:30
Svet technológií
10:45
Naše potraviny
11:00
V politike
12:00
Žurnál
12:20
Šport+
12:30
Cesta do života
13:00
Správy
13:30
Za hranicami
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme
15:00
Správy
15:15
5 peňazí
15:30
Investujeme
16:00
Žurnál
16:20
Šport+
16:30
Interiérový dizajn
17:00
Správy
17:30
Showbiz
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport+
19:10
Dokument
19:35
Očami cestovateľa
20:00
V politike
21:00
Správy
21:30
Štúdio TA3
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Správy
00:30
V politike
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Správy
02:30
Štúdio TA3
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Šport+
04:30
Štúdio TA3
05:45
Dievčatko z iglu II
05:50
Zig a Sharko III
06:05
Príbehy Toma a Jerryho (8, 9)
07:05
Scooby-Doo, kde si? (11, 12)
07:55
Víkendové Raňajky
12:05
MasterChef Česko VI (30)
13:25
Risknem to s Polly
15:10
Šťastný Nový rok
17:10
Dočkáme sa Ježiška?
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Policie Modrava II (7)
21:35
Kriminálka Anděl IV (15)
22:55
Črepiny
23:25
Likvidátor
01:45
Špecialisti (119)
02:30
Novashopping
02:45
Na love II
03:45
Kriminálka Anděl IV (14)
04:45
Novashopping
05:00
Herbár
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
C. a k. polní maršálek
08:05
Pečenie na nedeľu
08:45
Polopate
09:40
Kalendárium
09:55
Túlavá kamera
10:25
Objektív
10:55
Značka: Na dožitie
12:00
Otázky Václava Moravca
13:00
Správy
13:05
Zelený rytier
14:05
O zasnenej Žofinke
14:55
Neskoré leto
16:30
Rozpaky kuchára Svatopluka (11/13)
17:30
Adventné koncerty Českej televízie 2022
18:25
Herbár
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Prípad dvoch básnikov
21:25
168 hodín
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Záblesky chladné neděle
23:35
Murdochove záhady XV
00:25
Detektív Endeavour Morse VI
01:55
AZ-kvíz tentoraz s Fortunou
02:25
13. komnata Jiřího Pragera
02:50
Bilancia
03:20
Manéž Bolka Polívku
04:30
Pod pokrievkou
04:55
Sviatočné slovo katolíckeho kňaza Davida Tylečka
05:00
Cesty viery
05:30
Uchom ihly
06:00
Stopy, fakty, tajomstvá
06:25
Osudový konflikt Judey s Rímom (2/2)
07:20
Santov príbeh
08:15
Československý filmový týždenník 1972 (1439/2379)
08:30
Hľadanie strateného času
08:50
Kráľovná českých riek
09:10
Titanic - nové dôkazy
10:00
Ten okamih (4/5)
10:25
Posledné hodiny Pompejí (1/2)
11:20
Mars volá
12:15
Nedaj sa plus
12:40
Nedaj sa
13:10
Sviatočné slovo katolíckeho kňaza Davida Tylečka
13:15
Kresťanský magazín
13:40
Cesty viery
14:10
Boží dar - príbehy českých potravín (9/9)
14:30
Na plavárni s Karlom Schwarzenbergom
14:55
Staroveké ríše
15:50
Dobrodruh (12/12)
16:15
Americká Arktída - ohrozená krajina
17:10
Bedeker VIII
17:35
Ako nestratiť domov
18:30
Severské krajiny z vtáčej perspektívy (2/2)
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Firecreek
21:50
Excalibur
00:05
Koniec hry, mlčanie prelomené
01:05
Tajomstvá 2. svetovej vojny
02:00
Queer: Ridina Ahmed
02:25
Pred polnocou
02:55
To ma baví
03:15
Padajúci kvetináč
03:45
Kresťanský magazín
04:10
Bohovia a proroci
04:40
Uchom ihly
06:15
Mickovy modré oči
08:15
Teleshopping
08:50
O zpívajícím stromku
10:00
Santa má bráchu
12:20
Tonoucí se stébla chytá
14:15
Bláznivá dovolená
16:15
Polární expres
18:05
Jack Frost
20:00
Trable o Vánocích
22:15
Od kolébky do hrobu
00:15
V cizí kůži
02:20
Hanebný pancharti
06:00
Na zámku
07:25
Divoký anděl (158)
08:25
Příchuť lásky (52)
09:20
Jak se staví sen
10:10
Vychytávky Ládi Hrušky
10:55
Jak se staví sen - extra
12:00
Test pravdy
13:55
Záchranáři z hor (2)
14:55
Záchranáři z hor (3)
15:55
Recept na lásku (40)
16:55
Recept na lásku (41)
17:55
Záchranáři z hor (4)
18:55
Záchranáři z hor II (1)
20:00
Rodokmen lží
21:45
Ošklivka Katka (66)
22:55
Poklad z půdy
00:00
Divoký anděl (1)
00:55
Divoký anděl (2)
01:50
Nechutně bohatí (9)
02:45
Nechutně bohatí (10)
03:40
Divoký anděl (158)
04:35
Na zámku
05:40
Umění je cool
06:00
Umění je cool
06:40
Pevnost Boyard (2)
08:55
Pevnost Boyard (3)
11:05
Autosalon.tv
12:10
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (21)
13:15
Simpsonovi XXIX (20)
13:45
Simpsonovi XXIX (21)
14:15
Simpsonovi XXX (1)
14:40
Simpsonovi XXX (2)
15:10
Percy Jackson: Moře nestvůr
17:10
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (22)
18:15
Simpsonovi XXXI (4)
18:45
Simpsonovi XXXI (5)
19:15
Simpsonovi XXXI (6)
19:45
Simpsonovi XXXI (7)
20:15
Zachraňte vojína Ryana
23:45
Čistá práce
02:05
Simpsonovi XXXI (4)
02:30
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (22)
03:35
Re-play
04:10
Re-play: Tutorial
04:45
Vikingové VI (20)
06:00
Women is losers
07:25
Môj somárik, milenec a ja
09:00
Pinocchio: Skutočný príbeh
10:35
Daj mi krídla
12:05
Pán Včielka
13:35
Anjelský strom
15:00
Chlpáčikovia
16:25
RoboCop
18:25
Madagaskar 3
20:00
Cyrano
22:05
Blade Runner 2049
00:50
Daj mi tvoje meno
03:00
Biely lotos II (7)
04:00
Jumanji: Vitajte v džungli
06:00
Randění v New Yorku
07:30
Paralelní matky
09:30
Jehla v kupce času
11:20
Kung Fu II (13)
12:05
Intergalactic (5)
12:55
Slib - Druhá část (6)
14:25
Jeho temné esence III (1)
15:25
Jeho temné esence III (2)
16:30
Sherlock
18:05
Tokyo Vice (3)
19:00
Tokyo Vice (4)
19:55
Bílý lotos (6)
21:00
Obleva (6)
21:50
Schodiště (6)
22:50
Tiché místo: Část II
00:25
Naši a já
01:55
Co děláme v temnotách IV (9)
02:20
Co děláme v temnotách IV (10)
02:50
Obleva (6)
03:40
Schodiště (6)
04:40
Kábulské letiště
05:30
Magazín NBA Action (8)
05:55
Čtvrtfinále 10.12.
07:40
Válka skladů Texas VI (4, 5)
08:35
Mistři zastavárny II (14)
09:00
FIFA World Cup - magazín (21)
09:20
Teleshopping
10:00
Kobra 11 II (5, 6)
12:05
Teleshopping
12:45
Strážci hranic: Amerika (15, 16)
13:40
Válka skladů Texas VI (6, 7)
14:40
Mistři zastavárny III (1)
15:30
SAS: Přežij a vyhraj Velká Británie V (4)
16:35
Kobra 11 II (7, 8)
18:40
Válka skladů Texas VI (9, 10)
19:35
Mistři zastavárny III (3)
20:30
6. batalion
22:50
FIFA World Cup - magazín (22)
23:05
Policie Chicago IV (2)
00:05
Florida Panthers - Seattle Kraken
02:35
Kobra 11 II (7, 8)
04:30
New Orleans Pelicans - Phoenix Suns
09:00
Folklorika
09:25
Hercule Poirot
10:20
Hercule Poirot
11:05
Jsem do tebe blázen VII (19/22)
11:30
Jsem do tebe blázen VII (20/22)
11:50
Vesnicopis
12:15
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
12:45
Jsem do tebe blázen VII (21/22)
13:05
Jsem do tebe blázen VII (22/22)
13:30
Ta naša kapela
14:00
Arabesky
15:10
Svět je krásný
15:35
Trocha šafránu z televizního archivu
16:55
Most u Remagenu
18:55
Události za okamžik a počasí
19:00
Události
19:52
Branky, body, vteřiny
20:05
Hovory H ještě po dvaceti letech
21:00
Melodie, které se vracejí
21:25
Zprávy v českém znakovém jazyce
21:40
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
22:05
Lorca, smrt básníka
00:05
Vesnicopis
00:25
Sváteční slovo katolického kněze Davida Tylečka

Hanebný pancharti

Válečný film USA/N (2009). Na území ovládané Spojenci se v průběhu druhé světové války pod vedením amerického poručíka formuje neobvyklá vojenská jednotka. Úkolem jejích členů je nejen přežít na…
film Nova Cinema 22:00

Vdovy

film JOJ 22:35

Fantastické zvery a ich výskyt

film Nova 20:20

Kráľovstvo nebeské

Historický film USA (2005). Mystický príbeh francúzskeho rytiera, ktorý v roku 1187, medzi druhou a treťou križiackou výpravou, zasiahol do vojny kresťanov a moslimov o Jeruzalem a Svätú zem.
film JOJ Plus 7.12. o 20:30

Zachraňte vojína Ryana

film Prima Cool 11.12. o 20:15

Hanebný pancharti

film Nova Cinema 10.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.