SME logo SME

TV Program na stredu

05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:50
Súdna sieň
10:50
Extrémne prípady
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:55
9-1-1 II (13)
13:55
9-1-1 II (14)
14:55
Súdna sieň
15:55
Záchranári
16:55
Naši III (2)
17:30
Noviny
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Delukse (9)
21:35
Čau, Lujza!
22:55
Myšlienky vraha V (15/23)
23:55
Myšlienky vraha V (16/23)
00:55
Záchranári
01:40
Krimi
02:10
Noviny TV JOJ
03:05
Profesionáli III (10)
03:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Cirkusy sveta
06:25
Bolo to dávno, pradávno...
06:35
Ahoj, braček!
06:40
Bob a Bobek na cestách
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Nezbedný havran
07:05
Včielka Maja
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Regina
09:30
Rusínsky magazín
10:00
Spomíname na dramatika Jána Jonáša
11:05
Drotárske ozveny
11:30
Obedníček
11:35
O dievčatku Makovičke
11:45
Trpaslíci
11:55
Živá panoráma
12:20
Cyklopotulky
12:30
Projekt nacistická strana (3/6)
13:25
Sergio Leone - mimo zákon
14:30
Moja diagnóza
15:00
Laboda
15:25
Maďarský magazín
15:50
Cirkusy sveta
16:20
Regina
17:00
Správy RTVS z regiónov
17:10
Správy - Hírek
17:25
Ambulancia
17:55
Palubovková streda
18:40
Večerníček
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:08
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:10
Brahmaputra: Himalájska rieka (2/3)
21:05
Koniec pamäte?
22:00
Správy a komentáre
22:25
Kinorama
22:50
Umenie
23:20
Slovenský bigbít (8)
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Správy a komentáre
01:15
Správy - Hírek
05:45
Duel
06:10
Správy RTVS "N"
07:05
Folklorika
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Zdravá maškrta
08:40
Najkrajšie miesta na potápanie II
09:10
Rodina doktora Kleista (57/81)
10:00
Zajtrajšie noviny (11/23)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Folklorika
14:25
Druhá šanca
15:10
Kultúrne dedičstvo
15:35
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Najkrajšie miesta na potápanie II
16:55
Rodina doktora Kleista (58/81)
17:50
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Špecialisti
22:00
Duisburg
23:45
Stará škola
00:45
Duisburg
02:30
Autosalón
02:55
Dámsky klub
04:25
Správy RTVS "N"
06:00
Teleráno
08:30
Varte s nami
08:40
Zámena manželiek
09:50
Oteckovia
10:50
Rodinné prípady
11:45
Kobra 11
13:45
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:50
Lovci peňazí
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Extrémne premeny Slovensko - Druhá šanca na život
22:20
Farma
23:20
Susedia
00:10
Kobra 11
02:05
Farma
03:05
Cestovatelia v čase
04:55
Televízne noviny
06:00
Mentalista
08:20
Krok za krokom
09:45
Sila ženy II (87)
10:35
Neželaná nevesta (245)
11:55
Reflex
12:50
Vymenené životy (177)
13:45
Vymenené životy (178)
14:40
Druhý dych
16:35
Odložený prípad
18:20
Mentalista
20:30
Sila ženy II (88)
21:30
Neželaná nevesta (246)
22:30
Vymenené životy (179)
23:30
Vymenené životy (180)
00:30
Odložený prípad
02:05
Smotánka
03:25
Adela show
04:35
Odložený prípad
06:05
Ironman (1)
06:35
Medzi nami bocianmi (10)
07:20
M.A.S.H (48)
08:10
M.A.S.H (49)
08:50
M.A.S.H (50)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Rosamunde Pilcher: Koniec jedného leta
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Polícia Hamburg VIII (13)
13:25
Posledný policajt III (8)
14:25
Komisár Rex: Opäť v akcii IX (4)
15:25
Komisár Rex: Opäť v akcii IX (5)
16:30
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Modrý kód (202)
21:35
Šou Jana Krausa
22:35
Cesty k úspechu
22:50
Temný Kraj II (8)
00:05
Polícia v akcii
01:05
Spravodlivosť v krvi IX (15)
02:00
Komisár Rex: Opäť v akcii IX (4)
03:05
Komisár Rex: Opäť v akcii IX (5)
04:05
Posledný policajt III (8)
08:05
Cesty domů
09:25
Velké zprávy
10:20
Ano, šéfe!
11:30
Krejzovi (97)
12:50
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
13:35
Vychytávky Ládi Hrušky
14:20
Cesty domů
15:40
Nikdo není dokonalý
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:35
Odpolední zprávy
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Show Jana Krause
21:20
Modrý kód (202)
22:40
Těžká dřina
23:15
Rodinná pouta (2)
05:10
Profesionáli III (9)
05:45
TIPOS INFO
05:50
Naši III (1)
06:20
Policajti v akcii
07:25
Odsúdené II (16)
08:50
Kosti IV (2/26)
10:05
Klamári III (2)
11:20
Kravaťáci VIII (14)
12:20
Tyran III (8/10)
13:25
Tyran III (9/10)
14:30
Kosti IV (3/26)
15:30
Dr. House (17)
16:30
Klamári III (3)
17:25
Súdna sieň
18:40
Súdna sieň
20:10
Dr. House (18)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (21)
21:55
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (22)
22:55
Žrebovanie
23:05
Kravaťáci VIII (15)
00:05
Povolenie zabíjať (6)
01:05
Myšlienky vraha V (15/23)
01:50
Myšlienky vraha V (16/23)
02:40
Odsúdené II (16)
03:35
Povolenie zabíjať (6)
04:15
Súdna sieň
05:55
Aj múdry schybí
06:40
Partička
07:15
V mene zákona
08:30
Športové noviny
08:40
Kredenc
11:30
Dr. Ken
12:25
Dva a pol chlapa X
13:05
Priatelia VI
14:25
Teória veľkého tresku II
16:05
Priatelia VI
17:00
Dva a pol chlapa X
17:55
Kobra 11
20:15
Čierne zlato
23:00
Liga Majstrov: Highlighty
00:00
DAJTO v Pokri: Spadepoker
00:10
Dva a pol chlapa X
00:50
Športové noviny
01:00
112 – Tiesňová linka
01:25
112
05:10
Z LA do Vegas (14/15)
05:30
Divoké kone II (13)
07:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20
Panelák (75)
09:15
Panelák (76)
10:15
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (19)
11:20
C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IX (20)
12:30
Fórky, vtipky XXVII
13:00
Simpsonovci XXIII (18/22)
13:30
Simpsonovci XXIII (19/22)
14:00
Panelák (77)
14:45
Panelák (78)
15:35
Profesionáli III (9)
16:25
Simpsonovci XXIII (20/22)
16:55
Simpsonovci XXIII (21/22)
17:25
9-1-1 II (11)
18:25
9-1-1 II (12)
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli III (10)
20:25
Skutočný Rocky Balboa
22:50
Dekan Spanley
01:00
Život po ľuďoch II (9)
01:55
Z LA do Vegas (15/15)
02:20
Profesionáli III (10)
03:00
Panelák (77)
03:30
Súdna sieň
06:00
Ranné správy
09:00
Správy
09:15
Telenákupné pásmo
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
13:00
Správy
14:00
Správy
14:30
Showbiz
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:15
Spektrum
18:30
Hlavné správy
19:05
Šport
19:15
Ekonomika
19:35
TIPOS
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:25
TIPOS
21:30
Motoring
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Správy
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:30
Novashopping
08:45
Ulica (3757)
09:45
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (923)
11:00
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Krok za krokom IV (17)
12:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (565)
14:05
Odložený prípad IV (15)
15:00
Odložený prípad IV (16)
16:00
NCIS: New Orleans (11)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3758)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Výmena manželiek XI
21:35
O 10 rokov mladší II
22:35
Whiskey Cavalier (1)
23:25
Bez stopy V (8)
00:20
Odložený prípad IV (15)
01:10
Odložený prípad IV (16)
01:55
NCIS: New Orleans (11)
02:35
Krok za krokom IV (16)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (565)
04:55
Novashopping
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:45
HAŠLERKY
10:10
Všetko, čo mám rada
10:35
Dobrodružstvá kriminalistiky
11:25
AZ-kvíz
11:50
StarDance X... dookola
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Všechnopárty
14:45
Columbo
15:55
To je vražda, napísala VIII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
19:59
Žrebovanie Športky a Šance
20:00
StarDance X... dookola
20:10
Svet pod hlavou (7/10)
21:05
Neviditeľní (7/13)
22:04
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:05
Columbo
23:20
Murdochove záhady X
00:00
AZ-kvíz
00:30
Máte slovo s M. Jílkovou
01:30
Na stope
01:55
Rajské záhrady
02:15
Dobré ráno
04:45
Chlapci v akcii
05:00
Uchom ihly
05:30
Krásne živé pamiatky (7/16)
05:59
Dobré ráno
08:30
Kúzelná škôlka
09:00
Hongkong, hviezda Ďalekého východu
09:55
Hitler: Monštrum
10:45
Vojna nad zákopmi (2/2)
11:35
Veľká vojna
12:30
Náš vidiek
12:55
Putovanie za muzikou
13:25
Folklorika
13:55
Dedinopis
14:15
Odkaz Jana Sokola
14:40
Trvalé bydlisko vidiek (7/16)
15:00
Európa dnes
15:30
Občan Havel: Kandidát
16:25
Televízny klub nepočujúcich
16:55
Baťa, prvý globalista
18:15
Pivné putovanie (6/12)
18:45
Večerníček
18:55
Babylon
19:25
Matuzalem
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Kamera na cestách: Čarovný ostrov Mayotte
21:00
Na ceste po nepálskom Langtangu
21:30
Trabantom z Indie až domov
22:00
Gomora III (7/12)
22:45
Gomora III (8/12)
23:35
Okupácia II (3/8)
00:20
Domček z kariet V (7/13)
01:10
Staroveký Egypt (2/4)
01:35
Chcete ich?
01:40
Zachráňme múdru sovu
02:00
Keď trpí zviera
02:25
Abeceda komunistických zločinov
02:40
Zašliapané projekty
03:00
Hranice dokorán - Rozmówki polsko-czeskie
03:25
Dedina plná zmien
03:40
"Hrozen"
04:10
Babylon
04:35
Sabotáž
06:10
Odložené případy IV (13)
07:00
Odložené případy IV (14)
07:55
Sherlock Holmes: Jak prosté (6)
08:50
Sherlock Holmes: Jak prosté (7)
09:45
Sherlock Holmes: Jak prosté (8)
10:40
Teleshopping
11:10
Život po životě
13:35
Teleshopping
14:05
My dva a křen
16:05
Bravo Girls: Všechno nebo nic
17:55
Kameňák
20:00
Lásky čas
22:20
Poslední mejdan
00:10
Pokání
02:25
Náhlý úder
06:15
Doktorka z Dixie III (7)
07:35
Jak se staví sen - extra
09:05
Modrý kód (115)
10:15
Prostřeno!
11:05
Nikdo není dokonalý
12:15
Jak se staví sen
13:20
Příchuť lásky (3)
14:20
Příchuť lásky (4)
15:15
Doktorka z Dixie III (8)
16:10
Příchuť lásky (5)
17:00
Příchuť lásky (6)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy II (11)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy II (12)
20:00
Rosamunde Pilcher: Hra světel
21:55
Ranč Heartland VIII (13)
22:50
Krejzovi (97)
00:05
Doktor z hor: Nové příběhy II (11)
01:05
Doktor z hor: Nové příběhy II (12)
02:00
Hříšná láska (37)
03:00
S Gordonem Ramsaym kolem světa II (1)
04:00
Láska až za hrob (78)
06:35
Bylo, nebylo V (8)
07:30
Špinavá práce V (5)
08:55
Top Gear XXI
10:00
Americký chopper V (22)
11:00
Největší průšvihy v Top Gearu (1)
12:10
Futurama V (12)
12:40
Simpsonovi II (6)
13:10
Simpsonovi II (7)
13:40
Simpsonovi II (8)
14:10
Simpsonovi II (9)
14:40
Teorie velkého třesku VIII (21)
15:05
Teorie velkého třesku VIII (22)
15:30
Futurama V (13)
15:50
COOLfeed
15:55
Americký chopper V (23)
16:55
Top Gear XXI
18:00
COOLfeed
18:10
Simpsonovi II (10)
18:40
Simpsonovi II (11)
19:10
Simpsonovi II (12)
19:40
Simpsonovi II (13)
20:05
Úplně debilní zprávy
20:15
Teorie velkého třesku VIII (23)
20:40
Teorie velkého třesku VIII (24)
21:10
Teorie velkého třesku IX (1)
21:35
Teorie velkého třesku IX (2)
22:05
Kurz sebeovládání (67)
22:30
Single Lady (4)
22:55
Prima Partička
23:55
COOLfeed
00:00
Americký chopper V (23)
01:00
Prima Partička
02:00
Kdo přežije: Cagayan (8)
03:05
Tyran III (8)
04:05
Kdo přežije: Cagayan (8)
06:00
Hodiny
08:00
Arthur Miller: Spisovateľ
09:40
Armageddon
12:10
Muž vo vlaku
13:55
Trója
16:35
Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka
18:15
Christopher Robin
20:00
Spider-Man: Paralelné svety
21:55
Watchmen (1)
23:00
X. - Odstránené zo systému
00:50
Expresná zásielka
02:20
Muž vo vlaku
04:05
Odnikiaľ
06:00
Breslin a Hamill - Umělci komentáře
07:50
Anglický pacient
10:30
Ďábel nosí Pradu
12:20
Mr. Robot III (1)
13:15
Fargo II (4)
14:10
John Oliver: Co týden dal a vzal VI (26)
14:40
Prolhané krásky: Perfekcionistky (3)
15:25
A-Team
17:35
Bradův život
19:15
Mr. Robot III (2)
20:05
Fargo II (5)
21:00
Věřte mi (4)
22:00
Legalizace (4)
22:55
Naši kluci (7)
00:00
Deadpool 2
02:05
Věřte mi (4)
03:05
Legalizace (4)
04:00
Šílený Max: Zběsilá cesta
05:00
Ligue 1 - French football league 19/20
06:40
Kobra 11 IV (17)
07:30
Kobra 11 V (1)
08:25
Kobra 11 V
09:20
Kobra 11 V (1)
10:15
Teleshopping
10:50
Neuvěřitelné příběhy (6)
11:20
Neuvěřitelné příběhy (7)
11:50
Neuvěřitelné příběhy (8)
12:20
Neuvěřitelné příběhy (9)
12:50
Teleshopping
13:20
Válka skladů X (31)
13:45
Válka skladů X (32)
14:15
Válka skladů X (33)
14:40
Válka skladů X (34)
15:05
Mistři zastavárny XVIII (20)
15:30
Mistři zastavárny XVIII (21)
15:55
Mistři zastavárny XVIII (22)
16:20
Mistři zastavárny XVIII (23)
16:45
Kobra 11 V (2)
17:40
Kobra 11 V (3)
18:35
Válka skladů X (35)
19:00
Válka skladů X (36)
19:30
Mistři zastavárny XVIII (24)
19:55
Mistři zastavárny XVIII (25)
20:20
Vražedná čísla IV (16)
21:10
Vražedná čísla IV (17)
22:00
Agenti S.H.I.E.L.D. II (18)
22:50
Vražedná čísla IV (14)
23:40
Vražedná čísla IV (15)
00:30
Vražedná čísla IV (16)
01:10
Vražedná čísla IV (17)
01:50
Agenti S.H.I.E.L.D. II (17)
02:30
Agenti S.H.I.E.L.D. II (18)
03:15
UFC magazín 2019
04:00
Rychlá kola 2019
04:25
Element 2019

Transformers: Pomsta porazených

Vrátili sa na Zem dokončiť dielo skazy – ako neprehliadnuteľný a nespochybniteľný dôkaz, že pomsta má mnoho podôb!
film Dajto 20:15

Náhlý úder

film Nova Cinema 21:45

Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta

film Prima Love 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 27.10. o 20:00

Exodus: Bohové a králové

film Prima Cool 25.10. o 20:15

Vykoupení z věznice Shawshank

film Nova Cinema 26.10. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email