SME logo SME

TV Program na stredu

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:50
Súdna sieň
10:55
Policajti v akcii
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
13:00
Nový život
14:00
Česko Slovensko má talent
15:50
IQ Taxi
16:25
Policajti v akcii
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nový život
21:40
FBI (7)
22:45
C.S.I.: Kriminálka Miami IX (19/22)
23:40
Myšlienky vraha II (12)
00:40
Nový život
01:45
Krimi
02:15
Noviny TV JOJ
03:00
TOP STAR
03:15
Kutyil s.r.o. (6)
04:00
Prvé oddelenie II (9)
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Ukáž mi, kde bývaš
06:25
Pa a Pi
06:35
Pa a Pi
06:45
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
07:00
Yakari V
07:10
Ferdo Mravec
07:35
Zvládnem to!
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Smajlíkovci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Ukrajinský magazín
10:00
Zázračný autobus
10:40
Jana Kirschner
11:00
Bambuľkine dobrodružstvá
11:10
Bambuľkine dobrodružstvá
11:20
Ferko a Ambróz
11:30
Myška Tilda
11:35
Trpaslíci
11:45
Bežkopotulky
12:00
Tenis - WTA Tour
14:35
Moja diagnóza
15:00
Štefan Figura
15:15
Maďarský magazín
15:45
Ukáž mi, kde bývaš
16:10
Regina
17:00
Svätá omša na Popolcovú stredu
18:55
Ferko a Ambróz
19:00
Myška Tilda
19:10
Veselá farma III
19:15
Smajlíkovci
19:20
Yakari V
19:30
Zvládnem to!
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10
Najdivšie tvory (4/6)
21:00
Chlapec, ktorý chcel byť prezidentom
22:00
Do kríža
22:55
Kinorama
23:20
Umenie
23:45
Slovenské národné divadlo (3/3)
00:30
Tenis - WTA Tour
01:35
Správy RTVS "N"
05:00
Správy RTVS "N"
05:45
Góly - body - sekundy
05:55
Počasie
06:05
Občan za dverami
06:30
Reportéri
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
09:05
Na krok od neba V (8/20)
09:55
Zajtrajšie noviny IV (21/22)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Don Matteo (65/96)
15:30
Úžasné záhrady
16:00
Správy RTVS
16:25
Zdravá maškrta
16:40
Na krok od neba V (9/20)
17:30
Test magazín
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:15
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:45
Góly - body - sekundy
20:05
Počasie
20:15
Parlamentné voľby 2020 - Diskusia s kandidátmi
23:20
Pod tlakom
00:45
Don Matteo (65/96)
01:45
Zajtrajšie noviny IV (21/22)
02:30
Autosalón
02:55
Dámsky klub
04:45
Správy RTVS "N"
05:25
Dedičstvo otcov
06:00
Správy RTVS "N"
06:50
Pestrá paleta melódií
07:30
Telezoo
07:50
Elixír
08:20
Pozor na anjelov
09:35
Babinec
10:05
Varím, varíš, varíme
10:15
Varím, varíš, varíme
10:30
Bumerang
11:20
Pribinov Balatón
11:50
Chvíľa pre pesničku
12:00
Obchod so šťastím (37)
12:30
Maľovaný sen
12:55
Správy RTVS "N"
13:50
To je váš prípad, Šetaffy
14:50
Trezor
15:20
Zdravý nemocný
16:30
Bukxy
16:55
MM Show
18:00
Obchod so šťastím (38)
18:30
Čarovné tvary
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Soirée z Mlynskej doliny
20:45
Mojich sedem divov
21:15
Okná vesmíru dokorán
21:40
Na slovo s Alexandrom Matuškom
22:15
Ako som nedostal Nobelovu cenu
23:15
Ľudia na jednotku
00:00
Pestrá paleta melódií
00:40
Telezoo
01:00
Elixír
01:30
Pozor na anjelov
02:45
Babinec
03:15
Správy RTVS "N"
04:10
Varím, varíš, varíme
04:20
Varím, varíš, varíme
04:30
Bumerang
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:30
Zámena manželiek
09:55
Oteckovia
10:55
Susedské prípady
11:55
Rodinné prípady
13:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
14:55
Susedské prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Chart Show
22:35
Milionári zo smetiska
00:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
02:25
Cudzinka
03:25
Susedské prípady
04:10
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
06:20
Nočná služba
08:10
Krok za krokom
10:05
Kúsok zo mňa (19)
11:00
Kúsok zo mňa (20)
12:00
Reflex
12:45
Moja malá princezná (57/92)
13:35
Moja malá princezná (58/92)
14:30
Koleso šťastia
16:35
Odložený prípad
18:30
Nočná služba
20:30
Moja malá princezná (59/92)
21:30
Moja malá princezná (60/92)
22:30
Kúsok zo mňa (21)
23:30
Kúsok zo mňa (22)
00:30
Odložený prípad
02:00
Smotánka
03:45
Adela show
05:30
Nad hladinou
06:15
Gormiti (15)
06:35
Psí život (5)
07:20
M.A.S.H (5)
08:15
M.A.S.H (6)
08:50
M.A.S.H (7)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Muž s veľkým srdcom
12:15
Poludňajšie správy
12:30
Polícia Hamburg XI (19)
13:30
Jake a Tlsťoch III (21)
14:30
Walker, texaský ranger IV (21)
15:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (4)
16:30
Popoludňajšie správy
16:45
Polícia v akcii
17:40
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (231)
21:35
Šou Jana Krausa
22:45
Polda III (6)
00:00
Polícia v akcii
00:55
Walker, texaský ranger IV (21)
01:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad IV (4)
02:55
Jake a Tlsťoch III (21)
03:55
Prestreté!
07:40
Krejzovi (52)
09:05
Velké zprávy
10:25
Ano, šéfe!
11:40
Slunečná (14)
13:00
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
13:50
Vychytávky Ládi Hrušky
14:35
Krejzovi (53)
15:50
Nikdo není dokonalý
16:50
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Show Jana Krause
21:20
Modrý kód (231)
22:35
Těžká dřina
23:10
Rodinná pouta II (12)
00:10
Prostřeno!
05:10
Prvé oddelenie II
05:30
Dedičstvo (24)
06:15
TIPOS INFO
06:20
Kutyil s.r.o. (11)
07:25
Policajti v akcii
08:25
Dedičstvo (25)
09:50
Vražedné čísla IV (10)
11:00
Vražedné čísla IV (11)
12:10
Kosti IX (24/24)
13:05
Spravodlivosť v krvi IX (1/22)
14:05
Vražedné čísla IV (12)
15:00
Vražedné čísla IV (13)
16:00
Spravodlivosť v krvi IX (2)
16:55
Spravodlivosť v krvi IX (3)
17:55
Súdna sieň
18:55
Súdna sieň
20:10
Myšlienky vraha II (12)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (14)
22:15
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (15)
23:30
Očitý svedok (2/10)
00:25
Paranormálne záhady V (10/13)
01:25
Policajti v akcii
02:20
Ako som prežil
03:15
Paranormálne záhady V (10/13)
03:55
Očitý svedok (2/10)
04:35
Súdna sieň
05:45
Aj múdry schybí
06:55
Partička
07:25
V mene zákona
09:15
Partička
10:20
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:25
Dva a pol chlapa XI
13:20
Priatelia VII
14:10
Teória veľkého tresku XI
16:00
Priatelia VII
16:55
Dva a pol chlapa XI
17:55
Komisár Rex
20:15
Okamih zlomu
22:30
Dva a pol chlapa IX
23:00
Liga majstrov: Highlighty
00:15
DAJTO v Pokri: Spadepoker
00:25
Dva a pol chlapa XI
01:05
Športové noviny
01:15
Kobra 11
02:00
112
04:35
Kredenc
05:45
Pod povrchom (35)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:40
Panelák VII (23)
09:40
IQ Taxi
10:35
Najkrajšie bývanie III (12/26)
11:30
Na chalupe
12:50
Prvé oddelenie II
13:10
Simpsonovci V (9/22)
13:40
Simpsonovci V (10/22)
14:10
Uhádni môj vek (24)
15:25
Profesionáli II (1/17)
16:25
Simpsonovci V (11/22)
16:55
Simpsonovci V (12/22)
17:25
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (12)
18:25
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III (13)
19:30
Žrebovanie
19:40
Profesionáli II (2)
20:25
Orol Eddie
22:55
Útek zo Sibíri
01:55
Walking Dead IX (13)
02:35
Prvé oddelenie II
02:55
Profesionáli II (2)
03:35
Panelák VII (23)
04:20
Súdna sieň
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:10
Najväčšie lietadlá: A380
12:00
Žurnál
13:00
Správy
13:10
Tak takto?!
13:30
Správy
14:30
Showbiz
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:15
Spektrum
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Ekonomika
19:30
Téma dňa „N“
21:00
Správy
21:30
Motoring
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Skaza Hindenburgu
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3837)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (955)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:30
Malý Sheldon (9)
12:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (646)
14:05
Mentalista IV (20)
15:00
Mentalista IV (21)
15:55
Dr. House II (24)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3838)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Výmena manželiek XII
21:40
MasterChef Česko
23:00
Smrtonosná zbraň (1)
00:00
Mentalista IV (20)
00:55
Mentalista IV (21)
01:45
Dr. House II (24)
02:25
Malý Sheldon (8)
03:05
Čo na to Česi
03:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (646)
04:45
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala II
09:50
Doktor Martin VIII
10:35
Rozprávaj
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Viktorka
14:15
Columbo
15:50
To je vražda, napísala II
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:57
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Prípady 1. oddelenia (8/22)
21:15
Učiteľka
22:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:55
Vlci v meste
00:00
AZ-kvíz
00:30
Na stope
00:55
Máte slovo s M. Jílkovou
01:55
Rajské záhrady
02:15
Dobré ráno
04:45
Chlapci v akcii
05:00
Uchom ihly
05:30
Zasvätení
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Florencia, mesto talentov
10:00
Bitka o Okinavu vo farbe
10:50
Odpočúvali sme Hitlera
11:45
Náš vidiek
12:10
Putovanie za muzikou
12:40
Folklorika
13:05
Divnopis
13:10
Štíty kráľovstva českého (7/10)
13:40
Kvarteto
14:05
Na ceste
15:25
Lietadlová loď Enterprise (2/10)
16:20
Televízny klub nepočujúcich
16:45
Zasvätení
17:15
Kus dreva zo stromu (8/26)
17:30
České tajomno
18:15
Keď sa ľudia začali usadzovať
18:45
Večerníček
19:00
Babylon
19:25
Vzduch je naše more (12/30)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kamera na cestách: Havana, kráska Karibiku
21:00
Na ceste po juhu Mjanmarska
21:30
Balkánom hore a dole s Adamom Ondrom (1/6)
22:00
Letecké katastrofy: Klamné zdanie
22:45
Hassel (8/10)
23:30
Učiteľ (5, 6/10)
01:10
Kresťanský magazín
01:35
Chcete ich?
01:40
Pridaj sa
01:55
Smútok za zeleným súknom
02:20
Prísne tajné vraždy
02:35
Zatopené osudy
02:55
Hranice bez hraníc: Trojmedzie na východe
03:20
Folklórny magazín
03:45
Náš vidiek
04:10
Babylon
04:35
Sabotáž
06:25
Země zítřka
08:55
Mentalista IV (18)
09:50
Mentalista IV (19)
10:40
Královna plesu
12:30
Teleshopping
13:05
Cesta na tajuplný ostrov 2
14:50
Teleshopping
15:10
Ocelová pěst
17:40
Jupiter vychází
20:00
Tanec s vášní: Rozbal to!
21:55
Prci, prci, prcičky: Nahá míle
23:50
Tvář teroru
01:45
Bojovník silnic
04:05
Neobyčejný život Timothyho Greena
06:20
Slepá láska (51)
07:35
Krejzovi (44)
09:05
Rodinná pouta (15)
10:05
Prostřeno!
11:00
Nikdo není dokonalý
12:05
Slepá láska (52)
13:05
Krásná Fatmagul (13)
14:05
Krásná Fatmagul (14)
15:05
Ranč Heartland (13)
16:00
Krásná Fatmagul (15)
17:00
Krásná Fatmagul (16)
17:55
Doktorka Quinnová IV (19)
18:55
Doktorka Quinnová IV (20)
20:00
Rosamunde Pilcher: Láska mezi jahodami
21:55
Plastická chirurgie s. r. o. IV (12)
22:55
Slunečná (14)
00:10
Doktorka Quinnová IV (19)
01:10
Doktorka Quinnová IV (20)
02:10
Hříšná láska (159)
03:10
Chirurgové XIII (24)
04:05
Plastická chirurgie s. r. o. IV (12)
06:05
Vůně barev
06:55
Hvězdná brána (3)
07:55
Americký chopper III (10)
09:10
Top Gear 2008
10:15
Hvězdná brána (7)
11:20
Teorie velkého třesku VI (14)
11:50
Teorie velkého třesku VI (15)
12:15
Futurama IV (10)
12:45
Simpsonovi XIV (18)
13:15
Simpsonovi XIV (19)
13:40
Simpsonovi XIV (20)
14:10
Simpsonovi XIV (21)
14:40
Teorie velkého třesku VI (16)
15:10
Teorie velkého třesku VI (17)
15:35
Futurama IV (11)
15:55
COOLfeed
16:00
Hvězdná brána (8)
17:00
Top Gear 2008
18:05
COOLfeed
18:15
Simpsonovi XIV (22)
18:45
Simpsonovi XV (1)
19:15
Simpsonovi XV (2)
19:45
Simpsonovi XV (3)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Partička XXL
21:45
Teorie velkého třesku VI (18)
22:15
Teorie velkého třesku VI (19)
22:40
Partička
23:25
COOLfeed
23:30
Americký chopper III (10)
00:30
Partička
01:15
American Horror Story: Hotel (12)
02:25
Špinavá práce II (11)
03:25
American Horror Story: Hotel (12)
04:25
Špinavá práce II (11)
06:00
Príbehy z lesov
08:00
Pred kamerou XVII (8)
08:30
Hook
10:50
Aladin
12:20
Šéfovia na zabitie 2
14:10
X-Men: Budúca minulosť
16:20
Zrazu sme rodina
18:20
Nočná hra
20:00
Muži v čiernom: Globálna hrozba
22:00
Outsider (8)
23:05
Disaster Artist
00:45
Kojot
02:55
Pred kamerou XVII (8)
03:25
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
06:00
Království lesních strážců
07:45
Captain Marvel
09:50
Distant Sky: Nick Cave & The Bad Seed živě z Kodaně
11:25
Hra o trůny VIII (3)
12:45
John Oliver: Co týden dal a vzal VII (1)
13:15
Work in Progress (6)
13:50
Frida
15:50
Zlom
17:45
Na dřeň
19:45
Hra o trůny VIII (4)
21:00
Fotbalový talent II (8)
21:45
Bojovník (2)
22:30
Nový papež (7)
23:30
Avengers: Endgame
02:25
Bojovník (2)
03:10
Nový papež (7)
04:15
Samotář v Seattlu
05:55
Kobra 11 XXI (11)
06:45
Kobra 11 XXI (12)
07:40
Kobra 11 XXI (13)
09:00
Kobra 11 XXI (14)
10:20
Případy pro Lauru II (2)
11:35
Případy pro Lauru II (3)
12:55
Mistři aukcí IV (15)
13:20
Mistři aukcí IV (16)
13:50
Mistři aukcí IV (17)
14:15
Mistři aukcí IV (18)
14:45
Mistři zastavárny IX (6)
15:10
Mistři zastavárny IX (7)
15:35
Mistři zastavárny IX (8)
16:00
Mistři zastavárny IX (9)
16:25
Kobra 11 XXI (15)
17:25
Kobra 11 XXI (16)
18:30
Mistři aukcí IV (19)
18:55
Mistři aukcí IV (20)
19:25
Mistři zastavárny IX (10)
19:50
Mistři zastavárny IX (11)
20:15
Myšlenky zločince V (14)
21:05
Myšlenky zločince V (15)
22:00
Mistr iluze (11)
22:50
Myšlenky zločince V (10)
23:45
Myšlenky zločince V (11)
00:40
Myšlenky zločince V (12)
01:20
Myšlenky zločince V (13)
02:00
Mistr iluze (11)
02:45
Evropská liga 19/20
03:10
Extrémní sporty 20
03:35
Element 2020
04:15
Ligue 1 - French football league 19/20

Komici

Komédia USA (2009). Komik George bol pripravený zomrieť, ale jeho anjeli strážni zrejme majú dobrý zmysel pre humor a všetko zariadili inak. George Simmons je slávny komik ktorý zistí, že trpí…
film JOJ Plus 22:55

Troja

film Nova Cinema 20:00

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 20:00

Troja

Akční dobrodružný film USA/VB/Malty (2004). Trojský princ Paris unesl ženu spartského krále, krásnou Helenu. Králův hněv vyústil v desetiletou krutou válku, v níž se střetli největší antičtí hrdinové…
film Nova Cinema 23.2. o 20:00

Komici

film JOJ Plus 23.2. o 22:55

X-Men: Apokalypsa

film Prima Cool 23.2. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.